Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Εγω προς το παρον γαμαω σαλλονικιες δικε μου,αυτες που σε εχουν τρελανει στο φτυσιμο. :grin:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γαμαει και ο πουστερ21! τι αλλο θα διαβασουμε
που δεν σηκωνεται απο το μπου χωρις να ειναι μπουρδελιαρης
α ρε γαμημενε ψευταρα  :pipa2:

πουτανοπαιδο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γαμαει και ο πουστερ21! τι αλλο θα διαβασουμε
που δεν σηκωνεται απο το μπου χωρις να ειναι μπουρδελιαρης
α ρε γαμημενε ψευταρα  :pipa2:

πουτανοπαιδο
πουτανοπαιδο ειναι η υπογραφη σου;Δεν μας νοιαζει τι δουλεια κανει η μανα σου ρε τυπε.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
πουτανοπαιδο ειναι η υπογραφη σου;Δεν μας νοιαζει τι δουλεια κανει η μανα σου ρε τυπε.

μικρος οταν ρωταγες τη μανουλα σου τι δουλεια κανει, τι σου απανταγε?
ψεματα σου ελεγε πουστερ21

πουτανα η μαμα σου και γαυρος ο μπαμπας σου  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μικρος οταν ρωταγες τη μανουλα σου τι δουλεια κανει, τι σου απανταγε?
ψεματα σου ελεγε πουστερ21

πουτανα η μαμα σου και γαυρος ο μπαμπας σου  ;)
Γαυρος ηταν ετσι και αλλιως. :grin: Εσενα που ειναι μιξη πακιστανου και μπαγκλαντες τι να πεις ρε κοκκινοφωτακια;Και δεν τον ξερεις κιολας.Αφου το πρωτο που αντικρισες οταν γεννηθηκες κοκκινο φωτακι ηταν.Για αυτο και το νικ σου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
μελισσανιδη σε γαμαμε το μουνι της μανας σου χοροπηδαμε
λαμογιο ευχομαι να ψοφησεις στην στενη
δεν αργει η αποφαση γαμημενε αντρα
γαμω τον παπα τον πουστη τον αεκτση που τον πηδανε οι τουρκαλαδες μεσα στον γενιτζαμι
ΔΗΛΩΜΕΝΕ ΠΟΥΣΤΗ το μπουρδέλο σου παίζει απόψε "ντέρμπυ" με τον βάζελο και εσύ συνεχίζεις να κωλοτρίβεσαι εδώ!Εφιάλτης σας έχουμε γίνει από την Γ' πουστράκια!  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οντως εχουν κολλημα με τους αθηναιους
Αν είναι έτσι (που έτσι είναι γιατί οι γαμιόλες σας όταν ακούνε νότια ελλάδα το μούνί τους φλόγες βγάζει) τότε ψάξου  ;) :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα. Κοίτα να δεις που στο τέλος θα επιστρέψουν και χρήματα στην ΑΕΚ για να μη τους πάει ο Μελισσάν δικαστήρια για διαφεύγοντα κέρδη και για ψυχική οδύνη. Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ρε τι σου είναι ο "πουθεναμαναντζης" (γιατί όποιος πιστεύει πως ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ανακαλύφθηκε αυτό το λάθος είναι.......γαύρος)
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
ΔΗΛΩΜΕΝΕ ΠΟΥΣΤΗ το μπουρδέλο σου παίζει απόψε "ντέρμπυ" με τον βάζελο και εσύ συνεχίζεις να κωλοτρίβεσαι εδώ!Εφιάλτης σας έχουμε γίνει από την Γ' πουστράκια!  :rockon:

Kαι μου την λέγατε πριν 4-5 χρόνια που την έλεγα πολυ στους αρειανους :tickedoff:
Αφού είναι μουνόπανα ρε! :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Kαι μου την λέγατε πριν 4-5 χρόνια που την έλεγα πολυ στους αρειανους :tickedoff:
Αφού είναι μουνόπανα ρε! :rockon:
Ο συγκεκριμένος έχει δηλώσει ο ίδιος ότι του αρέσει να τον γαμάνε,. Είναι δηλωμένη, αλλά το παίζει άντρας και καλά.
Για τους υπόλοιπους αρειανούς δε ξέρω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Να σε ρωτησω κατι πολυ απλο.Ολα αυτα που ρωτας τωρα εσυ,τα εχεις διαβασει ξερω γω σε κανα σαιτ που προσχεται στην γαυριελα;
η στα ειπε και σενα ο μπαμπης ο σουγιας,ο φιλος του "ηθικου" μοικανου;
το οτι εσύ είσαι άσχετος και δεν ξέρεις το ποιον του Μελισσανίδη, δεν σημαίνει πως εγώ δεν τα ξέρω αυτά.
Ακόμα δεν μου είπες.
Δικηγόρος του είσαι και θέλεις λεπτομέρειες ή μήπως σε πηδάει κρυφά και θες να υπερασπιστείς τον εραστή σου;

δεν τίθεται θέμα του πόσο λαμόγιο είναι ο τύπος.
Απλά εσύ είσαι από αυτούς που βγάζουνε λάδι οποιονδήποτε αρκεί να βάζει και καλά λεφτά για την ομάδα του.

Ας βάλει όσα θέλει. Λαμόγιο δεν παύει να είναι. Μακάρι η ΑΕκ να γίνει ξανά μεγάλη και καλή ομάδα. Αλλα αυτός δεν θα σταματήσει να είναι λαμόγιο.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Πες μας εσύ φωτεινέ παντογνώστη. Και μετά πες μας ποιος έδωσε τα πρώτα λεφτά στον Κόκκαλη για να κατέβει στον πρώτο του διαγωνισμό στον ΟΤΕ. Μετά πες μας ποιος του έδωσε και τα λεφτά για να φέρει τα τηλεφωνικά κέντρα εξ Αν Γερμανίας. Πες μας και ποιος τον έσωσε από τη φυλάκα όταν αποδείκτηκε ότι τα κέντρα ήταν για τον πούτσο κ η διοίκηση του ΟΤΕ ήθελε να κινηθεί δικαστικά εναντίων του. Πες μας και ποιος είναι αυτός που μεσολάβησε για να μπει στο συρτάρι η υπόθεση ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ που έψαχνε η ΕΥΠ εναντίων του. Μετά πες μας και πως και με ΠΟΙΑΝΟΥ χρήματα ο Μαρινάκης έκανε τα 5 πλοία σαπάκια που του είχε αφήσει ο πατέρας του, στην αρχή 10 και μετά 20.

Και αφού μας πεις ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ αυτά φωτεινε παντογνώστη σύρε τράβα και κλείσου στη τρ(ο)υ(μ)πα σου και γράψε και μυθιστόρημα. Άντε ρε μαλάκες που νομίζετε πως τα ξέρετε όλα. Ο άλλος ξέρει για τον Μελισσανίδη και με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ κιόλας. Λες και ο Μελισσανίδης και ο κάθε Μελισσανίδης σ ότι βρωμιά κάνει αφήνει δακτυλικά αποτυπώματα. Λέει ο άλλος ότι έχει και πόστερ του Λαλιώτη. Σιγά ρε μαλάκες μη τον έχει και σε χαρτάκια ταπανίνι. Κάντε μας τη χάρη ρεεεεεεεεεεεεεε. Εντάξυ σας έχει πονέσει το γήπεδο που θα φτιάξει η ΑΕΚ. Σας έχει πονέσει που σε πολλά αθλήματα πλέον η ΑΕΚ είναι δυνατή. Δεν είχατε συνηθίσει στον ανταγωνισμό γιατί είχατε τον δικό σας τρόπο να τον εξουδετερώνεται, τραβάτε στη τρ(ο)υ(μ)πα σας και κλάφτε ελεύθερα. Το ν έρχεστε εδώ και να πετάτε λάσπη και να το παίζεται "εγώ τα ξέρω όλα" γίνεστε γελοίοι. Γιατί υπάρχουν και ΑΕΚτζήδες που τ έχει φέρει έτσι η μοίρα να γνωρίζουν από περιφέριες και τοπικές αυτοδιοικήσεις. Τα φέρνει η ζωή και μπορεί ννα έχουν στην οικογένειά τους μπασκετμπολίστα του οποίου το συμβόλαιο να έχει ρήτρα και να ξέρει πως και πότε αλλάζει (το λέω γι αυτούς που λέγανε πως η ρήτρα δεν έχει να κάνει με το συμβόλαιο).
βρες μου ενα αεκτζη που γνωριζει απο περιφερειες και τοπικες αυτοδιοικησεις και αν διαφωνει με αυτα που λεω και συμφωνει με αυτα που λεει ο μελισσανιδης και κατ' επεκταση ολοι εσεις θα κατσω να με γαμισει ολο το σαιτ! εναν, με στοιχεια και τεκμηριωμενα αυτα που λεει!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το οτι εσύ είσαι άσχετος και δεν ξέρεις το ποιον του Μελισσανίδη, δεν σημαίνει πως εγώ δεν τα ξέρω αυτά.
Ακόμα δεν μου είπες.
Δικηγόρος του είσαι και θέλεις λεπτομέρειες ή μήπως σε πηδάει κρυφά και θες να υπερασπιστείς τον εραστή σου;

δεν τίθεται θέμα του πόσο λαμόγιο είναι ο τύπος.
Απλά εσύ είσαι από αυτούς που βγάζουνε λάδι οποιονδήποτε αρκεί να βάζει και καλά λεφτά για την ομάδα του.

Ας βάλει όσα θέλει. Λαμόγιο δεν παύει να είναι. Μακάρι η ΑΕκ να γίνει ξανά μεγάλη και καλή ομάδα. Αλλα αυτός δεν θα σταματήσει να είναι λαμόγιο.
Ενώ εσείς, οι ΠΑΟΚτζήδες οι βάζειλοι κτλπ τους δικούς σας τους περνάνε από ηθικομετρητη ε; Εδώ ρε πίνετε νερό στο όνομα του Κόκκαλη και θέλετε να του κάνετε και άγαλμα. Τι να λέμε τώρα;
Εδώ ο άλλος έγραψε πως ο Μαρινάκης (ΠΟΙΟΣ; Ο Μαρινάκης που χρωστάει χρήματα σ όποιον ασχολείται με τη ναυτιλία ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ. Που οι Κινέζοι ούτε ν ακούσουν τ όνομά του δε θέλουν, γι αυτό και τρέχει τώρα στη Ρουμανία να φτιάξει τα πλοία του) πήρε τον ΟΣΦΠ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ (ναι έχασε 100γρμ το τάνκερ). Άσε με ρε βραδιάτικα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
duty_calls.png
το οτι εσύ είσαι άσχετος και δεν ξέρεις το ποιον του Μελισσανίδη, δεν σημαίνει πως εγώ δεν τα ξέρω αυτά.
Ακόμα δεν μου είπες.
Δικηγόρος του είσαι και θέλεις λεπτομέρειες ή μήπως σε πηδάει κρυφά και θες να υπερασπιστείς τον εραστή σου;

δεν τίθεται θέμα του πόσο λαμόγιο είναι ο τύπος.
Απλά εσύ είσαι από αυτούς που βγάζουνε λάδι οποιονδήποτε αρκεί να βάζει και καλά λεφτά για την ομάδα του.

Ας βάλει όσα θέλει. Λαμόγιο δεν παύει να είναι. Μακάρι η ΑΕκ να γίνει ξανά μεγάλη και καλή ομάδα. Αλλα αυτός δεν θα σταματήσει να είναι λαμόγιο.
Ενώ εσείς, οι ΠΑΟΚτζήδες οι βάζειλοι κτλπ τους δικούς σας τους περνάνε από ηθικομετρητη ε; Εδώ ρε πίνετε νερό στο όνομα του Κόκκαλη και θέλετε να του κάνετε και άγαλμα. Τι να λέμε τώρα;
Εδώ ο άλλος έγραψε πως ο Μαρινάκης (ΠΟΙΟΣ; Ο Μαρινάκης που χρωστάει χρήματα σ όποιον ασχολείται με τη ναυτιλία ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ. Που οι Κινέζοι ούτε ν ακούσουν τ όνομά του δε θέλουν, γι αυτό και τρέχει τώρα στη Ρουμανία να φτιάξει τα πλοία του) πήρε τον ΟΣΦΠ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ (ναι έχασε 100γρμ το τάνκερ). Άσε με ρε βραδιάτικα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
βρες μου ενα αεκτζη που γνωριζει απο περιφερειες και τοπικες αυτοδιοικησεις και αν διαφωνει με αυτα που λεω και συμφωνει με αυτα που λεει ο μελισσανιδης και κατ' επεκταση ολοι εσεις θα κατσω να με γαμισει ολο το σαιτ! εναν, με στοιχεια και τεκμηριωμενα αυτα που λεει!!
Φωτεινέ παντογνώστη πες μας πρώτα
1ον Ποιος έδωσε λεφτά στον Κόκκαλη για να κατέβει στον πρώτο του διαγωνισμό για να πάρει έργο του ΟΤΕ
2ον Ποιος του έδωσε λέφτα για να πάρει κάτι τηλ κέντρα από την Αν Γερμανία
3ον Ποιος τον ΕΣΩΣΕ όταν τα εν λόγω τηλεφωνικά κέντρα βγήκαν για τον πούτσο και ο ΟΤΕ ήταν έτοιμος να τον κυνηγήσει δικαστικός
4ον ΠΟΙΟΣ έδωσε εντολή για να σταματήσουν οι έρευνες της ΕΥΠ για τον Κόκκαλη και τη κατηγορία περί κατασκοπίας
5ον ΠΟΙΟΣ έδωσε χρήματα στον Μαρινάκη για να κάνει τ πρώτο του μεγάλο επενδυτικό βήμα και να πάει από τα 5 σαπάκια πλοία που του άφησε ο πατέρας του στα 10.

Πρώτα απάντησε στα παραπάνω και μετά να ζητάς να σου φέρουμε αεκτζη που να γνωρίζει από περιφέρεις και τ.α (λες και εσύ ξέρες τι να σου πω φαίνεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ) και να σου απαντήσει.

Υ.Γ Για να καταλάβεις ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ και ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ είσαι, το περί "κλειδώματος" των 20εκ ευρώ [size=30pt]ΔΕ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΣΓΟΥΡΟΣ. Ξέρεις. Ο ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ. [/size]

Γι αυτό σου λέω. Αφού δε τ έχεις. Ασχολήσου με το υποβρυχιο γκολφ μπας και ηρεμήσουμε και εμείς.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μελισσανιδη σε γαμαμε το μουνι της μανας σου χοροπηδαμε
λαμογιο ευχομαι να ψοφησεις στην στενη
δεν αργει η αποφαση γαμημενε αντρα
γαμω τον παπα τον πουστη τον αεκτση που τον πηδανε οι τουρκαλαδες μεσα στον γενιτζαμι
warnwarn.gif
 μην[/URL] ξαναγράψεις στο topic της άεκ...
Ψωλοχυμένο κωλοτρυπίδη
σου τ έχω πει, φέτος όπου σταθείς και όπου βρεθείς ο γαμιάς σου θα είναι ή δικέφαλος ή θα έχει προϊστορία στον δικέφαλο. Πετρογκολ, Κλωναρίδης και άλλοι πολλοί. Ρούφα τα ψωλοχύματά τους πουσταρά
1,2,3 γαμιέται ο σούπερ 3
5,6,7 άρη πουσταρά

Υ.Γ Μην βάλεις μπρος το από παλιά αγορασμένο σου τρακτέρ. Πάρε λουκέτα και αλυσίδες. Ο εβραιοσύλογός σου πάει για κλείσιμο μαλάκα. όχι γ εθνική δε θα παίζεται αλλά ούτε γ τοπικό. Παπάρα. Περίμενε τώρα στο λιμάνι να δεις αν έρχεται ο Αμερικάνος......γούεϊτ φορ ιιιτ....επενδυτής (εσύ νόμιζες πως θα έγραφα ναύτης ε; )
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Φωτεινέ παντογνώστη πες μας πρώτα
1ον Ποιος έδωσε λεφτά στον Κόκκαλη για να κατέβει στον πρώτο του διαγωνισμό για να πάρει έργο του ΟΤΕ
2ον Ποιος του έδωσε λέφτα για να πάρει κάτι τηλ κέντρα από την Αν Γερμανία
3ον Ποιος τον ΕΣΩΣΕ όταν τα εν λόγω τηλεφωνικά κέντρα βγήκαν για τον πούτσο και ο ΟΤΕ ήταν έτοιμος να τον κυνηγήσει δικαστικός
4ον ΠΟΙΟΣ έδωσε εντολή για να σταματήσουν οι έρευνες της ΕΥΠ για τον Κόκκαλη και τη κατηγορία περί κατασκοπίας
5ον ΠΟΙΟΣ έδωσε χρήματα στον Μαρινάκη για να κάνει τ πρώτο του μεγάλο επενδυτικό βήμα και να πάει από τα 5 σαπάκια πλοία που του άφησε ο πατέρας του στα 10.

Πρώτα απάντησε στα παραπάνω και μετά να ζητάς να σου φέρουμε αεκτζη που να γνωρίζει από περιφέρεις και τ.α (λες και εσύ ξέρες τι να σου πω φαίνεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ) και να σου απαντήσει.

Υ.Γ Για να καταλάβεις ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ και ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ είσαι, το περί "κλειδώματος" των 20εκ ευρώ [size=30pt]ΔΕ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΣΓΟΥΡΟΣ. Ξέρεις. Ο ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ. [/size]

Γι αυτό σου λέω. Αφού δε τ έχεις. Ασχολήσου με το υποβρυχιο γκολφ μπας και ηρεμήσουμε και εμείς.
αμα εχεις αρχιδια δεξου την προκληση που σου εβαλα και ασε τις παπαριες, ποιος,τι και γιατι, αντε με τον καθε μαλακα που σας παραμυθιαζει!! αντε να δουμε ποιος ειναι ο μαγκας και ποιος ο μαλακας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αμα εχεις αρχιδια δεξου την προκληση που σου εβαλα και ασε τις παπαριες, ποιος,τι και γιατι, αντε με τον καθε μαλακα που σας παραμυθιαζει!! αντε να δουμε ποιος ειναι ο μαγκας και ποιος ο μαλακας
Σιγά τη πρόκληση ρε παπάρα. Να κάτσω και να γράψω σεντόνια ολόκληρα για να σου απαντήσω δεν έχω ΟΥΤΕ την όρεξη ούτε τον χρόνο. Το τι ξέρω και το τι δε ξέρω εγώ ΠΟΤΕ δε μπήκα στο τρυπάκι να το διαλαλήσω. Εσύ είσαι (και άλλοι όμοιοί σου) ο μαλάκας που έκατσε και έγραψε για το τι ήταν πριν ο Μελισσάν και πως έκανε χρήματα. ΕΣΥ το έπαιξες φωτεινός παντογνώστης. Και όταν σου ζήτησα να μου πεις τι ξέρεις για Κόκκαλη και Μαρινάκη έκανες τη κοτούλα, κοκοκοκο. Επίσης ΔΕΝ ΕΙΠΑ εγώ (όυτε φυσικά και ο Μελισσανίδης όπως κάθεσαι και λες σα καλός μαλάκας που έμαθε το παραμυθάκι του "γαύρου") ότι είναι κλειδωμένα τα 20μύρια. ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ. Και έρχεσαι σα καλός ψωλοκόπανος που είσαι και μου λες να δεχτώ τη πρόκλησή σου. Ή οποία είναι ποια; Για το πως εκμεταμιεύονται τα χρήματα; Για το αν χρειάζεται νομοθετική ρύθμιση; Για τις μελέτες; Χου ρε μαλάκα. Ψάξε πρώτα να δεις τον τελευταίο χρόνο πόσες νομοθετικές ρυθμίσεις ψηφίστηκαν νύχτα για να ματαξεκινήσουν τ έργα των τούνελ έξω από τη Λαμία πχ. Ψάξε να βρεις τι συμβόλαια έχουν υπογραφτεί για τ έργα αυτά σε υπόγεια υπουργείων. Ψάξε να βρεις πόσα και πόσα δημοτικά συμβούλια έχουν γίνει υπό το φως των καντηλιών για να μη πάρει κανείς χαμπάρι τίποτα και μετά έλα μίλα. Ψάξε να δεις τι καταστρατηγήσεις έχουν γίνει στις μελέτες αυτές και με ποιων τρόπο έχουν κατατεθεί στα εν λόγο υπουργεία. Μαλάκα. Ψάξε να δεις τι έγινε με το γήπεδο στο οποίο παίζεις με το νοίκι για να δεις ΑΝ οι μελέτες κατατέθηκαν στην ώρα τους ή κατατέθηκε ΜΙΑ ΑΛΛΗ μελέτη μέχρι να ετοιμαστεί η συγκεκριμένη για να πάρει άδεια. Βλακένδυτε.
Ρε πάρε το κουβαδάκι σου και άντε σ άλλη παραλία να παίξεις. Εδώ δεν είναι για μωρά παιδιά. Σου τ ξανάπα. ΔΕ ΤΟ ΧΕΙΣ. Ασχολήσου μ άλλο σπορ. Δε σ αρέσει το υποβρύχιο γκολφ. Παίξε υπόγεια αντισφαίρηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom