Νέα

Ich liebe dich κάργα fraulein, φιλάκια. να ξεκουραστείς...οι καληνυχτάκηδες του bou πληκτρολογίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

οι καληνυχτάκηδες πληκτρολογίου είναι ίδιοι με τους έξω?

  • Ναι, ίδιοι κι απαράλλαχτοι οι περισσότεροι

    Ψήφοι: 15 41,7%
  • Όχι, είναι άλλη ράτσα

    Ψήφοι: 2 5,6%
  • Μπα, προμοτοριλίκια είναι τα περισσότερα

    Ψήφοι: 3 8,3%
  • Δεν υπάρχουν λεφτά μπάρμπα, κάπως πρέπει να την παίξουμε

    Ψήφοι: 4 11,1%
  • Αγαπώ μια πιτσιρίκα, είναι τρε είναι τρέλα είναι γλύκα. Αλλά θέλει 150 γαμώτο (αληθινή αγάπη)

    Ψήφοι: 2 5,6%
  • Μετανοήστε καληνυχτάκηδες. Με τα βυζιά της Μπακοδήμου τον παίζουμε καλύτερα

    Ψήφοι: 3 8,3%
  • Λίγο από όλα ή τα περισσότερα τέλος πάντων

    Ψήφοι: 7 19,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    36
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Καλησπέρα όμορφοι.

Αυτοί που συλλέγουν τηλέφωνα και πληροφορίες και δεν κάνουν ούτε ραντεβού ούτε δίνουν feedback είναι χειρότεροι!!!
Για φωσφορίζοντες νέγρους τους κόβω αυτούς. Τη δουλειά τους κάνουν…

Τις προάλλες έβαλε χέρι ένας στο νήμα του μαγου επειδή δεν έβρισκε photo να τον παίξει.
Μάγου;

Ευχαριστώ για την αποδοχή κόκλα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
δεν παίζει γι αυτές...
φοβάμαι ότι για κάποιους από εδώ μέσα παίζει μεγαλο ρόλο. κάτι καθόλου καλό για τους ίδιους
Καταλαβαινω τι λες...
Υπαρχουν ανθρωποι που για χ,ψ,ω λογους εχουν μεγαλη αναγκη να τονωσουν την αυτοεκτιμηση τους η να καλυψουν συναισθηματικα κενα φλερταρωντας με ιεροδουλες.
Ωστοσο-οσοι λιγοι-ζουν με την αυταπατη οτι αναπτυσσεται μια αληθινη και ειλικρινης "σχεση" ας αναλογιστουν το εξης:
Η γυναικα που δινεται σε ενα ανδρα με χρηματικη συναλλαγη:
-δεν νοιωθει κανενα απολυτως θαυμασμο για εκεινον.Ακομη και πισω απο μια φαινομενικη συμπαθεια νοιωθει "αηδια" οχι απαραιτητα για τον πελατη αλλα για ολοκληρη τη διαδικασια.
Μια γυναικα επαγγελματιας του ερωτα βρισκεται συναισθηματικα σε "εμπολεμη" κατασταση:on nightmare mode.
Ενω πχ αν βρισκεται σε σχεση με ενα ανδρα που την κανει να νοιωθει ασφαλεια:in sweet dreams mode.
Συνεπως ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να περιμενει καποιος να τον δει κατι παραπανω απο ευρω με ποδια και χερια.
Σε οτι λεω δεν ειμαι απολυτος καθως καθε κανονας εχει και τις εξαιρεσεις του
Ομως ενας ανδρας που κανει με τις ιεροδουλες οτι θα εκανε θεωρητικα με τις εξω γυναικες ειναι πολυ "βητα".
Αυτο το ξερουν και οι ιδιες οι ιεροδουλες.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.136
Κριτικές
31
Like
3.293
Πόντοι
2.606
καλημέρα.
καληνύχτα.
να ξεκουραστείς, θα σε συναντήσω αύριο... :confused:
είσαι κούκλα, η καλύτερη, η αγαπημένη.
θα σε παντρευτώ, μόνο εμένα αγαπάς πες το, θυμάσαι τι σου έκανα χθες - προχθές - παραπροχθές :grin: :grin:
είσαι το πιο όμορφο μωρό, στείλε μια φωτό, βάλε το κόκκινο φουστάνι (εκείνο που σε κάνει...άραγε?) :think:
κατέβασε το παντελόνι σου, ανέβασε το μουνάκι σου, δείξε τις βυζάρες σου, θα τον παίξουν όλοι μαζί σου (ραντεβού σχεδόν κανείς εξ αυτών στο μεταξύ) :confused:
μονόπετρο; :grin:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Καταλαβαινω τι λες...
Υπαρχουν ανθρωποι που για χ,ψ,ω λογους εχουν μεγαλη αναγκη να τονωσουν την αυτοεκτιμηση τους η να καλυψουν συναισθηματικα κενα φλερταρωντας με ιεροδουλες.
Ωστοσο-οσοι λιγοι-ζουν με την αυταπατη οτι αναπτυσσεται μια αληθινη και ειλικρινης "σχεση" ας αναλογιστουν το εξης:
Η γυναικα που δινεται σε ενα ανδρα με χρηματικη συναλλαγη:
-δεν νοιωθει κανενα απολυτως θαυμασμο για εκεινον.Ακομη και πισω απο μια φαινομενικη συμπαθεια νοιωθει "αηδια" οχι απαραιτητα για τον πελατη αλλα για ολοκληρη τη διαδικασια.
Μια γυναικα επαγγελματιας του ερωτα βρισκεται συναισθηματικα σε "εμπολεμη" κατασταση:on nightmare mode.
Ενω πχ αν βρισκεται σε σχεση με ενα ανδρα που την κανει να νοιωθει ασφαλεια:in sweet dreams mode.
Συνεπως ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να περιμενει καποιος να τον δει κατι παραπανω απο ευρω με ποδια και χερια.
Σε οτι λεω δεν ειμαι απολυτος καθως καθε κανονας εχει και τις εξαιρεσεις του
Ομως ενας ανδρας που κανει με τις ιεροδουλες οτι θα εκανε θεωρητικα με τις εξω γυναικες ειναι πολυ "βητα".
Αυτο το ξερουν και οι ιδιες οι ιεροδουλες.
γενικά συμφωνώ.
όμως ισχύει και το bold με μπλε που έβαλα στο ποστ σου. να είσαι σίγουρος....
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.190
Κριτικές
1
Like
159.743
Να πω κάτι ως..εργαζόμενη και με νήμα εδώ, λοιπόν στις αρχές μου άρεσε είχε πλάκα, η φάση γλυκες ,,αγαπουλες κλπ.,ειδικά όταν έτρωγα πέσιμο το θεωρούσα σημαντικό ως υποστηρικτικό μέσο, μετά όμως βαρέθηκα.. σκέφτηκα ότι εδω έχω μπει γι άλλο λόγο, να διαφημίσω την δουλειά μου,που σημαίνει πρόστυχο υλικό /πρόστυχη συζήτηση/υπηρεσίες/κριτικές, σίγουρα με κάποια παιδιά που είναι και σταθεροί πελάτες, έχουμε αναπτύξει και ένα δέσιμο φιλικό,λογικό, υπάρχει τριβή εκτός σάιτ, αλλά τα πολλά σιρόπια δεν τα γουστάρω, δεν θεωρώ ότι προσφέρουν και τπτ στην ουσία.. Εξου και πλέον το νήμα μου το κρατώ στον ενημερωτικό χαρακτήρα του..όταν βλέπω αλλου γλυκανάλατα,γελώ πλέον..
 
Τελευταία τροποποίηση:

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.546
Πόντοι
3.656
καλημέρα.
καληνύχτα.
να ξεκουραστείς, θα σε συναντήσω αύριο... :confused:
είσαι κούκλα, η καλύτερη, η αγαπημένη.
θα σε παντρευτώ, μόνο εμένα αγαπάς πες το, θυμάσαι τι σου έκανα χθες - προχθές - παραπροχθές :grin: :grin:
είσαι το πιο όμορφο μωρό, στείλε μια φωτό, βάλε το κόκκινο φουστάνι (εκείνο που σε κάνει...άραγε?) :think:
κατέβασε το παντελόνι σου, ανέβασε το μουνάκι σου, δείξε τις βυζάρες σου, θα τον παίξουν όλοι μαζί σου (ραντεβού σχεδόν κανείς εξ αυτών στο μεταξύ) :confused:

τυπε εμεις στο μπου δεν εχουμε τετοιους τυπους :confused::confused::confused:
οι χυστες του μπου στελνουν κατ ευθειαν dick pic στα μουνετα και τα απαξιωνουν :takethis::takethis::takethis:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Να πω κάτι ως..εργαζόμενη και με νήμα εδώ, λοιπόν στις αρχές μου άρεσε είχε πλάκα, η φάση γλυκες ,,αγαπουλες κλπ.,ειδικά όταν έτρωγα πέσιμο το θεωρούσα σημαντικό ως υποστηρικτικό μέσο, μετά όμως βαρέθηκα.. σκέφτηκα ότι εδω έχω μπει γι άλλο λόγο, να διαφημίσω την δουλειά μου,που σημαίνει πρόστυχο υλικό /πρόστυχη συζήτηση/υπηρεσίες/κριτικές, σίγουρα με κάποια παιδιά που είναι και σταθεροί πελάτες, έχουμε αναπτύξει και ένα δέσιμο φιλικό,λογικό, υπάρχει τριβή εκτός σάιτ, αλλά τα πολλά σιρόπια δεν τα γουστάρω, δεν θεωρώ ότι προσφέρουν και τπτ στην ουσία.. Εξου και πλέον το νήμα μου το κρατώ στον ενημερωτικό χαρακτήρα του..όταν βλέπω αλλο5 γλυκανάλατα,γελώ πλέον..
όταν απαντάς εσύ έτσι είναι...
αν πίσω υπάρχει πχ γραφείο αλλάζει το πράγμα
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.190
Κριτικές
1
Like
159.743
όταν απαντάς εσύ έτσι είναι...
αν πίσω υπάρχει πχ γραφείο αλλάζει το πράγμα
Εγώ δεν φιλτράρω τα λόγια μου ,φαίνεται εξάλλου , τα λέω όπως μου σκάσουν, αρα ότι έγραψα είναι η αλήθεια μου.
Σίγουρα τα γραφεία από ανεξάρτητες ,λειτουργούν εντελώς διαφορετικά άλλες τακτικές..ανοχές επίσης...τεσπα μεγάλη κουβέντα, μου αρέσει το θέμα ομως,θα το παρακολουθώ!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
γενικά συμφωνώ.
όμως ισχύει και το bold με μπλε που έβαλα στο ποστ σου. να είσαι σίγουρος....
Η κοινωνικη σχεση πελατου-ιεροδουλης ειναι μια σχεση ανισοτιμη εξ ορισμου.
Η επαγγελματιας του σεξ βαζει την εμφανιση και ο πελατης ολα τα αλλα:προσωπικοτητα(χιουμορ,σεβασμο,ποιοτητα συζητησης)χαρακτηρα(μπεσαλης,τιμιος κτλ) και κυριως συνεπεια στην πληρωμη της ταριφας.
Οποτε ολα τα σιροπια ειναι για να ξεγελα ο ενας τον αλλο:
Πως ο πελατης βλεπει παραπανω απο ενα κομματι κρεας στην ιεροδουλη η η ιεροδουλη κατι παραπανω απο ενα πορτοφολι στον πελατη.
Ειναι λοιπον μια σχεση αμοιβαιας "εξαπατησης" μονο που το ταμειο της μιας πλευρας γεμιζει ενω το αλλο αδειαζει.
Τοσο απλα τοσο ξεκαθαρα
Καλο ειναι λοιπον απο τη στιγμη που ο πελατης επιλεγει αυτη τη συναλλαγη να περιοριζεται μονο στο αδειασμα της τσεπης του και οχι της ψυχης του.
Μερικοι το διασκεδαζουν κιολας:
"Κοιτα για αυτα τα χαρτακια(τα λεφτα) τι κωλοτουμπες κανει η αλλη" να σκεφτει και να ηδονιστει που παιρνει σε σαρκα οτι παιρνει καποιος αλλος που δε δινει χρημα αλλα εμπλεκεται συναισθηματικα ..
ΥΓ:εννοειται πως συμφωνω μαζι σου πως υπαρχουν αυτοι οι "καληνυχτακηδες" οι συναισθηματιες του αγοραιου ερωτα.Ειναι γεγονος θεσφατο και αδιαμφισβητητο.Αυτο δε το διαπραγματευομαστε καν Το θεωρουμε "σταθερα" στη συζητηση μας..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
1ον, βλεπουμε βιντεακια και φωτο απο ιεροδουλες χωρις καν να χρειαστει να ειμαστε οι ιδιοι που τα ζητησαμε, αρα οι αγαπουληδες (του μπου) επιτελουν και ενα μικρο εργο εν αγνοια τους. Το υλικο αυτο δεν το θελουμε για να την παιξουμε φυσικα, απλα δινει ΛΙΓΟ καλυτερη εικονα για τις προς επισκεψη κοπελες περαν απο τις συνηθως αθλιες παραπλανητικες φωτογραφισεις που εχουν οι καρτελες.

2ον, γελαμε. Εγω προσωπικα χεζομαι στο γελιο, αλλα συνηθως δεν ψηνομαι να την χαλασω στους επιδοξους γαμπρους γιατι και αυτοι παιδια ειναι, να παιξουν θελουν. Θα ελεγα οτι σταματησα το μπουλινγκ οταν τελειωσα το λυκειο, αλλα αυτο θα ηταν ψεμα αφου καθημερινα εδω μεσα καποιο μουροχαυλο βρισκουμε να γλεντησουμε. Αλλα ειναι λαθος, οπως ειπα, παιδια ειναι κι αυτα, δεν πειραζουν κανεναν.

3ον, αν ειναι τραγικος ενας αγαπουλης που καυλαντιζει ρομαντικα μια ιεροδουλη στο σαη, αυτος που ασχολειται υπερβολικα με τον αγαπουλη ειναι πιθανοτατα λιγο χειροτερος.

4ον, η ψηφος μου, στην τυχη. Δεν καταλαβαινω καν τι εχουμε να διαλεξουμε, ουτε με νοιαζει και πολυ :humpleg:
cache_846x3000_Analog_medium_677774_56481_1252020.JFIF
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
1ον, βλεπουμε βιντεακια και φωτο απο ιεροδουλες χωρις καν να χρειαστει να ειμαστε οι ιδιοι που τα ζητησαμε, αρα οι αγαπουληδες (του μπου) επιτελουν και ενα μικρο εργο εν αγνοια τους. Το υλικο αυτο δεν το θελουμε για να την παιξουμε φυσικα, απλα δινει ΛΙΓΟ καλυτερη εικονα για τις προς επισκεψη κοπελες περαν απο τις συνηθως αθλιες παραπλανητικες φωτογραφισεις που εχουν οι καρτελες.

2ον, γελαμε. Εγω προσωπικα χεζομαι στο γελιο, αλλα συνηθως δεν ψηνομαι να την χαλασω στους επιδοξους γαμπρους γιατι και αυτοι παιδια ειναι, να παιξουν θελουν. Θα ελεγα οτι σταματησα το μπουλινγκ οταν τελειωσα το λυκειο, αλλα αυτο θα ηταν ψεμα αφου καθημερινα εδω μεσα καποιο μουροχαυλο βρισκουμε να γλεντησουμε. Αλλα ειναι λαθος, οπως ειπα, παιδια ειναι κι αυτα, δεν πειραζουν κανεναν.

3ον, αν ειναι τραγικος ενας αγαπουλης που καυλαντιζει ρομαντικα μια ιεροδουλη στο σαη, αυτος που ασχολειται υπερβολικα με τον αγαπουλη ειναι πιθανοτατα λιγο χειροτερος.

4ον, η ψηφος μου, στην τυχη. Δεν καταλαβαινω καν τι εχουμε να διαλεξουμε, ουτε με νοιαζει και πολυ :humpleg:
cache_846x3000_Analog_medium_677774_56481_1252020.JFIF
1 και 2 συμφωνώ.
3 αν δεν ήξερα πόσο τρελαίνεσαι για sapiens θα πίστευα ότι είναι μπηχτή :grin: :confused: :happy:
4 πουρό είναι μωρέ...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Η κοινωνικη σχεση πελατου-ιεροδουλης ειναι μια σχεση ανισοτιμη εξ ορισμου.
Η επαγγελματιας του σεξ βαζει την εμφανιση και ο πελατης ολα τα αλλα:προσωπικοτητα(χιουμορ,σεβασμο,ποιοτητα συζητησης)χαρακτηρα(μπεσαλης,τιμιος κτλ) και κυριως συνεπεια στην πληρωμη της ταριφας.
Οποτε ολα τα σιροπια ειναι για να ξεγελα ο ενας τον αλλο:
Πως ο πελατης βλεπει παραπανω απο ενα κομματι κρεας στην ιεροδουλη η η ιεροδουλη κατι παραπανω απο ενα πορτοφολι στον πελατη.
Ειναι λοιπον μια σχεση αμοιβαιας "εξαπατησης" μονο που το ταμειο της μιας πλευρας γεμιζει ενω το αλλο αδειαζει.
Τοσο απλα τοσο ξεκαθαρα
Καλο ειναι λοιπον απο τη στιγμη που ο πελατης επιλεγει αυτη τη συναλλαγη να περιοριζεται μονο στο αδειασμα της τσεπης του και οχι της ψυχης του.
Μερικοι το διασκεδαζουν κιολας:
"Κοιτα για αυτα τα χαρτακια(τα λεφτα) τι κωλοτουμπες κανει η αλλη" να σκεφτει και να ηδονιστει που παιρνει σε σαρκα οτι παιρνει καποιος αλλος που δε δινει χρημα αλλα εμπλεκεται συναισθηματικα ..
ΥΓ:εννοειται πως συμφωνω μαζι σου πως υπαρχουν αυτοι οι "καληνυχτακηδες" οι συναισθηματιες του αγοραιου ερωτα.Ειναι γεγονος θεσφατο και αδιαμφισβητητο.Αυτο δε το διαπραγματευομαστε καν Το θεωρουμε "σταθερα" στη συζητηση μας..
όλα σωστα. αλλά όπως συ είπας, υπάρχουν και οι σπανιες εξαιρέσεις που κινούνται εντελώς ή κάπως διαφορετικά.
δεν είναι όμως αυτό το θέμα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.039
Κριτικές
123
Like
50.780
Πόντοι
21.661
ιδιοι ειναι παντου, απλα εδω εχουν πλεονεκτημα γιατι δεν τους βλεπουν και μπορουν να παιξουν μπαλιτσα ανωνυμα, λεγοντας οτι μαλακια τους κατεβει.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
ιδιοι ειναι παντου, απλα εδω εχουν πλεονεκτημα γιατι δεν τους βλεπουν και μπορουν να παιξουν μπαλιτσα ανωνυμα, λεγοντας οτι μαλακια τους κατεβει.
Ψήφισες το 1 δλδ?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εγώ δεν ξέρω τίποτα. Είμαι σπίτι-δουλειά, δουλειά-σπίτι.
Για όλα φταίει ο Χίος, ο Sevagio και οι Illuminati.
Βρε τύπε έχω μια απορία.

Μπας και είσαι booking agent σε international artist agency, djs house-techno - όχι trap και εσύ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom