Νέα

Πώς ρίχνουμε τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ακουω τεχνικες φιλοι μου απο εμπειρους!!
 

its_me

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ενα κολπο που πιανει πολλες φορες ειναι να πεις αν εχεις βεβαια αναλογη εμφανιση οτι ησουν συναδελφος στριπτιζερ,δεν το εχω κανει ποτε αλλα με ενα κολλητο δουλεψε...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αν είσαι νεαρός, τα οικονομικά σου είναι μετρια και οι συναισθηματικές σου ανοχες περιορισμένες θα έλεγα να κάνεις άλλο σπορ. Αν όχι, συχνή προσέλευση, άμεση γνωριμία με το μετρ, ευγένεια με τα κορίτσια και πολλά, πολλά, πολλά χρήματα. Τα υπόλοιπα έρχονται μόνα τους.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.876
Πόντοι
12.056
Πας μιση ωρα πριν ανοιξει το μαγαζι...
Αλοιφεις με Βαζελινη το κονταρι που χορευουν

Και να δεις μετα κατι σαβουρδες που θα φανε  :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έτσι...

[youtube=425,350]gT-V8ZWJnuk[/youtube]

Είναι πολύ σημαντική η μουσική!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Λες και δεν ξερει κανεις των τροπο,ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ
 

its_me

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει παντως πιο οικονομικος τροπος να γαμισεις αντιστοιχα μουνια...αν τωρα θες μια συγκεκριμενη τοτε ετοιμασου να καεις,μαλλον εσυ θα πεσεις πρωτος και μετα αυτη...
 
OP
OP
S

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλα βρε παιδακια κανενα σκηνικο ομως δεν ειπατε.μονο κουβεντουλες στον αερα.....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τους τραβας ενα κατακεφαλο με ροπαλο του μπειζ μπολ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
S

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εχετε ριξει καμια??πως εγινε??τους βγαλατε εξω τα πενηνταρικα κ τους κανατε αερα??
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχετε ριξει καμια??πως εγινε??τους βγαλατε εξω τα πενηνταρικα κ τους κανατε αερα??
κάνε εσύ αέρα με πενηντάρια κι άμα γαμήσεις πε μας και μας να πάμε με ψεύτικα ν αρχισουμε το κούνημα.....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εχετε ριξει καμια??πως εγινε??τους βγαλατε εξω τα πενηνταρικα κ τους κανατε αερα??
Και αμα δεν πεση με πενηνταρικα,το πιο σιγουρο ειναι αποτελεσματικο η ΤΡΙΚΛΟΠΟΔΙΑ :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εγω ειχα πηδηξει 2.5 γκομενες περυσι. Ειμασταν 3 στανταρ φιλοι αλλα πολυ συχνα ειχαμε και κανενα ασχετο. Πηγαιναμε 3-4 φορες καθε εβδομαδα στο μαγαζι και ξοδευαμε 400-600 ευρω ολη η παρεα. Ολα αυτα σερι για κανα 5μηνο. Το 70% των εξοδων γινοταν μεταξυ μας. Σφινακια (μεταξυ μας εννοω), ΠΑΝΤΑ μπουκαλι, και σαμπανιες στην πιστα για πλακα. Πολυ λιγοτερα στις γκομενες. Ολοι βγαλαμε γκομενα(ες) εγω και ενας αλλος φιλος απο την πρωτη φορα που πηγαμε.
Γενικα οσες γκομενες ριξαμε τις ριξαμε κατευθειαν. Το τονιζω αυτο.
Τονιζω ομως πως και εγω και ο φιλος που λεω ειμαστε (πολυ) ομορφοι ανδρες.
Τονιζω ακομα οτι ΔΕΝ καναμε χορους, απλα γιατι δεν γουσταραμε. Οι αλλοι δεν κανανε ΠΟΤΕ εγω τελειως ελαχιστους και μονο με οποια γκομενα πηδαγα.
Πηγαιναμε παντα στο μαγαζι κατα τις 12.30-1.00 και φευγαμε οταν εκλεινε. Τις περισσοτερες φορες φευγαμε με τις γκομενες (οχι μονο τις δικες μας αλλα και <<φιλες>>) και πηγαιναμε για φαγητο ή σε ενα πολυ γνωστο στις στριπερ after το οποιο ομως δεν αναφερω.
Πηγαιναμε και βολτες αλλα παντα μετα την δουλεια ποτε απογευματα.
Οταν καλοκαιριασε πηγαμε και για μπανιο κανα δυο φορες (εγω μονο φιλικα).
Κραταμε σχετικη επαφη ακομα με καποιες απο αυτες.
Αν σε ενδιαφερει κατι αλλο συγκεκριμενο, που να μπορω να το πω δημοσια, πες μου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
επειδή ο τίτλος είναι πώς ρίχνουμε (κοινώς πώς βγάζουμε γκόμενα) και ουχί πώς γαμάμε στρίπερ να πω ότι όλα όσα εδιάβασα περί μέτρ πέτρ και τέτρ είναι στη σφαίρα της φαντασίας.
Εχω να προτείνω στους φίλους πώς γαμάμε τις στριπτηζούδες.
Επισκέψεις 1 - 2 όπως στον γιατρό μας. Μερικά πουτά, όχι απαραίτητα χουρό και φροντίζουμε να δείξουμε πόσο καλά παιδιά είμαστε και πόση εμπιστοσύνη μπορούν να μας δείξουν.
Στην 3η επίσκεψη πέφτει το σύνθημα.
Θέλω να κάνω έρωτα μαζί σου. Προσέχτε ΟΧΙ ΣΕΞ. ΕΡΩΤΑ γιατί είναι και ευαισθητούλες.
Εάν η απάντησις είναι πώς δεν γαμιέμαι για 100 200 500 Ευρώ πάμε στην επόμενη μέχρις εξαντλήσεως αποθεμάτων. Μετά αλλάζουμε αποθήκη.
Σε κάποια απ όλες θα γαμήσουμε πάραυτα γιατί όλες είναι ευαίσθητες και τους αρέσει να κάνουν έρωτα.
 
OP
OP
S

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εχει κανει κανεις τιποτα η θα συνεχισετε την μαλακια!Αν δεν σας ενδιαφερει το θεμα ασχολειθειτε με τιποτα αλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom