Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Νομίζω πως τα παραλές. Πλατέλας, Γροντής, Ανάκογλου, Κορδέρο μαζί με έναν 2 μπορούν να παίξουν και στην Σπύπερ Λιγκ. Βάλε και τον Γεωργέα μέσα  :grin:. Επίσης η ΑΕΚ έχει ήδη κλείσει 2 παίκτες για του χρόνου και πάει και γι άλλους 2 με 3. Φυσικά και θα γίνει ένα ξεσκαρτάρισμα των παικτών. Αλλά όχι από τους 14 που χρησιμοποιήθηκαν ΜΟΝΟ ο Πλατέλας μπορεί και μάλιστα υπό προυποθέσεις. Είπαμε αλλά εσύ το παράκανες

Αν ο προεδρος θελει ομαδα που θα χτυπησει πρωταθλημα με το καλημερα (οπως δηλωσε) θα πρεπει να αγορασει ποιοτικους παιχτες
Αυτοι που ειδα σημερα δεν κανουν. Δεν κοντρολαρουν σωστα, δεν ακολουθουν τις φασεις, ειναι αργοστροφοι, παιχτες καλοι μονο για τις κατηγοριες που παιζει η ΑΕΚ τωρα
Τα ξερει ολα αυτα η προεδραρα μας ειμαι σιγουρος και περιμενω μονο μεγαλα πραγματα απο αυτον

Παντως σπαραζει η καρδια μου να βλεπω την ομαδα να παιζει με ομαδες οπως η σημερινη. Κριμα
Παρηγοριεμαι μονο με την σκεψη οτι ολα αυτα που γινοντε ειναι αναγκαιο κακο για να ερθουν τα καλυτερα
Περιμενω τιμωρια για οσους φτασανε την ΑΕΚ σε αυτο το σημειο
Και απορω με το κουραγιο οσων ακολουθουν την ομαδα σε αυτους τους αγωνες.
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
531
Κριτικές
6
Like
565
Πόντοι
306
Είσαι κωλόφαρδος ρε άτιμε γιατί σε 45 λεπτά έχω ντέρμπι  :grin: :grin: και έχω βάλει τις μπύρες στο ψυγειο (duvel  :rockon: :rockon: :rockon: δε τις βρίσκεις στ ελληνικά σουπερ μάρκετ και τις βρίσκεις στα κινέζικα) και μέχρι να ψάξω να βρω τι είχα γράψει τι μου είχες απαντήσει και τελικά που κατέληξες δε θ έχει τελιώσει μόνο το ματς αλλά και το χτίσιμο της Αγ. Σοφιάς)
Ρε παπάρα αν δε μπορείς να κάνεις τον άλλον ν καταλάβει τι εννοείς που θες να το ξέρω εγώ; Να μυρισω τα νύχια μου; Αυτό που ΗΘΕΛΕΣ να γράψεις είναι ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΗ ΦΑΣΗ. Δηλαδή μια φάση του αγώνα που εσύ θεωρεις ΦΑΣΗ ΠΕΝΑΛΝΤΙ (μαλάκα κλωτσάει ΜΟΝΟΣ του ΑΕΡΑ τέλος πάντων) και ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΘΑΡΗ ΦΑΣΗ. ΨΕΥΤΙΚΗ φάση με ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ δεν υπάρχει εγώ θεώρησα ότι εννοούσες φάση ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ κ απλά ΑΛΙΩΘΗΚΕ (με τον έναν ή τον άλλο τρόπο)

Και σου ξαναλέω (έχουν βγάλει κάλους τ ακροδάκτυλά μου) τα βιντεάκια ήταν ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΕΡΔΙΖΕΣ (χωρίς δηλαδή τη διαιτητική εύνοια). Και εγώ του απάντησα με ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ (κάποιες εκ των οποίων ήταν κραυγαλέες υπέρ του ΟΣΦΠ). ΟΛΕΣ οι μεγάλες ομάδες είχαν, έχουν και θ έχουν διαιτητική εύνοια. Από την Μπάρτσα και τη Μαν Γιουν μέχρι τη Παρί και τη Μπάγερν. Απλά η ΟΛΗ κουβέντα είναι κατά πόσο η δική σου διαιτιτική εύνοια ξεπερνάει τ εσκαμένα. Και σ αυτό ΦΥΣΙΚΑ και δε πρόκειται να καταλήξουμε ΠΟΤΕ σε μια συμφωνία.

Αυτά.
Παπάρα
Τον παίρνεις

Μ' αρέσει η αλληλοεκτίμηση μεταξύ ενός παπάρα και ενός μαλάκα (δικοί σας οι χαρακτηρισμοί...)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν ο προεδρος θελει ομαδα που θα χτυπησει πρωταθλημα με το καλημερα (οπως δηλωσε) θα πρεπει να αγορασει ποιοτικους παιχτες
Αυτοι που ειδα σημερα δεν κανουν. Δεν κοντρολαρουν σωστα, δεν ακολουθουν τις φασεις, ειναι αργοστροφοι, παιχτες καλοι μονο για τις κατηγοριες που παιζει η ΑΕΚ τωρα
Τα ξερει ολα αυτα η προεδραρα μας ειμαι σιγουρος και περιμενω μονο μεγαλα πραγματα απο αυτον

Παντως σπαραζει η καρδια μου να βλεπω την ομαδα να παιζει με ομαδες οπως η σημερινη. Κριμα
Παρηγοριεμαι μονο με την σκεψη οτι ολα αυτα που γινοντε ειναι αναγκαιο κακο για να ερθουν τα καλυτερα
Περιμενω τιμωρια για οσους φτασανε την ΑΕΚ σε αυτο το σημειο
Και απορω με το κουραγιο οσων ακολουθουν την ομαδα σε αυτους τους αγωνες.
Μιλάς γενικά ή μόνο για το σημερινό παιχνίδι; Γιατί απ αυτά που είδα εγώ (μέσω γκαζέτας) είδα πως οι περισσότεροι μια χαρά σκέφτονται και καλό κοντρόλ έχουν. Και τ μπακ ν ανεβαίνουν και αλληλοκαλύψεις. Θα μου πεις πως μ αυτές τις ομάδες αλίμονο αν δε τ έκαναν. Από την άλλη η ομάδα έχει πολλούς νεαρούς που κ αυτοί τώρα παίρνουν τις ευκαιρίες τους και παίρνουν παιχνίδια πάνω τους. Ο Κορδέρο μόνο αργόστροφος δεν είναι. Ο Ανακογλου σιγά σιγά μαθαίνει τον ρόλο του 10αριού. Σου ξαναλέω από τους 14 που είδες σήμερα 5-6 θα είναι και στο ρόστερ της Α εθνικής. Βάλες και άλλους τόσους (ΛΟΓΙΚΑ) από αυτούς που θ έρθουν του χρόνου και βάλε και τόσους όταν πατήσουμε Α έχεις ένα ρόστερ γύρω στους 20 παίκτες.
Τώρα τι παίκτες θ αγοράσει όταν ανέβει στην Α εθνική δε μπορώ να ξέρω. Απ αυτά που βλέπω όμως (η ομάδα είναι Γ εθνική και έχει κλείσει παίκτη Α εθνικής και πάει γι άλλους 2-3 οι οποίοι δέχονται να παίξουν Β εθνική του χρόνου) θεωρώ πως ΛΟΓΙΚΑ θα συνδιάσει τους νέους και ταλαντούχους παίκτες με παίκτες αξίας. Ελπίζω να μη φέρει τελιωμένους παίκτες που θα έχουν σα προίκα τ όνομά τους και μόνο. Προτιμώ πχ έναν Μπλάνκο από έναν Γκουντιοσεν πχ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το βόλει δε το ξέχασα. Είπα για μένα πως θ είναι περίεργο συναίσθημα. Η ομάδα του νησιού μου κέδισε την ΑΕΚ. Από τη μία πίκρα και από την άλλη χαρά γιατί η ομάδα του νησιού μου πάει για το πρωτάθλημα. Όπως και ν έχει οι φίλοι ΑΕΚτζήδες που πήγαν στο νησί μου είπαν τα καλύτερα. Δεν τους έχει ξανασυμβεί να κυκλοφορούν σε περιοχή της επαρχίας με τα διακριτικά της ΑΕΚ και να νοίωθουν ασφάλεια. Τους έκανε εντύπωση πως ακόμα και αν το γήπεδο ήταν τίγκα ήταν καμία 10 αριά αστυνομικοί για την επίβλεψη της ασφάλειας.
Όπως και ν έχει ο Φοίνικας αυτή τη στιγμή στο βόλεϊ είναι ΤΟ φαβορί για το πρωτάθλημα. Από την άλλη η ΑΕΚ με την ομάδα που φτιάχτηκε την τελευταία στιγμή είναι τεράστια επιτυχία που είναι στις πρώτες θέσεις.
 

betonsex 88

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Τώρα τι παίκτες θ αγοράσει όταν ανέβει στην Α εθνική δε μπορώ να ξέρω. Απ αυτά που βλέπω όμως (η ομάδα είναι Γ εθνική και έχει κλείσει παίκτη Α εθνικής και πάει γι άλλους 2-3 οι οποίοι δέχονται να παίξουν Β εθνική του χρόνου) θεωρώ πως ΛΟΓΙΚΑ θα συνδιάσει τους νέους και ταλαντούχους παίκτες με παίκτες αξίας. Ελπίζω να μη φέρει τελιωμένους παίκτες που θα έχουν σα προίκα τ όνομά τους και μόνο. Προτιμώ πχ έναν Μπλάνκο από έναν Γκουντιοσεν πχ.
μαλλον εχεις πολθθθ δικιο ,,, ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ποσο κοσμο ειχαμε σημερα ρε Μαγκες;;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
αλλη μια γιορτη για την αεκουλα σημερα...γυρω στο 1,5 εκατομμυριο υπολογιζονται οι νεοι αεκτζηδες που γινανε σημερα....
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο μπαμπας  δε  σε  αφησε  να  πας  γηπεδο  σημερα  ;  Γραφεις  αυριο  διαγωνισμα  ;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τρεις  και  ο  κουκος  εισασταν.............. :2funny: :2funny: :2funny:
Μήπως τα ματαξαναμπερδεύεις; Δε ρώτησαν πόσοι ΟΣΦΠούδες ήταν στο Καραϊσκάκη στο ματς με τον ΠΑΟΚ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν ΌΝΤΩΣ εννοείς για το ματς της ΑΕΚ τότε μαζί με τον κούκο βάλε το γνωστό νουμερο. 15000 και είσαι μέσα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αλλη μια γιορτη για την αεκουλα σημερα...γυρω στο 1,5 εκατομμυριο υπολογιζονται οι νεοι αεκτζηδες που γινανε σημερα....
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ενώ εσείς ε; Φαίνεται πόσοι είσαστε από τις μεγάλες σας γιορτές ε; Ουρές κάνετε έξω απ τ εκδοτήρια....Πες μας τι σανό μασάς.....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Ενώ εσείς ε; Φαίνεται πόσοι είσαστε από τις μεγάλες σας γιορτές ε; Ουρές κάνετε έξω απ τ εκδοτήρια....Πες μας τι σανό μασάς.....
ε βεβαια το ιδιο ειναι να παιζεις με την μπενφικα και το ιδιο με τον αη νικολα??????
πραγματικα απορω πως δεν το εχουν σκεφτει ακομα οι αλλες ομαδες να πεσουμε στην γ μπας και κανουμε νεους οπαδους..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ενώ εσείς ε; Φαίνεται πόσοι είσαστε από τις μεγάλες σας γιορτές ε; Ουρές κάνετε έξω απ τ εκδοτήρια....Πες μας τι σανό μασάς.....

Ακομα  κινα  εισαι ;
Εχω  παραγγειλει  απο  ενα  σαιτ  μια  μητρικη  για  ενα  λαπτοπ  και  ο  μαλακας  ο  κινεζος  

εδω  και  περιπου  10  ημερες  με  παιδευει.........μαλλον  θελει   :2on1: :2on1: :2on1:

για  να  συνελθει..........

Λες  να  μου  φαει  τα  λεφτα ;  75  ευρω  ενω  εδω  τα  καριολια  μου  ζηταγαν  350..........
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
μετα τον αη νικολα σας ευχομαι νικη και με την αγια μαρινα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ακομα  κινα  εισαι ;
Εχω  παραγγειλει  απο  ενα  σαιτ  μια  μητρικη  για  ενα  λαπτοπ  και  ο  μαλακας  ο  κινεζος  

εδω  και  περιπου  10  ημερες  με  παιδευει.........μαλλον  θελει   :2on1: :2on1: :2on1:

για  να  συνελθει..........

Λες  να  μου  φαει  τα  λεφτα ;  75  ευρω  ενω  εδω  τα  καριολια  μου  ζηταγαν  350..........
Ποια μητρική παράγειλες ρε; Και από ποιο σάιτ. Γράψε μου το λινκ.
75 ευρώ ΜΕ τα ταχυδρομικά;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μετα τον αη νικολα σας ευχομαι νικη και με την αγια μαρινα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μωρέ και με την αγια βαρβάρα πάλι καμιά 20χιλιάδες θα είμαστε μέσα. Εσείς να δούμε αν θα μπορέσετε να μαζεύετε σταθερά 20χιλιάρικα (και λέτε πως είσαστε και η ομάδα με τον περισσότερο κόσμο) ή κάθε φορά που παίζεται εντός έδρας θα σας δελεάζουν πως μαζί μ το εισητήριο θα παίρνετε δώρο τα πασατέμπο.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.857
Πόντοι
5.006
Μωρέ και με την αγια βαρβάρα πάλι καμιά 20χιλιάδες θα είμαστε μέσα. Εσείς να δούμε αν θα μπορέσετε να μαζεύετε σταθερά 20χιλιάρικα (και λέτε πως είσαστε και η ομάδα με τον περισσότερο κόσμο) ή κάθε φορά που παίζεται εντός έδρας θα σας δελεάζουν πως μαζί μ το εισητήριο θα παίρνετε δώρο τα πασατέμπο.... :2funny: :2funny: :2funny:
κακομοιρες κουλες αυτο λεγετε ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!τι σχεση εχει με τον πραγματικο αριθμο οπαδων??????με το σκεπτικο σας εμεις στα πετρινα χρονια που ηταν φισκα το γηπεδο καναμε περισοττερους οπαδους και δεν χασαμε.....ρε τι βλακες που ειμαστε και δεν διαλυομαστε απο μονοι σας... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom