Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

mnr41

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα μεθοδο μετρηματος δεν ειπαμε.Να μας πει καποιος που ξερει να δουμε και μεις φως στο τουνελ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε ξαναλεμε για να καταλαβουν ΟΛΟΙ σε απλα ελληνικα......................
Οταν λεμε για τελειο μεγεθος μιλαμε αποκλειστικα και μονο για το μεγεθος αυτο που οταν θα το δει μια γυναικα θα ''γουσταρει''και θα ''φτιαχτει''εγκεφαλικα.....
ανεξαρτητα αν εισαι ο πιο εξυπνος η ο πιο βλακας αντρας του κοσμου,ανεξαρτητα αν ξερεις να μιλας ωραια και να ψηνεις το αλλο φυλο,ανεξαρτητα απο το αν ξερεις να το δουλευεις η εισαι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:(το εργαλειο),ανεξαρτητα αν εισαι μπραντ πιτ η ντανυ ντε βιτο,ανεξαρτητα αν εχεις πολλα λεφτα η εισαι μπατιρης,ανεξαρτητα αν εχεις βιλλα στο Λαγονησι η κοιμασαι σε παγκακια και θα το ΞΑΝΑΠΩ !!!!!!!:ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Η ΟΧΙ,μας ενδιαφερει το μεγεθος αυτο το οποιο η γυναικα αφου το δει θα πει την αλλη μερα στις φιλες της οτι ΓΑΜΗΘΗΚΕ με ενα τελειο εργαλειο......
τοσο ωστε να μην πει ουτε οτι ηταν φιφα,να μην πει ουτε οτι ηταν κανονικο και να μην πει ουτε οτι ηταν σαν ελεφαντας του τσιρκου!!!!!!!
να πει απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!
Αν λοιπον ολοι εσεις οι εξυπνακηδες και οι εξυπνες υπαρχει περιπτωση να παρετε χαμπαρι γραψτε απλα ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ και αφηστε την παπαρολογια και την ψυχαναλυση.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Γραψτε ενα γαμημενο νουμερο η αλλοιως μην ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ στο θρεντ!!!!!!!!
Εγω λοιπον θα ΞΑΝΑΠΩ οτι ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ αυτο το νουμερο ειναι:
Απο 18-19 εως 23-24 cm.
Αυτη ειναι η αποψη μου και συγχωρεστε με επειδη εχω αποψη.....δεν θα το ξανακανω......

υ.γ.πουτανα ελλαδα ποτε δεν πεθαινεις :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν Κυρίες & Κύριοι ...αφενός να στείλω τα φιλία μου στις πρώτες, αλλά και τα σέβη μου στους ημέτερους.
Η δική μου σύντομη προσέγγιση στο topic, θα είναι εμπειρική και ΜΟΝΟΝ !
Είμαι σχεδόν 40, ανύπαντρος, και (με σχετική), "κοινωνική", άνεση.
Ιδιαίτερα σε κάποιες περιόδους της ζωής μου, λυγούσα για το θηλυκό..είτε δεσμός, είτε βίζιτα, είτε αραπίνα, είτε μπουζουκτσού, είτε πάλι καψούρης... Τεσπά, στάθηκα "τυχερός" λοιπόν (και λόγω της δουλείας μου...), αφού συναναστράφηκα ερωτικά με αρκετές κυρίες.
Άλλες φορές λειτουργώντας συναισθηματικά και ρομαντικά, ενώ άλλες στο "ξεσκιζόμαστε χωρίς αύριο". Όλα αυτά τα λέω για να τεκμηριώσω το υστερόγραφό μου, και ουχί να διαφημιστώ ως φέρελπις επιβητοράκος. Για αυτό και συγχωρέστε την πολυλογία μου  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ο κοινός παρανομαστής στα παραπάνω είναι ότι ανέκαθεν υπήρξα ο " προικισμένος " της παρέας, ο " Αν θα με δεις γυμνό θα το συζητάς με τις φίλες σου" ...ο " Πρόσεχε, πάρε με τρυφερά" κτλ... τσοντόβια ατακαδόρικα παραμυθάκια. δηλαδή.
(Σαφώς και δεν έχει σημασία στο να αναφερθώ σε εκατοστά, χιλιοστά, ίντσες κά , Είτε δικά μου είτε των "επισήμων¨" ιντερνετικών στατιστικών ¨σας").
Σε αυτό που θέλω να καταλήξω με 2 λόγια λοιπόν, είναι ότι ..."'εστω και αν θεωρητικά είμαι έμπειρος εραστής..." ή έστω και αν θεωρητικά "είμαι προικισμένος εραστής" ...Υπήρξαν αρκετές φορές που έκανα έρωτα χωρίς έμπνευση...και "συζητήθηκα" ως ανεπαρκής εραστής...( Όσο και αν " γέμιζα " μηχανικά και σύμφωνα με τις "στατιστικές σας", τα πηγάδια ...)...Ενώ ουδέποτε τις φορές που έζησα το "θυληκό" αυθόρμητα, με φαντασία και έμπνευση, χαρακτηρίστηκα λιγότερο από τον " αξέχαστο" εραστή. ¨εστω και αν το μόνο που έκανα ήταν να την "χαιδέπψω" χαμηλά  ...χωρίς καν να της διαλύσω την μήτρα. :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ Ας μην παρεξηγηθούν οι περιαυτολογίες μου...και ο νοών νοείται !
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Λοιπόν Κυρίες & Κύριοι ...αφενός να στείλω τα φιλία μου στις πρώτες, αλλά και τα σέβη μου στους ημέτερους.
Η δική μου σύντομη προσέγγιση στο topic, θα είναι εμπειρική και ΜΟΝΟΝ !
Είμαι σχεδόν 40, ανύπαντρος, και (με σχετική), "κοινωνική", άνεση.
Ιδιαίτερα σε κάποιες περιόδους της ζωής μου, λυγούσα για το θηλυκό..είτε δεσμός, είτε βίζιτα, είτε αραπίνα, είτε μπουζουκτσού, είτε πάλι καψούρης... Τεσπά, στάθηκα "τυχερός" λοιπόν (και λόγω της δουλείας μου...), αφού συναναστράφηκα ερωτικά με αρκετές κυρίες.
Άλλες φορές λειτουργώντας συναισθηματικά και ρομαντικά, ενώ άλλες στο "ξεσκιζόμαστε χωρίς αύριο". Όλα αυτά τα λέω για να τεκμηριώσω το υστερόγραφό μου, και ουχί να διαφημιστώ ως φέρελπις επιβητοράκος. Για αυτό και συγχωρέστε την πολυλογία μου  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ο κοινός παρανομαστής στα παραπάνω είναι ότι ανέκαθεν υπήρξα ο " προικισμένος " της παρέας, ο " Αν θα με δεις γυμνό θα το συζητάς με τις φίλες σου" ...ο " Πρόσεχε, πάρε με τρυφερά" κτλ... τσοντόβια ατακαδόρικα παραμυθάκια. δηλαδή.
(Σαφώς και δεν έχει σημασία στο να αναφερθώ σε εκατοστά, χιλιοστά, ίντσες κά , Είτε δικά μου είτε των "επισήμων¨" ιντερνετικών στατιστικών ¨σας").
Σε αυτό που θέλω να καταλήξω με 2 λόγια λοιπόν, είναι ότι ..."'εστω και αν θεωρητικά είμαι έμπειρος εραστής..." ή έστω και αν θεωρητικά "είμαι προικισμένος εραστής" ...Υπήρξαν αρκετές φορές που έκανα έρωτα χωρίς έμπνευση...και "συζητήθηκα" ως ανεπαρκής εραστής...( Όσο και αν " γέμιζα " μηχανικά και σύμφωνα με τις "στατιστικές σας", τα πηγάδια ...)...Ενώ ουδέποτε τις φορές που έζησα το "θυληκό" αυθόρμητα, με φαντασία και έμπνευση, χαρακτηρίστηκα λιγότερο από τον " αξέχαστο" εραστή. ¨εστω και αν το μόνο που έκανα ήταν να την "χαιδέπψω" χαμηλά  ...χωρίς καν να της διαλύσω την μήτρα. :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ Ας μην παρεξηγηθούν οι περιαυτολογίες μου...και ο νοών νοείται !
ρε φιλε σωστα τα λες....το προβλημα ειναι οτι τα λες σε ενα θρεντ που ζηταει ενα νουμερο ...καποιους ποντους....τι να κανουμε τωρα?????μηνυση  στο παλληκαρι που το ανοιξε?????
η ερωτηση του ιδρυτη του θρεντ ειναι σαφης:ΜΕΓΕΘΟΣ......ΠΟΝΤΟΙ.....ΤΣΕΝΤΙΜΕΤΡΙΑ..... ;) ;) ;) ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Κάθησα και διάβασα όλο το thread, και μόνο λαλακίες διάβασα.....


Υπάρχουν ντοκουμέντα!


[size=14pt]ΕΝΑ[/size] μέγεθος είναι αυτό που γουστάρουν οι γκόμεν
Ούτε 20, ούτε 25, ούτε 50 cm.


[size=24pt]16 εκατοστά  ΑΚΡΙΒΩΣ,[/size]   [size=13pt]και  ΜΟΝΟ  αυτό![/size]


Η φωτογραφία το αποδεικνύει!

στη σελιδα 10 η φωτογραφια και η απαντηση
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Γιατί το current thread δεν έχει μια ψηφοφορία να ψηφίσει ο καθένας όποιο θεωρεί το ιδανικό να βγαίνουν τα συμπεράσματα;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Γιατί το current thread δεν έχει μια ψηφοφορία να ψηφίσει ο καθένας όποιο θεωρεί το ιδανικό να βγαίνουν τα συμπεράσματα;
σωστο αλλα δεν εχει.....πες ομως και εσυ την αποψη σου....σε νουμερο βεβαια γιατι απο κουλτουρα εχουμε χορτασει....ξερουμε παιζει ρολο η τεχνη,η χημεια,η διαθεσηκλπ....
νουμερακι θα μας πεις?????
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
σωστο αλλα δεν εχει.....πες ομως και εσυ την αποψη σου....σε νουμερο βεβαια γιατι απο κουλτουρα εχουμε χορτασει....ξερουμε παιζει ρολο η τεχνη,η χημεια,η διαθεσηκλπ....
νουμερακι θα μας πεις?????

19.
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε φιλε σωστα τα λες....το προβλημα ειναι οτι τα λες σε ενα θρεντ που ζηταει ενα νουμερο ...καποιους ποντους....τι να κανουμε τωρα?????μηνυση  στο παλληκαρι που το ανοιξε?????
η ερωτηση του ιδρυτη του θρεντ ειναι σαφης:ΜΕΓΕΘΟΣ......ΠΟΝΤΟΙ.....ΤΣΕΝΤΙΜΕΤΡΙΑ..... ;) ;) ;) ;)
Καλά και ο Πυθαγόρας ζήτησε τον τετραγωνισμό του κύκλου...Τον πέτυχε άραγε ?
Και αν το παλικάρι- ιδρυτής του θρεντ γίνεται "μαλακομπουρέμπελο" απο τις ανακρίβειες που παραπείθονται εδώ μέσα....Τον ευατόν σου δεν τον καθιστάς διόλου υπευθυνο....?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο οι πουτάνες ή όσες έχουν πάει με πάααρα πολλούς μπορεί να έχουν άποψη.Και στη γκόμενα του ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει...Σάμπως θα τον μετρήσει ; Το 14 κάποιος μπορεί να το πει 16...Δείτε σε έναν χάρακα τι σημαίνει δύο εκατοστά , νομίζετε ότι φαίνονται έτσι εύκολα αυτές οι διαφορές με το μάτι ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μόνο οι πουτάνες ή όσες έχουν πάει με πάααρα πολλούς μπορεί να έχουν άποψη.Και στη γκόμενα του ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει...Σάμπως θα τον μετρήσει ; Το 14 κάποιος μπορεί να το πει 16...Δείτε σε έναν χάρακα τι σημαίνει δύο εκατοστά , νομίζετε ότι φαίνονται έτσι εύκολα αυτές οι διαφορές με το μάτι ;
πίστεψέ με και ένας πόντος κάνει διαφορά με το μάτι.........
ρώτα την κοπελιά σου....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Καλά και ο Πυθαγόρας ζήτησε τον τετραγωνισμό του κύκλου...Τον πέτυχε άραγε ?
Και αν το παλικάρι- ιδρυτής του θρεντ γίνεται "μαλακομπουρέμπελο" απο τις ανακρίβειες που παραπείθονται εδώ μέσα....Τον ευατόν σου δεν τον καθιστάς διόλου υπευθυνο....?
εσυ που μπηκες και συμμετεχεις δεν εισαι υπευθυνος??ρε αυτο δεν ειναι το μπουρδελα τελεια κομ...........
το  σαιτ των διαφωτιστων ειναι...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Μόνο οι πουτάνες ή όσες έχουν πάει με πάααρα πολλούς μπορεί να έχουν άποψη.Και στη γκόμενα του ο καθένας μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει...Σάμπως θα τον μετρήσει ; Το 14 κάποιος μπορεί να το πει 16...Δείτε σε έναν χάρακα τι σημαίνει δύο εκατοστά , νομίζετε ότι φαίνονται έτσι εύκολα αυτές οι διαφορές με το μάτι ;
ρε διαβαστε λιγο παραΠανω πριν μπειτε και γραψετε.....ελεος....τι πιστευεις οτι γουσταρει η γυναικα αμα ΔΕΙ οχι αμα της ΠΕΙΣ ΕΣΥ..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε για το παλληκαρι που εκανες παραθεση λεω ΑΝ ΕΣΥ ΥΠΑΙΝΙΣΕΣΣΑΙ ΚΑΤΙ :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑ.......................
αφού ξέρεις ότι κάνω τρίπλες γύρω από τον τηλεφωνικό θάλαμο γιατί επιμένεις;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
αφού ξέρεις ότι κάνω τρίπλες γύρω από τον τηλεφωνικό θάλαμο γιατί επιμένεις;
μεσα ρε τις κανεις οχι απεξω ;) ;) ;) ;) ;)
λεω αμα ξερεις κατι ...πεστο....επειδη του ειπες να ρωτησει....
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
16 εκατοστα πιστευώ ειναι καλα,μετα ρε παιδια  και 25 πόντους να τον έχεις δε χωράει στο μουνί της γυναίκας.Κατα τη γνώμη μου πιο χρήσιμο ειναι το πάχος απο το μήκος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom