Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Άννα... ξέρεις ότι αν ανοίξουμε κουβέντα οι δυο μας θα τα πούμε σωστά και αληθινά, τώρα άσε το παραμύθι έχει εδώ δέκα παιδιά που τα στέλνεις πάνω μου για μπινελίκι.

Φυσικά και ξεβαφει η μπογιά, φυσικά και αποκομίζετε τραυματα, από εμπειρία σε ραντεβού μέχρι και πεποιθήσεις για τον άντρα γενικότερα σε ότι αφορά σχέση-οικογένεια, από πιστεύω και στερεότυπα, μέχρι συμπεριφορικες αλλαγές, μια από τις οποίες ανέφερα πριν.

Γι’ αυτό χτες το βράδυ τα έλεγες «έξω από τα δόντια», σε κάτι παιδιά.
Ίσα μωρή πουστρα που καταλαβαίνεις τις γυναίκες.....μήπως και καταλαβαίνεις τι σκέφτονται live????
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Θα με πει η άλλη που καταπίνει σπερμα ογδοντάρη ότι κουβαλάει ίδια μυαλά με κοπέλα από σπίτι μεγαλωμένη για οικογένεια.. ότι η άλλη που χεζει πελάτη και παίρνει δέκα ψωλές μαζί θα κάτσει με πλούσιο παιδί τέλειο και δε θα ξύνει την κλειτορίδα της ενώ βλέπουν βραδινη ταινία όσο θυμάται τα όργια το καλοκαίρι.

Η γυναικεία φύση είναι. Όταν μια πάρει ορισμένες εμπειρίες ΤΕΛΟΣ. Δεν γυρνάει πίσω. Δε μπορείς να την βάλεις σε τέσσερις τοίχους να είναι ήσυχη, της λείπει το δράμα και πι εναλλαγές. Αν ο άντρας με την οικονομική του κατάσταση μπορεί να προσφέρει μια ζωη με συνεχείς εναλλαγές σε σημείο εμετού (ταξίδια κτλ) θα μείνει ένα διάστημα. Μετά θα σου βγάλει το δράμα η ίδια. Όσο και να σ σέβεται... θα σπάσει. Γι’ αυτό λέμε μακριά από εκδιδόμενη στο θέμα σχέσης - οικογένειας. Ο μόνος τρόπος να πετύχει είναι να διατηρεί την ελευθερία της μέσα σε αυτήν κατά τη διάρκεια και μετά το μεγάλωμα των παιδιών όταν δέσει ο γάιδαρος. Γι’ αυτό είχε νήμα με εναλλαγές συντρόφων και cucks και έλεγα κάποια πράγματα και κει.

Τεσπα δε γαμιεται.

Τύπε, το έφερες από δω, το έφερες από κει, πάλι στο πως είναι να κάνεις σχέση με πουτάνα κατέληξες...Τόσο μεγάλη πληγή άφησε το παρελθόν? :coffee: Κάνε τώρα και μια ανάλυση για τις ''μεγαλωμένες από σπίτι'' κοπέλες οι οποίες είναι ταυτόχρονα σεξουαλικά ενεργές, αυτό είναι και το θέμα μας άλλωστε, για τα υπόλοιπα υπάρχει αντίστοιχο νήμα.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ίσα μωρή πουστρα που καταλαβαίνεις τις γυναίκες.....μήπως και καταλαβαίνεις τι σκέφτονται live????
μην ξεχνας εχουν τον ιδιο προσανατολισμο :wink: κυνηγανε τον μητσο τον βαρκαρη με το παλαμαρι
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Γιατι ρε τζορμπακοφ, αμα ενας αντρας γαμαει στα μπουρδελα καθε δευτερα τεταρτη παρασκευη και καθε σ/κ παιρνει μια βιζιτα, ειναι σωστο υποκειμενο για οικογενεια; Οταν θα χει περιοδο η αλλη θα πηγαινει να γαμαει αλλες, οταν θα ειναι εγκυος η αλλη θα πηγαινει να γαμαει αλλες, οταν θα βαριεται να την γαμησει επειδη σιτεψε, θα πηγαινει να γαμαει αλλες.

Δεν θα συγκρινεις την ιεροδουλη με ενα τιμιο λαικο παλικαρι, θα την συγκρινεις ειτε με εναν φανατικο μπουρδελιαρη ειτε με κανα γαμηκουλα που γαμαει οτι κινειται σε καθημερινη/εβδομαδιαια βαση. Και σαν αντρες, ας ειμαστε ειλικρινεις, ΔΕΝ ειμαστε μονογαμικα οντα. Εξαιρεσεις υπαρχουν, αλλα 9/10 αντρες, ακομα κι αν παντρευτουν την γυναικα της ζωης τους, οταν θα ερθει ενα ωραιο μουνι να τους πιασει το πουτσο, θα το σκισουν χωρις καν να το σκεφτουν.

Αδερφέ θα σου πω, οκ σεβαστό το ερώτημα και λογικό.

Ο άντρας που πάει για γάμο πάει για οικογένεια. Απλώς πολλές φορές για να μη πω σχεδόν όλες, πάει για λάθος λόγους. Δηλαδή; Για να κρατήσει τη γυναίκα δίπλα του ή γιατί δεν έχει άλλες επιλογές. Οι παίκτες είναι λίγοι. Σκέψου. Είσαι με δέκα εκατομμύρια ζεις καλή ζωη, θα πας να παντρευτείς; Ποια; Την «αγάπη της ζωής σου»; Χαχαχαχα

Κατάλαβες; Έλλειψη επιλογών είναι ο γάμος. Αυτό μόνο. και απλά συμβιβάζεσαι, και όταν το κάνουν και οι δυο, έχεις γάμο που κρατάει.

Τώρα παρε αυτό που σου είπα και βάλτο μαζί με το προηγούμενο πράγμα που είπα για τις βίζιτες και τα βιώματα. Και έλα πες μου αν έχω άδικο.

Βλέπεις τι ωραια δένει όλο με απόλυτη λογική; Αυταααα...

Τα σέβη μου.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
429
Like
774
Πόντοι
81
Αδερφέ θα σου πω, οκ σεβαστό το ερώτημα και λογικό.

Ο άντρας που πάει για γάμο πάει για οικογένεια. Απλώς πολλές φορές για να μη πω σχεδόν όλες, πάει για λάθος λόγους. Δηλαδή; Για να κρατήσει τη γυναίκα δίπλα του ή γιατί δεν έχει άλλες επιλογές. Οι παίκτες είναι λίγοι. Σκέψου. Είσαι με δέκα εκατομμύρια ζεις καλή ζωη, θα πας να παντρευτείς; Ποια; Την «αγάπη της ζωής σου»; Χαχαχαχα

Κατάλαβες; Έλλειψη επιλογών είναι ο γάμος. Αυτό μόνο. και απλά συμβιβάζεσαι, και όταν το κάνουν και οι δυο, έχεις γάμο που κρατάει.

Τώρα παρε αυτό που σου είπα και βάλτο μαζί με το προηγούμενο πράγμα που είπα για τις βίζιτες και τα βιώματα. Και έλα πες μου αν έχω άδικο.

Βλέπεις τι ωραια δένει όλο με απόλυτη λογική; Αυταααα...

Τα σέβη μου.
ρε αδερφε δε θεωρεις πως το "ελλειψη επιλογων" ειναι λιγο υπερβολικο ? μπορεις να τα συνδιασεις ολα αυτα και απο μεριας δικιας σου και αντιστοιχα της συζηγου με εξυπνες κινησεις
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
φυσικα και η γυναικα.Μα οι γυναικες ειναι περισσοτερο ενεργες σεξουαλικα
Ω ρε γμτ αυτός είν’ ο λόγος;;
s.gif


Κι εγώ νόμιζα ότι αυτό ισχύει επειδή στο πυρφοριστάν οι σαλιάρηδες ιππότες δεν τις αφήνουν σε ησυχία κι είναι πρόθυμοι να πουν σε όλα « ΝΑΙ»...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.273
Κριτικές
8
Like
32.601
Πόντοι
6.536
Η κοπελα που ειχα φτασει στο παρα 5 να παντρευτω ειχε ξεκινησει να γαμιεται απο τα 14 με ενα φιλο του θειου της.
Συνολικα ως τα 26 της ειχε παει με 500 διαφορετικα αρσενικα
Ειχε απατησει ολες της τις σχεσεις και ειχε παει με μαυρους και ασιατες
Της ειχαν αφιερωσει ολοκληρη τουρτα μοναδα πεζικου για τα γαμησια που τους χαρισε
Εξαιρετικο κοριτσι φοβερος χαρακτηρας πολυ ομορφη και στο σεξ μαιτρεσα
Καποτε με ειχε συστησει σε κατι πρωην της οταν περασα να την παρω απο ενα αθλητικο ομιλο καλαθοσφαιρισης
Υπεροχη απλα
Σε έχω παρατηρήσει γενικά....
Έξυπνος αλλά σου αρέσει για κάποιο περίεργο λόγο η φιδίαση.
Αν είχε emoticon φιδάκι θα είχες αρκετά....

Πάρε ένα....


nat geo desert GIF by National Geographic Channel
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.273
Κριτικές
8
Like
32.601
Πόντοι
6.536
Ρε τύποι αν σου αρέσει η γκόμενα πούτσα σου πόσες ψωλές έχει στραγγίξει....
Αν περνάς καλά και επικοινωνεις αληθινά(το πιο δυσκολο)όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ρε τύποι αν σου αρέσει η γκόμενα πούτσα σου πόσες ψωλές έχει στραγγίξει....
Αν περνάς καλά και επικοινωνεις αληθινά(το πιο δυσκολο)όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα.
Ντάξει ρε λεβέντη αλλού εστιάζουμε. Στο ότι μια τρύπια, δεν θα σταματήσει το ψωλάρμεγμα επειδή βρήκε εσένα (ή ΚΑΙ εσένα)...:wink::grin:
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Πώς να το πω σε μια πρόταση...

Σαν υποθέσουμε ότι έχουμε έναν άντρα και μια γυναίκα. Ο άντρας πάει με 100 γυναίκες. Η γυναίκα πάει με 100 άντρες.

Τα ίδια τραυματα θα έχει μια γυναίκα που την ξεμουνιασαν εκατό και ο άντρας που γαμησε εκατό; Την ίδια αλλαγή στην ψυχολογία; Έχει ο άντρας τις ίδιες πεποιθήσεις με την γυναίκα; Τον ίδιο σκοπό; Ποιος νιώθει χρησιμοποιημένος από τους δυο; Ποιος κυνηγάει το δράμα; Ποιος από τους δυο θέλει η ζωη του να είναι σαν ταινία; Ποιος από τους δυο θα αίρεται μετά εύκολα στη σχέση γιατί παρτουζωθηκε; Ποιανού η μπογιά ξεβαφει;

Θες να κάτσω να σε πω τα αυτονόητα; Αφού δε σας κόβει...
Τύπε μου μάλλον δεν εχει τύχει να γνωρίσεις γυναίκες που ξέρουν να ξεπουτσιάζουν μα δεις αυτοπεποίθηση. Όσο για την ψυχολογία τις κακογαμημένες και αγάμητες να φοβάσαι και ακριβώς τα ίδια ισχύουν για τους άνδρες. Έλεος καπου με τις αντιλήψεις του 50.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

μεγάλο ψέμα αυτό και το ξέρεις καλύτερα από εμένα ότι μία γυναίκα που παίρνει χρήματα για να κάνει σεξ κοινώς το έχει κάνει επάγγελμα, δεν το κάνει τζάμπα ποτέ απαράβατος κανόνας αυτός, εξαιρείται η περίπτωση μόνο αν έχει ''τυλίξει'' κάποιον μπουνταλά που έχαψε το παραμύθι της Σταχτοπούτας.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
μεγάλο ψέμα αυτό και το ξέρεις καλύτερα από εμένα ότι μία γυναίκα που παίρνει χρήματα για να κάνει σεξ κοινώς το έχει κάνει επάγγελμα, δεν το κάνει τζάμπα ποτέ απαράβατος κανόνας αυτός, εξαιρείται η περίπτωση μόνο αν έχει ''τυλίξει'' κάποιον μπουνταλά που έχαψε το παραμύθι
ναι φίλε, τα κορίτσια δεν έχουν γκόμενους και προσωπική ζωή...:jerking:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ω ρε γμτ αυτός είν’ ο λόγος;;
s.gif


Κι εγώ νόμιζα ότι αυτό ισχύει επειδή στο πυρφοριστάν οι σαλιάρηδες ιππότες δεν τις αφήνουν σε ησυχία κι είναι πρόθυμοι να πουν σε όλα « ΝΑΙ»...
εννοω οτι ειναι πιο απλο για εκεινη να βρει καποιον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LION7

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom