Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν μιλαω παντως για εμφανιση πρωτιστα...ουτε για λεφτα εννοειται

εγω είμαι ενάντια σε γενικεύσεις
Εκραζα και τις κοσμογκομενες που ελεγαν ότι δεν υπαρχουν αντρες, τα ίδια λεω και σ αυτους του μισογύνιδες.


Με τετοια σταση ζωης και να τους τυχει καμια σοβαρη, θα τη διωξουν με τον τροπο τους, οποτε καλατήγουν με τις βλαμμένες και συνεχίζουν να λένε για τις γκόμενες κοκ...

Φαύλος ΄κύκλος δηλαδη
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Κλώνα, οχι είχα την επίσημη, έχω την επίσημη και τις αλλες 2  :sunglasses:  Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.Γκιόσες, έ γκιόσες :rolleyes:  Ολα απο τους ταλαίπωρους άντρες περνάνε, εσείς τί κάνετε?Ο άντρας θα σκεφτεί για δουλειά, ο άντρας θα σκεφτεί για το σπίτι, ο άντρας όλα και εσείς μόνο τί καλλυντικά θα αγοράσετε και ποιόν γκόμενο θα βρείτε ξέρετε.Και εαν βγάζετε και λεφτά απο μια καλή δουλειά που να κοιτάξετε άντρα απλό και καλό αλλά πιό φτωχό απο εσάς.Δουλειά,αμάξι και φιγούρα μόνο να έχει, αυτά θέλετε.
Αντε πήγαινε για νανάκια τώρα γιατί δεν σε πέρνει!!!!!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
οχι θελω να πω οτι μερικες εχουν τεραστιες απαιτησεις απο τιυς αντρες που θα παρουν ενω δεν προσφερουν τιποτα....

Που θα πάρουν; Εδώ μιλάμε για απαιτήσεις σε επίπεδο σχέσης... Για γάμο είναι πολύ μεγαλύτερες οι απαιτήσεις... Σε λίγο για να πάει μια γυναίκα σε γάμο θα ζητάει:

Ε1, Ε3 και Ε9, Πτυχίο ΑΕΙ/Deree με βαθμό τουλάχιστον 8, αντίγραφα κίνησης 4 πιστωτικών καρτών, κάρτες μέλους από καζίνο/βιβλιοθήκες/γυμναστήρια/spa-ξεσπά, και ΦΥΣΙΚΑ αντίγραφο διαθήκης του πλούσιου πατέρα/θείου/παππού κ.λπ. που θα σε ορίζει γενικό κληρονόμο.

Και αυτές το μόνο που έχουν να σου προσφέρουν είναι μια εμφάνιση (λέμε τώρα) και το αιδοίο τους...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ασε ρε klwne που μας λές και μισογύνηδες  :idiot:  Εσυ δεν βλέπεις τί γίνεται σήμερα με τις γυναίκες?Η μήπως ζείς σε άλλη χώρα?Είπαμε να υπάρχει και ισορροπία αλλά αυτές έχουν χάσει το ζύγι όλες.  [glow=red,2,300]Και αν θές να ξέρεις προσωπικά εκτός του οτι εχω μια νόμιμη παίζω και με άλλες 2 παντρεμένες και μια ελεύθερη και όλες τις δουλεύω ψιλό γαζί γιατί είναι ούφο όλες[/glow].Και η μέχρι τώρα πολυετή εμπειρία μου αυτό μου έδειξε για όλες τους.Λοιπόν δες το λίγο διαφορετικά αλλά μην τις δικαιολογείς.Εντάξει δεν είναι όλες είπαμε αλλά ενα μεγάλο ποσοστό, 80%(αρκετά μεγάλο).
εισαι τυπος ρε
αυτοι οι τυποι μαρεσουν :rockon: :rockon:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Κλώνα, οχι είχα την επίσημη, έχω την επίσημη και τις αλλες 2  :sunglasses:  Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.Γκιόσες, έ γκιόσες :rolleyes:  Ολα απο τους ταλαίπωρους άντρες περνάνε, εσείς τί κάνετε?Ο άντρας θα σκεφτεί για δουλειά, ο άντρας θα σκεφτεί για το σπίτι, ο άντρας όλα και εσείς μόνο τί καλλυντικά θα αγοράσετε και ποιόν γκόμενο θα βρείτε ξέρετε.Και εαν βγάζετε και λεφτά απο μια καλή δουλειά που να κοιτάξετε άντρα απλό και καλό αλλά πιό φτωχό απο εσάς.Δουλειά,αμάξι και φιγούρα μόνο να έχει, αυτά θέλετε.

Εγώ συμφωνώ με το viking.
Καπνός χωρίς φωτιά δεν υφίσταται.
Παραγίνανε "πριγκηπέσσες" σήμερα οι γυναίκες, και χωρίς μάλιστα το αντίστοιχο υποβαθρο... Έλεος.
 

Επισκέπτης
 Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.:


α, ειναι θεμα ανταγωνισμου?
ποιος είναι καλύτερος???????????????



ω ρε μάνα μου κατι συμπλεγματα!!!!!!!!!!!!!!

σε απορριπτουν οι πιο πετυχημένες μικρο μου?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγω είμαι ενάντια σε γενικεύσεις
Εκραζα και τις κοσμογκομενες που ελεγαν ότι δεν υπαρχουν αντρες, τα ίδια λεω και σ αυτους του μισογύνιδες.


Με τετοια σταση ζωης και να τους τυχει καμια σοβαρη, θα τη διωξουν με τον τροπο τους, οποτε καλατήγουν με τις βλαμμένες και συνεχίζουν να λένε για τις γκόμενες κοκ...

Φαύλος ΄κύκλος δηλαδη

+1 κ καλα να παθουν...

σε λιγους μηνες θα βαρεθεις κ εσυ να τα λες παντως...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Κλώνα, οχι είχα την επίσημη, έχω την επίσημη και τις αλλες 2  :sunglasses:  Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.Γκιόσες, έ γκιόσες :rolleyes:  Ολα απο τους ταλαίπωρους άντρες περνάνε, εσείς τί κάνετε?Ο άντρας θα σκεφτεί για δουλειά, ο άντρας θα σκεφτεί για το σπίτι, ο άντρας όλα και εσείς μόνο τί καλλυντικά θα αγοράσετε και ποιόν γκόμενο θα βρείτε ξέρετε.Και εαν βγάζετε και λεφτά απο μια καλή δουλειά που να κοιτάξετε άντρα απλό και καλό αλλά πιό φτωχό απο εσάς.Δουλειά,αμάξι και φιγούρα μόνο να έχει, αυτά θέλετε.
Αντε πήγαινε για νανάκια τώρα γιατί δεν σε πέρνει!!!!!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
αυτο που λες ισχυει σε μεγαλη συχνοτητα για την πληθωρα των γυναικων
αλλα αν απευθυνεσαι στην δις κλωνος
μαλλος εσυ δεν φτουρας μια μπροστα της
πως βρε φαυλε κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια  :headbang: :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κλώνα, οχι είχα την επίσημη, έχω την επίσημη και τις αλλες 2  :sunglasses:  Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.Γκιόσες, έ γκιόσες :rolleyes:  Ολα απο τους ταλαίπωρους άντρες περνάνε, εσείς τί κάνετε?Ο άντρας θα σκεφτεί για δουλειά, ο άντρας θα σκεφτεί για το σπίτι, ο άντρας όλα και εσείς μόνο τί καλλυντικά θα αγοράσετε και ποιόν γκόμενο θα βρείτε ξέρετε.Και εαν βγάζετε και λεφτά απο μια καλή δουλειά που να κοιτάξετε άντρα απλό και καλό αλλά πιό φτωχό απο εσάς.Δουλειά,αμάξι και φιγούρα μόνο να έχει, αυτά θέλετε.
Αντε πήγαινε για νανάκια τώρα γιατί δεν σε πέρνει!!!!!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
ναι και;!
δε καταλαβαινω το point σου;
εισαι περηφανος?
αν ελεγες η γκομενα μου με απατησε με αλλους δυο ολοι πουτανα θα την λεγαν....
τωρα ξαφνικα βρωμισε τεστοστερονη...

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Που θα πάρουν; Εδώ μιλάμε για απαιτήσεις σε επίπεδο σχέσης... Για γάμο είναι πολύ μεγαλύτερες οι απαιτήσεις... Σε λίγο για να πάει μια γυναίκα σε γάμο θα ζητάει:

Ε1, Ε3 και Ε9, Πτυχίο ΑΕΙ/Deree με βαθμό τουλάχιστον 8, αντίγραφα κίνησης 4 πιστωτικών καρτών, κάρτες μέλους από καζίνο/βιβλιοθήκες/γυμναστήρια/spa-ξεσπά, και ΦΥΣΙΚΑ αντίγραφο διαθήκης του πλούσιου πατέρα/θείου/παππού κ.λπ. που θα σε ορίζει γενικό κληρονόμο.

Και αυτές το μόνο που έχουν να σου προσφέρουν είναι μια εμφάνιση (λέμε τώρα) και το αιδοίο τους...
και μετα λεμε γιατι στα μπουρδελα γινετε της τρελης!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εμένα πάντως πήρε το μάτι μου μερικούς σήμερα, δεν έχω παράπονο  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Εγώ συμφωνώ με το viking.
Καπνός χωρίς φωτιά δεν υφίσταται.
Παραγίνανε "πριγκηπέσσες" σήμερα οι γυναίκες, και χωρίς μάλιστα το αντίστοιχο υποβαθρο... Έλεος.


εσυ γυναικα δεν εισαι η κανω καπου λαθος?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αυτα που λες ισχυει σε μεγαλη συχνοτητα για την πληθωρα των γυναικων
αλλα αν απευθυνεσαι στην δις κλωνος
μαλλος εσυ δεν φτουρας μια μπροστα της
πως βρε φαυλε κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια  :headbang: :headbang:
:grin: :grin: :grin: :rockon:
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
μπαιτ ασε τις μαλακιες,γιατι οταν στην επεσε ο γιωργακης το εστειλες κανονικα.ητανε και αληθινος αντρας.τι αλλο ηθελες δηλαδη?
 

Επισκέπτης
αυτο που λες ισχυει σε μεγαλη συχνοτητα για την πληθωρα των γυναικων
αλλα αν απευθυνεσαι στην δις κλωνος
μαλλος εσυ δεν φτουρας μια μπροστα της
πως βρε φαυλε κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια  :headbang: :headbang:

ασε γιατι θα σε πάρουν κι εσενα τα σκάγια...

δεν μπορω να τους καταλάβω...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Κλώνα, οχι είχα την επίσημη, έχω την επίσημη και τις αλλες 2  :sunglasses:  Και για τους άνδρες δεν δικαιούστε να μιλάτε γιατί δεν τους φτάνετε σήμερα ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι.Γκιόσες, έ γκιόσες :rolleyes:  Ολα απο τους ταλαίπωρους άντρες περνάνε, εσείς τί κάνετε?Ο άντρας θα σκεφτεί για δουλειά, ο άντρας θα σκεφτεί για το σπίτι, ο άντρας όλα και εσείς μόνο τί καλλυντικά θα αγοράσετε και ποιόν γκόμενο θα βρείτε ξέρετε.Και εαν βγάζετε και λεφτά απο μια καλή δουλειά που να κοιτάξετε άντρα απλό και καλό αλλά πιό φτωχό απο εσάς.Δουλειά,αμάξι και φιγούρα μόνο να έχει, αυτά θέλετε.
Αντε πήγαινε για νανάκια τώρα γιατί δεν σε πέρνει!!!!!!!!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

προσεχε μην παθεις τπτ απ τις πολλες τις γκομενες
που αμα ειχες τοσες ευτυχισμενος θα ησουν οσο να πεις κ τετοια χολη δεν θα εβγαζες




προς ταλο: παιδι μου!! :cheesy:
Εμένα πάντως πήρε το μάτι μου μερικούς σήμερα, δεν έχω παράπονο  :boobies: :boobies: :boobies:

σουρλουλου
μπαιτ ασε τις μαλακιες,γιατι οταν στην επεσε ο γιωργακης το εστειλες κανονικα.ητανε και αληθινος αντρας.τι αλλο ηθελες δηλαδη?

ποιος γιωργακης?
 

Επισκέπτης
Εγώ συμφωνώ με το viking.
Καπνός χωρίς φωτιά δεν υφίσταται.
Παραγίνανε "πριγκηπέσσες" σήμερα οι γυναίκες, και χωρίς μάλιστα το αντίστοιχο υποβαθρο... Έλεος.

Ασε ασε!Εχουν ξεφυγει να πουμε οι κακομουτσονες οι φασολες και εχουν και απαιτησεις...
Αι πια με το καθε κωλομπαζο που τολμαει να ζηταει και τα ρεστα απο πανω
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Γαμαικανέ τι συμβαίνει? Γουστάρεις την Κλώνα????? Αντε ρε παιδί μου όρμα της ελεύθερα. Εγω δεν ασχολούμαι με μπάζα που μπήκαν στο σάιτ για να μας πουλήσουν πνεύμα  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom