Νέα

Ποιό είναι το σωστό μέρος για καμάκι/γνωριμία; (και άλλες ερωτήσεις)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.376
Κριτικές
61
Like
42.437
Πόντοι
22.785
:cheesy::cheesy:
Καλησπέρα σας..
Μίλαγα πριν κάτι μέρες με ένα φίλο μου στο τηλέφωνο ο οποίος μένει βόρεια προάστια Λυκόβρυση ...
Και μου είπε ότι στην Εθνική οδό δίπλα στην porsche υπάρχει ένα μεγάλο γυμναστήριο το καμάκι πάει σύννεφο..
.. μέχρι και εγώ που είμαι καλόγερος σκέφτομαι να κάνω εγγραφή ....
Πλάκα κάνω Ε??
Αυτά είναι για νέους
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.244
Κριτικές
62
Like
44.883
Πόντοι
9.297
Κοίτα, στη δουλειά που ήμουν τότε, καμάκωνα όσες έρχονταν να τις εξυπηρετήσω. Όχι συναδέλφους. Εκεί τηρώ κι εγώ το πρωτόκολλο. Δεν ακουμπάω.
Συναδελφισσες που ήταν χωρισμένες η ελεύθερες ήταν στο απυρόβλητο;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.012
Πόντοι
2.306
Δε φλερτάρω άτομα που βλέπω κάθε μέρα στον χώρο μου. Είναι ρίσκο μεγάλο .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.244
Κριτικές
62
Like
44.883
Πόντοι
9.297
Δε φλερτάρω άτομα που βλέπω κάθε μέρα στον χώρο μου. Είναι ρίσκο μεγάλο .
Σεβαστον...
Όμως οι πιθανότητες να προκύψει κάτι καλό εκεί είναι πιο μεγάλες σε σχέση με κίνηση προς μια άγνωστη.
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Τα καλύτερα μέρη για να γνωρίσεις μια γυναίκα είναι οπουδήποτε τη βρεις μόνη και κυρίως την ημέρα, για να μην έχει τόσο το φόβο... Στα μπαρ οι ελεύθερες πάνε με κάποια φίλη ή παρέα, οπότε ακόμα και αν σε γουστάρει το πιθανότερο θα φας άκυρο γιατί είναι μπροστά η παρέα της.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.012
Πόντοι
2.306
Τα καλύτερα μέρη για να γνωρίσεις μια γυναίκα είναι οπουδήποτε τη βρεις μόνη και κυρίως την ημέρα, για να μην έχει τόσο το φόβο... Στα μπαρ οι ελεύθερες πάνε με κάποια φίλη ή παρέα, οπότε ακόμα και αν σε γουστάρει το πιθανότερο θα φας άκυρο γιατί είναι μπροστά η παρέα της.
Ισχύει εν πολλοίς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
Συνάδελφοι , παιζει κ άλλου καμάκι , κρατήστε σημειώσεις
1. Εκδρομές με ταξιδιωτικά πρακτορεία , παίζουν γκόμενες ξέμπαρκες που ψάχνονται ή φίλες μιλφακια που πάνε μόνες τους διακοπες με το γκρουπ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Συνάδελφοι , παιζει κ άλλου καμάκι , κρατήστε σημειώσεις
1. Εκδρομές με ταξιδιωτικά πρακτορεία , παίζουν γκόμενες ξέμπαρκες που ψάχνονται ή φίλες μιλφακια που πάνε μόνες τους διακοπες με το γκρουπ


Προχωρημένος ο παίκτης. Ξέρω χωρισμένο που το κάνει . Αν γίνεις καλός πελάτης ενός γραφείου, μπορείς να έχεις και πληροφορίες από μέσα.
Ο χωρισμένος που λέω , είναι 55ρης βέβαια, είχε βγάλει ένα γκιλφόνι τούμπανο σε πρωτοχρονιάτικο ταξίδι .
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
Προχωρημένος ο παίκτης. Ξέρω χωρισμένο που το κάνει . Αν γίνεις καλός πελάτης ενός γραφείου, μπορείς να έχεις και πληροφορίες από μέσα.
Ο χωρισμένος που λέω , είναι 55ρης βέβαια, είχε βγάλει ένα γκιλφόνι τούμπανο σε πρωτοχρονιάτικο ταξίδι .
Ακριβώς σε γκρουπ άμα εισαι πελάτης ΓΑΜΑΣ
 
OP
OP
Jim85

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Συνάδελφοι , παιζει κ άλλου καμάκι , κρατήστε σημειώσεις
1. Εκδρομές με ταξιδιωτικά πρακτορεία , παίζουν γκόμενες ξέμπαρκες που ψάχνονται ή φίλες μιλφακια που πάνε μόνες τους διακοπες με το γκρουπ
Σοβαρά τώρα?
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.500
Like
11.488
Πόντοι
3.506
Συνάδελφοι , παιζει κ άλλου καμάκι , κρατήστε σημειώσεις
1. Εκδρομές με ταξιδιωτικά πρακτορεία , παίζουν γκόμενες ξέμπαρκες που ψάχνονται ή φίλες μιλφακια που πάνε μόνες τους διακοπες με το γκρουπ
Πολύ σωστός. Έχουν πέσει και οι ηλικίες σχετικά με παλιότερα, από όσα μου λέει φίλος μου tour operator.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
:cheesy::cheesy:
Καλησπέρα σας..
Μίλαγα πριν κάτι μέρες με ένα φίλο μου στο τηλέφωνο ο οποίος μένει βόρεια προάστια Λυκόβρυση ...
Και μου είπε ότι στην Εθνική οδό δίπλα στην porsche υπάρχει ένα μεγάλο γυμναστήριο το καμάκι πάει σύννεφο..
.. μέχρι και εγώ που είμαι καλόγερος σκέφτομαι να κάνω εγγραφή ....
Πλάκα κάνω Ε??
Αυτά είναι για νέους
Μεταμορφωση αδερφε οχι λυκοβρυση
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.668
Πόντοι
3.656
Αν είναι να πηγαίνουμε εκδρομές στα λουτρά Πόζαρ με Irizar Century II για να γαμάμε εξηντάρες, καθόμαστε σπίτι μας και γράφουμε στο www.bourdela.com


ή κάθεται άλλος στο νησί που είναι σώγαμπρος στην τελική και ξεκωλιάζει κατσίκες στην τελική βρε αδελφέ ....
όπως κάνει από το 2004 που ήταν καινούριο το τουαρέγκ ... στη γερμανία τότε βέβαια υπό άλλο ιδιοκτήτη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.244
Κριτικές
62
Like
44.883
Πόντοι
9.297
Τύπε , είσαι άλλης κλάσης παίκτης.
Για αούγκανους είναι πολύ προχώ αυτά .......
Πηγαίνω σε τέτοιες εκδρομές μόνος ...για να βγει κάτι από εκεί πρέπει να είσαι χαλαρός και να μην πας για καμάκι αλλά για να δεις κάτι καινούριο.
Βέβαια πρέπει να υπάρχουν και διαθέσιμοι στόχοι...είναι όπως τα έλεγε συναγωνιστής νωρίτερα για τα μπαρ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
α) Ποιό είναι το ιδανικό μέρος για καμάκι? Είναι το μπαρ που διαβάζουμε σε σχετικά άρθρα στο διαδίκτυο? Κάποιο άλλο μέρος?
Αν λαβουμε υποψη και την πιθανοτητα η γυναικα να ειναι ανθρωπος και οχι σουργελο, μακραν το καλυτερο μερος ειναι 06:00 - 09:00 στα Εβερεστ, Γρηγορης, Σταρμπακς :rockon:

Διαδικτυακα το linkedin :rockon:

Απο μαγαζια μακραν οι ντισκο, αλλα Ελλαδα εχουν εξαφανιστει. Ευρωπη εχει σε καθε χωριο ακομα

Περιστασιακα σε γλεντια γαμων και πανηγυρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom