Νέα

Σεξ με τη γυναίκα σας από κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anto53
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 276
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Μαλλον ξυπνια ειναι κ περναει κ αυτη καλα εκεινη την στιγμή. Σταματα για καμια βδομαδα και να δεις θα το ζητάει μονη της. Εγω πιστεύω θα βλέπεις το βράδυ να σου τριβει το κωλαρακι της απο μονη της
Έχει ξυπνήσει κάποιες φορές και γυρίζει από την άλλη πλευρά!!!δεν ξέρω με έχει τρελάνει πάντως και με αυτά που κάνει ακόμα πιο πολύ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σήμερα ρώτησε την αυτό το πράγμα.
Γιατί δεν δίνει κωλο?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Έχει ξυπνήσει κάποιες φορές και γυρίζει από την άλλη πλευρά!!!δεν ξέρω με έχει τρελάνει πάντως και με αυτά που κάνει ακόμα πιο πολύ!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί δεν δίνει κωλο?
Ναι ξεκάθαρα ...παλιά μου έδινες τώρα γιατί?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Της το έχω πει και λέει όχι γιατί πονάει!!!της έχει μείνει μάλλον κακή ανάμνηση από την τελευταία φορά!!!
Οκ να της πεις...ότι θα μπω σιγά σιγά θα χύνω και μέσα και δεν θα βγαίνω και θα συνεχίζω να σε γαμαω ...εγώ αυτό της είπα ...και επειδή σε όλες αρέσουν τα χυσια...μου στήνεται μόνη της ...μουνι δεν μπορώ να χύσω μην τρέχουμε
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Οκ να της πεις...ότι θα μπω σιγά σιγά θα χύνω και μέσα και δεν θα βγαίνω και θα συνεχίζω να σε γαμαω ...εγώ αυτό της είπα ...και επειδή σε όλες αρέσουν τα χυσια...μου στήνεται μόνη της ...μουνι δεν μπορώ να χύσω μην τρέχουμε
Εγώ δύο φορές έχυσα στο μουνι και τσακ, καλορίζικα!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εγώ δύο φορές έχυσα στο μουνι και τσακ, καλορίζικα!!!
Τύπε, μας τρολλάρεις σίγουρα!!! :grin: Της βάζεις κωλοδάχτυλο και τον παίζεις την ώρα που κοιμάται και δεν ξυπνάει;;;; Μάλλον παίρνει υπνωτικά!!! Εκτός αν είναι 400 κιλά κι εσύ 45 και δε σε βλέπει καν!!! Από το πρωί ήθελα να σε πειράξω λίγο κι όλο το απέφευγα. Αν στο παρελθόν έδινε κώλο αβέρτα και μετά το ξεκώλιασμα σταμάτησε μάλλον τον δίνει αλλού :wink: Η επιστημονική ομάδα του μπου. Κομ έχει μεριμνήσει για εσένα κι έχει ανοίξει θέμα με τίτλο "πως να γαμήσετε κώλο χωρίς πόνο" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων!!!
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Τύπε, μας τρολλάρεις σίγουρα!!! :grin: Της βάζεις κωλοδάχτυλο και τον παίζεις την ώρα που κοιμάται και δεν ξυπνάει;;;; Μάλλον παίρνει υπνωτικά!!! Εκτός αν είναι 400 κιλά κι εσύ 45 και δε σε βλέπει καν!!! Από το πρωί ήθελα να σε πειράξω λίγο κι όλο το απέφευγα. Αν στο παρελθόν έδινε κώλο αβέρτα και μετά το ξεκώλιασμα σταμάτησε μάλλον τον δίνει αλλού :wink: Η επιστημονική ομάδα του μπου. Κομ έχει μεριμνήσει για εσένα κι έχει ανοίξει θέμα με τίτλο "πως να γαμήσετε κώλο χωρίς πόνο" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων!!!
Όχι φίλε δεν τρολλαρω καθόλου και ούτε 400κιλα είμαι αλλά ούτε τον δίνει άλλου!!!θες να με πιστέψεις πίστεψε,δεν θες,και πάλι φίλοι!!!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
3
Like
9.646
Πόντοι
1.336
Εγώ δύο φορές έχυσα στο μουνι και τσακ, καλορίζικα!!!
Αν στον έδινε και μετά το έκοψε και μένα μου φαίνεται ότι τον δίνει αλλού, λυπάμαι. Εκτός αν διάβασε σε κάνα σοσιαλ ότι κάνει κακό στην υγεία ή άκουσε καμιά φίλη ή κανένα παπά και τέτοια...

Το θέμα είναι να δεις αν με αυτήν προτιμάς να είσαι αυτός που γαμάει μουνί ή αυτός που γαμάει κώλο
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Αν στον έδινε και μετά το έκοψε και μένα μου φαίνεται ότι τον δίνει αλλού, λυπάμαι. Εκτός αν διάβασε σε κάνα σοσιαλ ότι κάνει κακό στην υγεία ή άκουσε καμιά φίλη ή κανένα παπά και τέτοια...

Το θέμα είναι να δεις αν με αυτήν προτιμάς να είσαι αυτός που γαμάει μουνί ή αυτός που γαμάει κώλο
Αυτό με τα σοσιαλ, υγεία,φιλη κ.τ.λ. μπορεί να είναι έτσι!!! γιατί και τα δύο δεν γίνεται?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.291
Κριτικές
62
Like
44.941
Πόντοι
9.297
είμαι παντρεμένος 20 χρόνια. Η γυναίκα μου δεν με αφήνει ποτέ να το κάνουμε από πίσω .
Διαπίστωνα όταν έβαζα ένα η και 2 δάχτυλα ότι καυλωνε υπερβολικά. Όμως όταν προσπαθούσα με τον πούτσο τίποτα .
Συμβαίνει και σε αλλους αυτό?
Είσαι ήρωας που παντρεύτηκες μια που δεν δίνει πίσω πόρτα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Όχι φίλε δεν τρολλαρω καθόλου και ούτε 400κιλα είμαι αλλά ούτε τον δίνει άλλου!!!θες να με πιστέψεις πίστεψε,δεν θες,και πάλι φίλοι!!!
Στο έγραψα για να σε πειράξω, το είπα :wink:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Στο έγραψα για να σε πειράξω, το είπα :wink:
Απλά φίλε πιστεύω ότι λίγο ότι μεγαλώσαμε, λίγο τα παιδιά, λίγο ότι μεγαλωσανε οι υποχρεώσεις ολα αυτά μπορεί να έχουν τέτοιες συνέπειες
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Εμένα έδινε και αρκετά συχνά, μετά το έκοψε, καμιά φορά που κοιμάται και έχω καύλες της βάζω κανένα δάχτυλο και πρέπει να το έχει καταλάβει!!!
Άμα φίλε της βαζεις δάκτυλο και δεν το καταλαβαινει τότε κάποιο λάκκο έχει ...ο κωλος.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Απλά φίλε πιστεύω ότι λίγο ότι μεγαλώσαμε, λίγο τα παιδιά, λίγο ότι μεγαλωσανε οι υποχρεώσεις ολα αυτά μπορεί να έχουν τέτοιες συνέπειες
Έχεις δίκιο!!! Σε τίποτα διακοπές ή Σ/Κ μόνοι σας, παρ'το από την αρχή!!! Με σάλιο, με χάδια, με γλωσσίτσα αν θέλεις και υπομονή, θα της ξανάρθει!!!!
Υ. Γ. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν ξυπνάει με το κωλοδάχτυλο!!!! Μήπως πίνει τίποτα πριν κοιμηθεί;;;;
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Είσαι ήρωας που παντρεύτηκες μια που δεν δίνει πίσω πόρτα....
Τώρα
είμαι παντρεμένος 20 χρόνια. Η γυναίκα μου δεν με αφήνει ποτέ να το κάνουμε από πίσω .
Διαπίστωνα όταν έβαζα ένα η και 2 δάχτυλα ότι καυλωνε υπερβολικά. Όμως όταν προσπαθούσα με τον πούτσο τίποτα .
Συμβαίνει και σε αλλους αυτό?
Δάχτυλο σε αφήνει ακόμα???
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Έχεις δίκιο!!! Σε τίποτα διακοπές ή Σ/Κ μόνοι σας, παρ'το από την αρχή!!! Με σάλιο, με χάδια, με γλωσσίτσα αν θέλεις και υπομονή, θα της ξανάρθει!!!!
Υ. Γ. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν ξυπνάει με το κωλοδάχτυλο!!!! Μήπως πίνει τίποτα πριν κοιμηθεί;;;;
Όχι φίλε απλά μπορεί από την κούραση!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα φίλε της βαζεις δάκτυλο και δεν το καταλαβαινει τότε κάποιο λάκκο έχει ...ο κωλος.
Δεν το δίνει φίλε αλλού αν εννοείς αυτό!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Όχι φίλε απλά μπορεί από την κούραση!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν το δίνει φίλε αλλού αν εννοείς αυτό!!!
Πάντως αδερφέ μετά από τόόόση κουβέντα που έγινε για τον κώλο της δικιάς σου, ίσως αξίζουμε μια φωτογραφία για να τον καμαρώσουμε κι εμείς!!! :globeos-haha:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Πάντως αδερφέ μετά από τόόόση κουβέντα που έγινε για τον κώλο της δικιάς σου, ίσως αξίζουμε μια φωτογραφία για να τον καμαρώσουμε κι εμείς!!! :globeos-haha:
Χαχα, μπορεί στο μέλλον!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom