Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.507
Με παρεξήγησες. Δεν ήταν σκοπός μου να περάσω ότι χρησιμοποιώ γυναίκες. Έχει να κάνει με την ιδιοσυγκρασία της γυναίκας και αυτή του άντρα, τους ρόλους. Έθεσες πριν ότι «όσο χρησιμοποιημένες» είμαστε, άλλο τόσο είστε και εσείς. Κάτι που από μόνο του είναι ηλιθιο σαν πρόταση γιατί δεν βγάζει νόημα. Μάλλον κάποιος πάτησε πάνω σε αδύναμο σημείο, ένιωσες ότι μειωνεσαι με τέτοιο χαρακτηρισμό (γι’ αυτό και πήρε και μένα η μπάλα), αλλά εγώ άλλο μήνυμα ήθελα να περάσω.
Δηλαδή αν εσύ εχεις πάρει όλη τηνε Αθήνα κ την έχω παρει κ εγώ για σένα δεν τρέχει κάστανο αλλά για Μένα είναι πρόβλημα?
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Επίσης, αδύναμα beta males, είναι κατά κανόνα όσοι γαμάνε με αντίτιμο, που από αυτό ζεις. Ας μην ανοίξουμε αυτό το κεφάλαιο, γιατί θα μιλάμε για ώρες και θα πούμε πράγματα που σίγουρα δεν θες να ακούσεις σχετικά με την γυναίκα.

Θα τα πούμε όλα απόψε στην εκπομπή «αλήθειες με τον Τζορμακα». Είμαστε συντονισμένοι στις 21:30. Καλημέρα!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Δεν θα μπω σε διαδικασία ν απαντήσω. Λυπάμαι τις γυναίκες π εχεις διπλα σ π εσύ νιώθεις οτι χρησιμοποούνται λοιπον. Σε πιάνει μια αηδία
Αδυναμα beta males είναι όσοι Μετά τα σχολικά χρονια ρωτάνε ακόμα μια γυναικα με πόσους έχει πάει
Α ρε Ελλάδα πόσες δεκαετίες πίσω ακόμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι και? Νομίζεις είναι κάποιου ειδους ντροπή?
.........?????
 

Συνημμένα

  • original.jpg
    original.jpg
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 34

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Δηλαδή αν εσύ εχεις πάρει όλη τηνε Αθήνα κ την έχω παρει κ εγώ για σένα δεν τρέχει κάστανο αλλά για Μένα είναι πρόβλημα?

Δεν είναι «πρόβλημα», απλά δεν γίνεται σύγκριση, άλλο feedback έχει σε έναν άντρα και άλλο σε μια γυναίκα. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλο μεσημερι στους Φιλους......εχω κανει καποιες σχεσεις στην ζωη μου αλλα για καποιο ανεξηγητο λογο επαιζε αυτο το σεναριο.......
 

Συνημμένα

  • greek-greek-posts--Favim.com-2151074.jpg
    greek-greek-posts--Favim.com-2151074.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 34

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
Δηλαδή αν εσύ εχεις πάρει όλη τηνε Αθήνα κ την έχω παρει κ εγώ για σένα δεν τρέχει κάστανο αλλά για Μένα είναι πρόβλημα?
To πρόβλημα εισαι εσύ διότι πληρώνεσαι αντί να το κάνεις τσάμπα
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.507
To πρόβλημα εισαι εσύ διότι πληρώνεσαι αντί να το κάνεις τσάμπα
Το κάνω κ τζαμπα. Οχι με εσένα φυσικά αλλα το κάνω. Φαίνεται σε πόνεσε πολύ το μπλοκ ματάκια μ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δηλαδή αν εσύ εχεις πάρει όλη τηνε Αθήνα κ την έχω παρει κ εγώ για σένα δεν τρέχει κάστανο αλλά για Μένα είναι πρόβλημα?
Για σένα θα είναι όταν τα αφήσεις όλα πίσω σου και αρχίζεις να το παίζεις κορίτσι για σπίτι.
Τότε να δω αν θα εξακολουθείς να πουλάς τον ίδιο παπά.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.507
Για σένα θα είναι όταν τα αφήσεις όλα πίσω σου και αρχίζεις να το παίζεις κορίτσι για σπίτι.
Τότε να δω αν θα εξακολουθείς να πουλάς τον ίδιο παπά.
Είμαι κορίτσι για σπίτι, κ δεν αγχωνομαι καθόλου ούτε ιδρώνει το αυτί μ με τον ληγμένο πουριτανισμό μερικών
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν θα μπω σε διαδικασία ν απαντήσω. Λυπάμαι τις γυναίκες π εχεις διπλα σ π εσύ νιώθεις οτι χρησιμοποούνται λοιπον. Σε πιάνει μια αηδία
Αδυναμα beta males είναι όσοι Μετά τα σχολικά χρονια ρωτάνε ακόμα μια γυναικα με πόσους έχει πάει
Α ρε Ελλάδα πόσες δεκαετίες πίσω ακόμα
γυναικες? ποιες γυναικες? με μαλαπερδες τη βρισκει:confused:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Τη μηχανή την έχω 18 χρόνια κι έχω 80.000 χλμ, δεν τα λες πολλά!!! Είναι η δουλειά μου σχετικά κοντά όμως!!! Το αμάξι είναι καινούριο, ούτε 13. 000 δεν έχω κάνει ακόμα!!!
Τι;;; Όχι;;;;
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Δεν είναι «πρόβλημα», απλά δεν γίνεται σύγκριση, άλλο feedback έχει σε έναν άντρα και άλλο σε μια γυναίκα. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις...
Σοβαρα τωρα τυπε?
Δηλαδη οι γκομενες σε τι διαφερουν ακριβως?
Διαφωτισε με σε παρακαλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom