Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1

Πανω,κατω,πλαγιως οπως και να το μετρησω ΠΟΥΤΣ...ΑΡΑ ειναι!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Οι Κινεζοι εχουνε πουτσακι οπως ειπε και ο dimitrakis29.
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
αν σου ξαναπει πουτανα οτι εχεις πουτσακι, ζητα της εκπτωση....αφου δεν πονεσε  :rockon: (την επομενη φορα που θα πας θα σου πει "καλος τον πουτσαρα μου")
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Εχω την παγια αποψη να μην βαζω νυστερι για θεματα που δεν αφορουν την υγεια
Το ελεγα και σ' ενα σχετικο θρεντ...
(Η φιμωση δεν μου δημιουργει κανενα λειτουργικο προβλημα)
Φίλε να ξέρεις ότι αν δεν το προσέχεις σχολαστικά από πλευράς καθαριότητας, κινδυνεύεις να πάθεις αυτό ακριβώς που λέει η λέξη, δηλαδή φίμωση, να κλείσει από πάνω και να δυσκολεύεσαι στην ούρηση. Γι' αυτό κάντο μια μικροεπέμβαση να μην έχεις τέτοιο κίνδυνο. Το έπαθα μικρός και μου το ανοίξανε (κόβουν λίγο δέρμα από πάνω και βγαίνει το κεφάλι πιο εύκολα). Δεν είναι επέμβαση αισθητκής φύσης αλλά για λόγους υγιεινής. Ρώτα γιατρό ουρολόγο.  
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ενταξι! Εισαι μικροτσουτσουνος ρε τυπε!

Το καταλαβαμε!

Δεν μπορεις να διορθωσεις αυτο το λαθος της φυσης!
Ζησε με αυτο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι του λες του παιδιού, ντροπή σου

Εδω ο Τζημέρος οταν καταλαβε οτι ειναι μικροτσουτσουνος - αυτοκτωνησε
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
αυτό που χωράει σε ένα ποτήρι μπύρας
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
102
Κριτικές
24
Like
473
Πόντοι
291
Φίλε να ξέρεις ότι αν δεν το προσέχεις σχολαστικά από πλευράς καθαριότητας, κινδυνεύεις να πάθεις αυτό ακριβώς που λέει η λέξη, δηλαδή φίμωση, να κλείσει από πάνω και να δυσκολεύεσαι στην ούρηση. Γι' αυτό κάντο μια μικροεπέμβαση να μην έχεις τέτοιο κίνδυνο. Το έπαθα μικρός και μου το ανοίξανε (κόβουν λίγο δέρμα από πάνω και βγαίνει το κεφάλι πιο εύκολα). Δεν είναι επέμβαση αισθητκής φύσης αλλά για λόγους υγιεινής. Ρώτα γιατρό ουρολόγο.  

καλημερα, φιμωση προκαλειτε απο την ελλειψη κολλαγονου στο δερμα, δεν εχει καμια σχεση με την καθαριοτητα..ειχα μικρος και με θεραπεια γλιτωσα την περιτομη, αν και ειμαι πολυ σχολαστικος με την καθαριοτητα πριν 3 χρονια (στα 30 μου) το ξανα επαθα χωρις καμια προγενεστερη ενδειξη,πηγα σε γιατρο και μου συστησε μια αλοιφη με κολλαγονο. Περιτομη συστησε μονο εαν επεμενε το προβλημα... δεν πετσοκοβουμε χωρις λογο...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
καλημερα, φιμωση προκαλειτε απο την ελλειψη κολλαγονου στο δερμα, δεν εχει καμια σχεση με την καθαριοτητα..ειχα μικρος και με θεραπεια γλιτωσα την περιτομη, αν και ειμαι πολυ σχολαστικος με την καθαριοτητα πριν 3 χρονια (στα 30 μου) το ξανα επαθα χωρις καμια προγενεστερη ενδειξη,πηγα σε γιατρο και μου συστησε μια αλοιφη με κολλαγονο. Περιτομη συστησε μονο εαν επεμενε το προβλημα... δεν πετσοκοβουμε χωρις λογο...

Δεν είμαι γιατρός, δεν τα ξέρω και τόσο, αλλά ρε συ θα ταλαιπωριέσαι συνέχεια. Μήπως να πήγαινες και σε κανά άλλο γιατρό?
Είχε θέμα ένας πρώην μου και μέχρι να κάνει τη γαμημένη την περιτομή, είχε ταλαιπωρηθεί πολύ με κάθε είδους κρέμες. Μέχρι που την έκανε, έκανε ένα μήνα να φύγουν τα ράμματα (κάνει λιγότερο χρόνο συνήθως) και μετά ηρέμησε.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το πετσακι μπορει να σπασει κατα την διαρκεια του σεξ..αρκει να το κανεις εντονα..μετα γυρω γυρω απο την βαλανο του πεους θα φουσκωσει το δερμα αλλα με καταλληλη κρεμα θα επανελθει

εαν δεν σου σπασει τοτε πρεπει να το δεις ιατρικα..καταρχας δεν ευχαριστιεσε τον ερωτα..πονας..γιατι δεν κατεβαινει το δερμα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
κολλητός παίρνει από πίσω πόρτα τη γκόμενά του, σπάει το πετσάκι του και γεμίζουν αίματα, νόμιζε ότι την ξέσκισε, μετά κατάλαβε ότι είχε γίνει της βαμπιρέλας και τρέχανε. Πολύ αίμα.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δεν ειναι απαραιτητο να βγαλεις πολυ αιμα

απλα φουσκωνει σαν μπαλονακι γυρω γυρω απο την βαλανο..και εχεις ενοχλησεις μεχρι να ξεφουσκωσει

το εχω περασει γι αυτο στο λεω
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ολοι οι προβληματικοι εδω μαζευτηκανε...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Δεν είμαι γιατρός, δεν τα ξέρω και τόσο, αλλά ρε συ θα ταλαιπωριέσαι συνέχεια. Μήπως να πήγαινες και σε κανά άλλο γιατρό?
Είχε θέμα ένας πρώην μου και μέχρι να κάνει τη γαμημένη την περιτομή, είχε ταλαιπωρηθεί πολύ με κάθε είδους κρέμες. Μέχρι που την έκανε, έκανε ένα μήνα να φύγουν τα ράμματα (κάνει λιγότερο χρόνο συνήθως) και μετά ηρέμησε.

Αυτό.

Επίσης μπορεί να κερδίσεις και κάτι ψιλά σε μέγεθος, γιατί η φίμωση περιορίζει και τραβάει πίσω το σύστημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom