Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το 44 προυπηρχε αλλα οχι για αθλητικες α.ε....εν μια νυκτι συμπεριληφθηκαν και αυτες....και σωθηκαν η αεκ,ο αρης , ο νεος νινιος κτλ..
Ρε συ πλακα κανεις;Οι παε εταιριες δεν ειναι;Ψαξε λιγο για τον νομο που σε εσωσε,και πως ψηφιστηκε σε μια νυχτα και ελα πες μου..
ακου οχι για αθλητικες Α.Ε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το 44 προυπηρχε αλλα οχι για αθλητικες α.ε....εν μια νυκτι συμπεριληφθηκαν και αυτες....και σωθηκαν η αεκ,ο αρης , ο νεος νινιος κτλ..
Από που ν αρχίσω και που να τελιώσω. Ο ΝΕΟΣ Πανιώνιος ΔΕ μπήκε στο 44. Υπήρξε ΕΙΔΙΚΗ ρύθμιση γι αυτόν. Τ άρθρο 44 έλεγε ΓΙΑ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ. Και οι ΠΑΕ εμπίπτουν Σ ΟΛΟΥΣ του νόμους που ΙΣΧΥΟΥΝ για τις ΑΝΩΝΥΜΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΣ (όπως τ ίδιο συμβαίνει και με τ άρθρο 99)

και γιατι ενας μη αεκτζης μπαμπας να παει τον γιο του στην αεκ και οχι στον ολυμπιακο?????αν ειναι απλος φιλαθλος της μπαλας γιατι να μην επιλεξει και καλυτερο γηπεδο και καλυτερους παιχτες απο τους ερασιτεχνες που εχετε και καλυτερο θεαμα??????ουτε επεισοδια γινονται στο καραισκακη....
Γιατί σου εξήγησα. Ο πατέρας θα πληρώσει 5 ευρώ και ο γιός του (κάτω των 12) θα μπει ΤΣΑΜΠΑ. Στο Καραϊσκάκη θα πληρώσει κανένα 20ευρώ (κάπου εκεί πρέπει να είναι) και άλλα τόσα και ο γιος του (δε ξέρω αν έχει άλλη τιμολογιακή πολιτική για τα μικρά παιδιά ο ΟΣΦΠ). Και στις μέρες μας 40 ευρώ ΜΙΝΙΜΟΥΜ είναι χρήματα που δε περισσεύουν στις περισσότερες οικογένειες. Είναι σα να θέλεις 99 ευρώ για να έχεις 100 και ννα θες να πας ν γαμήσεις και να βρίσκεις μία με 20 ευρώ και εγώ ν έρθω και να σου πω "αφού είσαι λάτρης του μουνιού γιατί δε πα να δώσει 200 στη Μαρία που είναι και γαμώ τα μουνιά και ταα κάνει κ όλα;;;; ".

Υ.Γ Γειά σου και σένα γκιοζάκο του "η ρήτρα του συμβολαίου δεν έχει τίποτα να κάνει με το συμβόλαιο" και του  "η ριζούπολη ήταν μέρα δόξας και τιμής για τον σύλλογό μας"

 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Αδερφέ χωρίς παρεξήγηση, το τι κάνει ο τίγρης εκτός ΑΕΚ δεν έχει θέση εδώ. Εδώ ΜΟΝΟ ΑΕΚ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



έχεις δίκιο σε ένα θρέντ που αναλώνεται σε ανταλλαγή μπινελικίων ήταν όντως παραταίρο αυτό που παρέθεσα.
αν έγραφα γαμημένοι γαύροι ο τίγρης μεγαλώνει και θα σας πήδήξει ασιάλιωτα θα ήταν εντάξει.
οκ διαγράφω!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αδερφέ χωρίς παρεξήγηση, το τι κάνει ο τίγρης εκτός ΑΕΚ δεν έχει θέση εδώ. Εδώ ΜΟΝΟ ΑΕΚ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Οχι αδελφε ειναι μια καλη αποδειξη οτι οντως δεν εχει να φαει ο Μελισσαν οπως λενε οι ασπονδοι φιλοι μας..
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
έχεις δίκιο σε ένα θρέντ που αναλώνεται σε ανταλλαγή μπινελικίων ήταν όντως παραταίρο αυτό που παρέθεσα.
αν έγραφα γαμημένοι γαύροι ο τίγρης μεγαλώνει και θα σας πήδήξει ασιάλιωτα θα ήταν εντάξει.
οκ διαγράφω!
Κανένα πρόβλημα αδερφέ, δεν έκανα παρατήρηση απλά ξέρεις με μια κουβέντα πιάνονται οι οχτροί και ξεφεύγουμε... ;)

Οχι αδελφε ειναι μια καλη αποδειξη οτι οντως δεν εχει να φαει ο Μελισσαν οπως λενε οι ασπονδοι φιλοι μας..
Δεν έχεις άδικο αλλά έχει δεν έχει να φάει εμάς μας νοιάζει τι μενού θα φτιάξει για την ΑΕΚάρα μας ο...πειναλέος! :rockon: :rockon:

'Αλλωστε εμείς είμαστε συνηθισμένοι στην πείνα, άλλοι είναι οι αχόρταγοι!

 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
Η είδηση για τις ακαδημίες σήμερα ήταν μια ακόμα απόδειξη πως ο σύλλογος μέρα με την ημέρα μεγαλώνει. Και θα μεγαλώνει γιατί στο τιμόνι βρίσκεται ο πιο μεγάλος ΑΕΚτζής μετά τον Μπάρλο και ο πιο ζάπλουτος επιχειρηματίας που έχει ασχοληθεί ποτέ με το ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Η είδηση για τις ακαδημίες σήμερα ήταν μια ακόμα απόδειξη πως ο σύλλογος μέρα με την ημέρα μεγαλώνει. Και θα μεγαλώνει γιατί στο τιμόνι βρίσκεται ο πιο μεγάλος ΑΕΚτζής μετά τον Μπάρλο και ο πιο ζάπλουτος επιχειρηματίας που έχει ασχοληθεί ποτέ με το ελληνικό ποδόσφαιρο.
Ξεχνας τον Αλεχαντρο Σκλαβενιτη τυπε.Αυτος ηταν ο πιο ζαμπλουτος.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ξεχνας τον Αλεχαντρο Σκλαβενιτη τυπε.Αυτος ηταν ο πιο ζαμπλουτος.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Λίγα τα λόγια σου για τον Αλεχανδρο γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα.
Όσο αφορά την επιχειρηματική κίνηση του Μελισσάν να μη τη μπερδεύουμε με την ανάμιξή του με την ΑΕΚ. Άλλο το τι κάνει στις μπιζνες του άλλο τι κάνει στην ανάμιξη του με την ΑΕΚ. Ναι μπορεί η οικονομική του ευρωστία να δίνει σιγουριά και κάποια εγγύηση για την ΑΕΚ αλλά δε σημαίνει ότι θ ανέβαι στη ταράτσα του κτηρίου του κ θ αρχίσει να πετάει 500ευρα έτσι γιατί του την έδωσε.

Όσο για τα μπινελίκια. Όλοι μας (θέλω να πιστεύω) δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να κουβεντιάζουμε με "αλλόθρησκους". Τ να μπει ο οποιοσδήποτε και να πει τη γνώμη του, να κάνει τη καζούρα του κτλπ δε νομίζω πως ενοχλεί κανένα μας. Μπορει μερικές φορές πάνω στις διαφωνίες μας ν υπάρχει ένταση, αυτό είναι κάτι το φυσικό. Ένταση στο παρελθόν υπήρχε μεταξύ εμένα και του Καβλαρχου ή και με τον Μοϊκανό. Άλλο τ ν έρθει και να πει κάποιος "η ομάδα μου ήταν η καλύτερη και δε χρειάστηκε ποτέ την ευνοια της διαιτησίας" και άλλο να μπαίνει και να βρίζει οικογένειες και σπίτια. Στον πρώτο θα του απαντήσω όμορφα κααι ωραία με μία σειρά από "ψεύτικα" ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) βίντεο στον άλλον αφου δε σταματάει με τις εκλήσεις μου για να το κόψει θα του απαντάω μ αναφορές. Όταν ο άλλος μπαίνει κ αρχίζει τα "μουνιά, γαμιέστε, αρχίδια του κερατά" κτλπ θα του απαντάω καταλλήλος. Θα μου πείτε "γιατί να δώσεις αξία σ ένα ττίποτα, σ ένα φίδι που μια ζωή σέρνει τη κοιλιά του στο έδαφος και μέσα στα σκατά. Μπορεί να είναι και λάθος μου, αλλά όταν προσπαθούμε οι περισσότεροι να διατηρήσουμε μια κουβέντα όσο το δυνατόν σοβαρή κ έρχεται ο άλλος και τη κάνει σα τα μούτρα του μου γυρίζουν τα μάτια σα τις οθόνες του κουλοχέρι.

Καλημέρες ΑΕΚάρες μου.....Ακόμα 60 ώρες για το δικό μας πάρτυ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
και ο άλλος πουτάνας γιος (που τ όνομά του δε θα γράψω για να μη μαγαρίσω το πληκτρολόγιό μου)
Δεν χρειάζεται να πεις...2 φωτό=2.000 λέξεις που λέτε κι εσείς οι Τσαινίζ!!!
 

Συνημμένα

  • kargiolia.jpg
    kargiolia.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 21
  • artisti--salmonella.jpg
    artisti--salmonella.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 13

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν χρειάζεται να πεις...2 φωτό=2.000 λέξεις που λέτε κι εσείς οι Τσαινίζ!!!
Χαχαχαχαχαχαχα. Δεν έλεγα γι αυτόν (έβαλες και τη φωτό του με τον κοντό. Θέλει η πουτάνα να κρυφτει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
Τον άλλον που είχε τα περιοδικά Μπικ, Κιτρο κτλπ. Που τ έπαιζε πρώτη μούρη στο κκαβούρι και τώρα κάνει εκπομπές στα πρωινάδικα....
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Χαχαχαχαχαχαχα. Δεν έλεγα γι αυτόν (έβαλες και τη φωτό του με τον κοντό. Θέλει η πουτάνα να κρυφτει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
Τον άλλον που είχε τα περιοδικά Μπιγκ, Κιτρο κτλπ. Που τ έπαιζε πρώτη μούρη στο κκαβούρι και τώρα κάνει εκπομπές στα πρωινάδικα....

Δεν ξεχνιούνται οι αγάπες :2funny:
Ειδικά όταν είχε κάνει πλατινε το μαλλί έσερνε ο γατος :boobies:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966


Πως τ έγραψε μία ψυχή; "Ξέρετε τι χρειάζεται για να εκμεταμιευτούν τα 20εκ; Που να ξέρετε; Ρωτήστε και μένα που χτυπάω σφραγίδες και ξέρω. Χρειάζονται μελέτες που θα καταταθοούν στ υπουργείο, συνελεύσεις, άδειες κτλπ. Σιγά μη τα κάνει όλα αυτά ο Μελισσάν"


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλη Νοέμβρη Τ ΑΡΓΟΤΕΡΟ θα έχουν κατατεθεί στο υπουργείο και στους εμπλεκόμενους φορείς οι ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ μελέτες για το ΓΗΠΕΔΟ και ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ (άλσος και υπογειωποιήσεις). Σε 1-2 μήνες θ έχουν βγει τα χαρτια για το γήπεδο και ΤΑ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ δηλαδή κοινώς ΤΑ 20ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ για την ΑΕΚ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χαχαχαχαχαχαχα. Δεν έλεγα γι αυτόν (έβαλες και τη φωτό του με τον κοντό. Θέλει η πουτάνα να κρυφτει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
Τον άλλον που είχε τα περιοδικά Μπικ, Κιτρο κτλπ. Που τ έπαιζε πρώτη μούρη στο κκαβούρι και τώρα κάνει εκπομπές στα πρωινάδικα....
Ναι από τα παιδάκια που κρύβονται είμαι...
Εντάξει ο Κωστόπουλος δεν είχε κάποια ιδιαίτερη ανάμειξη στα αθλητικά μέσα!Έκανε 2-3 αποτυχημένες προσπάθειες να μπει στον χώρο και μέχρι εκεί!Πιο πολύ για πανηγυρτζή gayρο τον κόβω...στα καλά ασχολούμαστε , πουλάμε και λίγη ψευτομαγκιά να μαζέψουμε  κανά πελατάκι και όταν σφυράνε οι ψωλιές δεν θα ξέρει τι μέρα παίζει η ομάδα του!!!

Δεν ξεχνιούνται οι αγάπες :2funny:
Ειδικά όταν είχε κάνει πλατινε το μαλλί έσερνε ο γατος :boobies:
Επικές στιγμές!Γουστάρεις στυλιστικά σχόλια Άγγλε!  :boobies:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366


Πως τ έγραψε μία ψυχή; "Ξέρετε τι χρειάζεται για να εκμεταμιευτούν τα 20εκ; Που να ξέρετε; Ρωτήστε και μένα που χτυπάω σφραγίδες και ξέρω. Χρειάζονται μελέτες που θα καταταθοούν στ υπουργείο, συνελεύσεις, άδειες κτλπ. Σιγά μη τα κάνει όλα αυτά ο Μελισσάν"


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλη Νοέμβρη Τ ΑΡΓΟΤΕΡΟ θα έχουν κατατεθεί στο υπουργείο και στους εμπλεκόμενους φορείς οι ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ μελέτες για το ΓΗΠΕΔΟ και ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ (άλσος και υπογειωποιήσεις). Σε 1-2 μήνες θ έχουν βγει τα χαρτια για το γήπεδο και ΤΑ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ δηλαδή κοινώς ΤΑ 20ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ για την ΑΕΚ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλά κάνει και το τρέχει γιατί εκτός των άλλων τα μαλακιστήρια που κυβερνάνε δεν ξέρεις ποια νύχτα θα πέσουν και μετά η μεγάλη  μας ελπίδα θα είναι ο  Ενωσίτης και αγωνιστής...
 

Συνημμένα

  • stratoulis1256.jpg
    stratoulis1256.jpg
    38,6 KB · Εμφανίσεις: 12

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλά κάνει και το τρέχει γιατί εκτός των άλλων τα μαλακιστήρια που κυβερνάνε δεν ξέρεις ποια νύχτα θα πέσουν και μετά η μεγάλη  μας ελπίδα θα είναι ο  Ενωσίτης και αγωνιστής...
Είπα εγώ ότι δε κάνει καλά; Στη βράση κολλάει το σίδερο. Ο άλλος ο παπάρας που έλεγε πως για να μπουν οι μπουλντόζες μέσα και να αποταμιευτούν τα 20μύρια θα χρειαστεί μια αιωνιότητα και μια μέρα

ο Στρατούλης ειναι το δεξί (ή μάλλον στη προκειμένη περίπτωση τ αριστερό) χέρι του Τσίπρα ρε. Μ αυτόν δ θα υπάρχουν ούτε κορμοράνοι ούτε άλσοι ούτε τίποτα.  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι από τα παιδάκια που κρύβονται είμαι...
Εντάξει ο Κωστόπουλος δεν είχε κάποια ιδιαίτερη ανάμειξη στα αθλητικά μέσα!Έκανε 2-3 αποτυχημένες προσπάθειες να μπει στον χώρο και μέχρι εκεί!Πιο πολύ για πανηγυρτζή gayρο τον κόβω...στα καλά ασχολούμαστε , πουλάμε και λίγη ψευτομαγκιά να μαζέψουμε  κανά πελατάκι και όταν σφυράνε οι ψωλιές δεν θα ξέρει τι μέρα παίζει η ομάδα του!!!
Επικές στιγμές!Γουστάρεις στυλιστικά σχόλια Άγγλε!  :boobies:
Η πρωτη του αποτυχημένη προσπάθεια ήταν ένα περιοδικό (που ξεχνάω τ όνομά του) που είχε αποκτήσει τ δικαιώματά του και τ έλεγε "χ μπάι Νίτρο" (όπου χ τ όνομα του περιοδικού). Πάντως ήταν απ αυτούς που χρηματοδότησαν για να κυκλοφορήσει η εφημερίδα "Πρωταθλητής"
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γρηγόρη άστα αυτά...έχουμε εξελίξεις!
Στα μαλακά ο Μάκαρος...

Ένοχος για τα αδικήματα:

α) Απόπειρα εκβίασης σε βαθμό κακουργήματος

β) Δωροδοκία και δωροληψία κατ' εξακολούθηση

Αθώος για τα αδικήματα:

Συγκρότηση και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης του παράνομου στοιχηματισμού και του ξέπλυμα μαύρου χρήματος.
Και το φιλαράκι του Κρόκους...

Θωμάς Μητρόπουλος:
Ένοχος για δωροδοκία κατ΄εξακολούθηση.

Αθώος για δωροληψία και παράνομο στοιχηματισμό.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166


Πως τ έγραψε μία ψυχή; "Ξέρετε τι χρειάζεται για να εκμεταμιευτούν τα 20εκ; Που να ξέρετε; Ρωτήστε και μένα που χτυπάω σφραγίδες και ξέρω. Χρειάζονται μελέτες που θα καταταθοούν στ υπουργείο, συνελεύσεις, άδειες κτλπ. Σιγά μη τα κάνει όλα αυτά ο Μελισσάν"


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλη Νοέμβρη Τ ΑΡΓΟΤΕΡΟ θα έχουν κατατεθεί στο υπουργείο και στους εμπλεκόμενους φορείς οι ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ μελέτες για το ΓΗΠΕΔΟ και ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ (άλσος και υπογειωποιήσεις). Σε 1-2 μήνες θ έχουν βγει τα χαρτια για το γήπεδο και ΤΑ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΕΡΓΑ δηλαδή κοινώς ΤΑ 20ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ για την ΑΕΚ.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αρχιστε απο τωρα να παιζετε λοτο. πρωτο,τζοκερ, στοιχημα, γιατι απο εκει ειναι πιο σιγουρα τα λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γρηγόρη άστα αυτά...έχουμε εξελίξεις!
Στα μαλακά ο Μάκαρος...
Και το φιλαράκι του Κρόκους...
Εσένα τώρα σου προκαλεί έκπληξη η αθώωση του Μάκη για τις κατηγορίες αυτές; ΑΝ τον έβρισκαν ένοχο ΥΠΟΘΕΤΩ πως ξέρεις ποιους άλλους θα έπρεπε να δικάσουν ως ένοχους ε; Σου δίνω τιπ. Είναι πρώην φίλοι και είχαν πει πως τ ελληνικό ποδόσφαιρο είναι τυχερό που τους έχει.

Τώρα δε ξέρω πόσα χρόνια μπορεί να φάει για τις κατηγορίες που τον βαρύνουν

Όσο για τον φίλο του κρόκους η κατηγορία είναι βαριά. Αλλά βλέπεις έφυγε ο κρόκους και σιγά μη κάτσει ο διάδοχος να τον προστατέψει. Αυτό τ κατ εξακολούθηση όμως, πόσο πίσω πάει;


αρχιστε απο τωρα να παιζετε λοτο. πρωτο,τζοκερ, στοιχημα, γιατι απο εκει ειναι πιο σιγουρα τα λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έβαλες πολλές σφραγίδες σήμερα; Νταξ τ έβγαλες το μεροκάματο;
το μύνημα το έστειλες 14:57. Να υποθέσω πως σχολνάς κατά τις 14:00 με 14:30 ΑΡΑ, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ. Σωστά το μαντέψαμε. Σφραγίδες βάζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom