Νέα

Σεξ με τη γυναίκα σας από κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anto53
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 276
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥ συνεδριασε και απεφανθη ΟΤΙ...ΜΑΛΛΟΝ δεν τον δινει αλλου ΑΛΛΑ του κανει μαγκιες γιατι ειτε κατι του χρεωνει ειτε γιατι κατι θελει και του κοβει πραγματα στο γαμησι που του αρεσουν..Ευχαριστω
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥ συνεδριασε και απεφανθη ΟΤΙ...ΜΑΛΛΟΝ δεν τον δινει αλλου ΑΛΛΑ του κανει μαγκιες γιατι ειτε κατι του χρεωνει ειτε γιατι κατι θελει και του κοβει πραγματα στο γαμησι που του αρεσουν..Ευχαριστω
Ο ίδιος παραδέχτηκε ότι την "ξεκωλίασε" λόγω αγαρμποσύνης!!!! Πήγε αδιάβαστος στο ραντεβού του με την απόλαυση και προκάλεσε πόνο αντί ηδονής!!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
Ο ίδιος παραδέχτηκε ότι την "ξεκωλίασε" λόγω αγαρμποσύνης!!!! Πήγε αδιάβαστος στο ραντεβού του με την απόλαυση και προκάλεσε πόνο αντί ηδονής!!!
ΔΕΝ ειναι λογος αυτος να του το κοψει για παντα....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
οπως τα εγραψε δεν την κοβω να του δινει...
Με σάλιο και υπομονή ο κωλος γίνεται Μουνί!!! Ο χύστης δείχνει βιαστικός!!! Ίσως κι εκείνη τον έχει υποπτευθεί πως αναζητά να σκίσει πληρωμένες κωλοτρυπίδες στα μονοπάτια του bou.com την ώρα που κι εκείνη αναζητά την ηδονή μη αντιδρώντας στο κωλοδάχτυλο την ώρα του ύπνου!!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
Με σάλιο και υπομονή ο κωλος γίνεται Μουνί!!! Ο χύστης δείχνει βιαστικός!!! Ίσως κι εκείνη τον έχει υποπτευθεί πως αναζητά να σκίσει πληρωμένες κωλοτρυπίδες στα μονοπάτια του bou.com την ώρα που κι εκείνη αναζητά την ηδονή μη αντιδρώντας στο κωλοδάχτυλο την ώρα του ύπνου!!!
πιστευω οτι καταλαβαινει η γυναικα του τι κανει και τον αφηνει για να τον τυρραναει...:undecided:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.292
Κριτικές
33
Like
29.267
Πόντοι
9.846
Ρε μαλακες γλώσσα στον κωλο μέχρι να πικρυσει! Και μετά όλα γίνονται πιο ευκολα.... Εχω πολλες ώρες κωλο, ακα, σε όλες άρεσε, σε όλες πετυχε! Γλώσσα, καλο και μπολικο λιπαντικό επειτα, και όχι τσιγκουνιες! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ!! (Μπαρμποράρα I LOVE U!)...! Αργά και σταθερά!
ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΕΣΕΙ! Όχι μόνο ότι ποναει....! Η γυναίκα θέλει πολυ σεβασμό όταν σου πει "ΟΧΙ τωρα" ή " Δεν είμαι έτοιμη".
Και μετά το γαμήσι αμέσως πλυσιμο και κατουρημα γιατί οι πιθανοτητες για κωλοβακτηριδιο είναι πολλες! (... και όχι μόνο κωλοβακτηριδιο)...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ρε μαλακες γλώσσα στον κωλο μέχρι να πικρυσει! Και μετά όλα γίνονται πιο ευκολα.... Εχω πολλες ώρες κωλο, ακα, σε όλες άρεσε, σε όλες πετυχε! Γλώσσα, καλο και μπολικο λιπαντικό επειτα, και όχι τσιγκουνιες! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ!! (Μπαρμποράρα I LOVE U!)...! Αργά και σταθερά!
ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΕΣΕΙ! Όχι μόνο ότι ποναει....! Η γυναίκα θέλει πολυ σεβασμό όταν σου πει "ΟΧΙ τωρα" ή " Δεν είμαι έτοιμη".
Και μετά το γαμήσι αμέσως πλυσιμο και κατουρημα γιατί οι πιθανοτητες για κωλοβακτηριδιο είναι πολλες! (... και όχι μόνο κωλοβακτηριδιο)...
Α ρε Μπάρμπορα!!!! Κάπου διάβασα ότι πάχυνε;;;; Μήπως να ξανακάνω καμία επίσκεψη;;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.292
Κριτικές
33
Like
29.267
Πόντοι
9.846

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.292
Κριτικές
33
Like
29.267
Πόντοι
9.846
Μου αρέσει εμένα!!!! Για πες για πες...!!!
Ε τι να πω; Τράβα και γάμα. Το έχουμε ξαναπεί, η Λαίδη είναι από τα πιο τίμια 20αρικα εδώ και 10 χρόνια!
Όσες φόλες και να φάω, εκεί παντα ρεφαρω! Γκροβερ χωρίς μα και μου, και ΠΟΤΈ μερεντα! Επίσης παρολο που έχει τα παντα όλα στις υπηρεσίες της (οχι φυσικά ακαπελα γαμησια για να προλαβω μερικους) είναι σωστή στην καθαριότητα. Κανένας συναγωνιστής δεν έχει αναφερει εδώ μέσα ότι κολλησε αφροδισιο από την Άρχων του Σταθμού Λαρίσης! Αντιθέτως όσοι από εδώ μέσα της γλυφουν το γκροβερ αναφέρουν τα καλυτερα! Μυρο αναβλύζει απο τη στρογγυλή τρυπα της!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ε τι να πω; Τράβα και γάμα. Το έχουμε ξαναπεί, η Λαίδη είναι από τα πιο τίμια 20αρικα εδώ και 10 χρόνια!
Όσες φόλες και να φάω, εκεί παντα ρεφαρω! Γκροβερ χωρίς μα και μου, και ΠΟΤΈ μερεντα! Επίσης παρολο που έχει τα παντα όλα στις υπηρεσίες της (οχι φυσικά ακαπελα γαμησια για να προλαβω μερικους) είναι σωστή στην καθαριότητα. Κανένας συναγωνιστής δεν έχει αναφερει εδώ μέσα ότι κολλησε αφροδισιο από την Άρχων του Σταθμού Λαρίσης! Αντιθέτως όσοι από εδώ μέσα της γλυφουν το γκροβερ αναφέρουν τα καλυτερα! Μυρο αναβλύζει απο τη στρογγυλή τρυπα της!!!
Πλάκα κάνω ρε τύπε!!! Έχω πάει κι όχι λίγες φορές!!! Απλά δεν την έχω δει τελευταία και διάβασα πως πήρε κάποια κιλά (εγώ γουστάρω). Μόνο μην την τσαντίσει κανένας!!! Μαύρο φίδι που τον έφαγε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
49
Like
5.270
Πόντοι
2.846
Προσωπικά, όταν ερχόμασταν σε επαφή (τώρα πια δεν γίνεται) πάντα μου ζήταγε κώλο. Η αλήθεια είναι πως έχει ωραίο κώλο, αλλά πια είναι σαν να πιάνω τον δικό μου. Μετά από 25+ χρόνια μαζί....
Για να τα λέμε όλα, με έχει πάρει κι αυτή κάποιες φορές με στραπ...
"όταν ερχόμασταν σε επαφή (τώρα πια δεν γίνεται)". Κάτι μου θυμίζει αυτό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom