Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Γ' σεπτεμβριου κοντουλα καστανοξανθη ελληνιδα ( απο χαλκιδα λεει ) κικη , γαματη 20 ετων 25 ε
Πολυ καλη και καινουργια
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
βρε moicane, το να σχολειαζεις κατι που γραφτηκε 6 μηνες πριν δεν ειναι και οτι πιο επικαιρο...

Ρε συ παπ ο άνθρωπος είναι καινούργιος στο σάιτ και δεν ξέρει τον Μαχητή. Διάβασε το παιδί και κουφάθηκε. Που να δεις φίλε Μοικανέ τα έπη που έχει γράψει σε ξεχωριστά θρεντ "λέτε να την έκανα την ώμα μου". εκεί να δεις οίστρος.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αδερφια περασα χθες απο τη Σολωνος και πετυχα κατι μελαμψουλες, πιο κατω ειχε και ενα παρακμιακο φτηνο ξενοδοχειο....Μου περασε απο το μυαλο να παρω δυο απ αυτες στο σπιτι μου στη λουτσα για ολο το βραδυ αλλα κολωσα.Ξερει κανεις τιμες ασφαλεια κτλπ για τετοια φαση?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Καποια βραδυα, γυριζοντας απο εξοδο, αργα δηλαδη, εχω πετυχει μια ξανθεια εντυπωσιακη, γυρω στα 40, μαλλον  με καλο ντυσιμο, στη νησιδα ακριβως απεναντι απο το Caravel. Δυστυχως, τις πολυ λιγες φορες που την εχω πετυχει, δεν ημουνα μονος,  ;) ωστε να μπορεσω να ...συλλεξω πληροφοριες!! Τη μια & μοναδικη που μπορεσα ισως κατι στην αποτομη κινηση που εκανα με το αυτοκινητο, ισως κατι αλλο επανω μου-δε ξερω-  την τρομαξε & μου ειπε οτι δε μπορει τωρα & την εκανε με γρηγορα!!!    :2funny:  Ενδιαφερουσα μου φανηκε, καλο σωμα υποθετω, φοραγε μια λευκη γουνα, με ψηλες ασπρες μποτες!!!  Αυτα!! Αν εχει καποιος κατι υπ' οψι το λεει, αλλιως εχετε το νου σας οταν τυχει & περνατε, μη τυχον & τη πετυχετε!!!...  :idiot:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Αδερφια περασα χθες απο τη Σολωνος και πετυχα κατι μελαμψουλες, πιο κατω ειχε και ενα παρακμιακο φτηνο ξενοδοχειο....Μου περασε απο το μυαλο να παρω δυο απ αυτες στο σπιτι μου στη λουτσα για ολο το βραδυ αλλα κολωσα.Ξερει κανεις τιμες ασφαλεια κτλπ για τετοια φαση?
Απο δικες μου & αλλων σωστα ενημερωμενων , πληροφοριες ξερω οτι οι συγκεκριμενες, ναι ειναι της ..αθιγγανης φυλης, η μια κοντουλα, βγαινει με μια μινι φουστα (την ιδια!!) συνεχεια, μα προσφερουν χαμηλοτατες υπηρεσιες. Οι συγκεκεριμενες ΔΕ νομιζω να πηγαινουν αλλου περα απο τη πιατσα, μα & αν ακομα πανε ΔΕ θα ηθελες να μαθει ολη η ..φυλη το σπιτι σου,ε? Για το χωροσου, αν θες θα παρεις μια  :boobies: Γιαννα που αναφερεται στο forum ( ) η μια αλλη μελαχροινη  :boobies: ,που σκαει με αβυσαλεα μινι & καλοντυμενη παντα στη πισω πορτα της Νομικης!! Παντως δυσκολα θα παρεις στο επι τοπου μια απο αυτες & τοσο μακρυα!!! Με τα λεφτα που θα σου πουνε παιρνεις τουλαχιστον ct!!! Εκτος πια, που δε το πιστευω, & αν αποτανθεις σε τιποτα τελειωμενες!  :jerking:  ! Εχε υπ' οψι παντως, οτι σπανια ειναι πολυ καλο το... servis στη συγκεκριμενη πιατσα!! & θα ξαναεπαναλαβω: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ PARKINGS!!!!  :idiot:  :tickedoff:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Απο δικες μου & αλλων σωστα ενημερωμενων , πληροφοριες ξερω οτι οι συγκεκριμενες, ναι ειναι της ..αθιγγανης φυλης, η μια κοντουλα, βγαινει με μια μινι φουστα (την ιδια!!) συνεχεια, μα προσφερουν χαμηλοτατες υπηρεσιες. Οι συγκεκεριμενες ΔΕ νομιζω να πηγαινουν αλλου περα απο τη πιατσα, μα & αν ακομα πανε ΔΕ θα ηθελες να μαθει ολη η ..φυλη το σπιτι σου,ε? Για το χωροσου, αν θες θα παρεις μια  :boobies: Γιαννα που αναφερεται στο forum ( ) η μια αλλη μελαχροινη   :boobies: ,που σκαει με αβυσαλεα μινι & καλοντυμενη παντα στη πισω πορτα της Νομικης!! Παντως δυσκολα θα παρεις στο επι τοπου μια απο αυτες & τοσο μακρυα!!! Με τα λεφτα που θα σου πουνε παιρνεις τουλαχιστον ct!!! Εκτος πια, που δε το πιστευω, & αν αποτανθεις σε τιποτα τελειωμενες!   :jerking:  ! Εχε υπ' οψι παντως, οτι σπανια ειναι πολυ καλο το... servis στη συγκεκριμενη πιατσα!! & θα ξαναεπαναλαβω: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ PARKINGS!!!!  :idiot:   :tickedoff:
Αλανιαρη ολα τα ξερεις εσυ!!!!!!!!!!!!!!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τα εχω παιξει δικε μου σου λεω!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Μηπως εχει κανεις συναδελφος το τηλεφωνο της αννας της βιζαρους,,,να μου το στειλει με
πμ γιατι μενω μακρια και θελω να συνενοηθω πρωτα μαζι της γιατο ποτε θα ναι να μην κατεβω τσαμπα.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Σήμερα το απόγευμα περνώντας από 3ης Σεπτεμβρίου κ Χαλκοκονδύλη είχε στηθεί ένα ξανθό πιπίνι με μπλέ μάτια. Καραγκομενάρα. Είναι καλή? Πώς τη λένε?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα το απόγευμα περνώντας από 3ης Σεπτεμβρίου κ Χαλκοκονδύλη είχε στηθεί ένα ξανθό πιπίνι με μπλέ μάτια. Καραγκομενάρα. Είναι καλή? Πώς τη λένε?
Κατερινα!!! χα-χα-χα. Ειναι η μια απο αυτες που λεω πιο κατω!!  (καπου μετα τις 5+ , δε λες??)  απο προσωπικη ..εμπειρια: καλο στοματικο, αν θες & ελευθερο, τελειωμα μεσα στο στομα (εγω ΔΕΝ ηθελα!!) Παντως διαβασε καλα τα info πιο κατω. Πολλα για λιγη ωρα, κλπ...!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Σήμερα το απόγευμα περνώντας από 3ης Σεπτεμβρίου κ Χαλκοκονδύλη είχε στηθεί ένα ξανθό πιπίνι με μπλέ μάτια. Καραγκομενάρα. Είναι καλή? Πώς τη λένε?

To στέκι γύρω απο τον ΟΚΑΝΑ είναι πλέον καμμένο χαρτί για μένα...

1ον Οι γκόμενες τρέχουν στην κυριολεξία μέχρι το ξενοδοχείο κι εκεί είναι τσακ-μπαμ...Αν προλάβεις σε 5 λεπτά να χύσεις έχει καλώς....

2ον Οι πιο πολλές που είναι Αλβανίδες σκυλοβρωμάνε κυρίως το καλοκαίρι....Δεν έχω τίποτα με τις Αλβανίδες απλά όλες εκεί απο πάνω είναι.

3ον Με τα πρεζόνια γύρω και τις αρρώστιες που έχουν να είναι κολλητά με τις πουτάνες ΔΕΝ λέει....Σου πέφτει το ηθικό.

Αυτά!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Χθες κατα της 8 το βραδυ, περναγα με το μηχανακι απ τη γνωστη γωνια (3ης Σεπτεμβριου & Καποδιστριου) και γινοταν ΜΟΥΝΟΠΑΖΑΡΟ  :boobies: .
Καμια 10αρια περιπου πουτανακια ηταν παραταγμενα και περιμενανε!!!!
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι τα περισσοτερα μωρακια (που ηταν μεσ τη καυλα!!!) ηταν νεα στη περιοχη (Βεβαια εχω να περασω καιρο τετοια ωρα).
Ειχαν καλα σωματακια, αλλα και φατσουλες, και τα περισσοτερα ηταν ξανθα και ντυμενα προστυχα.
Για μια στιγμη μπηκε ο διαολος  >:cheesy: μεσα μου και ειπα να κανω μια σταση για ενα  :knockinb: πριν το τσικνισμα, αλλα τελικα δεν ενεδωσα στον πειρασμα αφου με περιμενε καλος φιλος (και μελος του φορουμ  ;) ) για φαγοποτη με την υπολοιπη παρεα  :grouphug:
 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..λοιπον.... στο κολωνακι χθες βραδυ κατα τις 02:30 οπως στριβεις δεξια απο σκουφα στη μασαλιας, πετυχαινω ρωσακι ξανθο με σγουρο μαλλι γυρω στο 1.75...
....την ψιλιαζομαι οτι ψωνιζεται, γιατι δεν καρφωνοταν καθολου και μετα απο 3-4 γυρες που εκανα και της εκανα νοημα να πλησιασει, επιτελους ερχεται κοντα..... :dancing:
..ρωταω ποσο αποζημιωσης και προιοντα υπηρεσιων....
80 γιουρακια με κανονικο προγραμα υπηρεσιων (ολα με προφυλακτικο) και 120 γιουρακια για λωκο....
....τιμες με ΦΠΑ, ανευ ξενοδοχειου....  :grin:
..φορτωνω, και παμε ξενοδοχειο....
..κορμι λαμπαδα, τουρλωτο κωλαρακι, προσωπο κοντινο με σαρα απο καρεα 30, για οσους τυχαινει να την ξερουν, επιδερμιδα απο καθαρο μεταξι....
..και πηδημα λιγο καλλιτερο απο τη σαρα.....

..τα ειδα ΟΛΑ....

..τωρα θα σας στενοχωρησω.....
....απ ο,τι μου πε, ηταν η τριτη μερα της στη δουλεια, της την πεφτουν οι αλλες/αλλοι, αρα δεν ξερει αν και ποτε θα ξαναβγει, και το χειροτερο, δεν εδινε τηλεφωνο με την καμία.....!!!!!

..παντως αν περασετε καποια στιγμη απο εκει αξιζει να κανετε μια γυρα μηπως και την πετυχετε, εγω σιγουρα θα την ξαναψαξω....  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
κυνηγός ταλέντων!
πως σου κάθονται ρε μπαγάσα όλες οι περιπτώσεις!
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κυνηγός ταλέντων!
πως σου κάθονται ρε μπαγάσα όλες οι περιπτώσεις!
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

αυτος δεν ειναι κυνηγος ταλεντων,αλλα τα ταλεντα τον κυνηγουν...τον μυριζονται και οπου παει για ποτο το βραδυ αραζουν στο επομενο στενο και αφου τον παιδεψουν λιγο και τον αφησουν να κανει 3,4 γυρους ενδιδουν με τα χιλια ζορια "και καλα"..μπαινουν στην αμαξα και "περνουν αυτοι καλα και μεις χειροτερα"...this is the hole story...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτος δεν ειναι κυνηγος ταλεντων,αλλα τα ταλεντα τον κυνηγουν...τον μυριζονται και οπου παει για ποτο το βραδυ αραζουν στο επομενο στενο και αφου τον παιδεψουν λιγο και τον αφησουν να κανει 3,4 γυρους ενδιδουν με τα χιλια ζορια "και καλα"..μπαινουν στην αμαξα και "περνουν αυτοι καλα και μεις χειροτερα"...this is the hole story...

....ελα παραπονιαρη, αφου ειπα οτι θα σου στελνω ντιλιβερι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom