Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Νομιζα οτι η διαφορα του μελλισανθα ειναι οτι ειναι καθαρος σε σχεση με παραγοντες του Ολυμπιακου και αντιπροσωπευει το ονομα αεκ.δεν εχει αρματα δεν κανει λαμογιες ,τετοια
Τα έχετε μπερδέψει γιατί έτσι σας συμφέρει μάλλον. Κανείς δεν πιστεύει ότι ο Μελισσανίδης είναι καθαρός και σίγουρα δεν αντιπροσωπεύει την ΑΕΚ, μόνο ο κόσμος της την αντιπροσωπεύει όπως και κάθε ομάδα. Όσο για τα άρματα και τις λαμογιές στην μπάλα όπως σου απάντησε κι ο Μαστερ21 ΟΤΑΝ και ΑΝ τις κάνει τα ξαναλέμε. Από τώρα πιάσατε τα βιολιά για τη μελό ταινία του αδικημένου θρήνου;
ητανε και η αεκ στο αρμα και μας ανοιγε τα ποδια.οι κακοι πρωην παραγοντες οπως ο ντεμης σπιλωσαν την ιστορια της με παμπολλες τριαρες τεσσαρες εξαρες και αποτελεσμα ο ολυμπιακος να τη νικαει πιο συχνα και απο τη σκοντα.καμια πιθανοτητα να ειχα καλυτερη ομαδα ολα γιναν παρασκηνιακα αλλιως η αεκ και με αδειες φανελες θα κερδιζε.φιλε η τελευταια καλη ομαδα που ειχες ειχε μεσα μπλανκο σκοκο κυργιακο κλπ.σε συντριπτικο βαθμο εχανες.συχνα ευκολα,αλλωτε δυσκολα οπως στο 4 4 στο κυπελλο δεν ειχες τα αντερα να το βαλεις και να το παρεις.το δειγμα ειναι τεραστιο αλλα μαλλον η διαιτησια παντα εκανε το θαυμα της με τα γνωστα αποτελεσματα.στα ισια δεν εχασες ποτε.ειχες παντα πολυ καλυτερους παιχτες μπλα μπλα μπλα.καθε οπαδος εχει την ομαδα του πανω απο ολες απλως καμια φορα δεν ισχυει.μπορει να πει η σιτυ οτι η γιουναιτεντ ειναι χειροτερη και να τα ριξει ολα στη διαιτησια?θα γινει θλιβερη.θα ησουν καλυτερος αν επαιρνες ενα πρωταθλημα με συν10 βαθμους η αν επαιρνες 3 πρωταθληματα στη σειρα.αν εισαι καλυτερος συνιθως κερδιζεις.και στη μπαλα και στο μπασκετ και στο χαντμπολ και στο μμα και στο γκολφ.ομως δυστηχως συνιθως ησουν χειροτερος και του δευτερου σαρεσει δε σαρεσει
Η ιστορία δεν σπιλώνεται από βαριές ήττες, αυτά είναι για ανθρωπάκια που τρομάζουν να πάνε στη δουλειά μετά από μια μεγάλη ήττα μην και τους πικάρουν οι νικητές. Η ιστορία σπιλώνεται μόνο από αθέμιτα εξω-αγωνιστικά μέσα και πράξεις και σ' αυτά όλοι οι μεγάλοι έχουν υποπέσει, απλά ο ΟΣΦΠ του Κόκκαλη τους ξεπέρασε όλους. Γι αυτό και η "χρυσή εποχή" του θα είναι πάντα αμφισβητούμενη και βρόμικη είχες δεν είχες την καλύτερη ομάδα τον περισσότερο καιρό.  ;)
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Να με συγχωρεις αλλα το διαστημα 98-04 ειχα παντα καλυτερη ομαδα απο εσενα.Και αυτο ειναι και ομολογια δικη σας.ειδικα τις χρονιες που επαιζε με ζαγορακη-τσαρτα-ντεμη-δελλα δυσκολα την επιανε αλλη ελληνικη ομαδα..Κοιτα απλα τις εμφανισεις στο τσαμπιονς λιγκ,με ρεαλ-ρομα.Η ενσταση ολων και για αυτο εισαι και τοσο μισητη σαν ομαδα στο ποδοσφαιρο,απο ολους τους υπολοιπους,ειναι οτι παντα επαιρνες παρα πολλα ματς,με καποιο η καποια "ανθωπινα λαθη"οπως τα δικαιολογουσε ενας παππους που εβγαινει στο τιβι ματζικ....Το οτι μετα το 2004 ειχες πολυ καλυτερη ομαδα,συμφωνουμε.
οι οποίοι είναι φυσικά ανώτεροι των τζόλε, γιανακο, αλεξανδρή, γκόγκιτς, ζιοβάνι, ζάχοβιτς, ζε ελιας, ζετεμπεργκ,γεωργάτο, καρεμπέ.
αν βάλουμε και αυτούς που είχε ο βάζελος τότε (με νικοπολίδη,βαζεχα,καραγκου,φυσσα,μπασινά,σοουζα, ολιζατεμπε, χενρικσεν,σειταριδη,μιχαλάκη και δε συμμαζεύεται), τότε δεν είναι τυχαίο που έμεινες η 3η ομάδα στην ελλάδα.

και να μην ξεχνάμε και τα καραγκιοζιλίκια με τον μπάκακα, πόσες φορές ήρθε να σας μανατζάρει και έφευγε από το γήπεδο με ματωμένη τη μάπα.
το αστείο είναι ότι και τα παόκια, δεν υπήρχαν εκείνο τον καιρό και τώρα μιλάνε για υπερομάδα :jerking:
τώρα κλάψε και μάθε ότι μόνο όταν κοιμόταν ο θεός διεκδικούσες πρωτάθλημα.
το πρωτάθλημα παιζόταν μεταξύ γαύρου και βάζελου.
τώρα παίζει μόνος του ο γαύρος μέχρι η έτερη μοναδική μεγάλη ομάδα της ελλάδας να ορθοποδήσει.

αυτό έλλειψε να βγω και εγώ σε 15 χρόνια και να λέω ότι ο παναιτωλικός επειδή είχε γαμάτη ομάδα ήτανε 5ος στο πρωτάθλημα, όπως είναι τώρα η βαθμολογία, πίσω από το βάζελο :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
οι οποίοι είναι φυσικά ανώτεροι των τζόλε, γιανακο, αλεξανδρή, γκόγκιτς, ζιοβάνι, ζάχοβιτς, ζε ελιας, ζετεμπεργκ,γεωργάτο, καρεμπέ.
αν βάλουμε και αυτούς που είχε ο βάζελος τότε (με νικοπολίδη,βαζεχα,καραγκου,φυσσα,μπασινά,σοουζα, ολιζατεμπε, χενρικσεν,σειταριδη,μιχαλάκη και δε συμμαζεύεται), τότε δεν είναι τυχαίο που έμεινες η 3η ομάδα στην ελλάδα.

και να μην ξεχνάμε και τα καραγκιοζιλίκια με τον μπάκακα, πόσες φορές ήρθε να σας μανατζάρει και έφευγε από το γήπεδο με ματωμένη τη μάπα.
το αστείο είναι ότι και τα παόκια, δεν υπήρχαν εκείνο τον καιρό και τώρα μιλάνε για υπερομάδα :jerking:
τώρα κλάψε και μάθε ότι μόνο όταν κοιμόταν ο θεός διεκδικούσες πρωτάθλημα.
το πρωτάθλημα παιζόταν μεταξύ γαύρου και βάζελου.
τώρα παίζει μόνος του ο γαύρος μέχρι η έτερη μοναδική μεγάλη ομάδα της ελλάδας να ορθοποδήσει.

αυτό έλλειψε να βγω και εγώ σε 15 χρόνια και να λέω ότι ο παναιτωλικός επειδή είχε γαμάτη ομάδα ήτανε 5ος στο πρωτάθλημα, όπως είναι τώρα η βαθμολογία, πίσω από το βάζελο :2funny:
κόρακας κοράκου μάτι βγάζει; :jerking: :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
οι οποίοι είναι φυσικά ανώτεροι των τζόλε, γιανακο, αλεξανδρή, γκόγκιτς, ζιοβάνι, ζάχοβιτς, ζε ελιας, ζετεμπεργκ,γεωργάτο, καρεμπέ.
αν βάλουμε και αυτούς που είχε ο βάζελος τότε (με νικοπολίδη,βαζεχα,καραγκου,φυσσα,μπασινά,σοουζα, ολιζατεμπε, χενρικσεν,σειταριδη,μιχαλάκη και δε συμμαζεύεται), τότε δεν είναι τυχαίο που έμεινες η 3η ομάδα στην ελλάδα.

και να μην ξεχνάμε και τα καραγκιοζιλίκια με τον μπάκακα, πόσες φορές ήρθε να σας μανατζάρει και έφευγε από το γήπεδο με ματωμένη τη μάπα.
το αστείο είναι ότι και τα παόκια, δεν υπήρχαν εκείνο τον καιρό και τώρα μιλάνε για υπερομάδα :jerking:
τώρα κλάψε και μάθε ότι μόνο όταν κοιμόταν ο θεός διεκδικούσες πρωτάθλημα.
το πρωτάθλημα παιζόταν μεταξύ γαύρου και βάζελου.
τώρα παίζει μόνος του ο γαύρος μέχρι η έτερη μοναδική μεγάλη ομάδα της ελλάδας να ορθοποδήσει.

αυτό έλλειψε να βγω και εγώ σε 15 χρόνια και να λέω ότι ο παναιτωλικός επειδή είχε γαμάτη ομάδα ήτανε 5ος στο πρωτάθλημα, όπως είναι τώρα η βαθμολογία, πίσω από το βάζελο :2funny:
Eννοειται πως ηταν καλυτεροι,μην ξεχνας οτι η μιση ΑΕΚ μαζι με παιχτες του βαζελου πηραν το ευρωπαικο το 2004..Εσεις αν δεν κανω λαθος ειχατε τον τον Καφε μονο;και παγκιτη κιολας.
ΟΧι οταν κοιμοταν ο θεος...οταν ειχαμε ομαδα 2 κλασεις ανωτερη απο τους αλλους 2...Μονο ετσι
μπορουσαμε να παρουμε πρωταθλημα.Και το γνωριζεις αυτο,ασχετα αν δεν θες να το παραδεχτεις..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Νομιζα οτι η διαφορα του μελλισανθα ειναι οτι ειναι καθαρος σε σχεση με παραγοντες του Ολυμπιακου και αντιπροσωπευει το ονομα αεκ.δεν εχει αρματα δεν κανει λαμογιες ,τετοια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ητανε και η αεκ στο αρμα και μας ανοιγε τα ποδια.οι κακοι πρωην παραγοντες οπως ο ντεμης σπιλωσαν την ιστορια της με παμπολλες τριαρες τεσσαρες εξαρες και αποτελεσμα ο ολυμπιακος να τη νικαει πιο συχνα και απο τη σκοντα.καμια πιθανοτητα να ειχα καλυτερη ομαδα ολα γιναν παρασκηνιακα αλλιως η αεκ και με αδειες φανελες θα κερδιζε.φιλε η τελευταια καλη ομαδα που ειχες ειχε μεσα μπλανκο σκοκο κυργιακο κλπ.σε συντριπτικο βαθμο εχανες.συχνα ευκολα,αλλωτε δυσκολα οπως στο 4 4 στο κυπελλο δεν ειχες τα αντερα να το βαλεις και να το παρεις.το δειγμα ειναι τεραστιο αλλα μαλλον η διαιτησια παντα εκανε το θαυμα της με τα γνωστα αποτελεσματα.στα ισια δεν εχασες ποτε.ειχες παντα πολυ καλυτερους παιχτες μπλα μπλα μπλα.καθε οπαδος εχει την ομαδα του πανω απο ολες απλως καμια φορα δεν ισχυει.μπορει να πει η σιτυ οτι η γιουναιτεντ ειναι χειροτερη και να τα ριξει ολα στη διαιτησια?θα γινει θλιβερη.θα ησουν καλυτερος αν επαιρνες ενα πρωταθλημα με συν10 βαθμους η αν επαιρνες 3 πρωταθληματα στη σειρα.αν εισαι καλυτερος συνιθως κερδιζεις.και στη μπαλα και στο μπασκετ και στο χαντμπολ και στο μμα και στο γκολφ.ομως δυστηχως συνιθως ησουν χειροτερος και του δευτερου σαρεσει δε σαρεσει

Στο συγκεκριμένο βιντάκι δες ΜΟΝΟ τα τελευταία 30 δευτερα

Υ.Γ Τα 3 τελεαυταία είναι ΜΟΝΟ από μια χρονιά....Συνεχιζωωωωωωωωωωωωω
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
to 99-2000 τελειωσε ολυμπιακος 92 βαθμοι αεκ 63,το 98-99 ολυμπιακος 85 αεκ 75,
2000-2001 ολυμπιακος 78 αεκ 61,
2002 ισοβαθμια 58
2003 οσφπ 70 αεκ 68
2004 ολυμπιακος 75 αεκ 55 το πηρε ο βαζελος...
επειγοντως μαθηματα ιστοριας.μιλας για 7 χρονια 5 απο τα οποια δεν το διεκδηκησες καν


Υ.Γ επειγόντως μαθήματα ποδοσφαίρου γιατί δε ξέρεις τι σου γίνεται...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ειμαστε η πιο μισητη ομαδα σε μια μικρη χωρα που το 90%των οπαδων ειναι τρεις της αθηνας 2 της θεσσαλονικης.ειναι λογικο να ειμαι μισητος σε καθε περιπτωση.καλως προσωπικη  γνωμη μου ειναι οτι στα πιο πολλα ματς και τα πιο σημαντικα ματς της ιστοριας μου των τελευταιων 15 χρονων εχω σταθει ανταξιος των περιστασεων ακομα κ αν εχω χασει

Δες ΜΟΝΟ το τελευταίο λεπτό του βίντεο

Υ.Γ Ξαναλέω είναι ΜΟΝΟ από μια χρονιά όλα αυτά. ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ
 

pexaras

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
319
Like
2
Πόντοι
1

Δες ΜΟΝΟ το τελευταίο λεπτό του βίντεο

Υ.Γ Ξαναλέω είναι ΜΟΝΟ από μια χρονιά όλα αυτά. ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ
γρηγορια σε γαμαμε
το μουνι στης αγιας σοφιας χοροπηδαμε
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
to 99-2000 τελειωσε ολυμπιακος 92 βαθμοι αεκ 63,το 98-99 ολυμπιακος 85 αεκ 75,
2000-2001 ολυμπιακος 78 αεκ 61,
2002 ισοβαθμια 58
2003 οσφπ 70 αεκ 68
2004 ολυμπιακος 75 αεκ 55 το πηρε ο βαζελος...
επειγοντως μαθηματα ιστοριας.μιλας για 7 χρονια 5 απο τα οποια δεν το διεκδηκησες καν
Το '02 το πήρες στην ισοβαθμία.
Το '03 από τύχη.
Γιατί σταματάς όμως στο '04? Από τότε μέχρι, τουλάχιστον, το 2012 κύλησε πολύ νερο στο αυλάκι και περάσαν 7 χρόνια όσα και η θύρα σου.
Μίλας μας για αυτά καλύτερα... Α! Και τότε για το πρωτάθλημα, μόνο η ΑΕΚ σε κόντραρε ΣΤΑ ΙΣΙΑ, αυτό που δεν θα μάθεις δηλαδή ΠΟΤΕ!
Δώσε Γρηγόρη!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και το 2002 που χες καλυτερη ομαδα το χασες καβαλα στο αλογο καπως ετσι
Πάρε και μπόνους. Σημείωση ΚΑΙ μόνο που είπε στον διαιτητή τι να ΜΗ κάνει έπρεπε να φάει κάρτα

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Και κατι αλλο ρε φιλαρακι.Εσυ ειδικα,δεν μπορεις να μιλας για ηθος και τετοιες παπαριες.που ειναι το ηθος σου
οταν γυρνας απο το ενα μασατζιδικο στο αλλο;αντε παραπερα λοιπον.Και ασε εμας να εχουμε τον απατεωνα προεδρο.
Φάουλ μάστερ. Και κίτρινη μη σου πώ...

Όχι επειδή είναι ερυθρόδερμος αδερφός μου ο Μοϊκανός, αλλά αν θες να του την πείς για την ομάδα του και το "ήθος που διδάσκει", δεν υπάρχει λόγος να το πηγαίνεις σε προσωπικό επίπεδο. Και δεν θα σου πω "μην κρίνεις, για να μην κριθείς, για να μην ακουστώ σαν καλό χριστιανόπουλο, μιας και δεν είμαι, θα σου πώ απλά πως το ότι κάποιος έχει οικογένεια και παιδιά δεν σημαίνει πως δεν έχει και ανάγκες ;)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το βιντεακι τι το βαλες?θες να αρχισουμε?
Και για το τέλος, γιατί βαρέθηκα και όσο τα ξαναβλέπω μου ανεβαίνει τ αίμα στο κεφάλι και θα αρχίζω να βρίζω σα τον σκουλικοεβραίο, σου βάζω και ένα βιντεάκι. Δες από το 3:24 μέχρι το τέλος.
Επίσης πρόσεξε και τι δήλωσε ο Ποντίκης μετά από χρόνια "έφαγα το ψωμί ποδοσφαιριστών"



Άντε για να σε δω τώρα. Βάλε βιντεάκια που θ αποδεικνύουν ότι ΔΕΝ έγιναν σφαγές κατά αντιπάλων σου, και ότι είχες και εσύ μια απλή βοήθεια από τη διαιτησία, όπως πχ έχει η Ρεάλ και η Μπάρτσα στην Ισπανία, η (μισητή) Γιουνάιτεντ και (επίσης μισητή) Άρσεναλ στην Αγγλία, η Γιούβε στην Ιταλία, η Μπάγερν και η Ντόρτμουντ στη Γερμανία κτλπ.


Υ.Γ Το 80% των βίντεο που σου έβαλα ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ μόνο. Άρα περιμένω ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ αριθμό βίντεο ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ειμαστε η πιο μισητη ομαδα σε μια μικρη χωρα που το 90%των οπαδων ειναι τρεις της αθηνας 2 της θεσσαλονικης.ειναι λογικο να ειμαι μισητος σε καθε περιπτωση.καλως προσωπικη  γνωμη μου ειναι οτι στα πιο πολλα ματς και τα πιο σημαντικα ματς της ιστοριας μου των τελευταιων 15 χρονων εχω σταθει ανταξιος των περιστασεων ακομα κ αν εχω χασει
Μέσα σ αυτά υπολογίζεις ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ;;;; Ενδιαφέρον...Για πες και άλλα...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και το 2002 που χες καλυτερη ομαδα το χασες καβαλα στο αλογο καπως ετσι
Τη συγκεκριμένη χρονιά ΔΕΝ είχαμε καλύτερη ομάδα από τον ΟΣΦΠ. Είχαμε ισάξιες ομάδες. Για αυτό και στο συγκεκριμένο ματς χάσαμε (και μαζί και το πρωτάθλημα) αλλά 1 βδομάδα μετά κερδίσαμε στο κύπελο (βέβαια περιμένω ότι θα γράψεις "σιγά το μεγάλο ματς ο τελικός κυπέλλου", αλλά από την άλλη πέρσι ο Μανιάτης έβγαλε πόδι εκεί που ήταν το χέρι του για να ΜΗ χάσετε "σιγά μωρέ το μεγάλος ματς που είναι ο αγώνας κυπέλλου"..... )
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φάουλ μάστερ. Και κίτρινη μη σου πώ...

Όχι επειδή είναι ερυθρόδερμος αδερφός μου ο Μοϊκανός, αλλά αν θες να του την πείς για την ομάδα του και το "ήθος που διδάσκει", δεν υπάρχει λόγος να το πηγαίνεις σε προσωπικό επίπεδο. Και δεν θα σου πω "μην κρίνεις, για να μην κριθείς, για να μην ακουστώ σαν καλό χριστιανόπουλο, μιας και δεν είμαι, θα σου πώ απλά πως το ότι κάποιος έχει οικογένεια και παιδιά δεν σημαίνει πως δεν έχει και ανάγκες ;)
Αδελφε με μια προταση τα ειπες ολα,αυτο προσπαθουσα να τον κανω να καταλαβει.Μην κρινει για να μην κριθει.Οι αναγκες του καθε ανθρωπου ειναι σεβαστες,αυτο δεν σημαινει ομως,οτι αυτοματα το ανηθικο γινεται ηθικο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom