Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
3η Σεπτεμβρίου...

Ξανθούλι, 22 περίπου, ζακι μεν αλλά πεντακάθαρο.. Μου είχε πει ότι κατεβαίνει με ένα twingo.
Μου είχε δώσει και τηλέφωνο αλλά το σήκωνε η μάνα της ενίοτε και έπεφτε κράξιμο...
Εχω κατέβει άπειρες φορές από τοτε και δεν την έχω πετύχει πουθενα.
Κάποιοι λένε για μια Γιάννα στη Σόλωνος αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια...
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Χθες περνωντας από την Χαλκονδύλη και Γ΄Σεπτεμβρίου έξω απο το κτιρίο της ΔΕΗ (ειδες η ΔΕΗ)  :cool2: ήτανε 3 Αλβανιδουλες που εκαναν πιατσα. Η πρώτη ήταν ξανθουλα, 24 ετων με ωραίο  προσωπο το όνομα της Αλεξανδρα  ήθελε 30 ?, η αλλη Αλβανιδουλα μελαχροινη 20 ετων πολυ γλυκο προσωπο και αυτη την ιδια ταριφα, η τριτη μελαχροινη 22 ετων  γεματουλα (δεν ελεγε καθολου αυτη ή οποια εκανα και παζαρια :humpleg:) την ιδια τιμη. Δεν πήρα καμια γιατι ήμουν σε ώρα εργασίας και βιαζομουν απλος συνέλλεξα πλροφορίες (ερευνα αγορας) και σάς τι λεω.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Μπραβο στον ALLEN
ολα για τα φιλαρακια , ευγε!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Παρατηρησα νεες αφιξεις στην σωκρατους εξω και απενατι απο το ξενοδοχειο που εχει ανοιξει στην παλια θεση του 4ου αστ τμηματος.

Η παρατηρηση εγινε και μεσημερι και βραδυ.
Αρκετα νεα κομματια .
Δεν δοκιμασα ακομα
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παρατηρησα νεες αφιξεις στην σωκρατους εξω και απενατι απο το ξενοδοχειο που εχει ανοιξει στην παλια θεση του 4ου αστ τμηματος.

Η παρατηρηση εγινε και μεσημερι και βραδυ.
Αρκετα νεα κομματια .
Δεν δοκιμασα ακομα
....μακρια....κατι γριες...και κατι γυφτοαλβανιδες...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ρε κινκυ το ενα ηταν ενα κοντο ξανθο ( μαλλον ρωσακι) ..
Και εδειχνε ουναρος .....
Τι να πω .
Θα τσεκαρω απο κοντα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδια ξερει κανενας ποσο κανει εκεινο το ξενοδοχειο κοντα στην πιατσα της Σολωνος και ποσο περνουν αυτες οι πουτανες εκει?
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
3 σεπτεμβριου ειναι μια που κλαιβει πορτοφολια οσο ειστε στο μπανιο. Συνηθως πηγαινει στο ΛΗΤΩ ΛΑΤΟ πως λεγεται και σε ενα αλλο που ειναι επι της Γσεπτεμβριου θα σας πω αυριο περιγραφη απλα να προσεχετε για πορτοφολια κινητα και καρτες καλυτερα αυτα να τα αφηνετε στο αμαξι και να εχετε μονο το παραδακι για τη κοπελα και το ξενοδοχειο πανω σας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδια ξερει κανενας ποσο κανει εκεινο το ξενοδοχειο κοντα στην πιατσα της Σολωνος και ποσο περνουν αυτες οι πουτανες εκει?

..αν λες το σουδαν καλλιτερα να μην πας, γιατι θα σιχαθεις τον εαυτο σου εκει περα.... προτιμοτερο ειναι να τις πηγαινεις στο αττικη..
..αυτες εκει ξεκινανε απο 40-50 ευρω, αλλα προσοχη οι περισοτερες ειναι ζακια..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ναι μπραβο το Αττικη λεωξερει ποσο παει το μαλλι αν και με 40-50ευρω οι πουτανες μαλλον δε θα παρω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..νομιζω το αττικη παιρνει 15-20 ευρω....
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Οποτε στην καλυτερη δινεις 55 ευρω καλυτερα σε στουντιο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οποτε στην καλυτερη δινεις 55 ευρω καλυτερα σε στουντιο

..ναι βεβαια, με τα τεμαχια που παιζουν εκει ειναι προτιμοτερο....
..ομως το συχνο scouting μερικες φορες βγαζει κατι λαβρακια ΝΑ (με το συμπαθειο)....  ;)
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ κατά τη μια παρά πέρασα Σόλωνος όπου παίζανε κάτι σαβούρια και συνέχισα Γ Σεπτεμβρίου όπου έπαιζε ένα μελαχρινο ψηλό καινούργιο και ήτανε μεσ την καυλα αλλά μίλαγε στο τηλέφωνο...
Η φίλη της μου είπε ότι περνει 50 ? αλλά μέχρι να κάνω τον κύκλο την είχανε πάρει...

Πιο κάτω λίγο έξω από το sex shop έπαιζε ένα ωραίο κοντούλι αλλά και αυτό φορτώθηκε  μέχρι να ξαναπεράσω...

Γκαντεμιά...
 

psilos77gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
μάγκες, πολύ σπάνια συμμετέχω στη συζήτηση όμως αυτό που έζησα πρέπει να το αναφέρω. σάββατο βράδυ κατά τις 9μιση στην 3ης Σεπτεμβρίου που είναι κάποια κορίτσια, πήρα ένα ξανθό, ρωσιδέλι 22 ετών (έτσι είπε) που έδινε κουλούρα.το πήρα στο παρακείμενο ξενοδοχείο, όλα ωραία και καλά μέχρι που αλλάξαμε στάση!!! μόλις το έβγαλά από το κουλούρι και είδα καφέ κομματάκια πάνω στο προφυλακτικό μου ήρθε να ξεράσω.σκέτη αηδία. σταματησα μετά από λίγο, πλήθυκα και εξαφανίστηκα. ΑΗΔΙΑ!!!και το χειρότερο? δεν φέυγειαπό το μυαλό και έχει και επίδραση στην ανύψωση του "ηθικού" μου
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εμ και εσύ ρε μεγάλε σε κωλο τον έβαλες, τι ήθελες να βγάλει λουλούδια?  :uglystupid:

Κοίτα αυτες οι μισές τουλάχιστον είναι ζακια και από καθαριότητα δεν είναι και όλες προσεγμένες.

Τώρα αυτό που λες συμβαίνει για αυτό όταν είναι να τον βγάλεις ή σβήσε τα φώτα ή καρφίτσες  :grin: :grin: :2funny:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
καρφίτσα...........................  :dancing: :dancing: :dancing:
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ανταποκριση απο τα μετωπα

επειδη το εριξα το μεσημεριανο ...(ενα ρωσιδακι 20-23 χρονων ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!)  ο δρομος με εβγαλε απο γ'σεπτεμβριου & καποδιστριου 16:30 περιπου

επαιζαν

α) η γνωστη μπουρουχα μετα τα ιδια ρουχα εδω και 2 εβδομαδες
β) μια ξανθια +/- 30χρ καλη -απο μακρια που την ειδα.
γ) και 2  πιτσιρικια ενα μελαχροινο και ενα ξανθο απιστευτα, για την ωρα και το μερος.
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Mαγκες μακρυα απο αυτες. Παιζει full υπατητιδα και αφροδισια νοσηματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom