Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
σε παρτουζα με φιλο και κολητη μας η κοπελια ασχοληθηκε περισσοτερο με το μεγαλο εργαλειο,ολο αυτο εψαχνε,το μικρο το ψιλοσωομπαρε..και μετα μας λενε οτι δεν τις διαφερουν τα μεγεθοι...ηθελε να γαμηθει με το μεγαλο

ρατσισμοι τυπε μου
πανε τα παλια γαμησια που βασιζοντουσαν στην ελληνορθοδοξη παραδοση
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
σε παρτουζα με φιλο και κολητη μας η κοπελια ασχοληθηκε περισσοτερο με το μεγαλο εργαλειο,ολο αυτο εψαχνε,το μικρο το ψιλοσωομπαρε..και μετα μας λενε οτι δεν τις διαφερουν τα μεγεθοι...ηθελε να γαμηθει με το μεγαλο
Επρεπε να τον ζητησεις σε πουτσομαχια και να γαμησει ο νικητης οπως εκαναν παλια οι ιπποτες για την καρδια της πριγκηπεσσας.
Βεβαια αυτος ειχε ενα μικρο προβαδισμα λογω μεγεθους,αλλα αν θυμασαι και ο Ραφαηλ απο τα χελωνονιτζακια εκανε παπαδες με τα μικρα σπαθακια..
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
δεν λες τιποτα :2funny:

μολις αρχισαν τα δυσκολα k δεν ηξερε τι να πει πηρε πουλο η valery.Να μαστε καλα να τη θυμομαστε :priest:
τον πούλο τον αφήνω για σένα..έλα τώρα πιπινακι που θα μιλήσεις κιόλας..ένα κομπλεξικό αγοράκι είσαι που το παίζει μάγκας πίσω απο μια οθόνη..η μεγάλη μας διαφορά είναι ότι εσύ μπαίνεις για να βγάλεις τα κόμπλεξ σου εγώ μπαίνω για το χαβαλέ μου..κ δν έχω σκοπό να σου ξανακάνω τη χάρη να ασχοληθώ μαζί σου..χαμενος χρόνος..κ σε κάποιους π είπανε ότι η βάλερυ την έκανε κ με στολίσανε έχω να πω αγόρια να στε καλά να λέτε ότι θέλετε γελάω πολύ αλλά εμένα το φόρουμ δεν είναι όλη η ζωή μου σε αντίθεση με κάποιους από σας κ πείτε ότι θέλετε εγώ μπαίνω για τη πλάκα μου..σας γλυκοφιλώ κ καλή σας μέρα.... :-* :) ;)
 

Επισκέπτης
τον πούλο τον αφήνω για σένα..έλα τώρα πιπινακι που θα μιλήσεις κιόλας..ένα κομπλεξικό αγοράκι είσαι που το παίζει μάγκας πίσω απο μια οθόνη..η μεγάλη μας διαφορά είναι ότι εσύ μπαίνεις για να βγάλεις τα κόμπλεξ σου εγώ μπαίνω για το χαβαλέ μου..κ δν έχω σκοπό να σου ξανακάνω τη χάρη να ασχοληθώ μαζί σου..χαμενος χρόνος..κ σε κάποιους π είπανε ότι η βάλερυ την έκανε κ με στολίσανε έχω να πω αγόρια να στε καλά να λέτε ότι θέλετε γελάω πολύ αλλά εμένα το φόρουμ δεν είναι όλη η ζωή μου σε αντίθεση με κάποιους από σας κ πείτε ότι θέλετε εγώ μπαίνω για τη πλάκα μου..σας γλυκοφιλώ κ καλή σας μέρα.... :-* :) ;)


κλαψεεεεεε

δεν σε γαμαω λεμε ξεκολα
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
χαχα γαμας εσυ κ μου φτανει..σαγαπω ρε μη μου μιλας τοσο τρυφερα αναβωωωωωωωω! :2funny:
κανε ενα κρυο μπανιο δεν προκειται να σε παρω σημερα
για 2 μερες ειχες γελιο τωρα που μας το παιζεις και εξυπνη μου ερχεται εμετος
 

Επισκέπτης
:idiot:καλα παιξε με τισ μπαρμπι σου..εγω δε πηδαω πιπινακια της ηλικιας σου..περαστικα λοιπον :birdman: :jerking:



του τελειωσαν τα επιχειρηματα κ βριζει..α κ βγαλε το νικνειμ  π εχεισ..το ξευτιλιζεις :booty:


μωρη παρτολα ξεκωλιαρα γιατι κανεις quote 2 φορες το ποστ μου?κ σταματα να γραφεις το τελικο ς με σ.Οταν γραφεις ελληνικα το τελικο ς ειναι το w στο πληκτρολογιο.Toσο ζωο εισαι που δεν ξερεις ουτε να γραψεις? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
κανε ενα κρυο μπανιο δεν προκειται να σε παρω σημερα
για 2 μερες ειχες γελιο τωρα που μας το παιζεις και εξυπνη μου ερχεται εμετος
α ναι?εγω πωσ νομιζα οτι εμετος σου ρχεται μονο οταν κοιτασ τη γουρουνοφατσα σου στο καθρεφτη?καλα ρε πουστη ολα τα αγαμητα αγορακια εδω?ρε ουστ! :uglystupid:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
εγω θελωωωωωω!!!!!
σοβαρα τωρα......εχασα επεισοδια  :think:
πολυ ενταση βλεπω εδω...

Έλα πάρε αλλά μην μου τα φας όλα είναι τα αγαπημένα μου με βούτυρο!

μωρη παρτολα ξεκωλιαρα γιατι κανεις quote 2 φορες το ποστ μου?κ σταματα να γραφεις το τελικο ς με σ.Οταν γραφεις ελληνικα το τελικο ς ειναι το w στο πληκτρολογιο.Toσο ζωο εισαι που δεν ξερεις ουτε να γραψεις? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πριν πεις για σ και ς βάλε τόνους κι έλα να τα πούμε!

(Φιλικά πάντα!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom