Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.865
Πόντοι
5.006
καλα ρε τακη τον παιζεις και με αντρες? :confused: :confused: :confused:
παρατηρω μια ανησυχητικα αυξανομενη ροη ομοφυλοφιλων στο σαη τυπε...
λιγο ακομα και θα ντυθει ο γλομπεος στα χρωματα της lgbt κοινοτητας....
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
εδω υπαρχουν μελη που εχουν παει με μια ντουζινα ανδρες, στις γκομενες κολλησατε εσεις....
:confused: :confused: :confused:
Έχουμε γεμίσει πουτανες και πουστηδες τυπς μπας και γίνουμε ισλαμιστες να ηρεμήσουμε λιγο?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
παρατηρω μια ανησυχητικα αυξανομενη ροη ομοφυλοφιλων στο σαη τυπε...
λιγο ακομα και θα ντυθει ο γλομπεος στα χρωματα της lgbt κοινοτητας....
θα χτυπησω θεμα ταμπου,αυτο που λιγοι αντρες μιλανε. :sunglasses:
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Οποτε τη χυνω στο μουνι της λεω κατσε πανω μου και τη γλειφω ενω φανταζομαι ολους οσους της το εχουν χυσει το παρελθον εκεινη την ωρα.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Οποτε τη χυνω στο μουνι της λεω κατσε πανω μου και τη γλειφω ενω φανταζομαι ολους οσους της το εχουν χυσει το παρελθον εκεινη την ωρα.
Παρθένα και η δικιά σου τυπε?. Κατά τα άλλα εσύ είσαι ο τρίτος της ελλεεινης..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Όποιος γουστάρει να τους γαμανε τη γυναίκα άλλοι χιλιοι?.. Γιατί ρε παιδιά δεν βάζετε μια λογική ταρίφα.. Πχ 70ευρω το μισάωρο.. Και να φέρνετε πελάτες να σας γαμανε τη γυναικα?.. Τουλάχιστον θα κονομησετε και κατι??✌️
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Παρθένα και η δικιά σου τυπε?. Κατά τα άλλα εσύ είσαι ο τρίτος της ελλεεινης..
Ειπα εγω πως ειναι παρθενα φιλε; Φυσικα και οχι. Το αν θελει η γυναικα να εχει εμπειρια ή οχι ειναι δικη της υποθεση, οχι δικη μας. Το αν περνατε καλα και οι δυο ειναι το θεμα. Ας μην κανουμε εναν διαλογο βγαλμενο απο καφενειο του 1950 μονο κατι μπαρμπες και κατι αγραμματοι τυποι απο καταπιεσμενα σπιτια στεκονται σε αυτα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ειπα εγω πως ειναι παρθενα φιλε; Φυσικα και οχι. Το αν θελει η γυναικα να εχει εμπειρια ή οχι ειναι δικη της υποθεση, οχι δικη μας. Το αν περνατε καλα και οι δυο ειναι το θεμα. Ας μην κανουμε εναν διαλογο βγαλμενο απο καφενειο του 1950 μονο κατι μπαρμπες και κατι αγραμματοι τυποι απο καταπιεσμενα σπιτια στεκονται σε αυτα...
Και γιατί δε βάζεις μια ταρίφα να βγάζεις και λεφτά τουλάχιστον? Εγώ μόνο έτσι θα δεχόμουνα να μου πήδανε τη γκομενα..
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.421
Πόντοι
2.591
Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω μάγκες αλλά βρίσκεστε στο μπουρδελα.κομ όπου ενημερώνεστε και γαμάτε αβέρτα τανες,σιτιτουρια,τραβελια κ.ο.κ. Και σας πείραξε αν η γυναίκα σας έχει φαει 2 χλμ πουτσα; Προσωπικά σε μια ουτοπική κοινωνία όλα αυτά θα λεγόντουσαν ανοικτά και θα είμασταν πιο ελεύθεροι σαν Άνθρωποι
Εμένα δεν με χαλάει καθόλου να έχει πάει με 200 από τη στιγμή που είναι επιλογή της και γουστάρει ! Και γω θα το έκανα αν μπορούσα !
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
τώρα είδα πρώτη φορά αυτό το θέμα από το 2007!!!

λοιπόν είναι απαραίτητο, εφόσον θέλεις σοβαρή σχέση να έχει πάει με 6+ άλλους τουλάχιστον.

γιατί αν δεν έχει πάει, κάποια στιγμή, θα της έρθει να πάει και θα τα γαμήσει όλα (αν είσαι τυχερός και δεν σε κερατώνει ήδη).
μόλις περάσουν λίγο τα χρόνια θα σκεφτεί και "και τι θα γίνει τώρα; εγώ δεν θα γνωρίσω άλλες πούτσες-άντρες; πως να είναι να έχω γκόμενο τον τάδε;;".
ενώ αν έχει κάνει τα καριολίκια της, αφενός θα είναι μαζί σου συνειδητοποιημένα (γιατί έχει καταλάβει τι θέλει) και αφετέρου δεν θα έχει περιέργεια για άλλες εμπειρίες, γιατί θα τα έχει ζήσει.

φυσικά το ίδιο ισχύει και για τους άντρες, με 2 σημαντικές διαφορές.
οι περισσότεροι άντρες βολεύονται και δεν ψάχνονται ιδιαίτερα (κυρίως γιατί δεν υπάρχουν γυναίκες λιγούρια να μας κάνουν να νιώθουμε βασιλιάδες).
οι άντρες δεν θα ζαλίσουν αρχίδια μέχρι να χωρίσουν, που οι γυναίκες για να νιώθουν "σωστές" και "ηθικές" θα σου κάνουν τη ζωή ανυπόφορη μέχρι να χωρίσεις και μετά θα λένε ότι έφταιγες εσύ.
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Πραγματικα διαβαζοντας τις αντιληψεις σας, απορω αν γαματε καποιοι εδω περα. Ενα θα πω και δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα..
ΟΣΟΙ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΛΟΥΣΙΕΣ
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ποιος σου ειπε πως την πηδανε αλλοι; ;)
Αφού λες δεν έχεις πρόβλημα να την πηδαει άλλη μια ντουζινα και εμείς είμαστε σε καφενείο του 1950 που έχουμε προβλημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω μάγκες αλλά βρίσκεστε στο μπουρδελα.κομ όπου ενημερώνεστε και γαμάτε αβέρτα τανες,σιτιτουρια,τραβελια κ.ο.κ. Και σας πείραξε αν η γυναίκα σας έχει φαει 2 χλμ πουτσα; Προσωπικά σε μια ουτοπική κοινωνία όλα αυτά θα λεγόντουσαν ανοικτά και θα είμασταν πιο ελεύθεροι σαν Άνθρωποι
Εμένα δεν με χαλάει καθόλου να έχει πάει με 200 από τη στιγμή που είναι επιλογή της και γουστάρει ! Και γω θα το έκανα αν μπορούσα !
???
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αφού λες δεν έχεις πρόβλημα να την πηδαει άλλη μια ντουζινα και εμείς είμαστε σε καφενείο του 1950 που έχουμε προβλημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


???
Πραγματικα διαβαζοντας τις αντιληψεις σας, απορω αν γαματε καποιοι εδω περα. Ενα θα πω και δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα..
ΟΣΟΙ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΛΟΥΣΙΕΣ
Δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτανες Τυπε όμως όλες οι πουτανες είναι γυναίκες!! ✌️✌️
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Πραγματικα διαβαζοντας τις αντιληψεις σας, απορω αν γαματε καποιοι εδω περα. Ενα θα πω και δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα..
ΟΣΟΙ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΛΟΥΣΙΕΣ
Βρε τύπε το να είναι η άλλη πουτανα με λεφτά έχει μια λογική,ένα επάγγελμα είναι και φέρνει λεφτά στο σπίτι.. Εγώ δεν καταλαβαίνω τις ελλεινιδες που απατά ε το γκομενο τους στο τζάμπα.. Τι κερδίζει αητη, τι κερδίζει έστω ο γκομενο της από όλο αυτό? Αν μου έδινε λεφτά δεν θα μίλαγα, τις πουτανες τις εκτιμώ, γαμιουνται για να βγάλουν λεφτά να ζήσουνε, αλλά όσες το δινουνε τζάμπα δεν τις εκτιμώ ούτε τις σέβομαι.. ✌️✌️
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Απλα αποδεξου πως οπως εσενα σαρεσει να γαμας αβερτα, ετσι και στις γκομενες αρεσει να τις γαμανε αβερτα. Simple as that
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Ο γάμος είναι για την πρώτη, άντε δεύτερη φορά. Μετά που θα της βγει το όνομα, τι γάμο να κάνει, δεν το χρειάζεται πλέον.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Η γυναικα καλο ειναι να εχει παρελθον και ο αντρας μελλον
Τα παρελθον και μελλον ειναι υποκειμενικές παραμετροι! διαλεγετε και βάζετε.

Δεν ξερω αν εισαι αντρας η γυναικα αλλα με αυτα που γραφεις μαλλον γυναικα εισαι η κλονος . Τυπε η παροιμια παει .

ο αντρας πρεπει να εχει παρελθον και η γυναικα μελλον. και ξερεις γιατι?
γιατι ο αντρας θα επενδυση στην γυναικα και θα την στηριξει για να κανει παιδια. Η γυναικα αμα εχει παρελθον σημαινει οτι δεν ειναι πιστη και τα παιδια ΔΕΝ προκειται να ειναι δικα σου. γιαυτο το λογο θελουμε οι γυναικες να ειναι πιστες και αμα εχουν παρει το μισο πλανητη δεν την θελουμε. Το καταλαβες ! Κανενας δεν θελει να μεγαλωνει τα παιδια καποιου αλλου. Ολοι θελουμε τα δικα μας παιδια. Απο τα αρχιδια μας . Σκεψου οτι πρεπει να φτιαχτεις για να μπορεις να προσφερεις κατι σε μια γυναικα . αυτο θελει πειρα θελει να κανεις σχεσεις με γυναικες να αποτυχεις κτλ . Η γυναικα ετσι να κανει σχεση εχει . Την πειρα τι να την κανει? για να σε ταιζει να σε στηριξη ? πλακα κανεις. ολες θελουν καποιον που να εχει πειρα και να μπορει να τις στηριξη . Συνηθως εμει οι αντρες το καταφερνουμε μετα τα 35 γιατι απο εκει και μετα εχουμε την πειρα (παρελθον) και μπορουμε να την στηριξουμε.
γιατυτο ο αντρας πρεπει να εχει παρελθον και οι γυναικα μελλον.


Η
γυναικα απο την φυση τις τους 9 μηνες που θα εχει το παιδι στην κολια τις θελει στηριξη απο καποιον . Μετα αμα κανει το παιδι και παλι θελει καποιον να την στηριζει. ΜΗΝ κοιτας τις μαλακιες που λενε μητερες μονες μεγαλωνουν παιδια και μαλακιες . Δες ποσοι απο αυτους καταληγουν να ειναι εγκληματιες και θα καταλαβεις. δες ποσες γυναικες εχουν κανει λαθος επιλογες και δες την ζωη που εχουν .

Απο τα παλια χρονια οι γυναικες ειχαν την πιεση να διαλεξουν τον σωστο αντρα για να κανουν παιδια. Αμα διαλεγα λαθος αντρας ηταν καταδικασμενες . Ηταν σαν να κανουν τον ταφο τους σαν να αυτοκτονουνε εαν ο αντρας που διαλεγανε εβγαινε σκαρτος.

πλεον με την κοινωνια να εχει γινει μητριαρχικη ερχεται το κρατος ερχονται οι μαλακες αγαμητοι αντρες οι φλωροι η loosers και τι εχουν κανει . Εχουν παρει την ευθηνη τις γυναικας στο να κανει λαθος επιλογη στο με ποιον θα κανει παιδια και τις δωσανε αφεση αμαρτιας στην περιπτωση λαθους. Και εξηγω.


Δες ποσες γκομενες εχουν κανει παιδια με λαθος ατομο. Σχεδον το 80% απο οσες εχουν κανει παιδια τα εχοιυν κανει με το λαθος ατομο και για τους λαθους λογους. και γιατι . Γιατι αμα κανει λαθος που τοτε ηταν θανασιμο γιαυτην λογο κοστος λογο ποιος θα το μεγαλωσεις κτλ τωρα την πληρωνεις εσυ με διατροφη την πληρωνεις εσυ με φορους την πληρωνεις εσυ με το να εισαι ο πατριος.

Οι γυναικες πλεονστο 99% κανουν λαθος επιλογες στο με ποιον θα κανουν παιδια. Και δεν τις πειραζεις καθολου. Γιατι ειναι εξασφαλισμενες .
αυτο που τοτε ηταν θανασιμο γιαυτες πλεον δεν εχει σημασια . Θα βρει το επομενο που θα ειναι παθητικος και θα μεγαλωσει τα πδιαι το αλλου η θα παρει τοσα επιδοματα που δεν θα υπαρχει λογος να βρει κατι αλλο .
αμα οι γκοεμενες δεν ειχα αυτην πολυτελεια θα σου ελεγα εγω εαν θα γαμιοντουσαν με 100 η με 1 μονο . τοτε να δεις τι και πως
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ: Σημασία δεν έχει να είσαι ο πρώτος άντρας ή ένας από τους άντρες που γνώρισε μια γυναίκα! Σημασία έχει να είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ άντρας μιας γυναίκας!



Mία γυναίκα ΜΠΟΡΕΙ (αντίθετα με εμάς) να αποφασίσει να μείνει με έναν και μόνο άντρα, όταν κάποιος της κάνει "κλικ" και πεισθεί πως είναι ο κατάλληλος για αυτήν. Βιολογικά αν το δει κανείς, η γυναίκα είναι πλασμένη έτσι ώστε να δοκιμάζει πολλούς αρσενικούς ώστε να επιλέξει στο τέλος (βάσει κριτηρίων γονιδιακής ανωτερώτητας), με ποιόν από όλους θα κάνει δυνατά και υγειή παιδιά και θα δημιουργήσει οικογένεια. Το προηγούμενο ισχύει στη φύση! Αν το προσαρμόσει κανείς στα μέτρα της ανθρώπινης κοινωνίας, μπορεί να εξάγει χρήσιμα συμπεράσματα.



ΕΡΩΤΗΣΗ προς όλους: Yπάρχει κανείς που στ' αλήθεια πιστεύει πως μια όμορφη κοπέλα σήμερα (ας πούμε μια ηλικία γύρω στα 25), έχει κάνει sex με λιγότερους από 30 άντρες?
Οχι τα εχω γραψει εδω και καιρο . Αλλα καποιοι εδω μεσα γραφουνε οτι οι γκομενες ειναι μονες και δεν τις πηδαει κανενας . Ενω αυτες ξεσκιζονται και πολλη απλα δεν το ξερεις.


Μακάρι να έχει πάει με πολλούς...εννοείται πριν
πλακα κανεις τωρα?


Ναι προσοχή μόνο

Μην μπερδεύετε το πόσες σχέσεις έχει κάνει, με το πόσους άντρες έχει πάει

- Είχα μόνο 3 σχέσεις στη ζωή μου (και άλλους 300 γαμιάδες one night stand)

Προσωπικά ούτε παρθένα θα ήθελα να είναι ούτε να την έχει πάρει η μισή Ελλάδα. Μία κοπέλα συνειδητοποιημένη που ξέρει τι κάνει και γιατί το κάνει και δεν θα είχα κανένα πρόβλημα...Ζητάω πολλά ε; Σίγουρα. Φτάσαμε σε σημείο να έχουμε χάσει τα αυτονόητα.
Ναι ζητας πολλα . Αυτο που ζητας το θελουν ολοι . Οι γκομενα βεβαια θα εχει μια λιστα ισα με εκει .
ναι με πειραζει....γιατι για να παει με πολους κακα τα ψεματα σημαινει οτι θα στην κανει και στο μελλον...πιθανοτατα....βεβαια αμα τις ρωτησεις τις καριολες το πολυ να σου πουνε με 5...καριολες..πουτανες...τις πουτανες βριζω...πουτανες...καμια σωστη ρεεεεεεεε...καμια δεν εχει μπεσα!!!
100%


ΤΙΠΟΤΑ! Σε μια σχέση μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας... δεν μπορεί κανείς να απαιτεί εγγυήσεις! Ο έρωτας είναι ένα παιχνίδι, που ΠΟΤΕ δεν αποτέλεσε εγγύηση και ούτε πρόκειται!

Μια γυναίκα που είχε εμπειρίες στη ζωή της ξέρει τι ζητάει και που βαδίζει (καλά... καμιά δεν ξέρει τι ζητάει, αλλά καταλαβαίνετε τι εννοώ). Σκέψου ανάλογα το τι συμβαίνει με εμάς - που επαναλαμβάνω είμαστε πολύ διαφορετικά όντα από αυτές! Πότε ένας άντρας ξέρει τι ζητάει από μια γυναίκα? Όταν έχει κάνει 4, 5, 10 σχέσεις κι εχει χώσει και αμέτρητες γκόμενες/τουρίστριες τα καλοκαίρια/πουτανες/onenightstands... ή όταν δεν ξέρει που παν τα τέσσερα και "φορτώνεται" την πρώτη που θα δει?

Όπως είπα και προηγουμένως, το παιχνίδι του έρωτα ΔΕΝ δίνει εγγυήσεις. Μια γυναίκα της σημερινής εποχής όμως που γνωρίζει κάποιος παρθένα κι άβγαλτη, είναι μαθηματικώς ΒΕΒΑΙΟ, οτι από περιέργεια και μόνο θα αναζητήσει κάποια στιγμή το "διαφορετικό"! Ευτυχισμένος ο κερατάς που θα έχει άγνοια...

Δυστυχώς κύριοι οι καιροί των γονιών και των παπουδων μας, πέρασαν ανεπιστρεπτί!
ναι οι καιροι αυτοι περασανε οποτε πρεπει να σκεφτουμε αλλιως . πως θα γυριζει το παιχνιδι στο μερος μας . Δεν ειναι ευκολο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom