Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω εχω φιλο με μια πουτσα οχι τεραστια μετρια αλλα χοντρη σαν μπουκαλι.ΔΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥΤΑΝΑ
Οποτε τι να το κανεις το υπερφυσικο?αλλο οι τσοντες που η αλλη βαζει μεσα χερια ποδια κεφαλια και εμενα μαζι και αλλο οι γκομενες εξω.Η δικια μου ψωλαρα εχει πονεσει πολλες πιστευω οτι απο 17-22 με το αναλογο παχος ειναι οτι πρεπει
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Εγω εχω φιλο με μια πουτσα οχι τεραστια μετρια αλλα χοντρη σαν μπουκαλι.ΔΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥΤΑΝΑ
Οποτε τι να το κανεις το υπερφυσικο?αλλο οι τσοντες που η αλλη βαζει μεσα χερια ποδια κεφαλια και εμενα μαζι και αλλο οι γκομενες εξω.Η δικια μου ψωλαρα εχει πονεσει πολλες πιστευω οτι απο 17-22 με το αναλογο παχος ειναι οτι πρεπει



Δηλαδη την πουτσα του φιλου σου την εχεις δει?
 

tsivilikas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Από ότι καταλαβαίνω και από το τελευταίο μήνυμά μου, υπάρχουν φορές
που είμαι πολύ ντελικάτος για τον αγοραίο έρωτα.Η ερώτησή μου αυτή τη φορά έχει να κάνει
και αυτή με μια ευαισθησία μου, ωστόσο, ήθελα αυτή την απορία να τη συζητήσω εδώ στα φόρουμ
αν και καλύτερο θα ήταν να απαντούσαν σε αυτό γυναίκες. Ως το το μέγεθος του πέους, εχουν ειπωθεί πολλά
και είναι αλήθεια ότι δεν με πολυαπασχολεί και πολύ πλέον. Δεν είμαι προσοντούχος όπως οι περισσότεροι από εδώ μέσα ;)
κανονικός θα έλεγα εγώ, ίσως λίγο λιγότερο από τον μέσο όρο αλλά σίγουρα φυσιολογικός.Σε μια από τις τελευταίες συνευρέσεις μου
η πουτάνα, ώριμης ηλικίας 40-45 ετών και προς νταρντανέ κοπιάρισμα, επανέλαβε κάποιες φορές τον χαρακτηρισμό πουτσάκι
για το ορθομένο παπαράκι μου.Της άρεσε από ότι μου είπε, όταν την ρώτησα, και γενικότερα δεν φάνηκε να έχει κάποιο πρόβλημα. Τον χαρακτηρισμό πουτσάκι για το παπαράκι μου τον έχω ακούσει άλλη μια φορά από πουτάνα. Πάλι ώριμης ηλικίας.
Εντάξει, δεν περιμένω, ούτε και θέλω η κάθε πόρνη να με με αποκαλεί πουτσαρά,μιας και δεν είμαι άλλωστε, αλλά το υποκοριστικό
πουτσάκι θα έλεγα πως με ξενερώνει. Στέκει κατά τη γνώμη σας, όπως λέμε μουνάκι για ένα μουνί, μια γυναίκα να τη βρίσκει
προσφωνόντας έναν μικρό πόυτσο η μεσαίο, πουτσάκι;
Ποια είναι η άποψή σας;
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Από ότι καταλαβαίνω και από το τελευταίο μήνυμά μου, υπάρχουν φορές
που είμαι πολύ ντελικάτος για τον αγοραίο έρωτα.Η ερώτησή μου αυτή τη φορά έχει να κάνει
και αυτή με μια ευαισθησία μου, ωστόσο, ήθελα αυτή την απορία να τη συζητήσω εδώ στα φόρουμ
αν και καλύτερο θα ήταν να απαντούσαν σε αυτό γυναίκες. Ως το το μέγεθος του πέους, εχουν ειπωθεί πολλά
και είναι αλήθεια ότι δεν με πολυαπασχολεί και πολύ πλέον. Δεν είμαι προσοντούχος όπως οι περισσότεροι από εδώ μέσα ;)
κανονικός θα έλεγα εγώ, ίσως λίγο λιγότερο από τον μέσο όρο αλλά σίγουρα φυσιολογικός.Σε μια από τις τελευταίες συνευρέσεις μου
η πουτάνα, ώριμης ηλικίας 40-45 ετών και προς νταρντανέ κοπιάρισμα, επανέλαβε κάποιες φορές τον χαρακτηρισμό πουτσάκι
για το ορθομένο παπαράκι μου.Της άρεσε από ότι μου είπε, όταν την ρώτησα, και γενικότερα δεν φάνηκε να έχει κάποιο πρόβλημα. Τον χαρακτηρισμό πουτσάκι για το παπαράκι μου τον έχω ακούσει άλλη μια φορά από πουτάνα. Πάλι ώριμης ηλικίας.
Εντάξει, δεν περιμένω, ούτε και θέλω η κάθε πόρνη να με με αποκαλεί πουτσαρά,μιας και δεν είμαι άλλωστε, αλλά το υποκοριστικό
πουτσάκι θα έλεγα πως με ξενερώνει. Στέκει κατά τη γνώμη σας, όπως λέμε μουνάκι για ένα μουνί, μια γυναίκα να τη βρίσκει
προσφωνόντας έναν μικρό πόυτσο η μεσαίο, πουτσάκι;
Ποια είναι η άποψή σας;
Και ποιος σου ειπε οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι προσοντουχοι? :bigdick:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Εμενα καποιες μαυρες μου ελεγαν οτι τον εχω μικρο, αλλα μαλλον εννοουσαν στενο  (σσ δεν ανοιγει το κεφαλι οταν ειμαι καβλωμενος, κι αυτο τον κανει να φαινεται λεπτοτερος ψηλα)
Γενικα ξερω πως δεν τον εχω μικρο, γιατι εχω κανει... μετρησεις!
Οποτε δεν με απασχολησε καθολου
Αλλες πουτανες, οταν τις ρωτησα, αφησαν να εννοηθει οτι τον εχω μια χαρα (προς μεγαλο κιολας).
Εξαρταται κι απο το ποσο στυση εχεις εκεινη την ωρα...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ενταξι! Εισαι μικροτσουτσουνος ρε τυπε!

Το καταλαβαμε!

Δεν μπορεις να διορθωσεις αυτο το λαθος της φυσης!
Ζησε με αυτο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Εμενα καποιες μαυρες μου ελεγαν οτι τον εχω μικρο, αλλα μαλλον εννοουσαν στενο  (σσ δεν ανοιγει το κεφαλι οταν ειμαι καβλωμενος, κι αυτο τον κανει να φαινεται λεπτοτερος ψηλα)
Γενικα ξερω πως δεν τον εχω μικρο, γιατι εχω κανει... μετρησεις!
Οποτε δεν με απασχολησε καθολου
Αλλες πουτανες, οταν τις ρωτησα, αφησαν να εννοηθει οτι τον εχω μια χαρα (προς μεγαλο κιολας).
Εξαρταται κι απο το ποσο στυση εχεις εκεινη την ωρα...

Εχεις φιμωση ?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ενταξι! Εισαι μικροτσουτσουνος ρε τυπε!

Το καταλαβαμε!

Δεν μπορεις να διορθωσεις αυτο το λαθος της φυσης!
Ζησε με αυτο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σε ορισμένες περιπτώσεις μπορεί να διορθωθεί χειρουργικά..
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
κόφτην (την φίμωση). σοβαρά.

Εχω την παγια αποψη να μην βαζω νυστερι για θεματα που δεν αφορουν την υγεια
Το ελεγα και σ' ενα σχετικο θρεντ...
(Η φιμωση δεν μου δημιουργει κανενα λειτουργικο προβλημα)
 

Επισκέπτης
Ο μέσος όρος είναι 14,5 εκατοστά (μετρημένο σωστά - με το χάρακα από την πάνω πλευρά που βλέπει προς τον αφαλό και όχι από το πλάι όπως κάνουν πολλοί έξυπνοι).  :sunglasses:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
γιατί; από το πλάι βγαίνει άλλο μήκος;
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
δεν απάντησες στο γιατί...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Από ότι καταλαβαίνω και από το τελευταίο μήνυμά μου, υπάρχουν φορές
που είμαι πολύ ντελικάτος για τον αγοραίο έρωτα.Η ερώτησή μου αυτή τη φορά έχει να κάνει
και αυτή με μια ευαισθησία μου, ωστόσο, ήθελα αυτή την απορία να τη συζητήσω εδώ στα φόρουμ
αν και καλύτερο θα ήταν να απαντούσαν σε αυτό γυναίκες. Ως το το μέγεθος του πέους, εχουν ειπωθεί πολλά
και είναι αλήθεια ότι δεν με πολυαπασχολεί και πολύ πλέον. Δεν είμαι προσοντούχος όπως οι περισσότεροι από εδώ μέσα ;)
κανονικός θα έλεγα εγώ, ίσως λίγο λιγότερο από τον μέσο όρο αλλά σίγουρα φυσιολογικός.Σε μια από τις τελευταίες συνευρέσεις μου
η πουτάνα, ώριμης ηλικίας 40-45 ετών και προς νταρντανέ κοπιάρισμα, επανέλαβε κάποιες φορές τον χαρακτηρισμό πουτσάκι
για το ορθομένο παπαράκι μου.Της άρεσε από ότι μου είπε, όταν την ρώτησα, και γενικότερα δεν φάνηκε να έχει κάποιο πρόβλημα. Τον χαρακτηρισμό πουτσάκι για το παπαράκι μου τον έχω ακούσει άλλη μια φορά από πουτάνα. Πάλι ώριμης ηλικίας.
Εντάξει, δεν περιμένω, ούτε και θέλω η κάθε πόρνη να με με αποκαλεί πουτσαρά,μιας και δεν είμαι άλλωστε, αλλά το υποκοριστικό
πουτσάκι θα έλεγα πως με ξενερώνει. Στέκει κατά τη γνώμη σας, όπως λέμε μουνάκι για ένα μουνί, μια γυναίκα να τη βρίσκει
προσφωνόντας έναν μικρό πόυτσο η μεσαίο, πουτσάκι;
Ποια είναι η άποψή σας;

φιλε μην σε απασχολει το θεμα.η συγκεκριμενη κυρια για δυο λογους μαλλον μιλησε με αυτον τον τροπο:

α)απο ολα αυτα τα χρονια στην δουλεια μαλλον το μουνι της εχει γινει σαν τις τρυπες του Καραμανλη,οποτε και βυτιοφορο να της βαλεις,παλι μικρο θα της φαινεται!
β)μαλλον το παιζει μπεμπα,το εχουν μερικες,μολις καβατζωσουν τα 40 να θελουν να φαινονται μπεμπες,οποτε και μιλανε σαν κατι 12χρονα.

το πραγματικο πουτσ-ακι ειναι εξ'αλλου αυτο:

και ειναι της πουτσ-ας,και ειναι και Ακη ;)
 

Συνημμένα

  • akis.jpg
    akis.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Αυτη ειναι η ιστορια της Κυριακης η παει για Δευτερα??? επειδη το εγραψε 00:25...
:2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom