Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Vlad, δεν απομονώνω την κουβέντα σου, αλλά σκέψου το πιο απλό ..

βγαίνω εγώ σήμερα το βράδυ σε ένα μπαρ για να βρω θηλυκό, να φλερτάρω κ στο τέλος να γ@μησω..

Βγαίνει κ μια γυναίκα που θέλει και αυτή (το πω κυνικά) να γ@μηθεί ..

Ποιος λες έχει περισσότερες ελπίδες να πετύχει τον σκοπό του, στο τέλος της ημέρας ?
φυσικα και η γυναικα.Μα οι γυναικες ειναι περισσοτερο ενεργες σεξουαλικα
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.274
Like
3.529
Πόντοι
1.706
Όταν μου πει [ και στο ξεκάρφωτο και δίχως να έχω ασχοληθεί κτλ ] ότι έχει πάει με τρεις , ένα είναι το μόνο σίγουρο . Το ότι παρτούζα έχει κάνει με έως τρεις μαζί το λιγότερο .
Μα μέχρι τρείς είναι δεσμός, δεν είναι παρτούζα.....
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ισχύει. Προ ημερών με παθών τα συζητούσαμε με μπυρίτσες. Και η κοπελιά στα νύχια. Έκανε join μετά
Ευτυχω΄ς που εγώ τη γλίτωσα :grin:

Αδερφέ... δε ξέρουν. Να ξες μέλος σαν εμένα δεν υπήρξε και δε θα υπάρξει ποτέ. Δε κάθομαι να λέω μαλακιες του Ίντερνετ και κάτι μισογυνηστικα χαζά. Αλλά πού να καταλάβουν τη διαφορα... αφού ζουν σε άλλο σύμπαν.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Σε αυτό το θέμα είμαστε όλοι "μαντράδες"...... γυρνάμε τα χιλιόμετρα λίγο κάτω από τις 100000. Πέρα από την πλάκα μάγκες, μην κάνετε την μαλακία και παντρευτείτε γυναίκα που δεν έχει ζήσει την ζωούλα της, γιατί θα μετά από λίγο,θα είστε σαν το τρολευ Κολιάτσου-Παγκράτι. Από προσωπική εμπειρία, όσες το είχαν δουλέψει το εργαλείο, είναι πιο σίγουρες. Αν πάρετε καμία καταπιεσμένη, αυτή είναι που μόλις δέσει τον γάιδαρό της με 1-2 κουτσούβελα, αρχίζει και το μοιράζει όπου βρει.
Θεωρώ ότι και ο άνδρας κ η γυναίκα όταν την στιγμή που έπρεπε, δεν έχει ζήσει την ζωή του, (αποκτώντας εμπειρίες με διαφορετικούς να το πω πιο απλά), θα έρθει η ώρα που θα το κάνει .. θες στα 35 ? θες στα 40 ? θες στα 50 ?

εκεί θα ανοίξει ο ασκός (είτε είναι άνδρας, είτε γυναίκα) και θα γίνει της τρελής το πανηγύρι από την στέρηση των προηγούμενων ετών
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Αδερφέ... δε ξέρουν. Να ξες μέλος σαν εμένα δεν υπήρξε και δε θα υπάρξει ποτέ. Δε κάθομαι να λέω μαλακιες του Ίντερνετ και κάτι μισογυνηστικα χαζά. Αλλά πού να καταλάβουν τη διαφορα... αφού ζουν σε άλλο σύμπαν.
Καλά στα παπάρια μας τι καταλαβαίνει ο καθένας και τι όχι. Ακριβώς το σκηνικό που περιέγραψες το περνάει καλό μου φιλαράκι και παραλίγο και εγώ. Τώρα ασχέτως αν ήταν βίζιτα ή όχι μπορεί να συμβεί. Απλά τυχαίνει και να ήταν, όπως το είπες ακριβώς δλδ
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
Καλά αποχωρώ απο την κουβέντα για να.μην ξενερωσω παντελώς με το ανδρικό φύλο
Απο την κουβέντα θα ξενερώσεις. Δεν ξενερώνεις όταν πηγαίνεις βιζιτα και δινεις και το πωπουδάκι σου πχ σε εναν 65αρη 140 κιλά , για τα χρήματα και μόνο...και το παραδειγμα δεν ειναι υποθετικο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
εγω θα παραγγειλω μια κινεζα παρθενα σε λιγα χρονια να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
καλα και τα μεταχειρισμενα, αλλα θελω την 5ετη εγγυηση
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω θα παραγγειλω μια κινεζα παρθενα σε λιγα χρονια να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
καλα και τα μεταχειρισμενα, αλλα θελω την 5ετη εγγυηση
κι παρθενα και κινεζα? πως θα καταφέρεις να "μπεις"?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα παραγγειλεις κινεζικο δηλ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Καλά αποχωρώ απο την κουβέντα για να.μην ξενερωσω παντελώς με το ανδρικό φύλο
Εγώ πάντως εάν θες χωρίς λεφτά είμαι μέσα ...δεν έχω τόσα ....50χ είμαι φέτες και να γράψεις και κριτική.....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
κι παρθενα και κινεζα? πως θα καταφέρεις να "μπεις"?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα παραγγειλεις κιζενικο δηλ
με λιγες στροφες και καλα λαδια, να το στρωσω πρωτα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
στο μπου εκτός από γεωπολιτικούς αναλυτές θα βρεις και πολλούς επιστήμονες στη γυναικεία ψυχολογία. Και αυτό το ξέρουν επειδη.... έχουν φάει τόσα άκυρα που μάθαν τις γυναίκες απέξω.


Ψυχαναλυτάρες πάρτε και από εμένα ένα συμπέρασμα. Σας ενοχλεί η κοπέλα σας (όχι οι υπόλοιπες) να έχει πάει με πολλούς επειδή φοβάστε ότι στη σύγκριση θα βγείτε λίγοι. Σας πονάει η κοπέλα σας να έχει κάνει σεξ εκτός σχέσης, επειδή δεν κάνετε εσείς. Κατά βάσει ζηλεύετε να ακούτε για άλλους ότι ήταν πιο σεξουαλικά ενεργοί από εσάς.
Το χειρότερο είναι ότι η παλαιολιθική σας νοοτροπία δημιουργεί ενοχικά συμπλέγματα στις γυναίκες και έτσι ζητάνε συνέχεια σχέση μήπως και τις κατακρίνει η κοινωνία.
Ευτυχώς που καλοκαίριασε και έρχονται οι τουρίστριες. Γιατί ως γνωστόν μόνο για τις γνήσιες Ελληνίδες σας ενδιαφέρει τι χιλιόμετρα έχουν κάνει, οι υπόλοιπες εθνικότητες είναι όλες πουτάνες λόγω ελαττωματικού DNA.
Τύπε οι γυναίκες είναι από μικρές προγραμματισμένες από τη μάνα τους να βρουν τον καλό γαμπρό.. άσχετα αν τις κερδίζει η πούτσα.. κάποια στιγμή θα βγει από το υποσυνείδητο κ θα αρχίσουν την αναζήτηση
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Θα με πει η άλλη που καταπίνει σπερμα ογδοντάρη ότι κουβαλάει ίδια μυαλά με κοπέλα από σπίτι μεγαλωμένη για οικογένεια.. ότι η άλλη που χεζει πελάτη και παίρνει δέκα ψωλές μαζί θα κάτσει με πλούσιο παιδί τέλειο και δε θα ξύνει την κλειτορίδα της ενώ βλέπουν βραδινη ταινία όσο θυμάται τα όργια το καλοκαίρι.

Η γυναικεία φύση είναι. Όταν μια πάρει ορισμένες εμπειρίες ΤΕΛΟΣ. Δεν γυρνάει πίσω. Δε μπορείς να την βάλεις σε τέσσερις τοίχους να είναι ήσυχη, της λείπει το δράμα και πι εναλλαγές. Αν ο άντρας με την οικονομική του κατάσταση μπορεί να προσφέρει μια ζωη με συνεχείς εναλλαγές σε σημείο εμετού (ταξίδια κτλ) θα μείνει ένα διάστημα. Μετά θα σου βγάλει το δράμα η ίδια. Όσο και να σ σέβεται... θα σπάσει. Γι’ αυτό λέμε μακριά από εκδιδόμενη στο θέμα σχέσης - οικογένειας. Ο μόνος τρόπος να πετύχει είναι να διατηρεί την ελευθερία της μέσα σε αυτήν κατά τη διάρκεια και μετά το μεγάλωμα των παιδιών όταν δέσει ο γάιδαρος. Γι’ αυτό είχε νήμα με εναλλαγές συντρόφων και cucks και έλεγα κάποια πράγματα και κει.

Τεσπα δε γαμιεται.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Who Cares Ryan Phillippe GIF by MacGruber

unimpressed morgan freeman GIF

:confused:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καλά στα παπάρια μας τι καταλαβαίνει ο καθένας και τι όχι. Ακριβώς το σκηνικό που περιέγραψες το περνάει καλό μου φιλαράκι και παραλίγο και εγώ. Τώρα ασχέτως αν ήταν βίζιτα ή όχι μπορεί να συμβεί. Απλά τυχαίνει και να ήταν, όπως το είπες ακριβώς δλδ

Ξες τι γίνεται εκεί; Άκου να σε πω να με πεις αν πέφτω μέσα.

Πάει η άλλη κάνει σχέση. Ο τύπος φροντίζει για όλα, της λέει είσαι δίκη μου, σεβασμός κτλ αγάπη μου, επομένως κομμένα τα βραδιά στο κλαμπ κτλ. Κομπλέ.

Μόλις αυτή βαρεθεί, θα του πει αγάπη μου έχω μια ιδεα. Τι... ; Όχι όχι αγάπη είναι καλή ιδεα. Λέγε. Να, να ανοίξω δίκη μου δουλειά. Επομένως νύχια... κατά 99%. Ο τύπος αγοράζει χώρο, καναπέδες ακριβούς, γιανκ και Αλεξανδρίτη λέιζερ ξέρω γω τι.

Δες τώρα τι γίνεται, να σ εξηγήσω. Η γυναίκα δεν έχει ιδεα από μπιζνα. Αυτή νομίζει θα είναι μισή ώρα τη μέρα εκεί σαν το sex and the city και θα γελάει με τις φίλες της πριν πάει για φαγητό έξω. Οι φίλες της δε θα δώσουν φουλ τιμή γιατί «είναι φίλες της χρόνια», αυτοί που δουλεύουν θα πουν «η τυπισα έρχεται και φεύγει» άρα θα της πάρουν πελάτες για πριβέ δουλειά νύχι κτλ, η επιχείριση θα κάνει κοιλιά και θα πέσει εν τέλει. Και ξες τι θα γίνει μετά; Ο φιλος σου θα έχει κάθε μέρα πονοκέφαλο γιατί θα του πρήζει τα παπάρια με το νυχαδικο και το πώς δεν τραβάει. Άρα ο δικός σου έσκασε ένα καρό λεφτά για να μη μπορεί να κάτσει να πιει καφέ μαζί σου έξω χωρίς να του τα πρήζει στο βαιμπερ.

Τεσπα. Λέμε αλήθειες.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλά αποχωρώ απο την κουβέντα για να.μην ξενερωσω παντελώς με το ανδρικό φύλο
Αυτό να κάνεις. Κοπάνα την όσο σώζεται η παρτίδα, γιατί από τη πολλή ξενέρα, θα αναγκαστείς να μας απαξιώσεις τόσο πολύ, ώστε στο τέλος να μην καταδέχεσαι ούτε τα λεφτά μας :2funny::2funny:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
εγω θα παραγγειλω μια κινεζα παρθενα σε λιγα χρονια να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
καλα και τα μεταχειρισμενα, αλλα θελω την 5ετη εγγυηση
5 χρόνια εγγύηση σε Κινέζα;;; Πολύ αισιόδοξο σενάριο!!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Θα με πει η άλλη που καταπίνει σπερμα ογδοντάρη ότι κουβαλάει ίδια μυαλά με κοπέλα από σπίτι μεγαλωμένη για οικογένεια.. ότι η άλλη που χεζει πελάτη και παίρνει δέκα ψωλές μαζί θα κάτσει με πλούσιο παιδί τέλειο και δε θα ξύνει την κλειτορίδα της ενώ βλέπουν βραδινη ταινία όσο θυμάται τα όργια το καλοκαίρι.

Η γυναικεία φύση είναι. Όταν μια πάρει ορισμένες εμπειρίες ΤΕΛΟΣ. Δεν γυρνάει πίσω. Δε μπορείς να την βάλεις σε τέσσερις τοίχους να είναι ήσυχη, της λείπει το δράμα και πι εναλλαγές. Αν ο άντρας με την οικονομική του κατάσταση μπορεί να προσφέρει μια ζωη με συνεχείς εναλλαγές σε σημείο εμετού (ταξίδια κτλ) θα μείνει ένα διάστημα. Μετά θα σου βγάλει το δράμα η ίδια. Όσο και να σ σέβεται... θα σπάσει. Γι’ αυτό λέμε μακριά από εκδιδόμενη στο θέμα σχέσης - οικογένειας. Ο μόνος τρόπος να πετύχει είναι να διατηρεί την ελευθερία της μέσα σε αυτήν κατά τη διάρκεια και μετά το μεγάλωμα των παιδιών όταν δέσει ο γάιδαρος. Γι’ αυτό είχε νήμα με εναλλαγές συντρόφων και cucks και έλεγα κάποια πράγματα και κει.

Τεσπα δε γαμιεται.

Γιατι ρε τζορμπακοφ, αμα ενας αντρας γαμαει στα μπουρδελα καθε δευτερα τεταρτη παρασκευη και καθε σ/κ παιρνει μια βιζιτα, ειναι σωστο υποκειμενο για οικογενεια; Οταν θα χει περιοδο η αλλη θα πηγαινει να γαμαει αλλες, οταν θα ειναι εγκυος η αλλη θα πηγαινει να γαμαει αλλες, οταν θα βαριεται να την γαμησει επειδη σιτεψε, θα πηγαινει να γαμαει αλλες.

Δεν θα συγκρινεις την ιεροδουλη με ενα τιμιο λαικο παλικαρι, θα την συγκρινεις ειτε με εναν φανατικο μπουρδελιαρη ειτε με κανα γαμηκουλα που γαμαει οτι κινειται σε καθημερινη/εβδομαδιαια βαση. Και σαν αντρες, ας ειμαστε ειλικρινεις, ΔΕΝ ειμαστε μονογαμικα οντα. Εξαιρεσεις υπαρχουν, αλλα 9/10 αντρες, ακομα κι αν παντρευτουν την γυναικα της ζωης τους, οταν θα ερθει ενα ωραιο μουνι να τους πιασει το πουτσο, θα το σκισουν χωρις καν να το σκεφτουν.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Ξες τι γίνεται εκεί; Άκου να σε πω να με πεις αν πέφτω μέσα.

Πάει η άλλη κάνει σχέση. Ο τύπος φροντίζει για όλα, της λέει είσαι δίκη μου, σεβασμός κτλ αγάπη μου, επομένως κομμένα τα βραδιά στο κλαμπ κτλ. Κομπλέ.

Μόλις αυτή βαρεθεί, θα του πει αγάπη μου έχω μια ιδεα. Τι... ; Όχι όχι αγάπη είναι καλή ιδεα. Λέγε. Να, να ανοίξω δίκη μου δουλειά. Επομένως νύχια... κατά 99%. Ο τύπος αγοράζει χώρο, καναπέδες ακριβούς, γιανκ και Αλεξανδρίτη λέιζερ ξέρω γω τι.

Δες τώρα τι γίνεται, να σ εξηγήσω. Η γυναίκα δεν έχει ιδεα από μπιζνα. Αυτή νομίζει θα είναι μισή ώρα τη μέρα εκεί σαν το sex and the city και θα γελάει με τις φίλες της πριν πάει για φαγητό έξω. Οι φίλες της δε θα δώσουν φουλ τιμή γιατί «είναι φίλες της χρόνια», αυτοί που δουλεύουν θα πουν «η τυπισα έρχεται και φεύγει» άρα θα της πάρουν πελάτες για πριβέ δουλειά νύχι κτλ, η επιχείριση θα κάνει κοιλιά και θα πέσει εν τέλει. Και ξες τι θα γίνει μετά; Ο φιλος σου θα έχει κάθε μέρα πονοκέφαλο γιατί θα του πρήζει τα παπάρια με το νυχαδικο και το πώς δεν τραβάει. Άρα ο δικός σου έσκασε ένα καρό λεφτά για να μη μπορεί να κάτσει να πιει καφέ μαζί σου έξω χωρίς να του τα πρήζει στο βαιμπερ.

Τεσπα. Λέμε αλήθειες.
Περίπου μέσα. Ντάξει το φιλαράκι δε της αγόρασε/νοίκιασε χώρο αλλά έφτιαξε τη φάση σπίτι+πάει σε άλλα σπίτια. Τ0 80% των πελατών βίζιτες/πρώην βίζιτες παρτάλια/κωλομπαρούδες. Βασικά το έκανε για να έχει να ασχολείται με κάτι υποτίθεται. Το οικονομικό ας μη το πιάσουμε γενικά. Δε θα πω μηνιαία έξοδα γιατί θα μας πουν και φιδέμπορες αλλά είναι 4ψήφιο προφανώς και μάλιστα στα πολύ υψηλά κλιμάκια. Γενικά γάμησε τα, μπουρδελοκατάσταση κυριολεκτικά και μεταφορικά :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom