Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
''προσεχε πως μιλας στην δις κλωνος...'' 
Μπά έχουμε και προστάτες  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις, δεν αφήνετε τα σάπια; Θέλετε τον άντρα με προσωπικότητα, με καλή δουλειά, με λεφτά, με.. με.. με.. και έτσι και σας ρωτήσει κανένας: "ΟΚ τα θέλεις όλα αυτά και μπράβο σου. Εσύ τι έχεις να προσφέρεις;" το μόνο που έχετε να απαντήσετε είναι η εμφάνιση (btw, νομίζετε όλες ότι είστε από Σκλεναρίκοβα και πάνω, ενώ στην πραγματικότητα είστε από μπαλότσες και κάτω) και τέλος.

Ε, εγώ λέω, άντε βάλτε το κεφάλι σας κάτω από καμιά βρύση με ΠΑΓΩΜΕΝΟ νερό, να συνέλθετε (αν και δεν είμαι σίγουρος ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό) και μετά τα ξαναλέμε...

Ενω δεν σου χει τυχει να δεις ασχημο γερο απενταρο να θελει τη Σκλεναρίκοβα????????????????????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε σεις, δεν αφήνετε τα σάπια; Θέλετε τον άντρα με προσωπικότητα, με καλή δουλειά, με λεφτά, με.. με.. με.. και έτσι και σας ρωτήσει κανένας: "ΟΚ τα θέλεις όλα αυτά και μπράβο σου. Εσύ τι έχεις να προσφέρεις;" το μόνο που έχετε να απαντήσετε είναι η εμφάνιση (btw, νομίζετε όλες ότι είστε από Σκλεναρίκοβα και πάνω, ενώ στην πραγματικότητα είστε από μπαλότσες και κάτω) και τέλος.

Ε, εγώ λέω, άντε βάλτε το κεφάλι σας κάτω από καμιά βρύση με ΠΑΓΩΜΕΝΟ νερό, να συνέλθετε (αν και δεν είμαι σίγουρος ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό) και μετά τα ξαναλέμε...
+1000000
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ρε σεις, δεν αφήνετε τα σάπια; Θέλετε τον άντρα με προσωπικότητα, με καλή δουλειά, με λεφτά, με.. με.. με.. και έτσι και σας ρωτήσει κανένας: "ΟΚ τα θέλεις όλα αυτά και μπράβο σου. Εσύ τι έχεις να προσφέρεις;" το μόνο που έχετε να απαντήσετε είναι η εμφάνιση (btw, νομίζετε όλες ότι είστε από Σκλεναρίκοβα και πάνω, ενώ στην πραγματικότητα είστε από μπαλότσες και κάτω) και τέλος.

Ε, εγώ λέω, άντε βάλτε το κεφάλι σας κάτω από καμιά βρύση με ΠΑΓΩΜΕΝΟ νερό, να συνέλθετε (αν και δεν είμαι σίγουρος ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό) και μετά τα ξαναλέμε...
ξεχασες οτι πρεπει να και να αγαπανε την μαμα τους να πηγαινες για ψωνια μαζιτους να της πας φυσικα καθε σαββατοβραδο σε 3-4 μπαρακια και να τους κανεις και τον ταξιτζη
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Οσο και το ποσοστων στους μαλακες άντρες που τρωνε κερατο κατα συρροήν, το παιζουν και γαμιαδες....
και αυτό τι είναι?.....κατόρθωμα των γυναικών?.....μετά φταίμε εμείς που άμα σας πιάσουμε σας στέλνουμε στο ΚΑΤ.....απο πότε το κέρατο έγινε μαγκιά και στα 2 φύλα...βαρέθηκα τους γαμιάδες και τις σούπερ χειραφετημένες,απελευθερωμένες γκόμενες.....λίγο μυαλό ρεεεεεεεε.......
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ενω δεν σου χει τυχει να δεις ασχημο γερο απενταρο να θελει τη Σκλεναρίκοβα????????????????????

Θεωρητικά, και ο πιτσιρικάς των 15 ετών τη θέλει... δεν το εννοεί όμως.. Οι γκόμενες που έχουν ξεφύγει όμως, και το λένε και το εννοούν!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
και αυτό τι είναι?.....κατόρθωμα των γυναικών?.....μετά φταίμε εμείς που άμα σας πιάσουμε σας στέλνουμε στο ΚΑΤ.....απο πότε το κέρατο έγινε μαγκιά και στα 2 φύλα...βαρέθηκα τους γαμιάδες και τις σούπερ χειραφετημένες,απελευθερωμένες γκόμενες.....λίγο μυαλό ρεεεεεεεε.......

Τάλε εσύ είσαι;;;; :rockon:
Πες τα, πες τα!!!
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Πέστε τα φίλοι μου πέστε τα γιατί μας έχουν πρήξει τα συκώτια σήμερα. :rockon:  :rockon:  :rockon: Απο μαγκιά και τσαμπουκά δεν τις προλαβαίνεις σήμερα.Απο το μουνί τους φύτρωσε πούτσος ξαφνικά  :sunglasses:  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Θες να πεις ότι συμφωνεις πως οι γυναικες εχουν όλα τα στραβα ενω οι άντρες παν καλα?
οχι θελω να πω οτι μερικες εχουν τεραστιες απαιτησεις απο τιυς αντρες που θα παρουν ενω δεν προσφερουν τιποτα....
 

Επισκέπτης
και αυτό τι είναι?.....κατόρθωμα των γυναικών?.....μετά φταίμε εμείς που άμα σας πιάσουμε σας στέλνουμε στο ΚΑΤ.....απο πότε το κέρατο έγινε μαγκιά και στα 2 φύλα...βαρέθηκα τους γαμιάδες και τις σούπερ χειραφετημένες,απελευθερωμένες γκόμενες.....λίγο μυαλό ρεεεεεεεε.......

Αυτο πηγαινε στο φιλο το γαμια που είχε την επισημη γαμουσε κι άλλες 2...
αλλα αυτος κερατο δεν έφαγε ποτε....
 

Επισκέπτης
οχι θελω να πω οτι μερικες εχουν τεραστιες απαιτησεις απο τιυς αντρες που θα παρουν ενω δεν προσφερουν τιποτα....

Δεν διαφωνω!
Οπως και μερικοι άντρες εχουν τεραστιες απαιτησεις απο την εμφανιση μια γυναικας....

Σιγα τα λαχανα ρε παιδια....
Με τοσες γυναικες διαλέγετε - παιρνετε, που το προβλημα?
 

Επισκέπτης
Πέστε τα φίλοι μου πέστε τα γιατί μας έχουν πρήξει τα συκώτια σήμερα. :rockon:  :rockon:  :rockon: Απο μαγκιά και τσαμπουκά δεν τις προλαβαίνεις σήμερα.Απο το μουνί τους φύτρωσε πούτσος ξαφνικά  :sunglasses:  :sunglasses:


Τοσο γαμιας... τόσες πηδας...
γιατι καθεσαι κι ασχολεισαι με το τι λεν τα γκομενακια στα πηγαδακια τους?

δειχνεις πραγματικα να σε πειραζει κατι...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ασε ρε klwne που μας λές και μισογύνηδες  :idiot:  Εσυ δεν βλέπεις τί γίνεται σήμερα με τις γυναίκες?Η μήπως ζείς σε άλλη χώρα?Είπαμε να υπάρχει και ισορροπία αλλά αυτές έχουν χάσει το ζύγι όλες.  Και αν θές να ξέρεις προσωπικά εκτός του οτι εχω μια νόμιμη παίζω και με άλλες 2 παντρεμένες και μια ελεύθερη και όλες τις δουλεύω ψιλό γαζί γιατί είναι ούφο όλες.Και η μέχρι τώρα πολυετή εμπειρία μου αυτό μου έδειξε για όλες τους.Λοιπόν δες το λίγο διαφορετικά αλλά μην τις δικαιολογείς.Εντάξει δεν είναι όλες είπαμε αλλά ενα μεγάλο ποσοστό, 80%(αρκετά μεγάλο).
ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν διαφωνω!
Οπως και μερικοι άντρες εχουν τεραστιες απαιτησεις απο την εμφανιση μια γυναικας....

Σιγα τα λαχανα ρε παιδια....
Με τοσες γυναικες διαλέγετε - παιρνετε, που το προβλημα?
δεν μιλαω παντως για εμφανιση πρωτιστα...ουτε για λεφτα εννοειται
 

panagiotiospapa

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
βικινγκ,σου απαντησε ο ταλως.

μπορεις να φτυσεις τον παπασπυρο τωρα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom