Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Σε αυτό το θέμα είμαστε όλοι "μαντράδες"...... γυρνάμε τα χιλιόμετρα λίγο κάτω από τις 100000. Πέρα από την πλάκα μάγκες, μην κάνετε την μαλακία και παντρευτείτε γυναίκα που δεν έχει ζήσει την ζωούλα της, γιατί θα μετά από λίγο,θα είστε σαν το τρολευ Κολιάτσου-Παγκράτι. Από προσωπική εμπειρία, όσες το είχαν δουλέψει το εργαλείο, είναι πιο σίγουρες. Αν πάρετε καμία καταπιεσμένη, αυτή είναι που μόλις δέσει τον γάιδαρό της με 1-2 κουτσούβελα, αρχίζει και το μοιράζει όπου βρει.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γιατί η μπογιά μιας γυναίκας ξεβαφει αν είχε πολλούς σεξουαλικούς παρτενέρ
γιατι αλλο να το κανει ενας αντρας και αλλο μια γυναικα.και δε μιλαω για το ποιο ειναι το δικαιο η οχι..αριθμητικα οσο δικαιο ειναι για εναν αντρα,αλλο τοσο ειναι για τη γυναικα.Ψυχοσωματικα και βιολογικα δεν ειναι το ιδιο δεσποινις μου..Εχεις δει πουθενα μπουρδελα για γυναικες? αλλο να κερατωσει ενας αντρας και αλλο μια γυναικα πχ..ενας αντρας μπορει να παει με 100 γυναικες αλλα να αγαπαει μια..η γυναικα ομως δεν ειναι το ιδιο αν παει με αλλον αντρα.Για αυτο και οι αντρες αποφευγουν αυτες τις γυναικες.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Γιατί πρέπει κάποιος να νιώθει χρησιμοποιημένος? Γιατί η μπογιά μιας γυναίκας ξεβαφει αν είχε πολλούς σεξουαλικούς παρτενέρ
Πωπω παλαιολιθικές αντιλήψεις Παναγία μ

Άννα... ξέρεις ότι αν ανοίξουμε κουβέντα οι δυο μας θα τα πούμε σωστά και αληθινά, τώρα άσε το παραμύθι έχει εδώ δέκα παιδιά που τα στέλνεις πάνω μου για μπινελίκι.

Φυσικά και ξεβαφει η μπογιά, φυσικά και αποκομίζετε τραυματα, από εμπειρία σε ραντεβού μέχρι και πεποιθήσεις για τον άντρα γενικότερα σε ότι αφορά σχέση-οικογένεια, από πιστεύω και στερεότυπα, μέχρι συμπεριφορικες αλλαγές, μια από τις οποίες ανέφερα πριν.

Γι’ αυτό χτες το βράδυ τα έλεγες «έξω από τα δόντια», σε κάτι παιδιά.
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
και που διαφερουν οι αντρες?
μενουμε πιστοι?
Δεν είναι το ίδιο ο άντρας με τη γυναίκα. Εντελώς άλλη ψυχολογία και εγκεφαλική λειτουργία.
Ο άντρας μετα από 100 γυναικες μπορει να νιωσει αισθήματα για την 101η, η γυναικα απλά μετράει άλλον έναν. Υπαρχει πλήρης ανάλυση γι αυτό απο ψυχιάτρους κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
γιατι αλλο να το κανει ενας αντρας και αλλο μια γυναικα.και δε μιλαω για το ποιο ειναι το δικαιο η οχι..αριθμητικα οσο δικαιο ειναι για εναν αντρα,αλλο τοσο ειναι για τη γυναικα.Ψυχοσωματικα και βιολογικα δεν ειναι το ιδιο δεσποινις μου..Εχεις δει πουθενα μπουρδελα για γυναικες? αλλο να κερατωσει ενας αντρας και αλλο μια γυναικα πχ..ενας αντρας μπορει να παει με 100 γυναικες αλλα να αγαπαει μια..η γυναικα ομως δεν ειναι το ιδιο αν παει με αλλον αντρα.Για αυτο και οι αντρες αποφευγουν αυτες τις γυναικες.
Φιλε επιτρεψε μου να διαφωνησω
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Σε αυτό το θέμα είμαστε όλοι "μαντράδες"...... γυρνάμε τα χιλιόμετρα λίγο κάτω από τις 100000. Πέρα από την πλάκα μάγκες, μην κάνετε την μαλακία και παντρευτείτε γυναίκα που δεν έχει ζήσει την ζωούλα της, γιατί θα μετά από λίγο,θα είστε σαν το τρολευ Κολιάτσου-Παγκράτι. Από προσωπική εμπειρία, όσες το είχαν δουλέψει το εργαλείο, είναι πιο σίγουρες. Αν πάρετε καμία καταπιεσμένη, αυτή είναι που μόλις δέσει τον γάιδαρό της με 1-2 κουτσούβελα, αρχίζει και το μοιράζει όπου βρει.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι λες ρε φίλε..... αυτό που λες ισχύει για τον άντρα όχι για τη γυναίκα και δη βίζιτα.

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα απλό και ίσως το πιάσεις.

Μια γυναίκα που έχει φάει χίλιες πουτσες στη δουλειά και παρτουζες, δωστης ένα εκατομμύριο σε βίλα μέσα να αραζετε με τα όλα της, ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ. Θα της λείπει η παρτουζα που έκανε κάποτε στη Μύκονο. Η γυναίκα όταν έχει αποκομίσει τέτοια ζωη και τραυματα μαζί, ζητάει το δραμα! Δωστης τον τέλειο άντρα, θα βαρεθεί! Δεν καταλαβαίνετε; Γι’ αυτό είναι δύσκολο να βγουν από αυτό. Γι’ αυτό όταν η μπογιά περάσει, ορισμένες βρίσκουν άγκυρα έναν ευκολοχειρισιμο τύπο που θα της δώσει την δυνατότητα να είναι «ελεύθερη μέσα στη σχέση». Τι εννοώ; Πες ότι παντρεύεσαι μια εξ βίζιτα. Και της λες έχεις τα πάντα κτλ αλλά θα είσαι σπίτι, ξες δε θα ξενοπηδιεσαι κτλ κτλ. Ξες τι θα σου πει αργότερα; «Μωρό μου να ξεκινήσω δίκη μου μπιζνα», συνήθως κάτι με νύχια κτλ. Ως εισιτήριο για να μην είναι μέσα, γιατί ΒΑΡΙΕΤΑΙ.

Α ρε μάγκες... είστε θύματα.
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
Σε αυτό το θέμα είμαστε όλοι "μαντράδες"...... γυρνάμε τα χιλιόμετρα λίγο κάτω από τις 100000. Πέρα από την πλάκα μάγκες, μην κάνετε την μαλακία και παντρευτείτε γυναίκα που δεν έχει ζήσει την ζωούλα της, γιατί θα μετά από λίγο,θα είστε σαν το τρολευ Κολιάτσου-Παγκράτι. Από προσωπική εμπειρία, όσες το είχαν δουλέψει το εργαλείο, είναι πιο σίγουρες. Αν πάρετε καμία καταπιεσμένη, αυτή είναι που μόλις δέσει τον γάιδαρό της με 1-2 κουτσούβελα, αρχίζει και το μοιράζει όπου βρει.
Αυτο ειναι σωστό φίλε. Δουλεμένο το εργαλειο ομως όχι να χρειαζεται ολικο ρεκτιφιέ
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Δεν είναι το ίδιο ο άντρας με τη γυναίκα. Εντελώς άλλη ψυχολογία και εγκεφαλική λειτουργία.
Ο άντρας μετα από 100 γυναικες μπορει να νιωσει αισθήματα για την 101η, η γυναικα απλά μετράει άλλον έναν. Υπαρχει πλήρης ανάλυση γι αυτό απο ψυχιάτρους κλπ
Οχι φιλε μου
και η γυναικα μπορει να νιωσει για τον 1001 ο
Ουτε ισχυουν τα περι εγκεφαλικοτητας των γυναικων στο σεξ
Εχω γνωρισει γκομενες που,,,,ακουγες τις ωοθηκες να βαρανε σαν ,,,,μπεγλερια
Και αντρες που αν δεν αγπαουσαν δεν τους εκανε κουκου με τπτ :hi:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Γιατί πρέπει κάποιος να νιώθει χρησιμοποιημένος? Γιατί η μπογιά μιας γυναίκας ξεβαφει αν είχε πολλούς σεξουαλικούς παρτενέρ
Πωπω παλαιολιθικές αντιλήψεις Παναγία μ
όχι ρε συ ο Τζορμαλάκας σεξιστής δεν είναι... βαθειά φιλελεύθερο πνεύμα...
απείρου βάθους...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anna24
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Φιλε επιτρεψε μου να διαφωνησω
φυσικα υπάρχουν και γυναικες που λειτουργουν σαν "αντρες"...προσφατα ειχα μια κουβέντα με ενα φιλο με ρωτησε θα επερνες ποτε στα σοβαρα μια απο τιντερ-μπαντου? του λεω οχι....μου λεει ακομα και αν ηταν γαμω τα ατομα? του λεω κοιτα να δεις....το να μιλαει και να γαμιεται καποια με πολλους,αυτο δεν την κανει "λιγοτερο γαμω τα ατομα"...ολες εκει μεσα ειναι θηλυκος βλαδιμηρος..και πιστεψε με δε θα ηθελα να ανοιξω σπιτι με μια θηλυκη εκδοση του εαυτου μου
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι λες ρε φίλε..... αυτό που λες ισχύει για τον άντρα όχι για τη γυναίκα και δη βίζιτα.

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα απλό και ίσως το πιάσεις.

Μια γυναίκα που έχει φάει χίλιες πουτσες στη δουλειά και παρτουζες, δωστης ένα εκατομμύριο σε βίλα μέσα να αραζετε με τα όλα της, ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ. Θα της λείπει η παρτουζα που έκανε κάποτε στη Μύκονο. Η γυναίκα όταν έχει αποκομίσει τέτοια ζωη και τραυματα μαζί, ζητάει το δραμα! Δωστης τον τέλειο άντρα, θα βαρεθεί! Δεν καταλαβαίνετε; Γι’ αυτό είναι δύσκολο να βγουν από αυτό. Γι’ αυτό όταν η μπογιά περάσει, ορισμένες βρίσκουν άγκυρα έναν ευκολοχειρισιμο τύπο που θα της δώσει την δυνατότητα να είναι «ελεύθερη μέσα στη σχέση». Τι εννοώ; Πες ότι παντρεύεσαι μια εξ βίζιτα. Και της λες έχεις τα πάντα κτλ αλλά θα είσαι σπίτι, ξες δε θα ξενοπηδιεσαι κτλ κτλ. Ξες τι θα σου πει αργότερα; «Μωρό μου να ξεκινήσω δίκη μου μπιζνα», συνήθως κάτι με νύχια κτλ. Ως εισιτήριο για να μην είναι μέσα, γιατί ΒΑΡΙΕΤΑΙ.

Α ρε μάγκες... είστε θύματα.
Ενω εμεις δε βαριομαστε τυπε?
το ρητο "καθε μερα κατσικακι δεν παει κατω,θελω και γιδα" το χεις ακουσει ποτε?
Ρε τιλετε ρεεεεεεεεε?
Βιλογικη αναγκη ειναι το σεξ,ενστικτο τπτ αλλο
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Καλά αποχωρώ απο την κουβέντα για να.μην ξενερωσω παντελώς με το ανδρικό φύλο

Όχι μη μας το κάνεις αυτό. Κάνε αντίλογο. Αγάπη μου τα παιδιά εδώ δεν είχαν σχέσεις με εκδιδόμενες. Γι’ αυτό δε ξέρουν. Περνάω ως σεξιστής τώρα ενώ στην ουσία δεν έχω κανένα πρόβλημα με το γυναικείο φύλο, απλά δεν τρώω παπά. Γι’ αυτό και αποχωρείς. Να τα λέμε όπως είναι.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
φυσικα υπάρχουν και γυναικες που λειτουργουν σαν "αντρες"...προσφατα ειχα μια κουβέντα με ενα φιλο με ρωτησε θα επερνες ποτε στα σοβαρα μια απο τιντερ-μπαντου? του λεω οχι....μου λεει ακομα και αν ηταν γαμω τα ατομα? του λεω κοιτα να δεις....το να μιλαει και να γαμιεται καποια με πολλους,αυτο δεν την κανει "λιγοτερο γαμω τα ατομα"...ολες εκει μεσα ειναι θηλυκος βλαδιμηρος..και πιστεψε με δε θα ηθελα να ανοιξω σπιτι με μια θηλυκη εκδοση του εαυτου μου
αυτογνωσια
ρησπεκτ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι λες ρε φίλε..... αυτό που λες ισχύει για τον άντρα όχι για τη γυναίκα και δη βίζιτα.

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα απλό και ίσως το πιάσεις.

Μια γυναίκα που έχει φάει χίλιες πουτσες στη δουλειά και παρτουζες, δωστης ένα εκατομμύριο σε βίλα μέσα να αραζετε με τα όλα της, ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ. Θα της λείπει η παρτουζα που έκανε κάποτε στη Μύκονο. Η γυναίκα όταν έχει αποκομίσει τέτοια ζωη και τραυματα μαζί, ζητάει το δραμα! Δωστης τον τέλειο άντρα, θα βαρεθεί! Δεν καταλαβαίνετε; Γι’ αυτό είναι δύσκολο να βγουν από αυτό. Γι’ αυτό όταν η μπογιά περάσει, ορισμένες βρίσκουν άγκυρα έναν ευκολοχειρισιμο τύπο που θα της δώσει την δυνατότητα να είναι «ελεύθερη μέσα στη σχέση». Τι εννοώ; Πες ότι παντρεύεσαι μια εξ βίζιτα. Και της λες έχεις τα πάντα κτλ αλλά θα είσαι σπίτι, ξες δε θα ξενοπηδιεσαι κτλ κτλ. Ξες τι θα σου πει αργότερα; «Μωρό μου να ξεκινήσω δίκη μου μπιζνα», συνήθως κάτι με νύχια κτλ. Ως εισιτήριο για να μην είναι μέσα, γιατί ΒΑΡΙΕΤΑΙ.

Α ρε μάγκες... είστε θύματα.
Ενώ ο άντρας δε βαριέται θέλεις να πεις;;;; Ή ιστορία άλλα πράγματα λέει!!! Όσα αγαθά κι αν έχεις, κάποια στιγμή βαριέσαι τα ίδια και τα ίδια!!! Τα βλέπουμε γύρω μας!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
στο μπου εκτός από γεωπολιτικούς αναλυτές θα βρεις και πολλούς επιστήμονες στη γυναικεία ψυχολογία. Και αυτό το ξέρουν επειδη.... έχουν φάει τόσα άκυρα που μάθαν τις γυναίκες απέξω.


Ψυχαναλυτάρες πάρτε και από εμένα ένα συμπέρασμα. Σας ενοχλεί η κοπέλα σας (όχι οι υπόλοιπες) να έχει πάει με πολλούς επειδή φοβάστε ότι στη σύγκριση θα βγείτε λίγοι. Σας πονάει η κοπέλα σας να έχει κάνει σεξ εκτός σχέσης, επειδή δεν κάνετε εσείς. Κατά βάσει ζηλεύετε να ακούτε για άλλους ότι ήταν πιο σεξουαλικά ενεργοί από εσάς.
Το χειρότερο είναι ότι η παλαιολιθική σας νοοτροπία δημιουργεί ενοχικά συμπλέγματα στις γυναίκες και έτσι ζητάνε συνέχεια σχέση μήπως και τις κατακρίνει η κοινωνία.
Ευτυχώς που καλοκαίριασε και έρχονται οι τουρίστριες. Γιατί ως γνωστόν μόνο για τις γνήσιες Ελληνίδες σας ενδιαφέρει τι χιλιόμετρα έχουν κάνει, οι υπόλοιπες εθνικότητες είναι όλες πουτάνες λόγω ελαττωματικού DNA.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ενω εμεις δε βαριομαστε τυπε?
το ρητο "καθε μερα κατσικακι δεν παει κατω,θελω και γιδα" το χεις ακουσει ποτε?
Ρε τιλετε ρεεεεεεεεε?
Βιλογικη αναγκη ειναι το σεξ,ενστικτο τπτ αλλο

Αυτό ισχύει. Γι’ αυτό και η εκδιδόμενη είναι πεπεισμένη ότι ο άντρας είναι πολυγαμικός και θα κερατώσει. Αλλά μπορεί να υπάρξει και σχέση που θα πάει καλά, ΟΧΙ όμως με γυναίκα πο μυ έχει βιώσει αυτά που σου είπα. Τι να πω άλλο... ΤΙ;
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
Οχι φιλε μου
και η γυναικα μπορει να νιωσει για τον 1001 ο
Ουτε ισχυουν τα περι εγκεφαλικοτητας των γυναικων στο σεξ
Εχω γνωρισει γκομενες που,,,,ακουγες τις ωοθηκες να βαρανε σαν ,,,,μπεγλερια
Και αντρες που αν δεν αγπαουσαν δεν τους εκανε κουκου με τπτ :hi:
Ειναι άποψή σου φιλε. Κάθε κανόνας έχει εξαιρέσεις αλλά αυτές δεν αναιρούν τον κανόνα.
Όσο για τη λειτουργια εγκεφαλου των γυναικων κλπ ας αφήσουμε τους επιστημονες να εχουν καλυτερη αποψη απο εμας
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
..Εχεις δει πουθενα μπουρδελα για γυναικες?
Vlad, δεν απομονώνω την κουβέντα σου, αλλά σκέψου το πιο απλό ..

βγαίνω εγώ σήμερα το βράδυ σε ένα μπαρ για να βρω θηλυκό, να φλερτάρω κ στο τέλος να γ@μησω..

Βγαίνει κ μια γυναίκα που θέλει και αυτή (το πω κυνικά) να γ@μηθεί ..

Ποιος λες έχει περισσότερες ελπίδες να πετύχει τον σκοπό του, στο τέλος της ημέρας ?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Πες ότι παντρεύεσαι μια εξ βίζιτα. Και της λες έχεις τα πάντα κτλ αλλά θα είσαι σπίτι, ξες δε θα ξενοπηδιεσαι κτλ κτλ. Ξες τι θα σου πει αργότερα; «Μωρό μου να ξεκινήσω δίκη μου μπιζνα», συνήθως κάτι με νύχια κτλ. Ως εισιτήριο για να μην είναι μέσα, γιατί ΒΑΡΙΕΤΑΙ.

Α ρε μάγκες... είστε θύματα.
Ισχύει. Προ ημερών με παθών τα συζητούσαμε με μπυρίτσες. Και η κοπελιά στα νύχια. Έκανε join μετά
Ευτυχω΄ς που εγώ τη γλίτωσα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom