Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εσένα τώρα σου προκαλεί έκπληξη η αθώωση του Μάκη για τις κατηγορίες αυτές; ΑΝ τον έβρισκαν ένοχο ΥΠΟΘΕΤΩ πως ξέρεις ποιους άλλους θα έπρεπε να δικάσουν ως ένοχους ε; Σου δίνω τιπ. Είναι πρώην φίλοι και είχαν πει πως τ ελληνικό ποδόσφαιρο είναι τυχερό που τους έχει.

Τώρα δε ξέρω πόσα χρόνια μπορεί να φάει για τις κατηγορίες που τον βαρύνουν

Όσο για τον φίλο του κρόκους η κατηγορία είναι βαριά. Αλλά βλέπεις έφυγε ο κρόκους και σιγά μη κάτσει ο διάδοχος να τον προστατέψει. Αυτό τ κατ εξακολούθηση όμως, πόσο πίσω πάει;
Ναι ρε συ Γρηγόρη έπεσα από τα σύννεφα! :grin:
Ο διάδοχος δεν έχει σχέσεις με τέτοια βρωμερά υποκείμενα...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αρχιστε απο τωρα να παιζετε λοτο. πρωτο,τζοκερ, στοιχημα, γιατι απο εκει ειναι πιο σιγουρα τα λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


πόσα ξέρεις εσύ σφραγιδοβάλτη

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
"ξέρετε πόσο καιρός θα χρειαστεί για να κατατεθούν οι μελέτες; Πόσος καιρός θα χρειαστεί για να ψηφιστεί η μελέτη από τον Δήμο;"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πόσα ξέρεις εσύ φωτεινε παντογνώστη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
7475210566cbc49fed9d7703f3cabeb3_29202.jpg
Να γιατί παρακολουθεί ανελλιπώς γυναικείο βόλλευ ο ινδιάνος  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Λίγα τα λόγια σου για τον Αλεχανδρο γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα.
Όσο αφορά την επιχειρηματική κίνηση του Μελισσάν να μη τη μπερδεύουμε με την ανάμιξή του με την ΑΕΚ. Άλλο το τι κάνει στις μπιζνες του άλλο τι κάνει στην ανάμιξη του με την ΑΕΚ. Ναι μπορεί η οικονομική του ευρωστία να δίνει σιγουριά και κάποια εγγύηση για την ΑΕΚ αλλά δε σημαίνει ότι θ ανέβαι στη ταράτσα του κτηρίου του κ θ αρχίσει να πετάει 500ευρα έτσι γιατί του την έδωσε.

Όσο για τα μπινελίκια. Όλοι μας (θέλω να πιστεύω) δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να κουβεντιάζουμε με "αλλόθρησκους". Τ να μπει ο οποιοσδήποτε και να πει τη γνώμη του, να κάνει τη καζούρα του κτλπ δε νομίζω πως ενοχλεί κανένα μας. Μπορει μερικές φορές πάνω στις διαφωνίες μας ν υπάρχει ένταση, αυτό είναι κάτι το φυσικό. Ένταση στο παρελθόν υπήρχε μεταξύ εμένα και του Καβλαρχου ή και με τον Μοϊκανό. Άλλο τ ν έρθει και να πει κάποιος "η ομάδα μου ήταν η καλύτερη και δε χρειάστηκε ποτέ την ευνοια της διαιτησίας" και άλλο να μπαίνει και να βρίζει οικογένειες και σπίτια. Στον πρώτο θα του απαντήσω όμορφα κααι ωραία με μία σειρά από "ψεύτικα" ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) βίντεο στον άλλον αφου δε σταματάει με τις εκλήσεις μου για να το κόψει θα του απαντάω μ αναφορές. Όταν ο άλλος μπαίνει κ αρχίζει τα "μουνιά, γαμιέστε, αρχίδια του κερατά" κτλπ θα του απαντάω καταλλήλος. Θα μου πείτε "γιατί να δώσεις αξία σ ένα ττίποτα, σ ένα φίδι που μια ζωή σέρνει τη κοιλιά του στο έδαφος και μέσα στα σκατά. Μπορεί να είναι και λάθος μου, αλλά όταν προσπαθούμε οι περισσότεροι να διατηρήσουμε μια κουβέντα όσο το δυνατόν σοβαρή κ έρχεται ο άλλος και τη κάνει σα τα μούτρα του μου γυρίζουν τα μάτια σα τις οθόνες του κουλοχέρι.

Καλημέρες ΑΕΚάρες μου.....Ακόμα 60 ώρες για το δικό μας πάρτυ
ρε συ γρηγορη ποσο σοβαρα να απαντησεις σε καποιον που δεν παραδεχεται οτι η παραγκα υπηρχε στο ποδοσφαιρο και ειχε απιστευτη ευνοια υπερ μιας ομαδας,αλλα λεει οτι παραγκα υπαρχει στο μπασκετ και του στερει πρωταθληματα..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημέρες ΑΕΚάρες μου.

Γι αρχή θα ασχοληθώ λίγο με το χθεσινό ματς. Πήγα σ γαύρο Έλληνα που έχει πληρώσει να βλέπει ελληνικά κανάλια. Τεσπα στο θέμα μας. Οι Ρουμάνοι πρέπει να κάνουν το σταυρό τους στον Άγιο Βλαντ που έφυγαν με ΜΟΛΙΣ 3 γκολ. Με διαφορά η καλύτερη εικόνα της Ελλάδος τη τελευταία 10ετία. Με τον μάστορα τρίβαμε τα μάτια μας. Ανεξαρτήτος ομάδας που παίζουν ή υποστηρίζουν όσοι ήταν χθες στο Καραϊσκάκης είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Ι. Για τον Μήτρογλου τ έχω πει. Είναι με διαφορά ο καλύτερος επιθετικός που έχει εμφανιστεί στην Ελλάδα από την εποχή του Μαύρου. Και προσωπικά πιστεύω ότι έχει στοιχεία να γίνει ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ επιθετικός στην ιστορία του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Θεωρώ ότι για να γίνει ακόμα καλύτερος (απ ότι είναι ήδη) θα πρέπει να φύγει από τ ελληνικό πρωτάθλημα. Έχει και με το παραπάνω τα προσόντα και τις ικανότητες. Αλλά πέρα του Μήτρο εγώ έμεινα άφωνος με τον Σάλπι. Νταξ μοτεράκι ο τύπος, τρεχαντήρι κτλπ αλλά να τρέχει να μαρκάρει και πίσω; Πολύ ψυχή το παλικάρι. Επίσης χάρηκα που ο Σάντος με το στήσιμο της ομάδας έκλεισε στόματα. Κάποιους είχε κουράσει (και εμένα δε βγάζω τον εαυτό μου έξω) με το 1-0. Όμως ο Σάντος ξέρει πολύ καλά πως στους ομίλους το 1-0 σου δίνει τους ίδιους πόντους με το 3-2 και πως το ζητούμενο είναι να πάμε ΠΑΛΙ (να το τονίσω γιατί κακομάθαμε. Η Ελλάδα ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ δύναμη. Είμαστε μια χώρα που μέχρι και το 2002 ήμασταν η χαρά των αντιπάλων. Με τον Γερμανό και τον Πορτογάλλο έχουμε αρχίσει να μετράμε διαδοχικές συμμετοχές σε ευρωπαϊκα και μουντιάλ και νομίζουμε πως έχουμε γίνει Αργεντινή) Μουντιάλ. Τη Τρίτη προβλέπεται ΠΑΛΙ ξενύχτι.

Πάμε και στα της ΑΕΚ. Πριν κάποια χρόνια είχα γράψει πως ο Μπάγεβιτς σα προπονητής έχει τελιώσει. Δε μπορεί να πάρει μια ομάδα αντρών και να τη προπονήσει. Μπορεί όμως ΑΝΕΤΑ να γίνει υπευθυνος των ακαδημιών. Να μάθει τα βασικα της μπάλας (που δεν αλλάζουν) σε πιτσιρίκια. Τότε είχαν πέσει πολλοί συνΑΕΚτζήδες να με φάνε. Τώρα όμως που ο Μπάγεβιτς έγινε μαζί με τον Άκη υπευθυνος ΚΑΙ των Ακαδημιών βλέπω, με χαρά, πως αυτοί που τρέχανε να με φανε, τώρα το δέχονται χωρίς πολλά πολλά. Και αυτό είναι κάτι ακόμα που πιστώνεται στον γνωστό πουθεναμανατζή.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε συ γρηγορη ποσο σοβαρα να απαντησεις σε καποιον που δεν παραδεχεται οτι η παραγκα υπηρχε στο ποδοσφαιρο και ειχε απιστευτη ευνοια υπερ μιας ομαδας,αλλα λεει οτι παραγκα υπαρχει στο μπασκετ και του στερει πρωταθληματα..
Βάζοντας του "ψεύτικα και ψηφιακά επεξεργασμένα βίντεο"  :-  ;;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Συνεχίζεται η κοροιδία...
:thumbsup:
1ον.Στο δούλεμα μας έχουν

2ον  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Από προπονητής ρεεεεεεε. Κατά τ άλλα μια χαρά τον έχει βάλει ο Μελισσάν στο ρόλο πουτυ έπρεπε ν είναι τα τελευταία 6-7 χρόνια
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Βάζοντας του "ψεύτικα και ψηφιακά επεξεργασμένα βίντεο"  :-  ;;
εισαι μαλακας;;ποτε ειπα οτι ειναι ψευτικα η επεξεργασμενα;;ειπα οτι δειχνει μια καθαρη (κατα την γνωμη μου) φαση δεκα φορες προσπαθωντας μεσω πλυσης εγκεφαλου να μας πεισουν οτι δεν ειναι η ειναι αυτο που θελουν να πουν...σαφως και θεωρω φαση πεναλτυ του ντουντου ειτε ο χυμενος μαλακας που εκανε το βιντεο την δειξει σαραντα φορες ειτε μια....
αυτο ειπα...τα υπολοιπα ειναι καραγκιοζιλικια δικα σου...αλλωστε παραδεχτηκα οτι οι περισσοτερες φασεις οντως ευνοουν τον γαυρο αλλα ειναι φασεις που γινονται σε ΟΛΑ τα παιχνιδια ΟΛΕΣ τισ αγωνιστικες ΟΛΑ τα χρονια που μπηκε η τηλεοραση στα γηπεδα,,,
απλα οπι χυμενες πουτανες (δηλ εσεις) για να δικαιολογησετε την ανυπαρξια σας και το καβλι ασχολειστε μονο με τις δικες μας φασεις...απο εκει και περα τα αλλα εινα ξαναλεω δικα σου καραγκιοζιλικια στα πλαισια της γελοιτητας που σε χαρακτηριζει και της κατηφορας που (δυστυχως) εχεις επιλεξει με ευλαβεια να ακολουθεις....
και αντε και γαμ,ησου στην τελικη....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εισαι μαλακας;;ποτε ειπα οτι ειναι ψευτικα η επεξεργασμενα;;ειπα οτι δειχνει μια καθαρη (κατα την γνωμη μου) φαση δεκα φορες προσπαθωντας μεσω πλυσης εγκεφαλου να μας πεισουν οτι δεν ειναι η ειναι αυτο που θελουν να πουν...σαφως και θεωρω φαση πεναλτυ του ντουντου ειτε ο χυμενος μαλακας που εκανε το βιντεο την δειξει σαραντα φορες ειτε μια....
αυτο ειπα...τα υπολοιπα ειναι καραγκιοζιλικια δικα σου...αλλωστε παραδεχτηκα οτι οι περισσοτερες φασεις οντως ευνοουν τον γαυρο αλλα ειναι φασεις που γινονται σε ΟΛΑ τα παιχνιδια ΟΛΕΣ τισ αγωνιστικες ΟΛΑ τα χρονια που μπηκε η τηλεοραση στα γηπεδα,,,
απλα οπι χυμενες πουτανες (δηλ εσεις) για να δικαιολογησετε την ανυπαρξια σας και το καβλι ασχολειστε μονο με τις δικες μας φασεις...απο εκει και περα τα αλλα εινα ξαναλεω δικα σου καραγκιοζιλικια στα πλαισια της γελοιτητας που σε χαρακτηριζει και της κατηφορας που (δυστυχως) εχεις επιλεξει με ευλαβεια να ακολουθεις....
και αντε και γαμ,ησου στην τελικη....

Δεν είπες ΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ; Σου τ έχω ξαναπεί στο θέμα της ρήτρας του συμβολαίου (που ειρησθω εν παρόδο μαθαίνω πως έχει γίνει μια πρώτη κρούση για νέο συμβόλαιο στον Μήτρο με περισσότερες απολαβές και τη ρήτρα να είναι 2πλάσια). Προστάτεψε τον εαυτό σου.
Για να δουμε τι είχες γράψει πριν λίγες μέρες.

εκει καριολια ρουφιανοι...κλαψομουνηδες...πατατε κουμπακια αδερφες[size=30pt] και φτιαχνετε βιντεακια με ψευτικες φασεις[/size] που κανετε το ασπρο μαυριο και γελαει ο κοσμος...λες και αμ δειξεις μια φαση δεκα φορες και ειναι πεναλτυ (ντουντου πχ) επειδη την εδειξες δεκα φορες θα πρεπει να πουμε οτι δεν ειναι...

Επίσης τα βίντεο ηταν μια κόντρα μεταξύ ΕΜΕΝΑ και κάποιου άλλου γαύρου ο οποίος είπε ότι ο ΟΣΦΠ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ. Αυτό είπε. Και γω μέσα από τα βίντεο του έδειξε ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΥΝΟΙΕΣ του ΟΣΦΠ. Και του ζήτησα να ψάξει ννα βρει και διαιτητικές εύνοιες προς την ΑΕΚ μ αντίπαλο τον ΟΣΦΠ. Αλλά βλέπεις ήταν ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ, ή αν θέλεις τόσο αδεφή που αφού μπουκώθηκε,αντί να ψάξει να βρει (που ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ειδικά τη 10ετία του 90 είναι ΤΙΓΚΑ στα βίντεο,  ήρθε σ εσένα, μάλλον, κλαψουρίζοντας. Και ήρθες μετά εσύ να μου την πεις ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ν έχεις ψάξει το νήμα. Μετά άρχισες και τ "είσαι πούστης και ρουφιάνος" επειδή έκανα αναφορά στον πεξάρα που έβριζε μάνες, πατεράδες κτλπ. ΧΩΡΙΣ όμως να ξέρεις (;;; ) ότι ΗΔΗ ο πεξάρας είχε προειδοποιηθεί από τους μοντ από προηγούμενες αναφορές που του είχαν γίνει (όχι από μένα). Και θεώρησες πως για το μπαντ του άλλου του παπάρου του τρολ ΕΓΩ πάλι ήμουν η αιτία, ΠΑΡΟΤΙ ΟΛΟΙ ξέρουν πως μπαναρίστηκε ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ Τ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΔΙΟΜΗΔΗΣ.

Κ τ έχω γράψει ΠΟΛΛΕΣ φορές. Τέρμα τ αστεία. Αφού απ τη στιγμή ΠΟΛΛΟΙ απ εσάς δε σέβεστε και μπαίνεται και βρίζετε δε θα κάτσω να σας μιλάω με το σεις και με το σας. Μπορώ να δεχτώ την ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ καζούρα. Αλλα να μπαίνετε και να γράφετε "μουνιά, γαμιεστε, σας γαμάω και σας χύνω" ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να το γράψεις θα έχετε, απ εμένα τουλάχιστον, την ίδια αντιμετώπιση. Αν μπαίνετε ωραία και καλά σα τον Μοϊκανό, και λες τη γνώμη σου όμορφα και ωραία ΝΑΙ θα σου απαντήσω τ ίδιο. ΦΥΣΙΚΑ και πάνω στη κουβέντα θα πω μια μαλακία και θα ξεφύγεις και θα πεις και εσύ και θα ξεφύγω αλλά ως εκεί. Ακόμα και με τον άλλον που βαράει σφραγίδες και νομίζει πως ξέρει τι χρειάζεται ένα έργο ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΑΕΚ ΣΤΗ Ν.Φ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ και λέει πως "σιγά μη δεις τ 20μύρια" αύριο μεθαύριο θα μπορέσω ν κάνω κ άλλη κουβέντα. Εδώ με τον Κάβλαρχο έχουμε βριστεί παλιότερα, αλλά στη καζούρα που κάνει με το στάδιο μια χαρά τη δέχομαι.
Σου ξαναλέω το λοιπόν. Η (κατ εσέ) κατηφόρα μου έχει να κάνει ΜΟΝΟ με τύπους σαν τον πεξάρα κτλπ.

Και τελιώνοντας. Όπως είχα γράψει και στο παρελθόν όταν (ματαξανα)ασχοληθηκε ο Μελισσάν με την ΑΕΚ είχα πει ότι μπορεί να μη τον γουστάρω και να μην τον θέλω (για τους δικούς μου λόγους) αλλά σ αυτό που πάει να κάνει θ είμαι 1000% πίσω και θ τον υποστηρίζω. Γιατί; Γιατί ήξερα πως ενώ τύποι σαν τον Δημητρελο και τον Αδαμίδη ήταν η χαρά σας να είναι στην ΑΕΚ (ή στον ΠΑΟ ή όπου αλλού πλην απ τον ΟΣΦΠ) τύπους σα τον Μελισσάν απλά σας τρομάζουν. Και σας τρομάζουν γιατί ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Τ ΙΔΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ (ο Μελισσάν ακόμα περισσότερο) ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ. Και τα λαμόγια μόνο από λαμόγια τρώγονται. Κακό; Κάκιστο. Αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι.

Υ.Γ Όσο για την ευχή σου σ ευχαριστώ πολύ τ ίδια εύχομαι και σε σένα :grin:

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν είπες ΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ; Σου τ έχω ξαναπεί στο θέμα της ρήτρας του συμβολαίου (που ειρησθω εν παρόδο μαθαίνω πως έχει γίνει μια πρώτη κρούση για νέο συμβόλαιο στον Μήτρο με περισσότερες απολαβές και τη ρήτρα να είναι 2πλάσια). Προστάτεψε τον εαυτό σου.
Για να δουμε τι είχες γράψει πριν λίγες μέρες.

Επίσης τα βίντεο ηταν μια κόντρα μεταξύ ΕΜΕΝΑ και κάποιου άλλου γαύρου ο οποίος είπε ότι ο ΟΣΦΠ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ. Αυτό είπε. Και γω μέσα από τα βίντεο του έδειξε ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΥΝΟΙΕΣ του ΟΣΦΠ. Και του ζήτησα να ψάξει ννα βρει και διαιτητικές εύνοιες προς την ΑΕΚ μ αντίπαλο τον ΟΣΦΠ. Αλλά βλέπεις ήταν ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ, ή αν θέλεις τόσο αδεφή που αφού μπουκώθηκε,αντί να ψάξει να βρει (που ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ειδικά τη 10ετία του 90 είναι ΤΙΓΚΑ στα βίντεο,  ήρθε σ εσένα, μάλλον, κλαψουρίζοντας. Και ήρθες μετά εσύ να μου την πεις ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ν έχεις ψάξει το νήμα. Μετά άρχισες και τ "είσαι πούστης και ρουφιάνος" επειδή έκανα αναφορά στον πεξάρα που έβριζε μάνες, πατεράδες κτλπ. ΧΩΡΙΣ όμως να ξέρεις (;;; ) ότι ΗΔΗ ο πεξάρας είχε προειδοποιηθεί από τους μοντ από προηγούμενες αναφορές που του είχαν γίνει (όχι από μένα). Και θεώρησες πως για το μπαντ του άλλου του παπάρου του τρολ ΕΓΩ πάλι ήμουν η αιτία, ΠΑΡΟΤΙ ΟΛΟΙ ξέρουν πως μπαναρίστηκε ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥ Τ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΔΙΟΜΗΔΗΣ.

Κ τ έχω γράψει ΠΟΛΛΕΣ φορές. Τέρμα τ αστεία. Αφού απ τη στιγμή ΠΟΛΛΟΙ απ εσάς δε σέβεστε και μπαίνεται και βρίζετε δε θα κάτσω να σας μιλάω με το σεις και με το σας. Μπορώ να δεχτώ την ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ καζούρα. Αλλα να μπαίνετε και να γράφετε "μουνιά, γαμιεστε, σας γαμάω και σας χύνω" ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να το γράψεις θα έχετε, απ εμένα τουλάχιστον, την ίδια αντιμετώπιση. Αν μπαίνετε ωραία και καλά σα τον Μοϊκανό, και λες τη γνώμη σου όμορφα και ωραία ΝΑΙ θα σου απαντήσω τ ίδιο. ΦΥΣΙΚΑ και πάνω στη κουβέντα θα πω μια μαλακία και θα ξεφύγεις και θα πεις και εσύ και θα ξεφύγω αλλά ως εκεί. Ακόμα και με τον άλλον που βαράει σφραγίδες και νομίζει πως ξέρει τι χρειάζεται ένα έργο ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΑΕΚ ΣΤΗ Ν.Φ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ και λέει πως "σιγά μη δεις τ 20μύρια" αύριο μεθαύριο θα μπορέσω ν κάνω κ άλλη κουβέντα. Εδώ με τον Κάβλαρχο έχουμε βριστεί παλιότερα, αλλά στη καζούρα που κάνει με το στάδιο μια χαρά τη δέχομαι.
Σου ξαναλέω το λοιπόν. Η (κατ εσέ) κατηφόρα μου έχει να κάνει ΜΟΝΟ με τύπους σαν τον πεξάρα κτλπ.

Και τελιώνοντας. Όπως είχα γράψει και στο παρελθόν όταν (ματαξανα)ασχοληθηκε ο Μελισσάν με την ΑΕΚ είχα πει ότι μπορεί να μη τον γουστάρω και να μην τον θέλω (για τους δικούς μου λόγους) αλλά σ αυτό που πάει να κάνει θ είμαι 1000% πίσω και θ τον υποστηρίζω. Γιατί; Γιατί ήξερα πως ενώ τύποι σαν τον Δημητρελο και τον Αδαμίδη ήταν η χαρά σας να είναι στην ΑΕΚ (ή στον ΠΑΟ ή όπου αλλού πλην απ τον ΟΣΦΠ) τύπους σα τον Μελισσάν απλά σας τρομάζουν. Και σας τρομάζουν γιατί ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Τ ΙΔΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ (ο Μελισσάν ακόμα περισσότερο) ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ. Και τα λαμόγια μόνο από λαμόγια τρώγονται. Κακό; Κάκιστο. Αλλά τι να κάνουμε έτσι είναι.

Υ.Γ Όσο για την ευχή σου σ ευχαριστώ πολύ τ ίδια εύχομαι και σε σένα :grin:
μην γινεσαι μαλακας ....αυτο ακριβως εννοω ψευτικες φασεις...δηλαδη καθαρες που με την επαναληψη δεκα φορων προσπαθει να μας πεισει ο ποιητης οτι ειναι οπως τα λεει...δεν ειπα ποτε για μονταρισματα...συγκεκριμενα μιλαω για την φαση του ντουντου...
οσο για το θεμα της ρητρας δεν μπορω να θυμαμαι τι λεει ο καθενας αλλα αν εχεις πει αυτο που τωρα παει να συμβει προφανως συμφωνουμε μιας και το ιδιο εχω πει και εγω...μην μου θυμιζεις τουλαχιστον καποιον αλλο μαλακα που χανεσαι μεσα στη μαλακια του και απο τα ψεματα του και την τρελλα του δεν μπορεις να συζητησεις...
οσο μαλακα και αν σε θεωρω και καραγκιοζη σε θεμα φανατισμου δεν σε θεωρω δα και ανθρωπακι που θα αρχισει να πεταει ασυναρτησιες αστηριχτες ντε και καλα για να παρουσιασει μαγικες εικονες...
οτι κανει ο χοντρος τωρα με τον μητρο ειχα πει οτι ακριβως ετσι γινεται...μην με αναγκασεις να ψαχνω περασμενα μου ποστ...
για τα δε βιντεο ειμαι ξεκαθαρος...ποτε δεν εννοουσα (αν ειναι δυνατον) οτι μονταριστηκαν...ψευτικη εννοω μια καθαρη φαση που καποιος μεσω των επαναληψεων προσπαθει να πεισει για το αντιθετο...
εξ'αλλου επαναλαμβανω οι περισσοτερες συντριπτικα φασεις που παιζουν στα βιντεακια ειναι σαφως ευνοια στην ομαδα μοπυ...
αυτα...
μαλακα...
γαμιεσα;ι....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μην γινεσαι μαλακας ....αυτο ακριβως εννοω ψευτικες φασεις...δηλαδη καθαρες που με την επαναληψη δεκα φορων προσπαθει να μας πεισει ο ποιητης οτι ειναι οπως τα λεει...δεν ειπα ποτε για μονταρισματα...συγκεκριμενα μιλαω για την φαση του ντουντου...
οσο για το θεμα της ρητρας δεν μπορω να θυμαμαι τι λεει ο καθενας αλλα αν εχεις πει αυτο που τωρα παει να συμβει προφανως συμφωνουμε μιας και το ιδιο εχω πει και εγω...μην μου θυμιζεις τουλαχιστον καποιον αλλο μαλακα που χανεσαι μεσα στη μαλακια του και απο τα ψεματα του και την τρελλα του δεν μπορεις να συζητησεις...
οσο μαλακα και αν σε θεωρω και καραγκιοζη σε θεμα φανατισμου δεν σε θεωρω δα και ανθρωπακι που θα αρχισει να πεταει ασυναρτησιες αστηριχτες ντε και καλα για να παρουσιασει μαγικες εικονες...
οτι κανει ο χοντρος τωρα με τον μητρο ειχα πει οτι ακριβως ετσι γινεται...μην με αναγκασεις να ψαχνω περασμενα μου ποστ...
για τα δε βιντεο ειμαι ξεκαθαρος...ποτε δεν εννοουσα (αν ειναι δυνατον) οτι μονταριστηκαν...ψευτικη εννοω μια καθαρη φαση που καποιος μεσω των επαναληψεων προσπαθει να πεισει για το αντιθετο...
εξ'αλλου επαναλαμβανω οι περισσοτερες συντριπτικα φασεις που παιζουν στα βιντεακια ειναι σαφως ευνοια στην ομαδα μοπυ...
αυτα...
μαλακα...
γαμιεσα;ι....
Είσαι κωλόφαρδος ρε άτιμε γιατί σε 45 λεπτά έχω ντέρμπι  :grin: :grin: και έχω βάλει τις μπύρες στο ψυγειο (duvel  :rockon: :rockon: :rockon: δε τις βρίσκεις στ ελληνικά σουπερ μάρκετ και τις βρίσκεις στα κινέζικα) και μέχρι να ψάξω να βρω τι είχα γράψει τι μου είχες απαντήσει και τελικά που κατέληξες δε θ έχει τελιώσει μόνο το ματς αλλά και το χτίσιμο της Αγ. Σοφιάς)
Ρε παπάρα αν δε μπορείς να κάνεις τον άλλον ν καταλάβει τι εννοείς που θες να το ξέρω εγώ; Να μυρισω τα νύχια μου; Αυτό που ΗΘΕΛΕΣ να γράψεις είναι ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΗ ΦΑΣΗ. Δηλαδή μια φάση του αγώνα που εσύ θεωρεις ΦΑΣΗ ΠΕΝΑΛΝΤΙ (μαλάκα κλωτσάει ΜΟΝΟΣ του ΑΕΡΑ τέλος πάντων) και ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΘΑΡΗ ΦΑΣΗ. ΨΕΥΤΙΚΗ φάση με ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ δεν υπάρχει εγώ θεώρησα ότι εννοούσες φάση ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ κ απλά ΑΛΙΩΘΗΚΕ (με τον έναν ή τον άλλο τρόπο)

Και σου ξαναλέω (έχουν βγάλει κάλους τ ακροδάκτυλά μου) τα βιντεάκια ήταν ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΕΡΔΙΖΕΣ (χωρίς δηλαδή τη διαιτητική εύνοια). Και εγώ του απάντησα με ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ (κάποιες εκ των οποίων ήταν κραυγαλέες υπέρ του ΟΣΦΠ). ΟΛΕΣ οι μεγάλες ομάδες είχαν, έχουν και θ έχουν διαιτητική εύνοια. Από την Μπάρτσα και τη Μαν Γιουν μέχρι τη Παρί και τη Μπάγερν. Απλά η ΟΛΗ κουβέντα είναι κατά πόσο η δική σου διαιτιτική εύνοια ξεπερνάει τ εσκαμένα. Και σ αυτό ΦΥΣΙΚΑ και δε πρόκειται να καταλήξουμε ΠΟΤΕ σε μια συμφωνία.

Αυτά.
Παπάρα
Τον παίρνεις
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε συνΑΕΚτζήδες στο γκαζέτα αυτός που κάνει τα σχόλια είναι ο Τσιάρτας;


 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ρε συνΑΕΚτζήδες στο γκαζέτα αυτός που κάνει τα σχόλια είναι ο Τσιάρτας;

Αυτος ειναι... κανει καλες ποδοσφαιρικες αναλυσεις
Για την κατηγορια που παιζει η ΑΕΚ καλη ειναι
Για την Σουπερ Λιγδα ομως ο μονος που θα μπορεσει να παιξει ειναι ο Πλατελας και αυτος με προυποθεσεις

Σε 2 χρονια δεν νομιζω να υπαρχει κανεις στην ομαδα απο αυτους που βλεπουμε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτος ειναι... κανει καλες ποδοσφαιρικες αναλυσεις
Για την κατηγορια που παιζει η ΑΕΚ καλη ειναι
Για την Σουπερ Λιγδα ομως ο μονος που θα μπορεσει να παιξει ειναι ο Πλατελας και αυτος με προυποθεσεις

Σε 2 χρονια δεν νομιζω να υπαρχει κανεις στην ομαδα απο αυτους που βλεπουμε
Νομίζω πως τα παραλές. Πλατέλας, Γροντής, Ανάκογλου, Κορδέρο μαζί με έναν 2 μπορούν να παίξουν και στην Σπύπερ Λιγκ. Βάλε και τον Γεωργέα μέσα  :grin:. Επίσης η ΑΕΚ έχει ήδη κλείσει 2 παίκτες για του χρόνου και πάει και γι άλλους 2 με 3. Φυσικά και θα γίνει ένα ξεσκαρτάρισμα των παικτών. Αλλά όχι από τους 14 που χρησιμοποιήθηκαν ΜΟΝΟ ο Πλατέλας μπορεί και μάλιστα υπό προυποθέσεις. Είπαμε αλλά εσύ το παράκανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom