Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Γενικά και μετά από όλα όσα έχουμε ακούσει τι πιστεύετε πραγματικά απ’ όσα μας λένε;
Ας κάνουμε ένα γκάλοπ λοιπόν απαντώντας στις παρακάτω ερωτήσεις:

- Με πόσους έχει πάει η δικιά σας;
- Σε πόσους έχει κάνει απλά μια πίπα;
- Με πόσους έχει φασωθεί;
- Σε τι ηλικία ξεκίνησε το άθλημα;

Όποιος θέλει προσθέτει επιπλέον ερωτήματα. Επίσης μπορούμε όλοι μας να αναφέρουμε για πάνω από μία σχέση μας.

Τέτοια θέματα φιλε μου ανοίγονται αυστηρά και μόνο την Κυριακή.
Καλό θα ήταν και οι admin να το βάλουν και στους κανόνες του site για να νεα μέλη.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.072
Πόντοι
3.846
ακόμη μια σχιζοφρένεια του Ελληναρά. Από τη μια φαντασιώνεται τη σεξουαλική απελευθέρωση και γκρινιάζει που οι Ελληνίδες δεν κάνουν one night stand και θέλουν μόνο γάμο, από την άλλη " ε όχι και η γκόμενά μου". Ακριβώς με το να ενοχοποιούμε τη γυναικεία επιθυμία κάνουμε τις γυναίκες πιο συντηρητικές.

Δεν έχω κάνει ποτέ τέτοια ερώτηση (ούτε θέλω να την απαντάω για μένα) και δε θα την έκανα ούτε αν σκόπευα να παντρευτώ. Αλήθεια, ποιο το νόημα να ξέρεις αυτή την πληροφορία;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Αλήθεια, ποιο το νόημα να ξέρεις αυτή την πληροφορία;
Για κάποιους αυτή η πληροφορία ίσως έχει σημασία, αναλόγως πως βλέπουν τη φάση. Κάποιοι πιστεύουν ότι το παρελθόν μπορεί (πιθανός), να μας πει πράγματα για το μέλλον (συμφωνώ σε αυτό σίγουρα).
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Εγώ παλι θα έβαζα το ερώτημα ως εξής, αν υπήρχε τρόπος να μαθει κανεις την πλήρη αλήθεια για το παρελθόν της δικιας του θα επέλεγε να γνωρίζει ή όχι;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
Αυτό είπα και εγώ τύπε. Μεταξύ μας είχα πρώην που το δουλευε τρέλα και σε αντιστοιχη κουβέντα η απάντηση της ήταν 3, εκλαψα λιγο στα γέλια…παρεξηγηθηκε:2funny::2funny::2funny:
Πάντα 3 λένε και δηλωμένη στο ΕΦΚΑ πορνοστάρ να είναι πάλι 3 θα πει.
Κάνας μαγικός αριθμός είναι μηπως
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Σήμερα, για να έχεις σχέση μετά τα 35 σου πρέπει να είσαι είτε γενναίος, είτε εύπορος ή άνετος οικονομικά με σπίτι, αμάξια, σταθερά εισοδήματα κλπ, είτε πολύ θύμα. Ενδεχομένως και τα 3 μαζί. Συνήθως οι άντρες είμαστε τέρμα θύματα και χάπατα.

Ε και τί να κάνεις όμως ρε τύπε,να'σαι μόνος συνέχεια;Ή μπουρδέλα συνέχεια;Ειδικά σ'αυτές τις ηλικίες που λογικά έχεις χάσει και τις παρέες,άμα δεν έχεις ούτε γκόμενα θα'σαι εντελώς απομονωμένος.Δεν λέω να παντρευτείς αλλά μια γκόμενα χρειάζεται.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
δεν ασχολουμε αλλο με πλεμπα .. εγινα του σεμιναριου

Συντονίσου ρε θα είναι ωραια εκπομπή... τι θα κάνεις 9μιση το βράδυ στην ηλικία σου; 10 πέφτεις για ύπνο. Αντί να δεις Τουρκικά σήριαλ πάλι, δες εμάς ρε Τάσο...
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Συντονίσου ρε θα είναι ωραια εκπομπή... τι θα κάνεις 9μιση το βράδυ στην ηλικία σου; 10 πέφτεις για ύπνο. Αντί να δεις Τουρκικά σήριαλ πάλι, δες εμάς ρε Τάσο...
δεν βλεπω τηλεοραση εχω αλλεργια στις μαλακιες που δειχνει και κοιμαμαι μετα της 12.00
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
η δικια μουπαντως εχει παει με πολλους.. μπορει και 100... αλλα με την διαφορα οτι στο εξωτερικο που γεννηθηκε και μεγαλωσε (δεν ειναι ελληνιδα) εκει το σεξ το εχουν και σαν απλα διασκεδαση... οποτε στα αρχιδια μου τι εχει κανει πριν απο μενα .. το θεμα ειναι τι κανει με εμενα .... παρολα αυτα ειναι στενη (μαλον λογω σωματοτυπου) σαν καποια που εχει φαει ελαχιστους...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.570
Πόντοι
746
Μάγκες το μουνι πλένεται ... και γίνεται σαν καινούργιο

Γαματε τις ... και επιστρέψτε τις στην αγορά να γαμισει και ο επομενος
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.288
Κριτικές
8
Like
32.615
Πόντοι
6.536
received_1388945588210605.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom