Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
βρες μου ενα αεκτζη που γνωριζει απο περιφερειες και τοπικες αυτοδιοικησεις και αν διαφωνει με αυτα που λεω και συμφωνει με αυτα που λεει ο μελισσανιδης και κατ' επεκταση ολοι εσεις θα κατσω να με γαμισει ολο το σαιτ! εναν, με στοιχεια και τεκμηριωμενα αυτα που λεει!!
Εγώ δεν συμμετέχω!
Εμένα με έπεισες Αιγέα!Γιατί δεν πας να πείσεις τώρα και τους ηλίθιους ομοιδεάτες σου που τους έχει κοροιδέψει κι αυτούς ο τίγραρος και έχουνε λυσσάξει ότι η ΑΕΚ ευνοείται?  :huh:
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
531
Κριτικές
6
Like
565
Πόντοι
306
Ψάξε να δεις τι καταστρατηγήσεις έχουν γίνει στις μελέτες αυτές και με ποιων τρόπο έχουν κατατεθεί στα εν λόγο υπουργεία.

Αυτό λέγεται αντιμετάθεση του ωμέγα...
:grin: :grin: :grin:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
βρες μου ενα αεκτζη που γνωριζει απο περιφερειες και τοπικες αυτοδιοικησεις και αν διαφωνει με αυτα που λεω και συμφωνει με αυτα που λεει ο μελισσανιδης και κατ' επεκταση ολοι εσεις θα κατσω να με γαμισει ολο το σαιτ! εναν, με στοιχεια και τεκμηριωμενα αυτα που λεει!!

Και να μην υπαρχει μελετη Θα ετοιμασουν βρε ΜΑΛΑΚΑ μια με προυπολογισμο 20 εκ για να εκταμιευσουν το ποσο απο την περιφερεια   :uglystupid: :uglystupid:
Κατσε να σε γαμησουμε τωρα !!!!  :birdman:

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και να μην υπαρχει μελετη Θα ετοιμασουν βρε ΜΑΛΑΚΑ μια με προυπολογισμο 20 εκ για να εκταμιευσουν το ποσο απο την περιφερεια   :uglystupid: :uglystupid:
Κατσε να σε γαμησουμε τωρα !!!!  :birdman:
Πίπη μην μου βάζεις λόγια! :grin:
Εγώ ξέρω κι ένα άλλο παραμύθι που λέει για 5-8εκ από το εσπα για τα έργα γύρω από το γήπεδο...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Και να μην υπαρχει μελετη Θα ετοιμασουν βρε ΜΑΛΑΚΑ μια με προυπολογισμο 20 εκ για να εκταμιευσουν το ποσο απο την περιφερεια   :uglystupid: :uglystupid:
Κατσε να σε γαμησουμε τωρα !!!!  :birdman:
τραβα παραπερα να παιξεις με τη λιλικα σου πανιβλακα
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Πίπη μην μου βάζεις λόγια! :grin:
Εγώ ξέρω κι ένα άλλο παραμύθι που λέει για 5-8εκ από το εσπα για τα έργα γύρω από το γήπεδο...

5-8 εκ απο το ΕΣΠΑ για τα εργα γυρω απο το γηπεδο ? Περιβαλλων χωρο δηλαδη
Ακου...
Μελετουλα με προυπολογισμο 5-8 εκ (θα ενημερωσουν τον μελετητη ποσο θα ειναι το ακριβες ποσο)...και εγκριση απο την περιφερεια για την εκταμιευση των χρηματων απο το ΕΣΠΑ
Απλα πραγματα... στην Ελλαδα ζουμε  :birdman:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
τραβα παραπερα να παιξεις με τη λιλικα σου πανιβλακα

Ρε καταχαζε ανθρωπε... θα με σεβεσαι εμενα μην σου γαμησω το σπιτακι...σου εξηγησα πως γινεται κατσε να σε γαμησουμε τωρα !!!!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Σιγά τη πρόκληση ρε παπάρα. Να κάτσω και να γράψω σεντόνια ολόκληρα για να σου απαντήσω δεν έχω ΟΥΤΕ την όρεξη ούτε τον χρόνο. Το τι ξέρω και το τι δε ξέρω εγώ ΠΟΤΕ δε μπήκα στο τρυπάκι να το διαλαλήσω. Εσύ είσαι (και άλλοι όμοιοί σου) ο μαλάκας που έκατσε και έγραψε για το τι ήταν πριν ο Μελισσάν και πως έκανε χρήματα. ΕΣΥ το έπαιξες φωτεινός παντογνώστης. Και όταν σου ζήτησα να μου πεις τι ξέρεις για Κόκκαλη και Μαρινάκη έκανες τη κοτούλα, κοκοκοκο. Επίσης ΔΕΝ ΕΙΠΑ εγώ (όυτε φυσικά και ο Μελισσανίδης όπως κάθεσαι και λες σα καλός μαλάκας που έμαθε το παραμυθάκι του "γαύρου") ότι είναι κλειδωμένα τα 20μύρια. ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ. Και έρχεσαι σα καλός ψωλοκόπανος που είσαι και μου λες να δεχτώ τη πρόκλησή σου. Ή οποία είναι ποια; Για το πως εκμεταμιεύονται τα χρήματα; Για το αν χρειάζεται νομοθετική ρύθμιση; Για τις μελέτες; Χου ρε μαλάκα. Ψάξε πρώτα να δεις τον τελευταίο χρόνο πόσες νομοθετικές ρυθμίσεις ψηφίστηκαν νύχτα για να ματαξεκινήσουν τ έργα των τούνελ έξω από τη Λαμία πχ. Ψάξε να βρεις τι συμβόλαια έχουν υπογραφτεί για τ έργα αυτά σε υπόγεια υπουργείων. Ψάξε να βρεις πόσα και πόσα δημοτικά συμβούλια έχουν γίνει υπό το φως των καντηλιών για να μη πάρει κανείς χαμπάρι τίποτα και μετά έλα μίλα. Ψάξε να δεις τι καταστρατηγήσεις έχουν γίνει στις μελέτες αυτές και με ποιων τρόπο έχουν κατατεθεί στα εν λόγο υπουργεία. Μαλάκα. Ψάξε να δεις τι έγινε με το γήπεδο στο οποίο παίζεις με το νοίκι για να δεις ΑΝ οι μελέτες κατατέθηκαν στην ώρα τους ή κατατέθηκε ΜΙΑ ΑΛΛΗ μελέτη μέχρι να ετοιμαστεί η συγκεκριμένη για να πάρει άδεια. Βλακένδυτε.
Ρε πάρε το κουβαδάκι σου και άντε σ άλλη παραλία να παίξεις. Εδώ δεν είναι για μωρά παιδιά. Σου τ ξανάπα. ΔΕ ΤΟ ΧΕΙΣ. Ασχολήσου μ άλλο σπορ. Δε σ αρέσει το υποβρύχιο γκολφ. Παίξε υπόγεια αντισφαίρηση.
αναρωτιομουν αν εισαι εσυ πιο ηλιθιος η τα ραδικια, τωρα με επεισες!! ΕΣΥ!! 20 μυρια αρχιδια θα παρετε αμμεσα απο την περιφερεια και το μελισσανιδη
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ρε καταχαζε ανθρωπε... θα με σεβεσαι εμενα μην σου γαμησω το σπιτακι...σου εξηγησα πως γινεται κατσε να σε γαμησουμε τωρα !!!!
ανατριχιασα, τι να σεβαστω ρε ηλιθιε που ουτε ελληνικα δεν ξερεις;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Εγώ δεν συμμετέχω!
Εμένα με έπεισες Αιγέα!Γιατί δεν πας να πείσεις τώρα και τους ηλίθιους ομοιδεάτες σου που τους έχει κοροιδέψει κι αυτούς ο τίγραρος και έχουνε λυσσάξει ότι η ΑΕΚ ευνοείται?  :huh:
μακαρι η αεκ οπως και ο παναθηναικος να κανουν δικα τους γηπεδα και να βλεπει ο κοσμος μπαλα σαν ανθρωποι και οχι να σιχαινεσαι να κατσεις στο καθισμα και να κατουρανε ολοι στις γωνιες οπως γινοταν και γινεται σε πολλα γηπεδα, η αεκ ειναι ευνοημενη στο βαθμο που τις επιτρεπει το μεγεθος της σαν ομαδα να ειναι, σιγουρα οχι περισσοτερο απο τον ολυμπιακο η τον παναθηναικο, αν ομως αεκ και παναθηναικος ηθελαν και κατ' επεκταση μελισσανιδης και αλαφουζος ηθελαν να κανουν δικα τους γηπεδα οι ομαδες τους δεν θα διοργανωναν φιεστες με σκετσακια με το βουτσα ουτε θα επικαλουνταν φανταστικους χρηματοδοτες π.χ περιφερεια ή δεν ξερω και γω τι, κανεις οτι εκανε ο κοκκαλης, τα σκας εκει που πρεπει και φτιαχνεις το γηπεδο και τελος, με πορδες δεν βαφονται αυγα τυπε μου!! Money Talks Bullshit Walks
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
μακαρι η αεκ οπως και ο παναθηναικος να κανουν δικα τους γηπεδα και να βλεπει ο κοσμος μπαλα σαν ανθρωποι και οχι να σιχαινεσαι να κατσεις στο καθισμα και να κατουρανε ολοι στις γωνιες οπως γινοταν και γινεται σε πολλα γηπεδα, η αεκ ειναι ευνοημενη στο βαθμο που τις επιτρεπει το μεγεθος της σαν ομαδα να ειναι, σιγουρα οχι περισσοτερο απο τον ολυμπιακο η τον παναθηναικο, αν ομως αεκ και παναθηναικος ηθελαν και κατ' επεκταση μελισσανιδης και αλαφουζος ηθελαν να κανουν δικα τους γηπεδα οι ομαδες τους δεν θα διοργανωναν φιεστες με σκετσακια με το βουτσα ουτε θα επικαλουνταν φανταστικους χρηματοδοτες π.χ περιφερεια ή δεν ξερω και γω τι, κανεις οτι εκανε ο κοκκαλης, τα σκας εκει που πρεπει και φτιαχνεις το γηπεδο και τελος, με πορδες δεν βαφονται αυγα τυπε μου!! Money Talks Bullshit Walks

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ... ΤΕΛΟΣ !!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
μακαρι η αεκ οπως και ο παναθηναικος να κανουν δικα τους γηπεδα και να βλεπει ο κοσμος μπαλα σαν ανθρωποι και οχι να σιχαινεσαι να κατσεις στο καθισμα και να κατουρανε ολοι στις γωνιες οπως γινοταν και γινεται σε πολλα γηπεδα, η αεκ ειναι ευνοημενη στο βαθμο που τις επιτρεπει το μεγεθος της σαν ομαδα να ειναι, σιγουρα οχι περισσοτερο απο τον ολυμπιακο η τον παναθηναικο, αν ομως αεκ και παναθηναικος ηθελαν και κατ' επεκταση μελισσανιδης και αλαφουζος ηθελαν να κανουν δικα τους γηπεδα οι ομαδες τους δεν θα διοργανωναν φιεστες με σκετσακια με το βουτσα ουτε θα επικαλουνταν φανταστικους χρηματοδοτες π.χ περιφερεια ή δεν ξερω και γω τι, κανεις οτι εκανε ο κοκκαλης, τα σκας εκει που πρεπει και φτιαχνεις το γηπεδο και τελος, με πορδες δεν βαφονται αυγα τυπε μου!! Money Talks Bullshit Walks
Σόρρυ αλλά αυτά που λες δεν στέκουν και είναι τουλάχιστον αστεία!ΟΚ εγώ μαζί σου...ο Μελισσανίδης κοροιδεύει όλη την Ελλάδα ότι προσπαθεί να φτιάξει γήπεδο!Για ποιο λόγο το κάνει?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΙ ΜΕΛΕΤΕΣ.... ΣΤΗΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ (ΠΛΥΣΟΥ ΠΡΩΤΑ  :birdman:)
τραβα να βγαλεις το δημοτικο ρε αγραμματε που μου θες και ιντερνετ
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
τραβα να βγαλεις το δημοτικο ρε αγραμματε που μου θες και ιντερνετ

Τελειωσα Πολυτεχνειο και κονομαω.... κατσε εσυ να σχολιαζεις τον Μελισσανιδη και τον Αλαφουζο.
Δουλεια εχεις ρε Μαλακα ?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Σόρρυ αλλά αυτά που λες δεν στέκουν και είναι τουλάχιστον αστεία!ΟΚ εγώ μαζί σου...ο Μελισσανίδης κοροιδεύει όλη την Ελλάδα ότι προσπαθεί να φτιάξει γήπεδο!Για ποιο λόγο το κάνει?
ειναι πολλα τα λεφτα αρη  ;), ο σαββιδης που τους ταζει πρωταθλημα τι κανει; ο κοκκαλης τοσα χρονια τι εκανε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
KΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟΟΟ ΚΑΛΑΑΑ ΜΕΣ΄ΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ ΣΑΣΣΣΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟΟΟ ΚΑΑΑΝΟΥΜΕΕΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟΟ ΣΑΑΑΣΣΣ...ORIGINAL-21- ΠΑΝΤΟΥ ΡΕΕΕ!!!Α.Ε.Κ. ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom