Νέα

Σεξ με τη γυναίκα σας από κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anto53
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 276
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.292
Κριτικές
33
Like
29.267
Πόντοι
9.846
Πλάκα κάνω ρε τύπε!!! Έχω πάει κι όχι λίγες φορές!!! Απλά δεν την έχω δει τελευταία και διάβασα πως πήρε κάποια κιλά (εγώ γουστάρω). Μόνο μην την τσαντίσει κανένας!!! Μαύρο φίδι που τον έφαγε!!!
Χαχαχα ισχυει, αντί για να την γαμησει, θα τον γαμησει!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Χαχαχα ισχυει, αντί για να την γαμησει, θα τον γαμησει!
Έχω τύχει μπροστά σε σκηνικό με ένα τσόλι που πήγαινε συνέχεια για μάτι μόνο και δεν έμπαινε δωμάτιο και τρελλάθηκε αυτή και μας έδιωξε όλους από το μπουρδέλο!!!!
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.024
Like
11.918
Πόντοι
2.256
Φιλε οπως προανέφεραν και πιο ειδικοί απο εμενα, εφοσον τον ετρωγε σταθερα απο κωλο και τωρα δεν μαλλον το τρωει απο αλλου.Αν ηθελε ανταλλαγμα θα σου ζηταγε κανενα σπεσιαλ δωρο για το κωλο.Η πολυετης εμπειρια μου με παντρεμενες εχει δειξει πως αν τους αρεσει δεν κοβεται το ξεκωλιασμα για 2-3 αγαρμπες περιπτωσεις.Μια και αναφερθηκε το θεμα τιμη και δοξα στο χωρισμενο μιλφακι που τρωω κατα καιρους που οποτε μου λεει σημερα ναι το κωλαρακι της δεν αφηνει ιχνος απο Νουτελλα και κανει τοτε ανετα ΑΤΜ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Φιλε οπως προανέφεραν και πιο ειδικοί απο εμενα, εφοσον τον ετρωγε σταθερα απο κωλο και τωρα δεν μαλλον το τρωει απο αλλου.Αν ηθελε ανταλλαγμα θα σου ζηταγε κανενα σπεσιαλ δωρο για το κωλο.Η πολυετης εμπειρια μου με παντρεμενες εχει δειξει πως αν τους αρεσει δεν κοβεται το ξεκωλιασμα για 2-3 αγαρμπες περιπτωσεις.Μια και αναφερθηκε το θεμα τιμη και δοξα στο χωρισμενο μιλφακι που τρωω κατα καιρους που οποτε μου λεει σημερα ναι το κωλαρακι της δεν αφηνει ιχνος απο Νουτελλα και κανει τοτε ανετα ΑΤΜ
Τύπε μου συμφωνώ μαζί σου!!! Για να παραθέσω κι εγώ την εμπειρία μου με παντρεμένη, το χιλιαοχτακόσατόσο, μου είχε πει πως ήθελε να κάνει μαζί μου πράγματα που ΔΕΝ έκανε με τον άντρα της επειδή ντρεποταν ή δεν ήθελε!!! Όχι ότι δεν ήθελε ο άντρας της!!! Αυτή δεν ήθελε!!!!
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056

Φιλε οπως προανέφεραν και πιο ειδικοί απο εμενα, εφοσον τον ετρωγε σταθερα απο κωλο και τωρα δεν μαλλον το τρωει απο αλλου.Αν ηθελε ανταλλαγμα θα σου ζηταγε κανενα σπεσιαλ δωρο για το κωλο.Η πολυετης εμπειρια μου με παντρεμενες εχει δειξει πως αν τους αρεσει δεν κοβεται το ξεκωλιασμα για 2-3 αγαρμπες περιπτωσεις.Μια και αναφερθηκε το θεμα τιμη και δοξα στο χωρισμενο μιλφακι που τρωω κατα καιρους που οποτε μου λεει σημερα ναι το κωλαρακι της δεν αφηνει ιχνος απο Νουτελλα και κανει τοτε ανετα ΑΤΜ
Δεν το δίνει φίλε!!!
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Βρε παιδιά , τι θέμα είναι αυτό ? Χαχα . Για να σας βοηθήσω όμως ως γυναίκα θα σας πω ότι η πρώτη μου φορά από πίσω ήταν με ένα ειδικό λιπαντικό το οποίο διεγείρει τον οργασμό της γυναίκας και πάνω στην πολύ καύλα το ζητάς από μόνη σου. Το jeanbio . Από τότε επειδή η πρώτη μου εμπειρία ήταν καλή το συνεχίζω ακάθεκτη με αυτό το λιπαντικό και μόνο... Ακόμα ευχαριστώ τον πρώτο μου που μου το έμαθε !
Έχει μέσα CBD?
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.024
Like
11.918
Πόντοι
2.256
Τύπε μου συμφωνώ μαζί σου!!! Για να παραθέσω κι εγώ την εμπειρία μου με παντρεμένη, το χιλιαοχτακόσατόσο, μου είχε πει πως ήθελε να κάνει μαζί μου πράγματα που ΔΕΝ έκανε με τον άντρα της επειδή ντρεποταν ή δεν ήθελε!!! Όχι ότι δεν ήθελε ο άντρας της!!! Αυτή δεν ήθελε!!!!

Η παντρεμενη 48αρα που εχω αυτη τη περιοδο, το κανει γιατι νιωθει πως εκδικειται τον αντρα της και γιατι ειναι και ξεκωλιαρα ετσι και αλλιως.Μου λεει "και να με παρακαλαει κωλο δεν δινω,τα βασικα και πολυ του ειναι".Βεβαια ζουνε συμβατικα για τα παιδια και σιγουρα ξενοπηδαει και αυτος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Βρε παιδιά , τι θέμα είναι αυτό ? Χαχα . Για να σας βοηθήσω όμως ως γυναίκα θα σας πω ότι η πρώτη μου φορά από πίσω ήταν με ένα ειδικό λιπαντικό το οποίο διεγείρει τον οργασμό της γυναίκας και πάνω στην πολύ καύλα το ζητάς από μόνη σου. Το jeanbio . Από τότε επειδή η πρώτη μου εμπειρία ήταν καλή το συνεχίζω ακάθεκτη με αυτό το λιπαντικό και μόνο... Ακόμα ευχαριστώ τον πρώτο μου που μου το έμαθε !
Δεν βρισκόμαστε να μας το δείξεις στη πράξη πως γίνεται...σαν επιδηξη...εσύ θα λες πως και εμείς θα εκτελούμε....μην πάμε στις γυναίκες μας γκόμενες και τις πονέσουμε.... κοινωνικό έργο θα κάνεις
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.723
Like
14.248
Πόντοι
3.506
Βρε παιδιά , τι θέμα είναι αυτό ? Χαχα . Για να σας βοηθήσω όμως ως γυναίκα θα σας πω ότι η πρώτη μου φορά από πίσω ήταν με ένα ειδικό λιπαντικό το οποίο διεγείρει τον οργασμό της γυναίκας και πάνω στην πολύ καύλα το ζητάς από μόνη σου. Το jeanbio . Από τότε επειδή η πρώτη μου εμπειρία ήταν καλή το συνεχίζω ακάθεκτη με αυτό το λιπαντικό και μόνο... Ακόμα ευχαριστώ τον πρώτο μου που μου το έμαθε !
Μόνο μην βάλεις τζιφ λιλα με τίποτα κούτσουρα :confused::confused::confused:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
14
Like
4.488
Πόντοι
746
Το πουλάει κ ένα μασάζ . Από εκεί το παίρνω εγώ . Αλλά έχουν κ σάιτ . Πατάς '" jeanbio" ή " naturalence'

Βάλε το link του προϊόντος ρε κοπελιά ...

Μην πάρουμε κανένα scrub και κάνουμε καμία σούφρα καλοκαιρινή...!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
14
Like
4.488
Πόντοι
746

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Όχι δεν κάνεις με αυτό μασάζ , αλλά η εταιρεία αυτή έχει κ για μασάζ προϊόντα με cbd. Οπότε το μασατζιδικο πουλάει τα προϊόντα της εταιρείας αφού τα χρησιμοποιεί στο μασάζ , μαζί έχει κ αυτό σαν προϊόν. Δουλεύει εκεί φιλη μου κ το παίρνω από εκεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Σε ευχαριστώ παααρα πολύ!
Θα παω να το πάρω και ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι θετικά! :hi:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Ο ίδιος παραδέχτηκε ότι την "ξεκωλίασε" λόγω αγαρμποσύνης!!!! Πήγε αδιάβαστος στο ραντεβού του με την απόλαυση και προκάλεσε πόνο αντί ηδονής!!!
Δεν ήταν αγαρμποσυνη, απλά όταν τής τον έβαζα στον κωλο ή θα ήταν στα πλάγια ή ανάσκελα εκείνη την φορά την πήρα στα τέσσερα και άγρια!!!
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Πάντως αδερφέ μετά από τόόόση κουβέντα που έγινε για τον κώλο της δικιάς σου, ίσως αξίζουμε μια φωτογραφία για να τον καμαρώσουμε κι εμείς!!! :globeos-haha:
Δεν είναι αυτός αλλά για να πάρεις μία ιδέα έτσι ακριβώς είναι ο κωλος της
 

Συνημμένα

  • IMG_20220508_100729.jpg
    IMG_20220508_100729.jpg
    105,3 KB · Εμφανίσεις: 224

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom