Νέα

Ich liebe dich κάργα fraulein, φιλάκια. να ξεκουραστείς...οι καληνυχτάκηδες του bou πληκτρολογίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

οι καληνυχτάκηδες πληκτρολογίου είναι ίδιοι με τους έξω?

  • Ναι, ίδιοι κι απαράλλαχτοι οι περισσότεροι

    Ψήφοι: 15 41,7%
  • Όχι, είναι άλλη ράτσα

    Ψήφοι: 2 5,6%
  • Μπα, προμοτοριλίκια είναι τα περισσότερα

    Ψήφοι: 3 8,3%
  • Δεν υπάρχουν λεφτά μπάρμπα, κάπως πρέπει να την παίξουμε

    Ψήφοι: 4 11,1%
  • Αγαπώ μια πιτσιρίκα, είναι τρε είναι τρέλα είναι γλύκα. Αλλά θέλει 150 γαμώτο (αληθινή αγάπη)

    Ψήφοι: 2 5,6%
  • Μετανοήστε καληνυχτάκηδες. Με τα βυζιά της Μπακοδήμου τον παίζουμε καλύτερα

    Ψήφοι: 3 8,3%
  • Λίγο από όλα ή τα περισσότερα τέλος πάντων

    Ψήφοι: 7 19,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    36

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Εγω θα γενικευα τον τιτλο
Θα εβαζα οσους ειναι θαμωνες στα θρεντ των ιεροδουλων και ανοιγουν διαλογους μαζι τους.Φλερταρουν,κοπλιμενταρουν,κανουν αφιερωσεις κτλ
Το να κανεις τετοιο παιχνιδι με επαγγελματια ειναι σα να παιζεις μπασκετ με μπαλα του βολευ
Ευκολα καρφωματα δυσκολες οι τριπλες.
Δεν ειναι κατι το κακο.Απο πρακτικης μονο σκοπιας οταν ψαχνω να δω καμμια φωτογραφια του κοριτσιου μπας και "αγορασω" υπηρεσιες με δυσκολευει γιατι πρεπει να ψαξω αναμεσα σε ατελειωτα ποστ σιροπιου το πραγματικο "γλυκο".
Αλλα οκ,θεμιτο
Δεν εχω προβλημα μαζι με τους συναγωνιστες ουτε με τους "καληνυχτακηδες".
Κακο για τους ιδιους ειναι αν κρατουν αυτη τη σταση σε μη επαγγελματιες γυναικες που το αν θα τους κατσουν εξαρταται απο εκεινα τα γαμημενα 2 λεπτα που αποφασισαν να πουν καληνυχτα με ενα χαμογελο μια ρομαντικη ζεστη αγκαλια και ενα εις το επανειδειν.
Για τις επαγγελματιες και το φλερτ που παιζεται εδω μεσα δεν υπαρχει ουσιαστικη διεκδικηση,κι ετσι η καληνυχτα δεν παιζει κανενα ρολο.
Αλλωστε για τα κοριτσια της νυχτας το "καληνυχτα" σημαινει "καλως ηλθες να κανουμε τη νυχτα μας οντως καλη"
Χαιρετω
:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Βάλε και επιλογή "Όλα τα παραπάνω". Λίγο από όλα είναι γενικώς.
Υπάρχουν και οι μαλακες που λένε στα ραντεβού "Είμαι ο τάδε που σου λέω κάθε πρωί καλημέρα", για να πάρουν μισό γλωσσοφιλο παραπάνω
μπήκε
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Βάλε και επιλογή "Όλα τα παραπάνω". Λίγο από όλα είναι γενικώς.
Υπάρχουν και οι μαλακες που λένε στα ραντεβού "Είμαι ο τάδε που σου λέω κάθε πρωί καλημέρα", για να πάρουν μισό γλωσσοφιλο παραπάνω
Οι έξυπνοι μύστες νομίζω αυτών που περνά ο λόγος τους στο σάιτ σε ραντεβού με κορασίδα δεν πρέπει να πουν ποιοι είναι ....αυτό θέλει αυτοσυγκράτηση....μετά γράφουν εάν θέλουν κριτική...και εάν είναι προς το θετικό σχόλιο την επόμενη φορά όχι μισό φιλλι αλλά όλο το ραντεβού θα είναι με έκπτωση η δωρεάν.....και φυσικά αυτό γίνεται....αλλά θέλει να μην πεις ποιος είσαι πάνω στον ενθουσιασμό σου
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Και σκέφτομαι εγώ τώρα ....για τον εαυτό μου...μπαίνω σε 4+5 νήματα από κορασίδες λέω λέω λέω ....μουναρα κορμάρα είσαι η καλύτερη κτλ....εάν κάνω αυτό που είπα ποιο πάνω θα βγω κερδισμένος ....όλα παιχνίδι είναι ....και αυτές λένε πωπωπω μια πουτσα ...αχ έχυσα δύο φορές κτλ....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Εγώ έτσι το σκέφτομαι για αυτό σε αυτές που μου κάνουν κλικ στις φωτογραφίες...λέω διάφορα ....μπορεί να πετύχει μπορεί και όχι ....αλλά όλα παιχνίδι είναι....το ίδιο κάνω και στις γκόμενες τους λέω διαφορά μόνο από κοντά και περιμένω να δω γουστάρουν εάν ναι κάνω κίνηση εάν όχι υπάρχουν άλλες
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Για τις επαγγελματιες και το φλερτ που παιζεται εδω μεσα δεν υπαρχει ουσιαστικη διεκδικηση,κι ετσι η καληνυχτα δεν παιζει κανενα ρολο.
Αλλωστε για τα κοριτσια της νυχτας το "καληνυχτα" σημαινει "καλως ηλθες να κανουμε τη νυχτα μας οντως καλη"
Χαιρετω
:hi:
δεν παίζει γι αυτές...
φοβάμαι ότι για κάποιους από εδώ μέσα παίζει μεγαλο ρόλο. κάτι καθόλου καλό για τους ίδιους
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Εντάξει όλοι επαγγελματίες είμαστε στον τομέα μας αλλά όλοι ακόμα και οι κορασίδες θέλουν να ακούν κάτι ...και μετά παίζεις παιχνίδι....εάν κάτσει οκ ....εγώ κάπως έτσι το σκέφτομαι σωστό λάθος δεν ξέρω .....θα πω εγώ σωστο από τα αποτελέσματα που έχω δεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πωπωπω το τερμάτισα χαχαχαχα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Αν είσαι προμότορας κάποια στιγμή θα αποκαλυφθείς. Αν γράψουν 5 κακές κριτικές και η δική σου είναι διθυραμβική, κάτι ύποπτο συμβαίνει.

Αν το κάνεις επειδή νομίζεις ότι έτσι αποκτάς εξουσία, μάλλον τον εαυτό σου κοροϊδεύεις. Τα κορίτσια ξέρουν ότι το πελατολόγιο θα το χτίσουν μετά τις πρώτες 10 αξιολογήσεις, οπότε εκτός αν είσαι ένας από τους 10 πρώτους, δεν κάνεις και μεγάλη διαφορά.

Τώρα αν το κάνεις για δικό σου όφελος, σκέψου το εξής: Αν περιμένεις ότι η γκόμενα θα σου δώσει ένα φιλί παραπάνω επειδή της έγραψες καλή κριτική, μήπως ήταν φόλα έτσι και αλλιώς;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.761
Πόντοι
8.346
Για να δούμε αυτό το νήμα έχει ενδιαφέρον...εγώ είμαι σίγουρα καλυνηχτακιας λέω σε όλες πόσο μουναρες είναι ότι μας καυλώνουν να βάλουν καμμία φωτογραφία βυζιά πόδια ψηλοτάκουνα....αλλά κάποιοι πάνε με τις κοπέλες .... βλέπεις σε νήμα κορασιδας 100 άτομα το διαβάζουν 20 μέλη 80 επισκέπτες.....εγώ φαίνεται ότι δεν πάω με κορασίδες ....ούτε μια κριτική δεν έχω
...κοιτα Αιολε, το θεμα δεν ειναι να μην γραφεις, εκφραζεσαι οπως θελεις και γουσταρεις! Σαφως και θα το κανεις! Αλλωστε και τα κοριτσια, το ιδιο παιχνιδι κανουν με τα κοπλιμεντα τους και τα υπερθετικα σχολια προς εμας, ολα ειναι mindfuck κατ'αρχην! Μπαινεις, βλεπεις, δημιουργεις μια επιτηδευμενη οικειοτητα και στο τελος κανεις (η επαναλαμβανεις) το ραντεβου!
Οχι καβλαντα για το τπτ!
Εσυ απο την μερια σου, μπορει κριτκες να μην γραφεις σε καρτελες αλλα μεσα στα νηματα αναφερεις τις εμπειριες σου απο την καθε κοπελα. :wink:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
στηριζω νηματαρα:wanker::wanker::wanker:

κορυφαιο σαλιο θεατρο πυρφοριαση υποκουλτουρα, το νημα της πορνοσταρ ελενας. ενα ραντεβου στα 10000 ποστ στην καλυτερη :undecided::undecided::undecided:

βεβαια τωρα που το σκεφτομαι να πουμε και τα ναυαγια σεβαστα μελη στο νημα του μαγου το πανε πολυ δυνατα το θεμα:undecided::undecided::undecided:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Αν είσαι προμότορας κάποια στιγμή θα αποκαλυφθείς. Αν γράψουν 5 κακές κριτικές και η δική σου είναι διθυραμβική, κάτι ύποπτο συμβαίνει.

Αν το κάνεις επειδή νομίζεις ότι έτσι αποκτάς εξουσία, μάλλον τον εαυτό σου κοροϊδεύεις. Τα κορίτσια ξέρουν ότι το πελατολόγιο θα το χτίσουν μετά τις πρώτες 10 αξιολογήσεις, οπότε εκτός αν είσαι ένας από τους 10 πρώτους, δεν κάνεις και μεγάλη διαφορά.

Τώρα αν το κάνεις για δικό σου όφελος, σκέψου το εξής: Αν περιμένεις ότι η γκόμενα θα σου δώσει ένα φιλί παραπάνω επειδή της έγραψες καλή κριτική, μήπως ήταν φόλα έτσι και αλλιώς;
Εστίασες όμως στις κριτικές...
Εγώ δεν αναφερθηκα καθόλου σε αυτες αλλά στην ακραια συμπεριφορά καληνυχτάκηδων
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Εστίασες όμως στις κριτικές...
Εγώ δεν αναφερθηκα καθόλου σε αυτες αλλά στην ακραια συμπεριφορά καληνυχτάκηδων
Για μένα βρήκες καλό νήμα έχει ουσια πολύ καλό δεν ξέρω πως θα πάει ...αλλά οι σοβαροί άνθρωποι β;χουν νήματα με ουσία ....όχι πχ μυρίζει το μουνι της κοπέλας μου ....η ..αλλά άσχετα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
βεβαια τωρα που το σκεφτομαι να πουμε και τα ναυαγια σεβαστα μελη στο νημα του μαγου το πανε πολυ δυνατα το θεμα:undecided::undecided::undecided:
Τις προάλλες έβαλε χέρι ένας στο νήμα του μαγου επειδή δεν έβρισκε photo να τον παίξει.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.761
Πόντοι
8.346
Τις προάλλες έβαλε χέρι ένας στο νήμα του μαγου επειδή δεν έβρισκε photo να τον παίξει.
Stress Wtf GIF
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
16
Like
14.685
Πόντοι
6.515
κατακαλοκαιρο τυπε, οσοι εχουν λεφτα φευγουν απο τη μεγαλουπολη

οσοι δεν εχουν δεν διαθετουν και για :knockinb:

υπαρχουν φυσικα και εξαιρεσεις
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
Τις προάλλες έβαλε χέρι ένας στο νήμα του μαγου επειδή δεν έβρισκε photo να τον παίξει.
τυπε τουλαχιστον βαζει χερι να πουμε. εδω στο ΥΠΟκουλτουριαρικο νημα της χατζη παρακαλουσαν τα ναυαγια με "ααααααχχχχχχχχχ" κλπ :undecided::undecided::undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom