Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
μάγκες, πολύ σπάνια συμμετέχω στη συζήτηση όμως αυτό που έζησα πρέπει να το αναφέρω. σάββατο βράδυ κατά τις 9μιση στην 3ης Σεπτεμβρίου που είναι κάποια κορίτσια, πήρα ένα ξανθό, ρωσιδέλι 22 ετών (έτσι είπε) που έδινε κουλούρα.το πήρα στο παρακείμενο ξενοδοχείο, όλα ωραία και καλά μέχρι που αλλάξαμε στάση!!! μόλις το έβγαλά από το κουλούρι και είδα καφέ κομματάκια πάνω στο προφυλακτικό μου ήρθε να ξεράσω.σκέτη αηδία. σταματησα μετά από λίγο, πλήθυκα και εξαφανίστηκα. ΑΗΔΙΑ!!!και το χειρότερο? δεν φέυγειαπό το μυαλό και έχει και επίδραση στην ανύψωση του "ηθικού" μου
Σαν να λεμε σου εχεσε τον πουτσο!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χθες βραδυ στις εντεκα, γ σεπτεμβριου, αρκετα καλα ξανθα, ρωσιδια, και απο καζακσταν, σαν κινεζα, υπηρχε,επισης ενα κοντο μικρο, το  ρωτησα και μου ειπε 19 χρονων, εδειχνε πολυ μικρο, με στρασακι στη μυτη, και τζινακι, ωραιο προσωπο. γενικως υπηρχε ποικιλια.  δεν ψωνιζω απο τετοιες φασεις... 
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
χθες βραδυ στις εντεκα, γ σεπτεμβριου, αρκετα καλα ξανθα, ρωσιδια, και απο καζακσταν, σαν κινεζα, υπηρχε,επισης ενα κοντο μικρο, το  ρωτησα και μου ειπε 19 χρονων, εδειχνε πολυ μικρο, με στρασακι στη μυτη, και τζινακι, ωραιο προσωπο. γενικως υπηρχε ποικιλια.  δεν ψωνιζω απο τετοιες φασεις... 

Τα πιο πολλα απο αυτα που ειναι στην γ΄σεπτεμβριου και καποδιστριου τα εχω δοκιμασει.
Για αυτα που ζητανε 30+15 το ξενοδοχειο ΔΕΝ αξιζουν.
Πολλυ ξεπετα ρε μαγκες .
Και καμμια συμμετοχη .
Καλυτερα στα γνωστα καλα ρδελα
 

STEFANO

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε  cm615et  μπορεισ να μου στειλεισ τα τηλεφωνα??
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Μία στη Καποδιστρίου, μέτριο ανάστημα, κοντά ξανθά μαλλιά, την έχει πάρει κανείς?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Τα πιο πολλα απο αυτα που ειναι στην γ΄σεπτεμβριου και καποδιστριου τα εχω δοκιμασει.
Για αυτα που ζητανε 30+15 το ξενοδοχειο ΔΕΝ αξιζουν.
Πολλυ ξεπετα ρε μαγκες .
Και καμμια συμμετοχη .
Καλυτερα στα γνωστα καλα ρδελα
...και μην ξεχνατε και κατι αλλο...οταν μια γκομενα μετραει...και κανει καλο πηδημα...μετα απο ενα δυο ραντεβου με τον ιδιο πελατη...δινει τηλ...και παει ξενοδοχειο...περισσοτερο χρημα και καλυτερη ανεση...το ιδιο αν το κανει σε 10-20 ατομα...πεζοδρομιο....ΤΕΛΟΣ!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...και μην ξεχνατε και κατι αλλο...οταν μια γκομενα μετραει...και κανει καλο πηδημα...μετα απο ενα δυο ραντεβου με τον ιδιο πελατη...δινει τηλ...και παει ξενοδοχειο...περισσοτερο χρημα και καλυτερη ανεση...το ιδιο αν το κανει σε 10-20 ατομα...πεζοδρομιο....ΤΕΛΟΣ!!!

..ετσι ακριβως ειναι οπως τα λεει ο σαρδαναπαλος....
 

Επισκέπτης
στιν γ σεπτεμβριου σε πιο ιψος εχει πουτανακια ρε καυλιαριδες???
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
αν κ ακποτε ειχα πολλααααα μυνηματακια (600-700) εδω βλεπω ανακαταταξεις στο site μας!παμε απ την αρχη λοιπον με ενα πρωτο δωρακι για ολους.

κοριτσακι απο Γκυζι,πιατσαρει στο στενο της 3ης σεπτεμβριου ,μικρουλα 19αρα,καλο κορμακι αλλα οχι κοκκαλο,no drugs ,50 στο αμαξι ,100 σε σπιτι. το  μαρακι ειναι καλο κ με ριζα τσιγγανικη!!!αλλα δε του φαινεται.απλα μην αρχισετε να συζητατε μαζι της γιατι δυσκολευεται να συνταξει προταση...απο πιπες ομως μια χαρα!!! τηλ για επικοινωνια περαν της πιατσας 694296**30 μου το εδωσε η ιδια απροβληματιστα κ με παραινεση την επομενη φορα να ναι καπου σε σπιτι..... καλη διασκεδαση
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αν κ ακποτε ειχα πολλααααα μυνηματακια (600-700) εδω βλεπω ανακαταταξεις στο site μας!παμε απ την αρχη λοιπον με ενα πρωτο δωρακι για ολους.
που χαθηκες ρε παστελι?
δεν πειραζει για τα παλια ποστ...παμε απο την αρχη τωρα
 

Επισκέπτης
φιλαρακι τι ωρα την πετυχενεις αυτην εκει..... και γαμιεται στο αμαξι??????
τελος σβησε ολο το νουμερο γιατι αφ'ενος απογορευεται και αφ'εταιρου μην την καψεις εντελως!!!!!!
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
[move][glow=red,2,300]χαιρετισματα σε ολους τους συναγωνιστες λοιπον αφου επανηλθαμε!![/glow][/move]
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
μετα τις 11 αλλα οχι στην γωνια με τις υπολοιπες , λιγο μετα το ξενοδοχειο συνηθως μονη περιμενει...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
παιζει και καπιο αλλο γυφτακι εκει το πηρε ο κουμπαρος μου χτες  150 ολο το βραδυ  αλλα απο το τηλεφωνο  που γραφετε δεν ειναι το ιδιο μαλλον εκτος α εχει 2 τηλεφωνα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

κοριτσακι απο Γκυζι,πιατσαρει
δωσε εμφανιση
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μία στη Καποδιστρίου, μέτριο ανάστημα, κοντά ξανθά μαλλιά, την έχει πάρει κανείς?

Ξέρω ποια λες, την έχω πάρει πέρισυ το καλοκαίρι......Δεν αξίζει γιατί πάτε τρέχοντας στο ξενοδοχείο, γδύνεται στο λεπτό, και θέλει να χύσεις στο λεπτό. Αν και είναι πολύ γλυκιά φάτσα, αν το δούλευε αλλιώς το εργαλείο θα έβγαζε τρελά λεφτά. Συν του οτι είναι βρωμιάρα, οι μασχάλες τις βρωμάγανε...

Αν πρέπει να αδειάσεις επειγόντως την συστήνω μόνο σαν λύση απελπισίας.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
μιας κ ζητατε εμφανιση...δε μοιαζει γυφτακι,ωραια πιασιματα,ωραια βυζακια,χαβαλεδιαρα,εμενα καθαρο μου φανηκε,κοντοπουτανο βασικα...αν σας λεει κατι ο ορος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom