Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ποιανού ιδέα, είναι να ονομαστεί το νέο γήπεδο "Αγιά Σοφιά";

Θα αντιλαλούν οι κερκίδες από χυδαιολογήματα, π.χ. "γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς", κλπ, κι όλα αυτά κάτω από τη θρησκοπρεπή ταμπέλα "Αγιά Σοφιά"...

Θα βράζουν στο ίδιο καζάνι η χριστιανική ορθοδοξία, οι χυδαίες ύβρεις, οι "χαμένες πατρίδες", οι χούλιγκανς, η πατριδολαγνεία, ο ψευτοεθνικισμός, και εν γένει όλη η παθογένεια της σύγχρονης Ελλάδας.

Τα αρχαία Ελληνικά ονόματα προκαλούν δέος και σεβασμό σε όλη την ανθρωπότητα.
Αρχαία Ελληνικά ονόματα δίνουν οι αστρονόμοι στ΄ αστέρια, η NASA στα διαστημόπλοια, οι βιολόγοι στα στοιχεία του μικρόκοσμου, κ.ο.κ.

Οι κωλοέλληνες, όμηροι του παπαδαριού και των ποικίλλων εμμονών και αγκυλώσεων, δεν μπορούν να συλλάβουν κανένα καλύτερο όνομα από τα "Αγιά Σοφιά", "ΕλΒενιζέλος", "Παναγητσαλδάρης", "παπαντρέου", "καραμαλής", κλπ

Που και που, έχουμε και καμιά εξαίρεση (για να επιβεβαιώνεται ο κανόνας).

Ωστόσο, όλα είναι δικαιολογημένα, καθότι η Ελλάς είναι μια Αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους...
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Ποιανού ιδέα, είναι να ονομαστεί το νέο γήπεδο "Αγιά Σοφιά";

Θα αντιλαλούν οι κερκίδες από χυδαιολογήματα, π.χ. "γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς", κλπ, κι όλα αυτά κάτω από τη θρησκοπρεπή ταμπέλα "Αγιά Σοφιά"...

Θα βράζουν στο ίδιο καζάνι η χριστιανική ορθοδοξία, οι χυδαίες ύβρεις, οι "χαμένες πατρίδες", οι χούλιγκανς, η πατριδολαγνεία, ο ψευτοεθνικισμός, και εν γένει όλη η παθογένεια της σύγχρονης Ελλάδας.

Τα αρχαία Ελληνικά ονόματα προκαλούν δέος και σεβασμό σε όλη την ανθρωπότητα.
Αρχαία Ελληνικά ονόματα δίνουν οι αστρονόμοι στ΄ αστέρια, η NASA στα διαστημόπλοια, οι βιολόγοι στα στοιχεία του μικρόκοσμου, κ.ο.κ.

Οι κωλοέλληνες, όμηροι του παπαδαριού και των ποικίλλων εμμονών και αγκυλώσεων, δεν μπορούν να συλλάβουν κανένα καλύτερο όνομα από τα "Αγιά Σοφιά", "ΕλΒενιζέλος", "Παναγητσαλδάρης", "παπαντρέου", "καραμαλής", κλπ

Που και που, έχουμε και καμιά εξαίρεση (για να επιβεβαιώνεται ο κανόνας).

Ωστόσο, όλα είναι δικαιολογημένα, καθότι η Ελλάς είναι μια Αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους...

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!!! πιο κιτς δε γινεται.η πλακα ειναι οταν αεκτζηδες και πανιωνιοι τσακωνωνται ποιος ειναι πιο προσφυγας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ποιανού ιδέα, είναι να ονομαστεί το νέο γήπεδο "Αγιά Σοφιά";

Θα αντιλαλούν οι κερκίδες από χυδαιολογήματα, π.χ. "γαμιέται ο θρύλος κι ο Πειραιάς", κλπ, κι όλα αυτά κάτω από τη θρησκοπρεπή ταμπέλα "Αγιά Σοφιά"...

Θα βράζουν στο ίδιο καζάνι η χριστιανική ορθοδοξία, οι χυδαίες ύβρεις, οι "χαμένες πατρίδες", οι χούλιγκανς, η πατριδολαγνεία, ο ψευτοεθνικισμός, και εν γένει όλη η παθογένεια της σύγχρονης Ελλάδας.

Τα αρχαία Ελληνικά ονόματα προκαλούν δέος και σεβασμό σε όλη την ανθρωπότητα.
Αρχαία Ελληνικά ονόματα δίνουν οι αστρονόμοι στ΄ αστέρια, η NASA στα διαστημόπλοια, οι βιολόγοι στα στοιχεία του μικρόκοσμου, κ.ο.κ.

Οι κωλοέλληνες, όμηροι του παπαδαριού και των ποικίλλων εμμονών και αγκυλώσεων, δεν μπορούν να συλλάβουν κανένα καλύτερο όνομα από τα "Αγιά Σοφιά", "ΕλΒενιζέλος", "Παναγητσαλδάρης", "παπαντρέου", "καραμαλής", κλπ

Που και που, έχουμε και καμιά εξαίρεση (για να επιβεβαιώνεται ο κανόνας).

Ωστόσο, όλα είναι δικαιολογημένα, καθότι η Ελλάς είναι μια Αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους...

Καλά ειδικά για σένα θα λέμε "συνουσιάζεται ο θρύλος και ο Πειραιάς".

Επίσης η λέξη Σοφία, είναι ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΗ βλακένδυτε.
Αλλά για πες μου. Το Καραϊσκάκης τι στον πούτσο λέξη είναι ξέρεις; ΜΑΛΑΚΑ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!!! πιο κιτς δε γινεται.η πλακα ειναι οταν αεκτζηδες και πανιωνιοι τσακωνωνται ποιος ειναι πιο προσφυγας
Σε τσούζει ε; Ξυδάκι.
Και δεν ήξερα ότι η προσφυγιά μετριέται. Η μαλα΄κια όμως μετριέται και στη περίπτωση σου έχει χτυπήσει κόκκινο.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Σε τσούζει ε; Ξυδάκι.
Και δεν ήξερα ότι η προσφυγιά μετριέται. Η μαλα΄κια όμως μετριέται και στη περίπτωση σου έχει χτυπήσει κόκκινο.

Πηγε 4!ωρα να παρεις τα χαπια σου :grin:.ΜΑΚΑΡΙ να κανετε γηπεδο και σεις και ολες οι ομαδες και να επιστρεψει η Λαρισα με το γηπεδο της,τι στον Λεων τον 3ο τον Ισαυρο μπορει να με νοιαζει σε ποιο γηπεδο εχετε την εδρα σας?ισα ισα θα χει και ενδιαφερον η νικη μεσα σε γηπεδο με κιτρινα καθισματακια αποτι τα ασπρα του οακα,αυτα δε μαρεσουν και τοσο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πηγε 4!ωρα να παρεις τα χαπια σου :grin:.ΜΑΚΑΡΙ να κανετε γηπεδο και σεις και ολες οι ομαδες και να επιστρεψει η Λαρισα με το γηπεδο της,τι στον Λεων τον 3ο τον Ισαυρο μπορει να με νοιαζει σε ποιο γηπεδο εχετε την εδρα σας?ισα ισα θα χει και ενδιαφερον η νικη μεσα σε γηπεδο με κιτρινα καθισματακια αποτι τα ασπρα του οακα,αυτα δε μαρεσουν και τοσο
Και εσεις να φτιαξετε,και ο βαζελος,και ο παοκ να φτιαξει το δικο του γιατι ειναι ερειπιο,μονο ετσι θα αναβαθμιστει το ποδοσφαιρο μας.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πηγε 4!ωρα να παρεις τα χαπια σου :grin:.ΜΑΚΑΡΙ να κανετε γηπεδο και σεις και ολες οι ομαδες και να επιστρεψει η Λαρισα με το γηπεδο της,τι στον Λεων τον 3ο τον Ισαυρο μπορει να με νοιαζει σε ποιο γηπεδο εχετε την εδρα σας?ισα ισα θα χει και ενδιαφερον η νικη μεσα σε γηπεδο με κιτρινα καθισματακια αποτι τα ασπρα του οακα,αυτα δε μαρεσουν και τοσο
1ον Δε ξέρεις σε ποιο σημείο της υφηλίου είναι ο άλλος οπότε  :birdman:
2ον Μακάρι να αποκτήσετε και εσείς το δικό σας οικόπεδο για να χτίσετε το δικό σας γήπεδο
3ον Θα φροντίσουμε όταν σε γαμάμε να είσαι σε περιβάλλοντα χώρο που θα σου αρέσει. Θα πηγαίνεις στο χαμάμ και θα φωνάζουμε τον Αμπντουλ να σου προθερμένει το κωλοτρυπίδι σου
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
1ον Δε ξέρεις σε ποιο σημείο της υφηλίου είναι ο άλλος οπότε  :birdman:
2ον Μακάρι να αποκτήσετε και εσείς το δικό σας οικόπεδο για να χτίσετε το δικό σας γήπεδο
3ον Θα φροντίσουμε όταν σε γαμάμε να είσαι σε περιβάλλοντα χώρο που θα σου αρέσει. Θα πηγαίνεις στο χαμάμ και θα φωνάζουμε τον Αμπντουλ να σου προθερμένει το κωλοτρυπίδι σου
Κι αλλα ΘΑ!εΜΕΙςΠΑΝΤΩς ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΩΛΑΝΤΕΡΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΣΚΟΛ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Κι αλλα ΘΑ!εΜΕΙςΠΑΝΤΩς ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΩΛΑΝΤΕΡΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΣΚΟΛ
Ναι. Ξέρεις τι άλλα ΘΑ έχουν ειπωθεί τους τελευταίους 4-5 μήνες;
Ο Μελισσάν ΘΑ πάρει τον ΟΠΑΠ. Έγινε
Ο Μελισσάν ΘΑ βρει τρόπο να διώξει τον ΟΣΦΠ από τη πριμοδότηση. ΕΓΙΝΕ
Ο Μελισσάν ΘΑ βρει τρόπο ώστε και να δέσει στ άρμα του ομάδες της σούπερ λίγκας και θα χτυπάει ταλέντα. ΓΙΝΕΤΑΙ.
Ε και τα ΘΑ που σου είπαν θα γίνουν. Νταξ ξέρω πως η σούφρα σου ανοιγοκλείνει από κάβλα στη σκέψη και μόνο που θα σε γαμάμε. Αλλά κάνε υπομονή. Θα σ ειδοποιήσουμε μην σκάζεσαι. Της βάζουμε ξιλοκαϊνη για να σε γαμάμε περισσότερη ώρα (για τη δική σου ευχαρίστηση και μόνο)


:birdman: :birdman: :birdman:
Άντε και εσύ τώρα στη τρ(ο)υ(μ)πα σου βλακογέννητε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πες μας εσύ φωτεινέ παντογνώστη. Και μετά πες μας ποιος έδωσε τα πρώτα λεφτά στον Κόκκαλη για να κατέβει στον πρώτο του διαγωνισμό στον ΟΤΕ. Μετά πες μας ποιος του έδωσε και τα λεφτά για να φέρει τα τηλεφωνικά κέντρα εξ Αν Γερμανίας. Πες μας και ποιος τον έσωσε από τη φυλάκα όταν αποδείκτηκε ότι τα κέντρα ήταν για τον πούτσο κ η διοίκηση του ΟΤΕ ήθελε να κινηθεί δικαστικά εναντίων του. Πες μας και ποιος είναι αυτός που μεσολάβησε για να μπει στο συρτάρι η υπόθεση ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ που έψαχνε η ΕΥΠ εναντίων του. Μετά πες μας και πως και με ΠΟΙΑΝΟΥ χρήματα ο Μαρινάκης έκανε τα 5 πλοία σαπάκια που του είχε αφήσει ο πατέρας του, στην αρχή 10 και μετά 20.

Και αφού μας πεις ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ αυτά φωτεινε παντογνώστη σύρε τράβα και κλείσου στη τρ(ο)υ(μ)πα σου και γράψε και μυθιστόρημα. Άντε ρε μαλάκες που νομίζετε πως τα ξέρετε όλα. Ο άλλος ξέρει για τον Μελισσανίδη και με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ κιόλας. Λες και ο Μελισσανίδης και ο κάθε Μελισσανίδης σ ότι βρωμιά κάνει αφήνει δακτυλικά αποτυπώματα. Λέει ο άλλος ότι έχει και πόστερ του Λαλιώτη. Σιγά ρε μαλάκες μη τον έχει και σε χαρτάκια ταπανίνι. Κάντε μας τη χάρη ρεεεεεεεεεεεεεε. Εντάξυ σας έχει πονέσει το γήπεδο που θα φτιάξει η ΑΕΚ. Σας έχει πονέσει που σε πολλά αθλήματα πλέον η ΑΕΚ είναι δυνατή. Δεν είχατε συνηθίσει στον ανταγωνισμό γιατί είχατε τον δικό σας τρόπο να τον εξουδετερώνεται, τραβάτε στη τρ(ο)υ(μ)πα σας και κλάφτε ελεύθερα. Το ν έρχεστε εδώ και να πετάτε λάσπη και να το παίζεται "εγώ τα ξέρω όλα" γίνεστε γελοίοι. Γιατί υπάρχουν και ΑΕΚτζήδες που τ έχει φέρει έτσι η μοίρα να γνωρίζουν από περιφέριες και τοπικές αυτοδιοικήσεις. Τα φέρνει η ζωή και μπορεί ννα έχουν στην οικογένειά τους μπασκετμπολίστα του οποίου το συμβόλαιο να έχει ρήτρα και να ξέρει πως και πότε αλλάζει (το λέω γι αυτούς που λέγανε πως η ρήτρα δεν έχει να κάνει με το συμβόλαιο).
καθυστερημένη απάντηση γιατί είχα μέρες να μπω.
όταν γράφω κάτι ξέρω τι γράφω.
Όταν δεν ξέρω λέω πως δεν ξέρω.

Για την αφίσα του Λαλιώτη...άστο καλύτερα. Με το να κοροϊδεύεις κάτι που δεν ξέρεις δεν σημαίνει πως δεν συμβαίνει.
Και δεν είπα ΕΧΕΙ, είπα ΕΙΧΕ.

Όσο για αποδείξεις, βρες μου εσύ που το έγραψες αυτό ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ το έχω γράψει.
Εγώ είπα πως ξέρω. Και ο μαλακας ο βαντάμης θέλει να του δώσω αποδείξεις λες και είναι εισαγγελέας.

Εξακολουθώ να μην αντιλαμβάνομαι για ποιο λόγο κρατάτε τα μπόσικα του κάθε λαμόγιου.
Το έγραψα κατεπανάλειψη πως το γήπεδο της ΑΕΚ θέλω να γίνει. Και όπως θέλω να πληρώσει ο Κόκκαλης για τις λαμογιές του, έτσι θέλω και οι άλλοι, άρα και ο Μελισσανίδης.

Το οτι γίνεται κάποιος πρόεδρος ομάδας δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεται και άγιος.

Όσο για το Μελισσανίδη ΝΑΙ, ΞΕΡΩ. Και δεν ξέρω επειδή διάβασα 15 σάιτς που γράφουνε. Και όχι, αποδείξεις δεν έχω. Εμπειρίες έχω.


 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα. Κοίτα να δεις που στο τέλος θα επιστρέψουν και χρήματα στην ΑΕΚ για να μη τους πάει ο Μελισσάν δικαστήρια για διαφεύγοντα κέρδη και για ψυχική οδύνη. Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε τι σου είναι ο "πουθεναμαναντζης" (γιατί όποιος πιστεύει πως ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ανακαλύφθηκε αυτό το λάθος είναι.......γαύρος)
όταν σας έλεγα πως κανείς τους δεν θα πληρώσει...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ενώ εσείς, οι ΠΑΟΚτζήδες οι βάζειλοι κτλπ τους δικούς σας τους περνάνε από ηθικομετρητη ε; Εδώ ρε πίνετε νερό στο όνομα του Κόκκαλη και θέλετε να του κάνετε και άγαλμα. Τι να λέμε τώρα;
Εδώ ο άλλος έγραψε πως ο Μαρινάκης (ΠΟΙΟΣ; Ο Μαρινάκης που χρωστάει χρήματα σ όποιον ασχολείται με τη ναυτιλία ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ. Που οι Κινέζοι ούτε ν ακούσουν τ όνομά του δε θέλουν, γι αυτό και τρέχει τώρα στη Ρουμανία να φτιάξει τα πλοία του) πήρε τον ΟΣΦΠ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ (ναι έχασε 100γρμ το τάνκερ). Άσε με ρε βραδιάτικα.
εχω βαρεθεί να γράφω κάτι, να είμαι σαφής και να μου λένε μαλακίες για το τι γράφει ο άλλος
έγραψα ευκρινώς, πως είναι ζήτημα αν 3-4 φίλαθλοι (ακριβής αριθμός) ενδιαφέρεται για το ποιον του Πρόεδρα. Όλοι ενδιαφέρονται αν θα βάλει λεφτά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καθυστερημένη απάντηση γιατί είχα μέρες να μπω.
όταν γράφω κάτι ξέρω τι γράφω.
Όταν δεν ξέρω λέω πως δεν ξέρω.

Για την αφίσα του Λαλιώτη...άστο καλύτερα. Με το να κοροϊδεύεις κάτι που δεν ξέρεις δεν σημαίνει πως δεν συμβαίνει.
Και δεν είπα ΕΧΕΙ, είπα ΕΙΧΕ.

Όσο για αποδείξεις, βρες μου εσύ που το έγραψες αυτό ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ το έχω γράψει.
Εγώ είπα πως ξέρω. Και ο μαλακας ο βαντάμης θέλει να του δώσω αποδείξεις λες και είναι εισαγγελέας.

Εξακολουθώ να μην αντιλαμβάνομαι για ποιο λόγο κρατάτε τα μπόσικα του κάθε λαμόγιου.
Το έγραψα κατεπανάλειψη πως το γήπεδο της ΑΕΚ θέλω να γίνει. Και όπως θέλω να πληρώσει ο Κόκκαλης για τις λαμογιές του, έτσι θέλω και οι άλλοι, άρα και ο Μελισσανίδης.

Το οτι γίνεται κάποιος πρόεδρος ομάδας δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεται και άγιος.

Όσο για το Μελισσανίδη ΝΑΙ, ΞΕΡΩ. Και δεν ξέρω επειδή διάβασα 15 σάιτς που γράφουνε. Και όχι, αποδείξεις δεν έχω. Εμπειρίες έχω.
Τυπε δειξε μου εναν πολυεκατομυριουχο που ειναι αγιος,να σου πω μπραβο. :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πάμε λίγο γιατί έχει χαθεί το τόπι...
Είπες την άποψη σου...για εμένα πιο πολύ την επιθυμία σου αλλά τέλος πάντων...ο καθένας μπορεί να κρίνει πόσο σοβαρή ή ασόβαρη είναι...από κει και πέρα επιμένεις χωρίς λόγο ,κάνεις χαρακτηρισμούς και σκυλοβρίζεσαι για ένα θέμα που στην τελική δεν σε αφορά...
Σε διαβεβαιώ ότι το γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια είναι στόχος ζωής για τον Πόντιο...κάνει τα πάντα για να το καταφέρει!Έχουνε γίνει πολύ περισσότερα από αυτά που γράφονται στις φυλλάδες...ταξίδια , άπειρες συναντήσεις και διαβουλεύσεις , επιτελεία που δουλεύουν όλη μέρα για το έργο και φυσικά αρκετά έξοδα για όλα αυτά!Αν εσύ αντιλαμβάνεσαι από όλα αυτά ότι απλά κοροιδεύει δικαίωμα σου!Αυτό θα μπορούσες να το πεις για το Νικολαίδη και την υπόλοιπη παρέα2004 που όντως δεν θέλανε γήπεδο στη ΝΦ ή αργότερα για τον Αδαμίδη που απλά πέταξε ένα πυροτέχνημα για να κάνει τον καλό ή για κάποιες γελοιότητες τύπου Έρτσου!Τώρα δεν προκύπτει από πουθενά αυτό που λες...
Επίσης έκανες σύγκριση με τον Κόκκαλη και το Καραισκάκη!Αν ρωτούσες πέρυσι τέτοια εποχή τους ΑΕΚτζήδες το 80% είχε πειστεί ότι  δεν γίνεται καν γήπεδο στη ΝΦ...και το υπόλοιπο 20% (και πολλούς λέω) να προσπαθούμε να κρατήσουμε με νύχια και με δόντια ζωντανή την ιδέα της κατασκευής γηπέδου στη ΝΦ αλλά ξέραμε και ξέρουμε τις τεράστιες δυσκολίες που υπάρχουνε στον συγκεκριμένο χώρο!Και εσύ περιμένεις να σηκωθεί ένα τέτοιο έργο σε μια νύχτα αλλιώς μας δουλεύουνε!!!!Τι να πω...
Τα 20εκ. από την περιφέρεια είναι δεδομένα εφόσον γίνει το γήπεδο...και αυτή την στιγμή είναι σε εκκρεμότητα τα 5-8 εκ από το έσπα για τα υπόλοιπα έργα...κάτι που καίει πιο πολύ τον Δήμο και λιγότερο την ΑΕΚ σε αυτή την φάση...μέσες άκρες το είπε και στην συνέντευξη μετά την παρουσίαση με αφορμή τις θέσεις πάρκινγκ ότι "σε όλα τα γήπεδα κατά την διαρκεια των αγώνων υπάρχει κίνηση!Τι να κάνουμε? "Και καλά είπε!
Αυτό με τον Σαββίδη δεν το κατάλαβα που κολλάει...και ο δικός σου παλιότερα μιλούσε για τελικό Τσου Λου και ο Βαρδινογιάννης τραγουδούσε "Ποτέ ξανά πρωτάθλημα στον Πειραιά"!Γιατί μπερδεύεις καφενειακές ατάκες που λέγονται στο τσακίρ κέφι ή μεγαλεπίβολους στόχους που καλώς ή κακώς έχουνε κάποιοι για την ομάδα τους με ρεαλιστικές καταστάσεις!!!
γάτε,

όπως τα λες είναι στην ουσία.
με τον ένα ή τον α΄λλο τρόπο το γήπεδο θα χτιστεί

εγώ σαν πολίτης της χώρας αυτής πάντως...με οποιοδήποτε γήπεδο οποιασδήποτε ομάδας έχω να πω το ίδιο πράγμα: ε,και;

οκ, θα δουλεψουνε άνθρωποι για αυτό, σε αυτό πάω πάσο.
Αλλά εκτός από τον ακραιφνή φίλαθλο που γίνεται ένα με την ομάδα του και δεν ζει όταν χάνει ας πούμε...τους υπόλοιπους...τι τους νοιάζει;

ξαναλέω πως δεν μιλάω για το δικό σας συγκεκριμένα.
έχω άλλωστε γράψει ξανά πως για μένα το να σφάζεσαι για μία ιδιωτική εταιρία είναι η μέγιστη μαλακία έβερ.
Ποσω δε μάλλον να τη χτίζεις και σαν φορολογούμενος.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τυπε δειξε μου εναν πολυεκατομυριουχο που ειναι αγιος,να σου πω μπραβο. :2funny:
μην κάνεις κωλοτούμπες. γίνεσαι και μαλάκας και βαρετός

δεν ξέρω για όλους.
για αυτούς που ξέρω το λέω.
ούτε γράφω υποθέτοντας. ούτε γενικολογώ για να βγάζω λάδι αυτούς που με συμφέρουν όπως κάνεις εσύ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καθυστερημένη απάντηση γιατί είχα μέρες να μπω.
όταν γράφω κάτι ξέρω τι γράφω.
Όταν δεν ξέρω λέω πως δεν ξέρω.

Για την αφίσα του Λαλιώτη...άστο καλύτερα. Με το να κοροϊδεύεις κάτι που δεν ξέρεις δεν σημαίνει πως δεν συμβαίνει.
Και δεν είπα ΕΧΕΙ, είπα ΕΙΧΕ.

Όσο για αποδείξεις, βρες μου εσύ που το έγραψες αυτό ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ το έχω γράψει.
Εγώ είπα πως ξέρω. Και ο μαλακας ο βαντάμης θέλει να του δώσω αποδείξεις λες και είναι εισαγγελέας.

Εξακολουθώ να μην αντιλαμβάνομαι για ποιο λόγο κρατάτε τα μπόσικα του κάθε λαμόγιου.
Το έγραψα κατεπανάλειψη πως το γήπεδο της ΑΕΚ θέλω να γίνει. Και όπως θέλω να πληρώσει ο Κόκκαλης για τις λαμογιές του, έτσι θέλω και οι άλλοι, άρα και ο Μελισσανίδης.

Το οτι γίνεται κάποιος πρόεδρος ομάδας δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεται και άγιος.

Όσο για το Μελισσανίδη ΝΑΙ, ΞΕΡΩ. Και δεν ξέρω επειδή διάβασα 15 σάιτς που γράφουνε. Και όχι, αποδείξεις δεν έχω. Εμπειρίες έχω.

Επειδή λοιπόν προκαλείς. Στο χώρο της ναυτιλίας κινούμαι τη τελευταία 12ετία. Το λοιπόν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους εφοπλιστές το λοιπόν ξέρω πράγματα. Όχι επειδή τ έχω διαβάσει, αλλά γιατί ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ. Το ότι ξέρεις εσύ για τον Μελισσάν 2 πράγματα δε σημαίνει πως είναι ότι χειρότερο κυκλοφορεί στον Πειραιά. Λες για τον Λαλιώτη. Επειδή ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπήρχαν δικοί μου άνθρωποι στο πλευρό του Μελισσάν και του Καρρά όταν έκαναν τα πρώτα τους βήματα μάθε ότι ΠΟΤΕ δεν έπαιζε ΑΦΙΣΑ/ΠΟΣΤΕΡ/ΚΟΡΝΙΖΑ του Λαλιώτη στ γραφείο του. Ναι ήταν ο άνθρωπος που τον έσπρωξε και του έστησε τις πρώτες δουλείες. Αλλά τ ίδιο έκανε (μαζί με τον Τόμπρα) στον Κόκκαλη. Ο Λαλιώτης είναι εκείνος που μπήκε στη μέση για να μη πάνε τον Κόκκαλη φυλακή όταν τα πρώτα τηλ κέντρα που έφερε ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ. Τόσο ο Μελισσάν, όσο και ο Κόκκαλης φαντάζομαι είχαν ΤΑΚΤΙΚΗ επικοινωνία με τον Λαλιώτη (ΛΕΓΕΤΑΙ μάλιστα πως ο Κόκκαλης πλησίασε τον Σαμαρά ΜΕΣΩ του Λαλιώτη για να ρίξει την τότε Κυνέρνηση Μητσοτάκη. Για κάποιο διάστημα η ΠΟΛ.ΑΝ ζούσε από τα χρήματα του Κόκκαλη).
Στη ναυτιλία ξέρω περιστατικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Τ έχω ζήσει αλλά δε μπορώ ν τ αποδείξω. Αλλά ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ. Εσύ από την άλλη λες ότι ξέρεις για τον Μελισσάν, είτε εσύ προσωπικά είτε κάποιος δικός σου. Δηλαδή κάποτε ήσουν στο χώρο της ναυτιλίας (λογικά). Αλλά περίεργο; Δεν έχεις ακούσει ΤΙΠΟΤΑ για τον Μαρινάκη; Δε ξέρεις πχ ΤΙΠΟΤΑ πως τα πρώτα του χρήματα για να επεκτείνει τον στόλο του πατέρα του τ έδωσε ο άντρας της Ντόρας πχ;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μην κάνεις κωλοτούμπες. γίνεσαι και μαλάκας και βαρετός

δεν ξέρω για όλους.
για αυτούς που ξέρω το λέω.
ούτε γράφω υποθέτοντας. ούτε γενικολογώ για να βγάζω λάδι αυτούς που με συμφέρουν όπως κάνεις εσύ.
Εγω λαδι δεν βγαζω κανεναν.Ο μελισσαν ομως μεχρι στιγμης,κακο δεν εχει κανει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.
το τι εχει κανει στις επιχειρησεις του,εινα αδυνατον να το ξερεις εσυ ο τρομπας,εγω και οποιοσδηποτε αλλος.
αρλουμπες ξερεις.και εγω εχω ακουσει για τον μαρινακη,τον αλαφουζο,τους αγγελοπουλους,τον σαβιδη ενα σωρο.
γνωριζω αν ειναι αληθεια;οχι.Για τον κοκκαλη ξερουμε ολοι οτι τα περισσοτερα ισχυουν για οσα του καταλογουνται.
η μηπως ειναι ψεμα οτι επαιρνε δουλειες απο το δημοσιο με πολλα περισσοτερα χρηματα απο οσο επρεπε;
Και κατι αλλο ρε φιλαρακι.Εσυ ειδικα,δεν μπορεις να μιλας για ηθος και τετοιες παπαριες.που ειναι το ηθος σου
οταν γυρνας απο το ενα μασατζιδικο στο αλλο;αντε παραπερα λοιπον.Και ασε εμας να εχουμε τον απατεωνα προεδρο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επειδή λοιπόν προκαλείς. Στο χώρο της ναυτιλίας κινούμαι τη τελευταία 12ετία. Το λοιπόν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους εφοπλιστές το λοιπόν ξέρω πράγματα. Όχι επειδή τ έχω διαβάσει, αλλά γιατί ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ. Το ότι ξέρεις εσύ για τον Μελισσάν 2 πράγματα δε σημαίνει πως είναι ότι χειρότερο κυκλοφορεί στον Πειραιά. Λες για τον Λαλιώτη. Επειδή ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπήρχαν δικοί μου άνθρωποι στο πλευρό του Μελισσάν και του Καρρά όταν έκαναν τα πρώτα τους βήματα μάθε ότι ΠΟΤΕ δεν έπαιζε ΑΦΙΣΑ/ΠΟΣΤΕΡ/ΚΟΡΝΙΖΑ του Λαλιώτη στ γραφείο του. Ναι ήταν ο άνθρωπος που τον έσπρωξε και του έστησε τις πρώτες δουλείες. Αλλά τ ίδιο έκανε (μαζί με τον Τόμπρα) στον Κόκκαλη. Ο Λαλιώτης είναι εκείνος που μπήκε στη μέση για να μη πάνε τον Κόκκαλη φυλακή όταν τα πρώτα τηλ κέντρα που έφερε ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ. Τόσο ο Μελισσάν, όσο και ο Κόκκαλης φαντάζομαι είχαν ΤΑΚΤΙΚΗ επικοινωνία με τον Λαλιώτη (ΛΕΓΕΤΑΙ μάλιστα πως ο Κόκκαλης πλησίασε τον Σαμαρά ΜΕΣΩ του Λαλιώτη για να ρίξει την τότε Κυνέρνηση Μητσοτάκη. Για κάποιο διάστημα η ΠΟΛ.ΑΝ ζούσε από τα χρήματα του Κόκκαλη).
Στη ναυτιλία ξέρω περιστατικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Τ έχω ζήσει αλλά δε μπορώ ν τ αποδείξω. Αλλά ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ. Εσύ από την άλλη λες ότι ξέρεις για τον Μελισσάν, είτε εσύ προσωπικά είτε κάποιος δικός σου. Δηλαδή κάποτε ήσουν στο χώρο της ναυτιλίας (λογικά). Αλλά περίεργο; Δεν έχεις ακούσει ΤΙΠΟΤΑ για τον Μαρινάκη; Δε ξέρεις πχ ΤΙΠΟΤΑ πως τα πρώτα του χρήματα για να επεκτείνει τον στόλο του πατέρα του τ έδωσε ο άντρας της Ντόρας πχ;
δεν εβαλα κανένα λαμογιόμετρο
για τον Μαρινάκη δεν ξέρω. Φαντάζομαι πως έχεις δίκιο, αλλά προσωπικά δεν το ξέρω αυτό.

Το από πού και πώς ξέρω πράγματα για το Μελισσανίδη και τον Κρόκους θα μου επιτρέψεις να το κρατήσω για μένα.
Στην ουσία όλο σου το ποστ δεν διαφωνεί κάπου με αυτά που είπα.

Αντιθέτως τονίζει πως είναι λαμόγια. Ε, μπράβο μας λοιπόν. Να χαρούμε τους μεγιστάνες που λιμαίνονται το ποδόσφαιρό μας. Και που κάποιοι θέλουνε να τους χτίσουνε και αδριάντες επειδή κλέβουνε καλά.

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εγω λαδι δεν βγαζω κανεναν.Ο μελισσαν ομως μεχρι στιγμης,κακο δεν εχει κανει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.
το τι εχει κανει στις επιχειρησεις του,εινα αδυνατον να το ξερεις εσυ ο τρομπας,εγω και οποιοσδηποτε αλλος.
αρλουμπες ξερεις.και εγω εχω ακουσει για τον μαρινακη,τον αλαφουζο,τους αγγελοπουλους,τον σαβιδη ενα σωρο.
γνωριζω αν ειναι αληθεια;οχι.Για τον κοκκαλη ξερουμε ολοι οτι τα περισσοτερα ισχυουν για οσα του καταλογουνται.
η μηπως ειναι ψεμα οτι επαιρνε δουλειες απο το δημοσιο με πολλα περισσοτερα χρηματα απο οσο επρεπε;
Και κατι αλλο ρε φιλαρακι.Εσυ ειδικα,δεν μπορεις να μιλας για ηθος και τετοιες παπαριες.που ειναι το ηθος σου
οταν γυρνας απο το ενα μασατζιδικο στο αλλο;αντε παραπερα λοιπον.Και ασε εμας να εχουμε τον απατεωνα προεδρο.
ΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ
είσαι σε μπουρδελοσάιτ και την λες σε κάποιον επειδή πάει σε μασατζίδικα;;;;
χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Και να σου πω ρε αρχι............δι που θα μου την πεις και προσωπικά κιόλας για τις επιλογές μου για το πού πάω και τι κάνω.

Το ήθος το δικό μου όποιο κι αν είναι το πληρώνεις εσύ ρε αρχίδι;
Γιατι το ήθος αυτονών που τους υπερασπίζεσαι επιλεκτικά, το πληρώνουμε όλοι οι φορολογούμενοι.

Άσε που εσύ είσαι γκασμάς και δεν καταλαβαίνεις.

Άει κίχου κιόλας....σου είπα να μην μου ξαναμιλήσεις γιατί τόση μαλακία δεν την αντέχω.
Με κανένα από τα δυο σου νικ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν εβαλα κανένα λαμογιόμετρο
για τον Μαρινάκη δεν ξέρω. Φαντάζομαι πως έχεις δίκιο, αλλά προσωπικά δεν το ξέρω αυτό.

Το από πού και πώς ξέρω πράγματα για το Μελισσανίδη και τον Κρόκους θα μου επιτρέψεις να το κρατήσω για μένα.
Στην ουσία όλο σου το ποστ δεν διαφωνεί κάπου με αυτά που είπα.

Αντιθέτως τονίζει πως είναι λαμόγια. Ε, μπράβο μας λοιπόν. Να χαρούμε τους μεγιστάνες που λιμαίνονται το ποδόσφαιρό μας. Και που κάποιοι θέλουνε να τους χτίσουνε και αδριάντες επειδή κλέβουνε καλά.
ΑΝ είχε τύχει να διαβάσεις το ποστ που είχα γράψει όταν ματαξαναμπλέχτηκε ο Μελισσάν με την ΑΕΚ θα καταλάβαινες πόσο με χαιροποίησε το γεγονός.
Είχα γραψει (χοντρικα) πως ΑΝ οι καταστάσεις στο Ελληνικό ποδόσφαιρο ήταν διαφορετικές η εξέλιξη αυτή (το μπλέξιμο δηλαδή του Μελισσάν) δε θα μου άρεσε καθόλου. ΑΛΛΑ επειδή 15 χρόνια τώρα ΣΑΣ (και χρησιμοποιώ 1ο πλυθηντικό γιατί και εσύ είσαι φίλος του ΟΣΦΠ0 δείχνουμε το φεγγάρι και εσείς δε κοιτάτε ΟΥΤΕ το δάκτυλο. Σ αυτή λοιπόν τη παράγκα (τι παράγκα φαβέλα θα φτιάξει) του Μελισσάν ΕΓΩ θα είμαι από πίσω και θα φωνάζω ζήτω και μπράβο. Και όταν έρχεστε εσείς να μου λέτε περί λαμογιού και παράγκας, θ ανοίγω το τεφτέρι με τις 15ετών δικαιολογίες ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ που λέγατε και θα τις αντιγράφω.

Σ εσένα προσωπικά λέω τ εξης. Πραγματικά δε μ αρέσει που ο Μελισσάν έμπλεξε πάλι με την ΑΕΚ. Λαμόγιο ήταν, είναι και θα είναι. Αλλά από τη στιγμή ΠΟΥ Ο ΟΣΦΠ με τους ΔΙΚΟΥΣ του προέδρους ΛΑΜΟΓΙΑ (τους οποίους και ζητοκραγάζετε και θέλετε και αντριάντες) από εμένα την ΑΕΚ μ έχει σφάξει ΤΡΕΛΛΑ (γράψε Νο1 Χεσμένοι διαιτητές στο φουμπου και θα καταλάβει) με διαιτητές πχ Ποντίκης ε ΦΥΣΙΚΟ είναι να θέλω κάποιο ΠΙΟ λαμόγιο να γαμήσει τα ΔΙΚΑ σου τα λαμόγια.

Παρόλα αυτά δε ξέρω αν έκανες έτσι, όπως κάνεις για τον Μελισσάν, όταν τον ΟΣΦΠ τον πήρε ο Μαρινάκης. ΑΝ έκανες μπράβο σου. ΑΝ όχι ε τότε βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom