Νέα

Ποιό είναι το σωστό μέρος για καμάκι/γνωριμία; (και άλλες ερωτήσεις)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Ρε φίλε κάνεις το χαζό τώρα;
Καβλώνω όταν έρθει η ώρα να γαμήσω.
Η έχω την πουτάνα γυμνή στο μπουρδέλο.
Η φασώνω τη γκόμενα στο σπίτι.
Δεν μου κάνει κουμάντο η πούτσα μου να καβλώνει όποτε να ναι.
Εγώ της κάνω κουμάντο και την καβλώνω όταν είναι η σωστή ώρα.
το μπαρ εδώ όμως, δεν το έβαλες μεσα βλέπω...:undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Σε κωλόμπαρα δεν πάω φίλε.
Αυτές τις πουστιές, σκάσε λεφτά και ξανασκάσε μπας και γαμήσεις κωλόμπαρα/στριπ κλπ. δε τα γουστάρω.
Ή θα τα χώσω και θα γαμήσω σίγουρα και με το νόμο στο μπουρδέλο.
Ή θα δοκιμάσω περιπέτεια, χωρίς φράγκα, στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα, σε κανά μπαράκι.
Ευτυχώς το έσωσες...γιατί σε ξένες χώρες μπορεί να ισχύει αυτό που είπες ότι πολλές που πάνε εκεί ψαχνονται...εδώ πάνε όλες με παρέες και οι ελαχιστοτατες που είναι λ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...συνεχίζω..
Οι ελαχιστοτατες που είναι μόνες δεν τις παίρνει ούτε ο ύπνος .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Κι εδώ ψάχνονται.
Αλλά δε θα πας εκεί που είναι μεγάλη παρέα.
2 μέχρι 3 το πολύ.
Αυτό προ'υ'ποθετει να είσαι και εσύ σε παρέα με άλλα δύο η τρία άτομα.
Μοναχικοί καουμπόηδες δεν έχουν πιθανότητες να υποθέσω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Φυσικά και έχουν.
Το θέμα είναι πόσο βολικά νιώθεις με τον εαυτό σου να βγεις έξω μόνος σου.
Αν γουστάρεις το κάνεις, αλλιώς παίρνεις κι ένα φιλαράκι να σου κρατάει το χέρι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι αυτά τουαλέτες και τέτοια δεν τα κάνω.
Δεν είμαι πια παιδί.
Είμαι μοναχικός λύκος...βγαίνω χαλαρά και αν βρω κάποια που θα στοχοποίησω όρμηξα.
Στα ίσια και παληκαρισια.
Xωρις διαδικτυακά πουστριλικια...
 

tZorBas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
15
Πόντοι
0
Οπου δειξεις κατι θετικο που να γουσταρει η γκομενα, ανεξαρτητα το που εισαι, ειναι μεγαλες οι πιθανοτητες να καταφερεις το λιγοτερο μια γνωριμια. Θελω να πω οτι δεν ειχε ιδιατερα μεγαλη σημασια το μερος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Οπου δειξεις κατι θετικο που να γουσταρει η γκομενα, ανεξαρτητα το που εισαι, ειναι μεγαλες οι πιθανοτητες να καταφερεις το λιγοτερο μια γνωριμια. Θελω να πω οτι δεν ειχε ιδιατερα μεγαλη σημασια το μερος.
Απλώς θα πάρει λίγη επιβεβαίωση και θα γυρίσει στον αντρουλη της ,τον γκόμενο της η τα κατοικίδια της...
 

tZorBas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
15
Πόντοι
0
Απλώς θα πάρει λίγη επιβεβαίωση και θα γυρίσει στον αντρουλη της ,τον γκόμενο της η τα κατοικίδια της...
Συνηθως ναι, αλλα καποιες φορες θα πετυχεις και περιπτωση που να θελει να γαμηθει.
 
OP
OP
Jim85

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Αδελφέ προσωπικά ούτε “αθλητής” είμαι , ούτε γαμηκουλας , ούτε “επιστήμονας" ούτε τοπ καμάκι , ούτε τίποτα άλλο παρόμοιο .

Αυτό που έχω καταλάβει όμως [ το ρεζουμέ δηλαδή ] είναι το ότι εάν η γυναίκα σε γουστάρει , άλλα τα άλλα πάνε περίπατο . Και οι ατάκες , και το ντύσιμο , και η τοποθεσία και τα πάντα .
Συμφωνώ απόλυτα, αυτής της άποψης είμαι κι εγώ! Αυτό έχω καταλάβει, ότι τα καμάκια/πεσίματα δεν υπάρχουν και δεν αποδίδουν, πλην ελαχιστότατων εξαιρέσεων.
Πολλοί όμως επιμένουν ότι αυτό "δουλεύει". :uglystupid:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΝΑΥΑΓΙΑ :woldman::woldman::woldman:

το καμάκι ζει και βασιλεύει :wanker::wanker::wanker:

συμπαθείς παρθένοι του νηματος ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided: θα σέρνετε το σαπιο κουφαρι σας εδω μεσα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. :takethis::takethis::takethis:και αυτο ειναι ΚΑΛΟ γιατι το σαη ειναι ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ειναι ΘΑΛΠΩΡΗ, ειναι ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ:grouphug:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Συμφωνώ απόλυτα, αυτής της άποψης είμαι κι εγώ! Αυτό έχω καταλάβει, ότι τα καμάκια/πεσίματα δεν υπάρχουν και δεν αποδίδουν, πλην ελαχιστότατων εξαιρέσεων.
Πολλοί όμως επιμένουν ότι αυτό "δουλεύει". :uglystupid:

Άλλος επιμένει ότι ζει σε νεοκλασικο στο Παρίσι , ενώ ζει σε γκαρσονιέρα στα Πετράλωνα , άλλος επιμένει ότι κατάφερε να κάνει τον πούτσο του 25 πόντους επειδή τον δίπλωσε στα δυο , άλλος λέει ότι πήγε για ψάρεμα και ότι έπιασε έναν σπάρο 18 μέτρων και 279 κιλών

Στο ότι γαμάνε ότι κινείται κάνοντας καμάκι , και λέγοντας πχ ατάκες του τύπου γεια σου καύλα κτλ , θα τα χαλάσουμε ?
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
Ακαλεστοι σε γαμους εχουμε βγαλει τις καλυτερες γκομενες
Γαμησα τη κουμπαρα σε ενα γάμο κ της εκανα οταν σκύλογαμιομαςτε ,οθωμανικό σεξ
Σε 6 μηνες τη χώρισα γιατι ειχα χορτάσει τοςο πολυ γαμησι μαζι της , που καβλωνα μονο με ΦΙΦΑ…

Οποτε σε γάμους , συμφωνώ , γίνονται γνωριμίες
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΝΑΥΑΓΙΑ :woldman::woldman::woldman:

το καμάκι ζει και βασιλεύει :wanker::wanker::wanker:

συμπαθείς παρθένοι του νηματος ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided: θα σέρνετε το σαπιο κουφαρι σας εδω μεσα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. :takethis::takethis::takethis:και αυτο ειναι ΚΑΛΟ γιατι το σαη ειναι ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ειναι ΘΑΛΠΩΡΗ, ειναι ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ:grouphug:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick: ο αντισθένης κλέφτεις θα γίνει?!
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
302
Like
548
Πόντοι
81
Η πραγματικότητα είναι ότι δεν υπάρχει κατάλληλο μέρος, κατάλληλη ατάκα και κατάλληλο ντύσιμο. Μπορεί να γίνει πάντου, οποιαδήποτε στιγμή και με οποιαδήποτε εμφάνιση. Αυτό που μετράει είναι η σωστή συμπεριφορά και ο σεβασμός. Ολα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Την πρώτη κοπέλα που ερωτεύτηκα τη γνώρισα σε μια πλατεία.

Άντε κοσμοπόλιταν γίναμε.
+1
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
Επειδή πολλοί φίλοι που γράφουν εδώ, ισχυρίζονται ότι το κλασικό καμάκι δεν έχει πεθάνει και ότι έχει αποτελέσματα ακόμα και στις μέρες μας, πάμε να δούμε να ισχύουν αυτά που ισχυρίζονται, κάνοντας μερικές απλές ερωτήσεις:

α) Ποιό είναι το ιδανικό μέρος για καμάκι? Είναι το μπαρ που διαβάζουμε σε σχετικά άρθρα στο διαδίκτυο? Κάποιο άλλο μέρος?
β) Τί πιθανότητες υπάρχουν να προσέξει μια κοπέλα (που κάθεται με την παρέα της) έναν που μπορεί να κάθεται στην άλλη άκρη του μαγαζιού?
γ) Σε άλλα μέρη, τί πιθανότητες υπάρχουν να πάρει κάποιος θετική ανταπόκριση για ξεκίνημα κουβέντας, όταν δεν ξέρει αν η κοπέλα έχει σχέση, αν έχει περίοδο, αν εργάζεται και απλά ανταποκρίνεται ευγενικά και τυπικά ή αν σε έχει δει μερικά δευτερόλεπτα πριν και αποφάσισε ότι δεν της αρέσεις/δεν είσαι ο τύπος της?
δ) Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη "μυστική" ατάκα που όταν την πεις η άλλη θα πέσει ξερή απ' την γοητεία σου?
ε) Υπάρχει κάποιος ενδυματολογικός κώδικας που να αρέσει σε όλες τις γυναίκες? (για όσους ισχυρίζονται ότι η εμφάνιση πρέπει να είναι προσεγμένη- δηλαδή όταν πετάγεσαι στο σουπερμάρκετ ξέρω γω να πάρεις αυγά που ξέχασες πρέπει να είσαι ντυμένος σα γαμπρός? ).
στ) Όσοι ισχυρίζονται ότι ξέρουν τα μυστικά τους αθλήματος και μας μαλώνουν, δεν έχουν ακούσει κατά λάθος ποτέ συζητήσεις μεταξύ γυναικών ότι τα καμάκια/πεσίματα είναι τις περισσότερες φορές ενοχλητικά?
ζ) Ποιά είναι η λεπτή γραμμή που ξεχωρίζει το καμάκι απ' τον πυρφορισμό?

Αυτές είναι μερικές πρόχειρες ερωτήσεις που μπόρεσα να σκεφτώ, όποιος θέλει και έχει χρόνο και νομίζει ότι είναι "αθλητής", ας απαντήσει ή αν δεν θέλει να απαντήσει μια προς μια τις παραπάνω ερωτήσεις, ας καταθέσει την προσωπική του εμπειρία τουλάχιστον, να τον ακούσουμε, μήπως και μεις οι "ντροπαλοί"... "ξυπνήσουμε" επιτέλους!
:hi:
(δ) κόκλα τον έχω 22εκ και βγαζω χιλια ευρω μεροκαματο
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Επειδή πολλοί φίλοι που γράφουν εδώ, ισχυρίζονται ότι το κλασικό καμάκι δεν έχει πεθάνει και ότι έχει αποτελέσματα ακόμα και στις μέρες μας, πάμε να δούμε να ισχύουν αυτά που ισχυρίζονται, κάνοντας μερικές απλές ερωτήσεις:

α) Ποιό είναι το ιδανικό μέρος για καμάκι? Είναι το μπαρ που διαβάζουμε σε σχετικά άρθρα στο διαδίκτυο? Κάποιο άλλο μέρος?
β) Τί πιθανότητες υπάρχουν να προσέξει μια κοπέλα (που κάθεται με την παρέα της) έναν που μπορεί να κάθεται στην άλλη άκρη του μαγαζιού?
γ) Σε άλλα μέρη, τί πιθανότητες υπάρχουν να πάρει κάποιος θετική ανταπόκριση για ξεκίνημα κουβέντας, όταν δεν ξέρει αν η κοπέλα έχει σχέση, αν έχει περίοδο, αν εργάζεται και απλά ανταποκρίνεται ευγενικά και τυπικά ή αν σε έχει δει μερικά δευτερόλεπτα πριν και αποφάσισε ότι δεν της αρέσεις/δεν είσαι ο τύπος της?
δ) Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη "μυστική" ατάκα που όταν την πεις η άλλη θα πέσει ξερή απ' την γοητεία σου?
ε) Υπάρχει κάποιος ενδυματολογικός κώδικας που να αρέσει σε όλες τις γυναίκες? (για όσους ισχυρίζονται ότι η εμφάνιση πρέπει να είναι προσεγμένη- δηλαδή όταν πετάγεσαι στο σουπερμάρκετ ξέρω γω να πάρεις αυγά που ξέχασες πρέπει να είσαι ντυμένος σα γαμπρός? ).
στ) Όσοι ισχυρίζονται ότι ξέρουν τα μυστικά τους αθλήματος και μας μαλώνουν, δεν έχουν ακούσει κατά λάθος ποτέ συζητήσεις μεταξύ γυναικών ότι τα καμάκια/πεσίματα είναι τις περισσότερες φορές ενοχλητικά?
ζ) Ποιά είναι η λεπτή γραμμή που ξεχωρίζει το καμάκι απ' τον πυρφορισμό?

Αυτές είναι μερικές πρόχειρες ερωτήσεις που μπόρεσα να σκεφτώ, όποιος θέλει και έχει χρόνο και νομίζει ότι είναι "αθλητής", ας απαντήσει ή αν δεν θέλει να απαντήσει μια προς μια τις παραπάνω ερωτήσεις, ας καταθέσει την προσωπική του εμπειρία τουλάχιστον, να τον ακούσουμε, μήπως και μεις οι "ντροπαλοί"... "ξυπνήσουμε" επιτέλους!
:hi:
εχω ακουσει οτι οι γκομενες γουσταρουν κοστουματους,ισως επειδη στο μυαλο ων ελλινιδων κοστουμι=λεφτας αλλα δεν ξερω δεν μα ρεσει να ντυνομαι σα νεκροθαφτης,αμα βοηθαει βεβαια να παω να παρω κανα κουστουμι,τι να πω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
ΜΠΑΡ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ... τι μπορεί να βγάλουν ........

1)Γνωριμία με ψωλοπαρέα, αούγκανους, αγράμματους, φυλακόβιους .... που θα σου ζητάνε δανεικά ή θα σε κάνουν ξεφτίλα ....
2)Δηλητηρίαση από ποτά μπόμπες ....
3)Καζούρα από γκόμενες που γαμιούνται με μπαρμεν , ντιτζεη , ξαπλωστράδες, πορτιέρηδες ........
4)Αν έχεις επιτυχία με καμία της περίπτωσης (3) , μπορεί να σε μαχαιρώσουν , πυροβολήσουν , σπάσουν @@ , οι εν λόγω .... "κύριοι" ....
5)Χάσιμο χρόνου και χρημάτων και τσάμπα ξενύχτι ..........


Αν μπορεί να βγει γκόμενα σε μπαρ ; Μπορεί . Αλλά αν βγάζεις γκόμενα σε μπαρ, χωρίς να δουλεύεις σε αυτό , είσαι τύπος που θα έβγαζε πορνοστάρ γκόμενα και στο ΚΨΜ της λεγεώνας των ξένων ........

ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΠΑΡ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom