Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε μπορεί να είναι και έτσι μερικές φορές.
Αλλα δε μπορώ να κρατηθώ.

 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Mε  ρωταγανε  σημερα  δυο  γυναικες  ...που  πηγαν  οι  αντρες ??

Τους  ειπα  στο Κο  Σαμουι  !! 

Καλα το ειπα  ρε παιδια ...

Καμια αλλη ιδεα ....
 

spiridonpapa

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εισαι μαλακας παιδι μου;

2 ετων κ βαλε θρεντ,εσυ απντας;
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
talos & galanomatis, ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. Ετσι όπως τα λένε οι φίλοι μας είναι ΑΚΡΙΒΩΣ  :sunglasses:  
Ξυπνάτε λοιπόν και οι υπόλοιποι και αφήστε τις ηλίθιες γυναίκες να μας κάνουν καμάκι αυτές και να μας ποθούν αυτές.Δεν θα μας τρελάνουν οι μαλακισμένες  :rockon:   Και θέλουν να γαμηθούν και δεν θέλουν και θέλουν σχέση και δεν θέλουν , θέλουν ελεύθερους και δεν θέλουν , ε!!!!!!  :headbang:  Τι θέλουν τέλος πάντων???  :headbang:  
Αφήστε τες να λιώσουν  :rockon:  
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
talos & galanomatis, ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. Ετσι όπως τα λένε οι φίλοι μας είναι ΑΚΡΙΒΩΣ  :sunglasses:  
Ξυπνάτε λοιπόν και οι υπόλοιποι και αφήστε τις ηλίθιες γυναίκες να μας κάνουν καμάκι αυτές και να μας ποθούν αυτές.Δεν θα μας τρελάνουν οι μαλακισμένες  :rockon:   Και θέλουν να γαμηθούν και δεν θέλουν και θέλουν σχέση και δεν θέλουν , θέλουν ελεύθερους και δεν θέλουν , ε!!!!!!  :headbang:  Τι θέλουν τέλος πάντων???  :headbang:  
Αφήστε τες να λιώσουν  :rockon:  

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί ρε spyridonpapa άσε να ανανεωθεί το θρέντ  :2funny:
 

Επισκέπτης
talos & galanomatis, ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. Ετσι όπως τα λένε οι φίλοι μας είναι ΑΚΡΙΒΩΣ  :sunglasses:  
Ξυπνάτε λοιπόν και οι υπόλοιποι και αφήστε τις ηλίθιες γυναίκες να μας κάνουν καμάκι αυτές και να μας ποθούν αυτές.Δεν θα μας τρελάνουν οι μαλακισμένες  :rockon:   Και θέλουν να γαμηθούν και δεν θέλουν και θέλουν σχέση και δεν θέλουν , θέλουν ελεύθερους και δεν θέλουν , ε!!!!!!  :headbang:  Τι θέλουν τέλος πάντων???  :headbang:  
Αφήστε τες να λιώσουν  :rockon:  


Κουραζομαι να εξηγω, είναι και βραδυ....
Γιατι δε λες στον αρκανς να σου δωσει 2-3 συμβουλες και ασε τα μισογυνικα...
ουτε φαλλοκρατης - ούτε φενμινιστης, τις σωστες αναλογιες να βρει και ΕΝΤΟΝΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ προσωπικοτητα....
 

Επισκέπτης


για ψάρεμα.... για να ξεφύγουν από τις Ελλεεινίδες! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiridonpapa

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
talos & galanomatis, ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. Ετσι όπως τα λένε οι φίλοι μας είναι ΑΚΡΙΒΩΣ  :sunglasses:  
Ξυπνάτε λοιπόν και οι υπόλοιποι και αφήστε τις ηλίθιες γυναίκες να μας κάνουν καμάκι αυτές και να μας ποθούν αυτές.Δεν θα μας τρελάνουν οι μαλακισμένες  :rockon:   Και θέλουν να γαμηθούν και δεν θέλουν και θέλουν σχέση και δεν θέλουν , θέλουν ελεύθερους και δεν θέλουν , ε!!!!!!  :headbang:  Τι θέλουν τέλος πάντων???  :headbang:  
Αφήστε τες να λιώσουν  :rockon:  


κ αμα σου απαντησουν,εμενα να με φτυσεις... :uglystupid:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Κουραζομαι να εξηγω, είναι και βραδυ....
Γιατι δε λες στον αρκανς να σου δωσει 2-3 συμβουλες και ασε τα μισογυνικα...
ουτε φαλλοκρατης - ούτε φενμινιστης, τις σωστες αναλογιες να βρει και ΕΝΤΟΝΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ προσωπικοτητα....
Κλώνα,

απάντησες σοβαρά τώρα ή κάνεις πλάκα νυχτιάτικα? :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν ξερω που πηγαν ολοι οι ανδρες,αλλα εγω παντως πηγα σε μπουρδελο και γαμησα μια ρωσιδα τουρμπο που αντιστοιχο τεμαχιο σε ελληνιδα δεν βρηκα ποτε οποτε δεν με προβληματιζει και αν με αναζητα καμια απο αυτες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ασε ρε klwne που μας λές και μισογύνηδες  :idiot:  Εσυ δεν βλέπεις τί γίνεται σήμερα με τις γυναίκες?Η μήπως ζείς σε άλλη χώρα?Είπαμε να υπάρχει και ισορροπία αλλά αυτές έχουν χάσει το ζύγι όλες.  Και αν θές να ξέρεις προσωπικά εκτός του οτι εχω μια νόμιμη παίζω και με άλλες 2 παντρεμένες και μια ελεύθερη και όλες τις δουλεύω ψιλό γαζί γιατί είναι ούφο όλες.Και η μέχρι τώρα πολυετή εμπειρία μου αυτό μου έδειξε για όλες τους.Λοιπόν δες το λίγο διαφορετικά αλλά μην τις δικαιολογείς.Εντάξει δεν είναι όλες είπαμε αλλά ενα μεγάλο ποσοστό, 80%(αρκετά μεγάλο).
 

Επισκέπτης
Κλώνα,

απάντησες σοβαρά τώρα ή κάνεις πλάκα νυχτιάτικα? :rolleyes:

Σοβαρα είχα τη προθεση να απαντησω αλλα δεν ξερω τι αποτελεσμα είχε η σοβαρη μου προθεση μιας και ειμαι σοβαρα νυσταγμενη, και απιστευτα ιολωμένη..


πως σου φανηκε αυτο που έγραψα?
 

Επισκέπτης
Ασε ρε klwne που μας λές και μισογύνηδες  :idiot:  Εσυ δεν βλέπεις τί γίνεται σήμερα με τις γυναίκες?Η μήπως ζείς σε άλλη χώρα?Είπαμε να υπάρχει και ισορροπία αλλά αυτές έχουν χάσει το ζύγι όλες.  Και αν θές να ξέρεις προσωπικά εκτός του οτι εχω μια νόμιμη παίζω και με άλλες 2 παντρεμένες και μια ελεύθερη και όλες τις δουλεύω ψιλό γαζί γιατί είναι ούφο όλες.Και η μέχρι τώρα πολυετή εμπειρία μου αυτό μου έδειξε για όλες τους.Λοιπόν δες το λίγο διαφορετικά αλλά μην τις δικαιολογείς.Εντάξει δεν είναι όλες είπαμε αλλά ενα μεγάλο ποσοστό, 80%(αρκετά μεγάλο).

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Κουραζομαι να εξηγω, είναι και βραδυ....
Γιατι δε λες στον αρκανς να σου δωσει 2-3 συμβουλες και ασε τα μισογυνικα...
ουτε φαλλοκρατης - ούτε φενμινιστης, τις σωστες αναλογιες να βρει και ΕΝΤΟΝΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ προσωπικοτητα....

Ρε σεις, δεν αφήνετε τα σάπια; Θέλετε τον άντρα με προσωπικότητα, με καλή δουλειά, με λεφτά, με.. με.. με.. και έτσι και σας ρωτήσει κανένας: "ΟΚ τα θέλεις όλα αυτά και μπράβο σου. Εσύ τι έχεις να προσφέρεις;" το μόνο που έχετε να απαντήσετε είναι η εμφάνιση (btw, νομίζετε όλες ότι είστε από Σκλεναρίκοβα και πάνω, ενώ στην πραγματικότητα είστε από μπαλότσες και κάτω) και τέλος.

Ε, εγώ λέω, άντε βάλτε το κεφάλι σας κάτω από καμιά βρύση με ΠΑΓΩΜΕΝΟ νερό, να συνέλθετε (αν και δεν είμαι σίγουρος ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό) και μετά τα ξαναλέμε...
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Αμ Γυναίκα είσαι τί θα έλεγες??? Και καλά αν δεν είσαι ιερόδουλη ή call girl τί θές εδω μέσα? Κάνεις πλακίτσα ή μαγκιά??  Αντε κοιμήσου καλύτερα  :jerking:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αμ Γυναίκα είσαι τί θα έλεγες??? Και καλά αν δεν είσαι ιερόδουλη ή call girl τί θές εδω μέσα? Κάνεις πλακίτσα ή μαγκιά??  Αντε κοιμήσου καλύτερα  :jerking:
προσεχε πως μιλας στην δις κλωνος.....
οκ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Σοβαρα είχα τη προθεση να απαντησω αλλα δεν ξερω τι αποτελεσμα είχε η σοβαρη μου προθεση μιας και ειμαι σοβαρα νυσταγμενη, και απιστευτα ιολωμένη..

πως σου φανηκε αυτο που έγραψα?
Μια χαρά. Ο arcans πράγματι είναι ότι πρέπει για ψυχοθεραπευτής ορισμένων (και των κλώνων τους - sic) εδώ μέσα.

Ενίοτε στέλνει και γραβάτες.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom