Νέα

Σεξ με τη γυναίκα σας από κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anto53
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 276
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Το κάστρο έπεσε...
Μετά από 11 χρονια που είμαστε μαζί, (σχέση+αρραβώνας+γάμος), με πολύ υπομονή και επιμονή μπήκα πριν μια 3 μέρες.
Χθες βράδυ αφού τελείωσε, της λέω πως θα με ευχαριστήσεις, με στόμα ή κωλαράκι, έδωσε κωλο χωρίς δεύτερη σκέψη...
θελεις να πεις...
οτι δεν σου ειχε δωσει κωλο στις αρχες της σχεσεις.. που ειναι τα μελια κ οι καυλες...
κ σου εδωσε τωρα....???
μετα απο 11 χρονια.... που το σεξ εχει γινει ρουτινα...!!!!!!????
Μεγαλε.. για ψαξου... κατι δεν παει καλα εδω...
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
364
Like
3.252
Πόντοι
441
Προσωπικά άφηνα το anal ,πάντα για ιδιαίτερες περιστάσεις,για να επιβραβευσω κάτι,η για να πετύχω έναν σκοπό η ακόμα και για να ξεχαστεί κάτι ανάμεσα στο ζευγάρι.με τα χρόνια να περνάνε το anal ,αντικαθιστά το κολπικό sex όλο και συχνότερα είτε για να δώσει μια νότα πικάντικη είτε γιατί είχα να ανταγωνιστώ συχνότερα νεότερες γυναίκες που μόνο αυτό δεν έδιναν.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.910
Κριτικές
20
Like
26.873
Πόντοι
8.346
Προσωπικά άφηνα το anal ,πάντα για ιδιαίτερες περιστάσεις,για να επιβραβευσω κάτι,η για να πετύχω έναν σκοπό η ακόμα και για να ξεχαστεί κάτι ανάμεσα στο ζευγάρι.με τα χρόνια να περνάνε το anal ,αντικαθιστά το κολπικό sex όλο και συχνότερα είτε για να δώσει μια νότα πικάντικη είτε γιατί είχα να ανταγωνιστώ συχνότερα νεότερες γυναίκες που μόνο αυτό δεν έδιναν.
Κ τώρα?? Το δίνεις συνέχεια??
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
364
Like
3.252
Πόντοι
441

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
109
Like
333
Πόντοι
21
Δεν το σκέφτομαι, αν έρθει έρχεται φυσικά δεν κάνω κάποια προεργασία στο μυαλό μου,φυσικά κάνω προεργασία στο σώμα μου
Προεργασία στο σώμα σου, τι εννοείς; Καλό καθαρισμό; Και το κάνεις πάντα πριν το σεξ;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Το κάστρο έπεσε...
Μετά από 11 χρονια που είμαστε μαζί, (σχέση+αρραβώνας+γάμος), με πολύ υπομονή και επιμονή μπήκα πριν μια 3 μέρες.
Χθες βράδυ αφού τελείωσε, της λέω πως θα με ευχαριστήσεις, με στόμα ή κωλαράκι, έδωσε κωλο χωρίς δεύτερη σκέψη...
Και δεν σε έβαλε σε σκέψεις αυτό...χωρίς δεύτερη σκέψη????
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Τις προαλλες μου ελεγε η αλλη,σιγα-σιγα ποναω,δεν τον δινω στον αντρα μου, αν ειχα 2 πουτσες χωραγε ταυτοχρονα ανετα και η 2η.Στα 2 λεπτα μου λεει : "Ανοιξε τωρα,σκισε με".Αφου τελειωσα της εβαλα 4 δαχτυλα μεσα για παιχνιδι,για επιδορπιο και της λεω "Θα λες οχι στον αντρα σου,για λογους υγειας".Συμφωνησε και εφυγε.Ετσι οπως τη κοβω εκτος απο εμενα ( 2 φορες στανταρ την εβδομαδα) , τον τρωει επιπλεον απο αλλον "εθελοντη" μεσα στην εβδομαδα και ο αντρας της παρακαλει
Γιατί είναι τόσο καριολες.μου λες; Γιατί μπορούν είναι η απαντηση
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
,αντικαθιστά το κολπικό sex όλο και συχνότερα είτε για να δώσει μια νότα πικάντικη
τύπε οταν λες νότα πικάντικη εννοεις τη γνωστη εσανς μπαγιάτικης μερεντας με εντονο τονο καμμένου λάστιχου ; :undecided::undecided::undecided:
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
κωλο απο σχεση δεν εχω καταφερει να παρω.
βεβαια αν το δινανε αλλου αβερτα ειναι αλλο θεμα και δε το γνωριζω :grin:
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
364
Like
3.252
Πόντοι
441
Προεργασία στο σώμα σου, τι εννοείς; Καλό καθαρισμό; Και το κάνεις πάντα πριν το σεξ;
Αν υπάρχει υπόνοια για anal καλό είναι να μην έχει προηγηθεί γεύμα και πολλές φορές ναι έκανα και τα κλισματα μου!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Κώλο δίνουν είτε για να τσιμπήσει ο υποψήφιος γαμπρός/μαλάκας είτε γιατί γουστάρουν τον γαμιά τους (αυτόν με τον οποίο κερατώνουν τον άντρα/γκόμενο/καλό παιδί της σχέσης) και θέλουν να νιώσουν πουτάνες. Απλά κι ωραία.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
κώλος, τι πίκρα κι αυτή...

είχα μια περιπέτεια προ 15ετίας με καθώς πρέπει δεσποινίδα του παλαιού Ψυχικού. Βγαίναμε, γαμιόμασταν ένα 2μηνο. Μου έλεγε τελείωσε μέσα...(είχε άλλα στο μυαλό της, κουλούρες, βέρες, μπομπονιέρες), δεν...ένα βράδυ, έτσι όπως τα έχει πιεί κι έχει μερακλώσει γυρίζουμε στο παλατάκι της. Πάω για κατούρημα, γυρνάω, τη βλέπω είχε φορέσει διχτυωτό ολόσωμο. Ώπα λέω, τι αναβάθμιση είναι τούτη;
Κυττάω κομοδίνο ΚΥ, μπα; Οργάνωσις, της λέω (και καλά...) τι είναι τούτο; Λοσιόν σώματος;
Μου λέει 'περίπου.
Έ, μας άκουσε όλη η γειτονιά από τις φωνές της, τον έφαγε πάρα μα πάρα πολύ καλά, μετά ζητούσε βέβαια αρραβώνες και τέτοια, της έταξα τα δέοντα, έφυγα με σκέψεις αλλά κι ικανοποίηση.
Αυτές των ΒΠ, είτε είναι γαμιόλες ή παρθεναλώπες με κρυφά ταλέντα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
κώλος, τι πίκρα κι αυτή...

είχα μια περιπέτεια προ 15ετίας με καθώς πρέπει δεσποινίδα του παλαιού Ψυχικού. Βγαίναμε, γαμιόμασταν ένα 2μηνο. Μου έλεγε τελείωσε μέσα...(είχε άλλα στο μυαλό της, κουλούρες, βέρες, μπομπονιέρες), δεν...ένα βράδυ, έτσι όπως τα έχει πιεί κι έχει μερακλώσει γυρίζουμε στο παλατάκι της. Πάω για κατούρημα, γυρνάω, τη βλέπω είχε φορέσει διχτυωτό ολόσωμο. Ώπα λέω, τι αναβάθμιση είναι τούτη;
Κυττάω κομοδίνο ΚΥ, μπα; Οργάνωσις, της λέω (και καλά...) τι είναι τούτο; Λοσιόν σώματος;
Μου λέει 'περίπου.
Έ, μας άκουσε όλη η γειτονιά από τις φωνές της, τον έφαγε πάρα μα πάρα πολύ καλά, μετά ζητούσε βέβαια αρραβώνες και τέτοια, της έταξα τα δέοντα, έφυγα με σκέψεις αλλά κι ικανοποίηση.
Αυτές των ΒΠ, είτε είναι γαμιόλες ή παρθεναλώπες με κρυφά ταλέντα.
Αυτές των ΝΠ να δεις!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.914
Πόντοι
2.606
Το κάστρο έπεσε...
Μετά από 11 χρονια που είμαστε μαζί, (σχέση+αρραβώνας+γάμος), με πολύ υπομονή και επιμονή μπήκα πριν μια 3 μέρες.
Χθες βράδυ αφού τελείωσε, της λέω πως θα με ευχαριστήσεις, με στόμα ή κωλαράκι, έδωσε κωλο χωρίς δεύτερη σκέψη...
Τυπε ο Ιώβ φαντάζει ερασιτέχνης μπροστά σου
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
η 1η τον έδινε από τα 17 της και ήταν ποιο στενή στο μουνι…
Και τον έδινε από μόνη της χωρίς να ρωτάω…

η 2η μου το έπαιξε παρθένα, και όταν της είπα… άσε ρε…
Το έδινε 50-50% όταν ήθελε να μου περάσει τα δικά της…

η 3η όταν της το ζήτησα…
πήρα απάντηση…
Τι με αυτό το πουλί ?

Τον έδωσε 2 φορές, και ΤΕΛΟΣ… ποτέ ξανά…
 

Bruskos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2023
Μηνύματα
24
Like
459
Πόντοι
20
Η νυν μου ήταν πολύ πρόθυμη στις αρχές, τον έπαιρνε από πίσω χωρίς δισταγμό, ή και το ζητούσε!

Τώρα έγινε κάτι σπάνιο. Το κάναμε προχθές μετά από 2-3 μήνες, και επειδή είχε περίοδο. Ήταν σαν την πρώτη της φορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom