Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Κάθεστε και ζυγίζετε ρε μαλακές τις γκόμενες απτά ποιο λάθος πράγματα. Καλά είπε ο φίλος από πάνω, τι σημασία έχει με πόσους έχει πάει αν περνάτε όμορφα μαζί, κάνετε γαμάτο σεξ και τα βρίσκεται στην επικοινωνία. Και εκτός αυτού, το ότι μια γκόμενα γουστάρει να γαμιεται δεν την καθιστά πουτανα, δλδ εσυ ρε φιλαράκι αν είχες την δυνατότητα να πας με αντίστοιχο νούμερο γυναικών, θα έκανες πίσω λόγο "ηθικής";

Ξυπνήστε κάποιοι λίγο, σταματήστε να έχετε αντιλήψεις απαρχαιωμένες και αποδεχτείτε πως με όσους και να έχει πάει η άλλη, αν θέλει να σε κάνει τάρανδο θα σε κάνει και δεν θα το καταλάβεις και πότε.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τύποι μην πλακώνεστε,οι περισσότερες είναι παρθένες!!!..να τις δείτε οταν βγαίνουν για πουτσόσαφάρι πως κάνουν....οπότε θέλοντας και μη πρέπει να τις ανεχτούμε και ξεσκισμένες...με τριψήφια και βάλε.
ε καλα αμα ηταν παρθενες θα ηταν ντροπαλες,οχι πεινασμενες για πουτσα..τωρα τι λεει ο καμμενος απο πανω ο στοκος..ελπιζω με αυτα τα μυαλα να μην ειναι παντρεμενος..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Κάθεστε και ζυγίζετε ρε μαλακές τις γκόμενες απτά ποιο λάθος πράγματα. Καλά είπε ο φίλος από πάνω, τι σημασία έχει με πόσους έχει πάει αν περνάτε όμορφα μαζί, κάνετε γαμάτο σεξ και τα βρίσκεται στην επικοινωνία. Και εκτός αυτού, το ότι μια γκόμενα γουστάρει να γαμιεται δεν την καθιστά πουτανα, δλδ εσυ ρε φιλαράκι αν είχες την δυνατότητα να πας με αντίστοιχο νούμερο γυναικών, θα έκανες πίσω λόγο "ηθικής";

Ξυπνήστε κάποιοι λίγο, σταματήστε να έχετε αντιλήψεις απαρχαιωμένες και αποδεχτείτε πως με όσους και να έχει πάει η άλλη, αν θέλει να σε κάνει τάρανδο θα σε κάνει και δεν θα το καταλάβεις και πότε.
δηλαδη εσυ εισαι περηφανος αν η δικια σου εχει παει με 300?μα αν ειναι τοσο ευκολη στο σεξ,τι την εμποδιζει να το ξανακανει να παει και με αλλους παραλληλα με εσενα?παντα θα υπαρχει καποιος πιο γυμνασμενςο,πλουσιος,ομορφος απο εσενα,γιατι να μπεις εσυ στη γυναικεια λογικη και να μην κοιταξει αυτη να ειναι σωστη απεναντι σου?
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Και ποιος σου εγγυάται εσένα ότι η γκόμενα που έχει πάει με 3 δεν θα σε κερατωσει. Αλλά αυτή που έχει πάει με 50 θα σε κάνει να μην μπορείς να περάσεις απτή πόρτα. Υπάρχουν γυναίκες που έχουν πάει με πολλούς όταν είναι ελεύθερες, αλλά στις σχέσεις τους είναι πιστές και άλλες που έχουν πάει με 2-3 παρόλα αυτά καυλαντιζουν σαν να μην υπάρχει αύριο.

Και ξαναέρχομαι πάλι σε αυτό που είπα, γιατί μάλλον το μυαλό σου δεν φτάνει μέχρι εκεί. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ. Το ότι εσένα δεν σου έχουν κάτσει όσες ηλπιζες και έχεις μείνει στο μονοψήφιο, δεν σημαίνει πως οποία έχει πάει με διψήφιο είναι πουτανα. Με την ίδια λογική αν έχεις πάει με πολλές θεώρησε ξεφτιλισμενος και ακατάλληλος για γάμο. Αλλά όχι με την λογική του τσοπάνη ο άντρας που πάει με πολλές είναι μάγκας, αλλά η γυναίκα πουτανα...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Tύποι, δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά υπάρχουν γυναίκες με εμπειρίες και μπόλικο σεξ στη ζωή τους αλλά ταυτόχρονα κατάλληλες για γάμο και παιδιά.
ισχίει...αλλα καλο ειναι να μη ξέρουμε τις εμπειρίες της :grin: γιατι αντε και τις έμαθες με κάποιο τροπο..το ρισκάρεις?
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Η γυναικα που εχει φαει απειρο καβλι στην ζωη της φαινεται.Δεν χρειαζεται ουτε να ρωτησεις ουτε τιποτα.Εμενα προσωπικα δεν θα με ενοιαζε καθολου αν εχει αρκετα χιλιομετρα.Αυτο που θα με ενοχλουσε ξακαθαρα ειναι να εχει παρτουζωθει.Επισης να εχουν διαρευσει τιποτα φωτογραφεις η βιντεο που την γλεντανε....:pipa2::fuck2::alivedick::knockinb::2on1:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Tύποι, δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά υπάρχουν γυναίκες με εμπειρίες και μπόλικο σεξ στη ζωή τους αλλά ταυτόχρονα κατάλληλες για γάμο και παιδιά.
Ε, ναι και μετα εχουν το λιμανι τους αλλα και τις ξεπετες τους γυρω γυρω. Γιατι το σεξ ειναι οπως το ποδηλατο δεν ξεχνιεται. Καπως θα πρεπει να δουλεψουν και τα xxL hotels
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Η γυναικα που εχει φαει απειρο καβλι στην ζωη της φαινεται.Δεν χρειαζεται ουτε να ρωτησεις ουτε τιποτα.Εμενα προσωπικα δεν θα με ενοιαζε καθολου αν εχει αρκετα χιλιομετρα.
Και ολες εχουν παει μονο με τρεις. :grin:Η αλλη λεει (ελλεινιδα) οτι ειχε παει μονο με τρεις, κατα τα αλλα εστελνε φωτο με αγγουρια στο μ@υνι και στον κωλο της. Αβυσσος η ψυχη της γυνης. Για αυτο μην πιστευετε οτι σας λενε:woldman:
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Κάποιος πρέπει να μας κάνει γυναίκα
3cd8f3a0f-1.jpg


Λύσεις υπήρχαν και υπάρχουν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mantw

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Και ποιος σου εγγυάται εσένα ότι η γκόμενα που έχει πάει με 3 δεν θα σε κερατωσει. Αλλά αυτή που έχει πάει με 50 θα σε κάνει να μην μπορείς να περάσεις απτή πόρτα. Υπάρχουν γυναίκες που έχουν πάει με πολλούς όταν είναι ελεύθερες, αλλά στις σχέσεις τους είναι πιστές και άλλες που έχουν πάει με 2-3 παρόλα αυτά καυλαντιζουν σαν να μην υπάρχει αύριο.

Και ξαναέρχομαι πάλι σε αυτό που είπα, γιατί μάλλον το μυαλό σου δεν φτάνει μέχρι εκεί. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ. Το ότι εσένα δεν σου έχουν κάτσει όσες ηλπιζες και έχεις μείνει στο μονοψήφιο, δεν σημαίνει πως οποία έχει πάει με διψήφιο είναι πουτανα. Με την ίδια λογική αν έχεις πάει με πολλές θεώρησε ξεφτιλισμενος και ακατάλληλος για γάμο. Αλλά όχι με την λογική του τσοπάνη ο άντρας που πάει με πολλές είναι μάγκας, αλλά η γυναίκα πουτανα...
βεβαια οι ελλεινιδς τι θα πουν οτι τους συμφεριε σιγα μην πουν ειμαι πουαναρα και σχω ξεσκιστει με 500 εσυ σαν αντρας πρπεει να σκεφτεις οτι δεν γινεται να πατρευτεις μια πουτναα γιατι οπως ειπε ο φιλος η πουτανια ειναι σαν το ποδηλατο δεν το ξεχνας..αυτες πουτανες ειναι,δεν προκειται να αλλαξουν για εναν αντρα,τωρα ολα τα αλλα ειναι για κατι χαζους σουηδους..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μια φορά μου έτυχε να γνωρίσω παρθένα, η χειρότερη εμπειρία της ζωής μου :confused:
που βρηκες παρθενα τυπε μη κοροιδευομαστε πλεον οι γυναικες ειναι πολυ πιο εμπειρες σεξουαλικα απο εναν αντρα..δηλαδη η πουταναρα η παρθενα πρεπι να βρεις,βρες απλα μια κοπελα που ειχε 1,αντε 2 σχεσεις πριν απο εσενα,πρεπει να την εχει παρει ολος ο εκτος στολος δηλαδη για να θεωρουμαι εγω τρεντυ??
 

Cuckwannabe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
23
Like
41
Πόντοι
0
Ζουν σε ψευδεσθησεισ οι περισσοτεροι νομιζω....ποια δεν εχει εμπειριεσ?ή ειναι πουτανα αν τοκανε?γιατι?εμεισ ειμαστε πιο μαγκεσ?μεχρι να την παντρευτα χωρισαμε κ τα ξαναβρηκαμε 10 φορεσ κ καποιεσ με διαστημα 5-6 μηνων οτι και να μου πει οποιοσδηποτε δε θα με πησει οτι πχ..δεν τοδινε σε καποιον τοτε....το λογικο δεν ειναι?αν περνατε καλα συννενοηστε κτλπ μην ασχολειστε με πραγματα που δεν εχουν σημασια...γνωμη μου
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
Κλασικός Έλληνας - θέλουμε πουτάνες τις άλλες και κυρία τη δικιάς μας και την αδερφή μας. Θέλω να γαμάω τη γυναίκα του αλλουνού ,αλλά η δικιά μου πρέπει να είναι σπίτι και να μου φτιάχνει παστίτσιο φορώντας baby doll.

Ωριμάστε λίγο ρε σεις δεν είστε άβγαλτα δωδεκάχρονα. Όπως ένας άντρας δε λέει σε μια γυναίκα ότι έχει κάνει τρίο με πουτάνες, έχει φορτώσει τραβέλια και όλα αυτά, αντίστοιχα η γυναίκα δε θα του πει τι έχει κάνει και με πόσους και με ποιους.

Αφήνω το γεγονός ότι η γέννα για κάποιο διάστημα αλλάζει την ισορροπία στις ορμόνες της γυναίκας, ας μην πάρουμε αυτή την περίπτωση.

Εσύ που πιστεύεις ότι η γυναίκα που έχει πάει με πολλούς είναι μητρομανής και δε θα χορταίνει πούτσα με τίποτα ,σκέψου το εξής: Μήπως δεν είσαι και τόσο καλος γαμιάς ή έστω με τόσο μεγάλη συχνότητα; Μήπως έχεις πάρει 10 κιλά σε 3 μήνες; Όπως ένας άντρας θα κερατώσει τη γυναίκα του επειδή έχει πλαδαρέψει, επειδή τη βαρέθηκε, επειδή δεν έχει ορέξεις ,για τον ίδιο λόγο θα τον κερατώσει και η γυναίκα του.

Τώρα αν θα παντρευόμουν μία μητρομανή (πραγματική μητρομανή όχι σχήμα λόγου). Όχι γιατί ξέρω ότι μετά από μία ηλικία δε θα μπορούσα να την καλύψω και αν είχαμε παιδί δε θα ήταν ό,τι καλύτερο να ζει σε ένα τέτοιο περιβάλλον που θα λένε για τη μητέρα του.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
που βρηκες παρθενα τυπε μη κοροιδευομαστε πλεον οι γυναικες ειναι πολυ πιο εμπειρες σεξουαλικα απο εναν αντρα..δηλαδη η πουταναρα η παρθενα πρεπι να βρεις,βρες απλα μια κοπελα που ειχε 1,αντε 2 σχεσεις πριν απο εσενα,πρεπει να την εχει παρει ολος ο εκτος στολος δηλαδη για να θεωρουμαι εγω τρεντυ??
Ετυχε και την γνώρισα, ήταν 27 αυτή κι εγώ 34 τότε..Η αλήθεια είναι οτι προσπάθησα πολύ μαζί της αλλά δεν είχε καλή κατάληξη η όλη ιστορία γιατί η ίδια είχε κάποια μη λυμένα ζητήματα μέσα της... Λες οτι οι γυναίκες είναι πιο έμπειρες , εξαρτάται τι θεωρείς εμπειρία, αν εννοείς τις στάσεις του κάμα σούτρα, ίσως, αλλά δεν παίζει ρόλο μόνο αυτό, αφου τα κάνεις όλα αυτά μετά τι ? Το ζητούμενο κατα την προσωπική μου άποψη και εμπειρία είναι το πως θα κάνεις οτι κάνεις και όχι το τι θα κάνεις, επειδή μου αρέσει πολύ το ''foreplay'' προσπαθώ πρώτα να διεγείρω την εκάστοτε σύντροφο μου εγκεφαλικά. Νομίζω οτι έχει ιδιαίτερη σημασία να μπορείς εκείνη την στιγμή να κάνεις την σύντροφο σου να αισθάνεται μοναδική, τα υπόλοιπα μετά έρχονται μόνα τους, επομένως θεώρω μια γυναίκα έμπειρη όταν μπορεί να μα κάνει να αισθάνομαι πιο ''έντονες'' τις στιγμές μαζί της και φυσικά ισχύει και το αντίστροφο :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom