Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ
είσαι σε μπουρδελοσάιτ και την λες σε κάποιον επειδή πάει σε μασατζίδικα;;;;
χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Και να σου πω ρε αρχι............δι που θα μου την πεις και προσωπικά κιόλας για τις επιλογές μου για το πού πάω και τι κάνω.

Το ήθος το δικό μου όποιο κι αν είναι το πληρώνεις εσύ ρε αρχίδι;
Γιατι το ήθος αυτονών που τους υπερασπίζεσαι επιλεκτικά, το πληρώνουμε όλοι οι φορολογούμενοι.

Άσε που εσύ είσαι γκασμάς και δεν καταλαβαίνεις.

Άει κίχου κιόλας....σου είπα να μην μου ξαναμιλήσεις γιατί τόση μαλακία δεν την αντέχω.
Με κανένα από τα δυο σου νικ.
το ποιοι πληρωνουν το ανηθικο χομπι σου,ξερεις πολυ καλα.παει αυτο.Και το οτι ειναι ενα σαιτ για μπουρδελα,παει να πει οτι ειναι ηθικο να το κανεις;
αει φτυσε τα μουτρα σου ρε φιλε,σε εναν καθρεφτη.που θα ερθεις εσυ να μας πεις για ηθος.πανιβλακα.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ακομα και ο σταθης ειχε μπλεξει......

ολοι εχουμε αδυναμιες

 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Εγω λαδι δεν βγαζω κανεναν.Ο μελισσαν ομως μεχρι στιγμης,κακο δεν εχει κανει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.
το τι εχει κανει στις επιχειρησεις του,εινα αδυνατον να το ξερεις εσυ ο τρομπας,εγω και οποιοσδηποτε αλλος.
αρλουμπες ξερεις.και εγω εχω ακουσει για τον μαρινακη,τον αλαφουζο,τους αγγελοπουλους,τον σαβιδη ενα σωρο.
γνωριζω αν ειναι αληθεια;οχι.Για τον κοκκαλη ξερουμε ολοι οτι τα περισσοτερα ισχυουν για οσα του καταλογουνται.
η μηπως ειναι ψεμα οτι επαιρνε δουλειες απο το δημοσιο με πολλα περισσοτερα χρηματα απο οσο επρεπε;
Και κατι αλλο ρε φιλαρακι.Εσυ ειδικα,δεν μπορεις να μιλας για ηθος και τετοιες παπαριες.που ειναι το ηθος σου
οταν γυρνας απο το ενα μασατζιδικο στο αλλο;
αντε παραπερα λοιπον.Και ασε εμας να εχουμε τον απατεωνα προεδρο.
Μεγάλη μαλακία είπες.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Θες να μου εξηγησεις γιατι;Δεν μιλαμε για οταν ειναι καποιος ελευθερος.
Φίλε αν η ηθική για σένα περιορίζεται στο κρεβάτι και τι κάνει ο καθένας σ' αυτό γάμησέ τα, απέχουμε έτη φωτός. Ας μιλάμε μόνο για την ΑΕΚάρα για να μη στεναχωρηθούμε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε αν η ηθική για σένα περιορίζεται στο κρεβάτι και τι κάνει ο καθένας σ' αυτό γάμησέ τα, απέχουμε έτη φωτός. Ας μιλάμε μόνο για την ΑΕΚάρα για να μη στεναχωρηθούμε.
Αδελφε εχεις παρεξηγησει εντελως τι εννοουσα.Δεν μιλαω για εναν ανθρωπο που δεν εχει οικογενεια και μπορει να κανει οτι γουσταρει.
Δεν θεωρω ανηθικη την πραξη του να πηγαινεις σε μασατζιδικο.Αλλο θεωρω ανηθικο.Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Αδελφε εχεις παρεξηγησει εντελως τι εννοουσα.Δεν μιλαω για εναν ανθρωπο που δεν εχει οικογενεια και μπορει να κανει οτι γουσταρει.
Δεν θεωρω ανηθικη την πραξη του να πηγαινεις σε μασατζιδικο.Αλλο θεωρω ανηθικο.Ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω.
Δεν το παίρνω προσωπικά φίλε αλλά έχω διαφορετικές απόψεις γενικώς. Ας μείνουμε στην ΑΕΚ σ' αυτό το θρεντ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το ποιοι πληρωνουν το ανηθικο χομπι σου,ξερεις πολυ καλα.παει αυτο.Και το οτι ειναι ενα σαιτ για μπουρδελα,παει να πει οτι ειναι ηθικο να το κανεις;
αει φτυσε τα μουτρα σου ρε φιλε,σε εναν καθρεφτη.που θα ερθεις εσυ να μας πεις για ηθος.πανιβλακα.
κοίτα...θα στο πω με δύο λόγια.
τράβα κλείσου σε κανα μοναστήρι...κι εμείς να ησυχάσουμε από τη μαλακία σου κι εσύ να ησυχάσεις από τη μαλακία που σε δέρνει.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΑΝ είχε τύχει να διαβάσεις το ποστ που είχα γράψει όταν ματαξαναμπλέχτηκε ο Μελισσάν με την ΑΕΚ θα καταλάβαινες πόσο με χαιροποίησε το γεγονός.
Είχα γραψει (χοντρικα) πως ΑΝ οι καταστάσεις στο Ελληνικό ποδόσφαιρο ήταν διαφορετικές η εξέλιξη αυτή (το μπλέξιμο δηλαδή του Μελισσάν) δε θα μου άρεσε καθόλου. ΑΛΛΑ επειδή 15 χρόνια τώρα ΣΑΣ (και χρησιμοποιώ 1ο πλυθηντικό γιατί και εσύ είσαι φίλος του ΟΣΦΠ0 δείχνουμε το φεγγάρι και εσείς δε κοιτάτε ΟΥΤΕ το δάκτυλο. Σ αυτή λοιπόν τη παράγκα (τι παράγκα φαβέλα θα φτιάξει) του Μελισσάν ΕΓΩ θα είμαι από πίσω και θα φωνάζω ζήτω και μπράβο. Και όταν έρχεστε εσείς να μου λέτε περί λαμογιού και παράγκας, θ ανοίγω το τεφτέρι με τις 15ετών δικαιολογίες ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ που λέγατε και θα τις αντιγράφω.

Σ εσένα προσωπικά λέω τ εξης. Πραγματικά δε μ αρέσει που ο Μελισσάν έμπλεξε πάλι με την ΑΕΚ. Λαμόγιο ήταν, είναι και θα είναι. Αλλά από τη στιγμή ΠΟΥ Ο ΟΣΦΠ με τους ΔΙΚΟΥΣ του προέδρους ΛΑΜΟΓΙΑ (τους οποίους και ζητοκραγάζετε και θέλετε και αντριάντες) από εμένα την ΑΕΚ μ έχει σφάξει ΤΡΕΛΛΑ (γράψε Νο1 Χεσμένοι διαιτητές στο φουμπου και θα καταλάβει) με διαιτητές πχ Ποντίκης ε ΦΥΣΙΚΟ είναι να θέλω κάποιο ΠΙΟ λαμόγιο να γαμήσει τα ΔΙΚΑ σου τα λαμόγια.

Παρόλα αυτά δε ξέρω αν έκανες έτσι, όπως κάνεις για τον Μελισσάν, όταν τον ΟΣΦΠ τον πήρε ο Μαρινάκης. ΑΝ έκανες μπράβο σου. ΑΝ όχι ε τότε βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε.
πήγα να σου απαντήσω...αλλά έβγαινε σεντόνι...που θα απαντιόταν με άλλο σεντόνι μετά από εσένα.
επειδή εδώ που είμαι θέλω πάπλωμα κι όχι σεντόνι, απλα θα σου το κλείσω με το να σου πω το εξής.

Δεν με νοιάζει να χάσω. Αρκεί να χάσω από μια καλή ομάδα και να έχω κι εγώ μια καλή ομάδα, που ακόμα κι αν δεν νικήσει τη δική σου, να μπορεί να παίζει καλά γενικώς.
Δεν με νοιάζει αν έχεις παράγκα. Αλλά να έχω εγώ καλή ομάδα να τη χαίρομαι.

Τα λαμόγια δυστυχώς ανακυκλώνονται. Αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να απαλλαγούμε από αυτά μια και καλή.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εγω λαδι δεν βγαζω κανεναν.Ο μελισσαν ομως μεχρι στιγμης,κακο δεν εχει κανει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.
το τι εχει κανει στις επιχειρησεις του,εινα αδυνατον να το ξερεις εσυ ο τρομπας,εγω και οποιοσδηποτε αλλος.
αρλουμπες ξερεις.και εγω εχω ακουσει για τον μαρινακη,τον αλαφουζο,τους αγγελοπουλους,τον σαβιδη ενα σωρο.
γνωριζω αν ειναι αληθεια;οχι.Για τον κοκκαλη ξερουμε ολοι οτι τα περισσοτερα ισχυουν για οσα του καταλογουνται.
η μηπως ειναι ψεμα οτι επαιρνε δουλειες απο το δημοσιο με πολλα περισσοτερα χρηματα απο οσο επρεπε;
Και κατι αλλο ρε φιλαρακι.Εσυ ειδικα,δεν μπορεις να μιλας για ηθος και τετοιες παπαριες.που ειναι το ηθος σου
οταν γυρνας απο το ενα μασατζιδικο στο αλλο;αντε παραπερα λοιπον
.Και ασε εμας να εχουμε τον απατεωνα προεδρο.
Mαστερ εδω είσαι οφσαιντ.
 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
ΑΕΚ-Αγιος Νικόλας  την Κυριακηόλοι μέσα για πολλά γκολ . Και ένα ακόμα πάρτυ .Πάμε γερά η νέα εποχή μας περιμένει. Και η γηπεδάρα μας. Μην ασχολιόμαστε με τους κομήτες που γράφουν εδώ .Είναι άτομα που γουστάρουν 5αρες σε 2 χρόνια.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. ΜΑΛΑΚΕΣ που νομίζετε πως άνθρωποι σα τον Μελισσάν είναι σα τους καημένους εργολάβους της γωνίας που έρχονται παρακαλετά για να τους βάλετε μια σφραγίδα γι ν αποταμιευτούν κάτι ψωρο χιλιάρικα ευρώ. Βλακένδυτοι, βλακωγέννητοι. Ο άλλος έχει ΚΑΤ ΙΔΙΑΝ συνάντηση με τον ΥΠΕΚΑ για να του αναλύσουν όλα τα σχέδια και τις μελέτες και εσείς ΑΚΟΜΑ λέτε άρες μάρες κουκουνάρες.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ανύπαρκτοι πουθεναμανατζήδες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. ΜΑΛΑΚΕΣ που νομίζετε πως άνθρωποι σα τον Μελισσάν είναι σα τους καημένους εργολάβους της γωνίας που έρχονται παρακαλετά για να τους βάλετε μια σφραγίδα γι ν αποταμιευτούν κάτι ψωρο χιλιάρικα ευρώ. Βλακένδυτοι, βλακωγέννητοι. Ο άλλος έχει ΚΑΤ ΙΔΙΑΝ συνάντηση με τον ΥΠΕΚΑ για να του αναλύσουν όλα τα σχέδια και τις μελέτες και εσείς ΑΚΟΜΑ λέτε άρες μάρες κουκουνάρες.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ανύπαρκτοι πουθεναμανατζήδες.
  :rockon: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. ΜΑΛΑΚΕΣ που νομίζετε πως άνθρωποι σα τον Μελισσάν είναι σα τους καημένους εργολάβους της γωνίας που έρχονται παρακαλετά για να τους βάλετε μια σφραγίδα γι ν αποταμιευτούν κάτι ψωρο χιλιάρικα ευρώ. Βλακένδυτοι, βλακωγέννητοι. Ο άλλος έχει ΚΑΤ ΙΔΙΑΝ συνάντηση με τον ΥΠΕΚΑ για να του αναλύσουν όλα τα σχέδια και τις μελέτες και εσείς ΑΚΟΜΑ λέτε άρες μάρες κουκουνάρες.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ανύπαρκτοι πουθεναμανατζήδες.
Κοροιδεύει την κοινωνία!Ψωλοβαράει όλη τη μέρα...το απογευματάκι θα συναντήσει άλλους 2 αργόσχολους να πάνε για πρέφα στον καφενέ αφού προηγουμένως περάσει από τον μαλάκα τον υπουργό μήπως και θέλει να πάει κι αυτός μαζί τους!
Σε τα μας?

Επίσης εσύ θα πρέπει επιτέλους να αρχίσεις να αποδέχεσαι την ύπαρξη των πυρσών... :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κοροιδεύει την κοινωνία!Ψωλοβαράει όλη τη μέρα...το απογευματάκι θα συναντήσει άλλους 2 αργόσχολους να πάνε για πρέφα στον καφενέ αφού προηγουμένως περάσει από τον μαλάκα τον υπουργό μήπως και θέλει να πάει κι αυτός μαζί τους!
Σε τα μας?

Επίσης εσύ θα πρέπει επιτέλους να αρχίσεις να αποδέχεσαι την ύπαρξη των πυρσών... :rockon:

Άσε σου λέω. Αυτός και ο αντρέας είναι που ψωλοβαράνε όλη μέρα.



Γάμησέτα με τον "πουθεναμαναντζή" που μας πουλάει φίδια. Που δε πρόκειται να γίνει εκταμίευση της επιχορήγησης...Έλα τώρα με τον "κανέναν". Έχεις δει εσύ να τρέχει κανένα έργο; Πούτσες. Εδώ μάζεψε και κάτι φιλαράκια του στης Αίθουσα γραμμάτων και τεχνών, έπεισε και κάτι μαλάκες που είναι στο Ίδρυμα Ωνάση να του δώσουν 100 χιλιάρικα και το Πατριαρχείο άλλα 50. Κοίτα να δεις που θα τα τσακώσει και θα πάει στη Μαδαγασκάρη να ψαρεύει γαύρους στο τέλος.


Υ.Γ Για τους πυρσούς κρατάω μικρό καλάθι. Να είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ αναμένοι με το άλσος δίπλα....ε όπως και να το κάνεις είναι κίνδυνος. Όταν μια σπίθα αρκεί να φέρει τη καταστροφή φαντάσου τι μπορεί να κάνει 8-10 πυρσοί. Να υπάρχει σα κατασκευή ναι ΟΚ γίνεται. Να είναι συνέχεια αναμένοι; Το θεωρώ δύσκολο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Άσε σου λέω. Αυτός και ο αντρέας είναι που ψωλοβαράνε όλη μέρα.



Γάμησέτα με τον "πουθεναμαναντζή" που μας πουλάει φίδια. Που δε πρόκειται να γίνει εκταμίευση της επιχορήγησης...Έλα τώρα με τον "κανέναν". Έχεις δει εσύ να τρέχει κανένα έργο; Πούτσες. Εδώ μάζεψε και κάτι φιλαράκια του στης Αίθουσα γραμμάτων και τεχνών, έπεισε και κάτι μαλάκες που είναι στο Ίδρυμα Ωνάση να του δώσουν 100 χιλιάρικα και το Πατριαρχείο άλλα 50. Κοίτα να δεις που θα τα τσακώσει και θα πάει στη Μαδαγασκάρη να ψαρεύει γαύρους στο τέλος.


Υ.Γ Για τους πυρσούς κρατάω μικρό καλάθι. Να είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ αναμένοι με το άλσος δίπλα....ε όπως και να το κάνεις είναι κίνδυνος. Όταν μια σπίθα αρκεί να φέρει τη καταστροφή φαντάσου τι μπορεί να κάνει 8-10 πυρσοί. Να υπάρχει σα κατασκευή ναι ΟΚ γίνεται. Να είναι συνέχεια αναμένοι; Το θεωρώ δύσκολο
Μπουλντοζες θα μπουν προς το καλοκαιρι.Μεχρι τοτε θα ελπιζουν οι οχτροι οτι δεν προκειται να γινει η ΑΕΚ παλι η μοναδικη ομαδα που θα εχει δικο της γηπεδο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Υ.Γ Για τους πυρσούς κρατάω μικρό καλάθι. Να είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ αναμένοι με το άλσος δίπλα....ε όπως και να το κάνεις είναι κίνδυνος. Όταν μια σπίθα αρκεί να φέρει τη καταστροφή φαντάσου τι μπορεί να κάνει 8-10 πυρσοί. Να υπάρχει σα κατασκευή ναι ΟΚ γίνεται. Να είναι συνέχεια αναμένοι; Το θεωρώ δύσκολο
Δεν το κάψαμε τόσα χρόνια που μας τα πρήζανε οι οικωλόγοι...λες να το κάψουμε όταν θα έχει γίνει το γήπεδο?  :2funny:
Εμένα μου αρέσει πάντως και αισθητικά και ο συμβολισμός που δίνεται...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μπουλντοζες θα μπουν προς το καλοκαιρι.Μεχρι τοτε θα ελπιζουν οι οχτροι οτι δεν προκειται να γινει η ΑΕΚ παλι η μοναδικη ομαδα που θα εχει δικο της γηπεδο.
Θεωρώ ότι μπουλντόζες θα μπουν περί το Πάσχα μεριά (Μάρτιο - Απρίλιο δηλαδή). Πιο νωρίς δύσκολο, πιο μετά πάει πολύ αργά αν ΟΝΤΩΣ σκοπός τους είναι να μπει τη περίοδο 15-16 (ναι ξέρω μοναδικός τους σκοπός είναι να γίνει το γήπεδο αλλά δε ξέρω κατά πόσο γίνεται ν αλλάξεις έδρα μεσούσης της ποδοσφαιρικής περιόδου. Συν ότι θα υπάρχουν και άλλα τεχνικά θέματα πχ με τα διαρκείας)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom