Νέα

Σεξ με τη γυναίκα σας από κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anto53
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 276
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Δεν ήταν αγαρμποσυνη, απλά όταν τής τον έβαζα στον κωλο ή θα ήταν στα πλάγια ή ανάσκελα εκείνη την φορά την πήρα στα τέσσερα και άγρια!!!
Χρησιμοποιώ επιστημονικούς όρους του bou ώστε να συνεννοηθώ με την επιτροπή!!! :grin: μην το παίρνεις προσωπικά!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Πριν κάτι χρόνια, έχω πάει κέντρο υγείας ένα φίλο που του τα έσκασε ένα ντουμάνι με ταχυπαλμίες. Βράδυ, αργά.

Μέσα δύο ηλικιωμένοι φιλοι-γείτονες. Αφού περιμέναμε όλοι έξω σε κάτι καρέκλες λέει ο ένας ο γέρος σε εμάς.

-Γκόμενες έχετε;
-Εχουμε
-Απο κώλο τις γαμάτε;
-Και λέει ο φίλος μου "Όχι".
-Θα σας φύγουν (απαντά ο γέρος).

Σύντομη ιστορία.. ο φίλος μου τότε μου λέει "ότι ναναι λένε". Έλα που ήταν σοφά λόγια αυτά!!
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.024
Like
11.918
Πόντοι
2.256
Μια γυναικα που τη γαμησες γερά θα σε ξεχασεις, μια που της πηδηξες καλα το κωλο και το ευχαριστηθηκε δεν θα σε ξεχασει ποτέ.Ως μιλφάκιας και λάτρης του anal ποτε δεν ξεχναω το κανονα αυτο και μου εχει βγει σε καλό
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.740
Like
21.602
Πόντοι
4.656
Έχω διαβάσει ότι οι δροσεροί :gay: (και όχι μόνο) σνιφάρουν poppers γιατί χαλαρώνει του μύες (και του πρωκτού) για να διευκολύνει την ''είσοδο''.

Έλεγα να παραγγείλω για να χαλαρώσει την κωλοτρυπίδα της γυναίκας μου :wink:...αλλά δεν το προχώρησα, άμα γνωρίζει το θέμα κάνας φίλος ας μας διαφωτίσει.
Μη μου πείτε να βοηθήσετε εσείς να χαλαρώσει η κωλοτρυπίδα της :grin: :grin: :grin:

Παραθέτω και ένα λινκ που είχα βρει περί αγοράς poppers.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Έχω διαβάσει ότι οι δροσεροί :gay: (και όχι μόνο) σνιφάρουν poppers γιατί χαλαρώνει του μύες (και του πρωκτού) για να διευκολύνει την ''είσοδο''.

Έλεγα να παραγγείλω για να χαλαρώσει την κωλοτρυπίδα της γυναίκας μου :wink:...αλλά δεν το προχώρησα, άμα γνωρίζει το θέμα κάνας φίλος ας μας διαφωτίσει.
Μη μου πείτε να βοηθήσετε εσείς να χαλαρώσει η κωλοτρυπίδα της :grin: :grin: :grin:

Παραθέτω και ένα λινκ που είχα βρει περί αγοράς poppers.
Κεντρική Ευρώπη το πίνουν σαν χυμό στα "μαγαζάκια"
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Απλώς ξέρω ορθογραφία....
Ναι ωραία....αλλά οι μύστες γιατί να λέει μόνο για άντρες και αφού ποσταρειςεδω είσαι μύστης...εκτός και εάν δεν θες αυτό τον τίτλο για σκέψου λίγο....
..
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Σε παρακαλώ ... Μην μου πετάς τα μάτια έξω μύστης και μύστης ! Όταν αναφέρεσαι σε θηλυκό είναι μύστις με " ι"
Αααα εκεί είναι το θέμα στην ορθογραφία...όχι στην ονομασία....εμείς γλυκιά κοπέλα να γαμισουμε είμαστε στο μπου.... για ορθογραφία...στο φβ... ινσταγκραμ...κτλ...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Έχω διαβάσει ότι οι δροσεροί :gay: (και όχι μόνο) σνιφάρουν poppers γιατί χαλαρώνει του μύες (και του πρωκτού) για να διευκολύνει την ''είσοδο''.

Έλεγα να παραγγείλω για να χαλαρώσει την κωλοτρυπίδα της γυναίκας μου :wink:...αλλά δεν το προχώρησα, άμα γνωρίζει το θέμα κάνας φίλος ας μας διαφωτίσει.
Μη μου πείτε να βοηθήσετε εσείς να χαλαρώσει η κωλοτρυπίδα της :grin: :grin: :grin:

Παραθέτω και ένα λινκ που είχα βρει περί αγοράς poppers.

Αδερφέ. Ποπερς έχεικάθε σεξ shop. Δεν είναι μόνο για άτομα που αρέσκονται στο παθητικό σεξ. Είναι για όλους και όλες τις καταστάσεις. Επειδή χρησιμοποιώ περιστασιακά χρόνια, με την πρώην σνιφαραμε τακτικά και ήταν μαγεία, διότι μεταμορφωνομασταν στο σεξ. Φέρνει μια ωραια κάψα και ζαλάδα. Η ζαλάδα είναι «απαραίτητο» συστατικό για πορνοσταρικα γαμησια που λέει και ο φεραγκαμο. Για πρωκτικό δεν κάνει πολλά. Βασικά δεν κάνει τίποτα. Εγκεφαλικό είναι το θέμα για εκτός βέβαια αν η κοπέλα έχει κωλο χαράδρα.

Μην συνδυάσεις ποτέ ποπερς με βιάγκρα και κόκα. Μια φορά κόντεψα να μείνω. Στην κυριολεξία, ήμουν ένα βήμα πριν τον τάφο. Οι σφυξεις στο θεό σε απόλυτη ηρεμία, η πίεση αχταρμάς, θυμάμαι ότι μπήκα στο μπανιο έριχνα παγωμένο νερο, ηρεμουσα κτλ η καρδιά μου ήταν έτοιμη να σπάσει οι χτύποι άνετα 180+ και τελικά «ηρέμησα» μετά από δέκα λεπτά στους 180+.

Επίσης αν το πιεις την γαμησες. Να προσεχεις αν χρησιμοποιείς με τη γυναίκα σου και έχετε παιδιά στο σπίτι.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Χρησιμοποιώ επιστημονικούς όρους του bou ώστε να συνεννοηθώ με την επιτροπή!!! :grin: μην το παίρνεις προσωπικά!!! :cheesy::cheesy::cheesy:

Πάντως αδερφέ μετά από τόόόση κουβέντα που έγινε για τον κώλο της δικιάς σου, ίσως αξίζουμε μια φωτογραφία για να τον καμαρώσουμε κι εμείς!!! :globeos-haha:
 

Συνημμένα

  • IMG_20220509_132219 (1).jpg
    IMG_20220509_132219 (1).jpg
    257,8 KB · Εμφανίσεις: 226

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom