Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ρε τύποι αν σου αρέσει η γκόμενα πούτσα σου πόσες ψωλές έχει στραγγίξει....
Αν περνάς καλά και επικοινωνεις αληθινά(το πιο δυσκολο)όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα.
αν δεν σε νοιαζει οτι οι πιθανότητες να πηγαινει και με αλλους ειναι αυξημενες τοτε ναι
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
όταν μια του επαγγέλματος έχει σχέση με κάποιον, αυτός λέγεται νταβατζής και όχι γκόμενος
Ξεχνάμε και τα βασικά...
Αν της τα παίρνει ειναι νταβατζής. Αλλιως γκόμενος.
Ηλίθια συζητηση για τα αυτονόητα...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.596
Πόντοι
6.536
αν δεν σε νοιαζει οτι οι πιθανότητες να πηγαινει και με αλλους ειναι αυξημενες τοτε ναι
Γιατί έχεις τετοιες ανασφάλειες ρε τύπε?
Αν διαπιστώσεις κάτι τέτοιο πας παρακάτω.
Χαλαρώστε τύποι.

:grouphug:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ξεχνάμε και τα βαδικά...
Αν της τα παίρνει ειναι νταβατζής. Αλλιως γκόμενος.
Ηλίθια συζητηση για τα αυτονόητα...

πάντως αν το γνωρίζει ότι η γκόμενα του είναι βιζιτού και κάθεται σ' αυτή την σχέση θεωρώ ότι είναι άξιος της μοίρας του όποιος έχει γκόμενα βίζιτα εν γνώση του.

αν τώρα είναι περίπτωση όπως περιγράφει παραπάνω ο Τάσος Καρυπίδης αλίμονο για τα κέρατα του ανθρώπου
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
κρίμα τον δύσμοιρο τον άνθρωπο
ρε φιλε εδω ειχα καποτε μια σχεση παντρεμενη η τυπισσα ,και ο αντρας της ηταν τοσο βλακας που ενω του ελεγε τελος μαζεψε τα και καν την και δεν θελω τιποτα ουτε για το παιδι ο τυπος καθονταν εκει και ετρωγε το κερατο τι λες τωρα σε αλλο κοσμο ζεις
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Διαβαζω προσεκτικα ολους τους Φιλους....προσωπικα σκεφτομουν ενα σεναριο.....πες...λεω...πες....κανεις μια γνωριμια με σκοπο να κανεις σχεση και αν προχωρησει γιατι οχι και για γαμο......και στην αρχη της γνωριμιας σε ρωταει εκεινη....."Πες μου κατι για την ζωη σου.....?? "και εσυ αρχισεις και τις εξιστορεις τις μπουρδελοτσαρκες σου....οτι εχεις κανει γλυφομουνια σε ιεροδουλες....εχεις φαει και 5-6 Κωλαρακια.....εχεις κανει το μισο Καμασουτρα....δεν εχεις αφησει στριπτιζαδικο για στριπτιζαδικο.....και κωλομπαρο για κωλομπαρο....εχεις παρει και καμμια 10 καλντεριμιτζουδες καποιες φορες επειδη αισθανοσουνα μοναξια.....και στο νεαρο της ηλικιας σου εκανες και με κανενα κολλητο καμμια παρτουζα ετσι για να γελασατε..... τι γνωμη θα σχηματιζε για σενα????
Ας πουμε θα ελεγε οτι εισαι χορτατος...και αν δημιουργησεις σχεση μαζι της θα εισαι πιστος......
Ας πουμε θα ελεγε οτι εκανες οτι εκανες....ολοι εχουμε παρελθον....και η ζωη μας αρχιζει απο τωρα.....
Ας πουμε και οτι εφευγε τρεχωντας.......
Ολοι θελουνε το Παραμυθι...και οι μεν...και οι δεν......η αληθεια θελει "αντερα" δυστυχως...
Μενω στην αντιμετωπιση που εχουν οι εργαζομενες για τους πελατες......Ετσι και περασεις την πορτα του οικου.....1 φορα Πορνος...Παντα Πορνος.....
Συγγνωμη αν σας κουρασα και να περνατε καλα....
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
ρε φιλε εδω ειχα καποτε μια σχεση παντρεμενη η τυπισσα ,και ο αντρας της ηταν τοσο βλακας που ενω του ελεγε τελος μαζεψε τα και καν την και δεν θελω τιποτα ουτε για το παιδι ο τυπος καθονταν εκει και ετρωγε το κερατο τι λες τωρα σε αλλο κοσμο ζεις

Απλα δε μπορούσε να σε δει λόγω ύψους, μην αγχώνεσαι άρχοντα.
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
ρε αδερφε δε θεωρεις πως το "ελλειψη επιλογων" ειναι λιγο υπερβολικο ? μπορεις να τα συνδιασεις ολα αυτα και απο μεριας δικιας σου και αντιστοιχα της συζηγου με εξυπνες κινησεις

Τι εννοείς; Ανταλλαγή συντρόφων; Μη να χαρείς...
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.497
μεγάλο ψέμα αυτό και το ξέρεις καλύτερα από εμένα ότι μία γυναίκα που παίρνει χρήματα για να κάνει σεξ κοινώς το έχει κάνει επάγγελμα, δεν το κάνει τζάμπα ποτέ απαράβατος κανόνας αυτός, εξαιρείται η περίπτωση μόνο αν έχει ''τυλίξει'' κάποιον μπουνταλά που έχαψε το παραμύθι της Σταχτοπούτας.
Λάθος κάνεις. Δεν με νοιάζει να σε πεισω.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Σε έχω παρατηρήσει γενικά....
Έξυπνος αλλά σου αρέσει για κάποιο περίεργο λόγο η φιδίαση.
Αν είχε emoticon φιδάκι θα είχες αρκετά....

Πάρε ένα....


nat geo desert GIF by National Geographic Channel
Καθε ιστορια που αποτελει αφηγηση ειναι λογικο να δημιουργει αμφιβολια ως προς την αληθεια της...
Ωστοσο παντα θελω να περασω ενα μηνυμα.
Στην προκειμενη:
Μην εμπιστευεστε τις γυναικες και οι γυναικες εχουν γραψει πολλα περισσοτερα χιλιομετρα απ οσα λενε.
Τα δικα τους φιδια να φοβαστε οταν λενε οτι πηγαν με 2 η 3...
Η οτι "δεν κερατωνουν"
Ποσο ξαφνιαζονται οι κοπελες που βγαινω οταν τους λεω πως "μου αρεσει να εχεις πλουσιο παρελθον"
και οτι "εισαι ελευθερη να πας με οποιον θες χωρις να μου δωσεις λογαριασμο"
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
Τύπε μου μάλλον δεν εχει τύχει να γνωρίσεις γυναίκες που ξέρουν να ξεπουτσιάζουν μα δεις αυτοπεποίθηση. Όσο για την ψυχολογία τις κακογαμημένες και αγάμητες να φοβάσαι και ακριβώς τα ίδια ισχύουν για τους άνδρες. Έλεος καπου με τις αντιλήψεις του 50.
Οι κακογαμημενες ειναι μια περιπτωση και πολυγαμημενες αλλη. Ελπιζω να μην επενδυσεις σε καμια πραγματικα πολυγαμημενη γιατι δεν θα εχεις καλο τελος.
Και αφηστε ολοι τις προοδευτικουρες για αντιληψεις του 50, στο 2022 ειμαστε και με τα σημερινα δεδομενα μιλαμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Λάθος κάνεις. Δεν με νοιάζει να σε πεισω.

ίσως να κάνω λάθος εξάλλου τα λάθη είναι για τους ανθρώπους. θέλω όμως να μου δώσεις μια πειστική απάντηση στην παρακάτω απορία μου. :D:
Λύσε μου όμως μια απορία πως νιώθει ο γκόμενος σου όταν γνωρίζει ότι εσύ παράλληλα με την σχέση σου εκδίδεσαι και με άλλους άντρες? ή δεν του το έχεις πει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.151
Πόντοι
9.297
Σήμερα, για να έχεις σχέση μετά τα 35 σου πρέπει να είσαι είτε γενναίος, είτε εύπορος ή άνετος οικονομικά με σπίτι, αμάξια, σταθερά εισοδήματα κλπ, είτε πολύ θύμα. Ενδεχομένως και τα 3 μαζί. Συνήθως οι άντρες είμαστε τέρμα θύματα και χάπατα.
Μόνο σχέση;Δεν λες...και γάμο!!!
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.497
οι επαγγελματίες βίζιτουδες, κομματάκι δύσκολο, νταβατζή μπορεί γκόμενο όμως όχι
Δεν είμαι Επαγγελματίας. Κ εννοείται οτι έχω προσωπική ζωή κ εννοείται οτι έχω κ Καυλες τις οποίες ικανοποιώ στην προσωπική μ ζωή. Οχι θα το έχω μόνο για δουλειά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ίσως να κάνω λάθος εξάλλου τα λάθη είναι για τους ανθρώπους.
Λύσε μου όμως μια απορία πως νιώθει ο γκόμενος σου όταν γνωρίζει ότι εσύ παράλληλα με την σχέση σου εκδίδεσαι και με άλλους άντρες? ή δεν του το έχεις πει?
Αυτό νομίζω αφορά εμένα κ τον γκομενο μ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom