Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

69number69

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα απόψε κατά τις 8.00 το απόγευμα Γάμα Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου στα αριστερά όπως ανεβαίνεις την Γάμα Σεπτεμβρίου είχε 3-4 που έκαναν πιάτσα.Μου τράβηξε την προσοχή μια κοντούλα γύρω στο 1.55-1.60 με τακούνι αδύνατη με πολύ μακρύ ξανθό μαλλί που έδειχνε γύρω στα 22-23.Δυστυχώς ήμουν με το αυτοκίνητο και είχε πολύ κίνηση και δεν μπορούσα να σταματήσω αν και το ήθελα πολύ.Την ξέρει αυτή κανείς?λέει τίποτα στο κρεββάττι ή μάπα?και αν προτείνω σε κάποια από αυτές για κάνα 3ωρο στο σπίτι μου δέχονται ή μόνο σε ξενοδοχείο πάνε?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Οι περισσοτερες πανε ξενοδοχειο τωρα για σπιτι λιγο δυσκολο................
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πέρασα απόψε κατά τις 8.00 το απόγευμα Γάμα Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου στα αριστερά όπως ανεβαίνεις την Γάμα Σεπτεμβρίου είχε 3-4 που έκαναν πιάτσα.Μου τράβηξε την προσοχή μια κοντούλα γύρω στο 1.55-1.60 με τακούνι αδύνατη με πολύ μακρύ ξανθό μαλλί που έδειχνε γύρω στα 22-23.Δυστυχώς ήμουν με το αυτοκίνητο και είχε πολύ κίνηση και δεν μπορούσα να σταματήσω αν και το ήθελα πολύ.Την ξέρει αυτή κανείς?λέει τίποτα στο κρεββάττι ή μάπα?και αν προτείνω σε κάποια από αυτές για κάνα 3ωρο στο σπίτι μου δέχονται ή μόνο σε ξενοδοχείο πάνε?
...για σπιτι...?απο το πρωτο ραντεβου ξεχασε το!!!!..αν την παρεις 3-4 φορες και σε ξερει...μπορει και παλι λεω μπορει να την ψησεις να ερθει σπιτι....!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια στιν γ σεπτεμβριου σε πιο ιψος εχει πουτανακια???δεν εχο πετιχει ποτε οποτε εχω περασει....κατα τισ 1 με 2 περναο το βραδυ και δε βλεπω τιποτα...τι στο καλο...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ εκεί (καποδιστρίου) πήρα 1,περίπου στα 25,που έφερνε προς κινεζούλα...λίγο γεματούλα(λίγο) και έδινε και κουλούρι....στο δωμάτιο είχε ντούζ και καθαρές πετσέτες....μετά απο το γαμήσι έκανε μπάνιο και ξανακατέβηκε πεζοδρόμιο....γύρω στα 15-20 λεπτά κάτσαμε....το μόνο που με χάλασε ήταν πού έβαλε κρέμα....τό όλο σκηνικό μου στοίχησε 50 ? στην πουτάνα και 15 ? στο ξενοδοχείο...αν δεν έδινε κουλούρι αντί για 50 ? θα έπαιρνε 35 ?......έφυγα ευχαριστημένος....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Λοιπόν σήμερα από τις 10:30 μέχρι τις 12:00 το μεσημέρι είχα να σκοτώσω ώρα στο κέντρο μεταξύ δύο δουλειών (η μια Ομόνοια και η άλλη Βικτώρια), οπότε είπα να κόψω κίνηση στην περιοχή Γ Σεπτεμβρίου.
Πήγα στην καφετέρια Βερανζέρου & Γ Σεπτ. (λέγεται Joy?s), παράγγειλα κάτι και έκατσα στα τραπεζάκια που είναι έξω, επί της Γ Σεπτεμβρίου.
Ακριβώς εκεί στη γωνία ήταν 4-5 γυναίκες που προφανώς ψάχνανε πελάτη, αλλά τι γυναίκες... Φρίκη ρε παιδιά!
Μπαινόβγαιναν στην καφετέρια (γιατί κυκλοφορούσαν και κάτι μπάτσοι), και ήταν είτε τέρατα, είτε χωρίς καθόλου βυζιά, είτε με στραβές μύτες (απο μπουνιά?) με κάτι μίνι που απεκάλυπταν κάτι φριχτές χοντρές μπουτάρες, και βέβαια όλες μιλούσαν Αλβανικά μεταξύ τους.
Φρίκη αμέτρητη.
Η μια θα ήταν μέχρι και 55... αυτή μάλιστα ήρθε και έκατσε δίπλα μου να πιει το καφεδάκι της.
Μαλλί κόκκινο αλλά από τη ρίζα και μέχρι 3 πόντους πάνω, γκρίζο...
Όλες ήταν ΦΡΙΚΗ. Ακόμα και μια μικρότερη που εμφανίστηκε.
Κάποια στιγμή εμφανίστηκε μια κάπως πιό υποφερτή (και χαμογελαστή). Αμέσως την πλησίασε καραφλός 40ρης και ψου-ψου-ψου, φύγανε μαζί προς τα πάνω την Βερανζέρου.
Πάτησα το κουμπάκι στο ρολόι μου και άρχισε να γράφει χρόνο.
Η γκόμενα επέστρεψε στην πιάτσα της σε 12 λεπτά ακριβώς.
Μιλάμε για [size=12pt]ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑ [/size] δηλαδή!
Εν τω μεταξύ είχε πάει 12 η ώρα και έφυγα και εγώ για τη δουλειά μου.
Βράχηκα κι όλας.
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Χαίρεται Παίδες. Μήπως ξέρει κάποιος, για τους τύπους στην ομόνοια στην Αγίου Κωνσταντίνου που σου την πέφτουν για κάτι πουτάνες που δουλεύουν κοντά σε ένα Bar?
 

Επισκέπτης
Χαίρεται Παίδες. Μήπως ξέρει κάποιος, για τους τύπους στην ομόνοια στην Αγίου Κωνσταντίνου που σου την πέφτουν για κάτι πουτάνες που δουλεύουν κοντά σε ένα Bar?
Ταπεινή μου άποψη . Ακούς , λές διακριτικά πως δεν ενδιαφέρεσαι γελάς ευγενικά και φεύγεις .
Μετά πας αγοράζεις εφημερίδα και επιλέγεις ή πας με τα πόδια την γνωστή τσάρκα για να ασκηθείς κιόλας
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Έχω μιά απορία, αν γνωρίζουν οι παληότεροι, η Γ΄Σεπτεμβρίου το 1974 ήταν πουτανόπιατσα;
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Χαίρεται Παίδες. Μήπως ξέρει κάποιος, για τους τύπους στην ομόνοια στην Αγίου Κωνσταντίνου που σου την πέφτουν για κάτι πουτάνες που δουλεύουν κοντά σε ένα Bar?
Το μπαμπη σουγια ενοεις?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Πάτησα το κουμπάκι στο ρολόι μου και άρχισε να γράφει χρόνο.
Η γκόμενα επέστρεψε στην πιάτσα της σε 12 λεπτά ακριβώς.
Μιλάμε για [size=12pt]ΤΗΝ ΞΕΠΕΤΑ [/size] δηλαδή!
Εν τω μεταξύ είχε πάει 12 η ώρα και έφυγα και εγώ για τη δουλειά μου.
Βράχηκα κι όλας.

..για να μαθαινουν οι νεοτεροι και να θαυμαζουν οι παλαιοτεροι.........!!!!!!!!!
..ετσι γινεται το scouting....!!
 

Επισκέπτης
Πέρασα σήμερα κατά τις 7-7μιση το απόγευμα. Είδα μία ξανθιά, χοντρέλο με έντονο βάψιμο. Φρίκη. Υπήρχε και μια πιο μικρή, μελαχροινή, κοντοπούτανο (ψιλο-petite). Επρόκειτο όμως σίγουρα για πρεζάκι και μάλιστα... προχωρημένης σήψης!

Έχω περάσει αρκετές φορές... αλλά μία τα μπάζα/επικίνδυνες που συναντάω, μία που διαβάζω τις εμπειρίες σας εδώ... δεν έχω "ψωνίσει" ποτέ από την εν λόγω περιοχή.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Sorry gia ta latinika kati exei pathei to rimadi kai den grafei ellinika!
Exei parei kai emena to mati mou kati kala stin 3h Septemvriou alla sta Joy's ta perisotera einai baza tou kerata.
Prosoxi - Prosoxi!
Exete dei re paides ena poly psilo, adynato ekei gyro sta Joy's me ena gkri forema to eida prin 2 imeres?
An kapoios synadelfos exei kapoia pliroforia as tin katathesi. Paidia einai ALOGO to poutanaki!!!

ξανθο ισιο μαλλι ??
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Περαστικός χτες το μεσημέρι από την περιοχή, είδα δυο φοβερές ξανθιες Γ' Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη (η μια έτρωγε τυρόπιτα). Ψαρεύανε έναν σαραντάρη.

Γ' Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου τρία μπάζα.

Στην περιοχή της Ομόνοιας και Γ΄ Σεπτεμβρίου είδα μια πολύ κοντή, γύρω στο 1.40. Δεν είμαι σίγουρος ότι ψωνιζότανε. Περπατούσε με "ύποπτο" ύφος και έστριψε μέσα σε ένα μικρό ξενοδοχείο στην αρχή της Γ' Σεπτεμβρίου.
 

gsf022

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μαυρο μαλλι φιλαρακο!
Αλλα δεν την κανεις για πουτανα!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μινι τσαρκα το απογευμα,  η ντανα ελειπε, ηταν η ξανθια χριστινα, λεει τιποτα?    στο 134 υπογειο καλο ξανθο αλλα πολυ σιλικονη, στο 109 αδιαφορη, στο 134 πανω ρωσιδα ξενερωτη,  στο 67 η ειρηνη η αλβανιδα, στο 68 ισογειο η βυζαρου στο πηδημα χαλι μαυρο,  η αντελα στη θεση της,  στο μεταξουργειο χαλι μαυρο απο πακισταν, τετοιες φατσες δεν θα βρεις αλλου, απιστευτο χαλι, προτεινω να αφησουμε το μεταξι για το πακισταν... κι εμεις να κρατησουμε τη φυλης.  στην ιασωνος 19 πανω η λαρισα, περσινα ξυνα σταφυλια...
λοιπον ειχα ξεκινησει απο το 65 στο χριστινακι και εκει ξαναγυρισα.  εχει βελτιωθει πολυ, την ειχα ξαναπαρει στο 68 πριν δυο μηνες, τωρα μπηκε μεσα και μου χορευε ,εγλυφε γενικως, καλο προσωπακι, δεν εβγαλε σουτιεν, καλυτερα, δεν με χαλανε τα μικρα βυζια, καποτε τα ηθελα μεγαλα.  πολυ καλο πηδημα, και αντεχει και αγριες καταστασεις, μαλλον κακης ποιοτητας ρωσιδακι ειναι, αλλα την πραξη την εχει στο αιμα της.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
sorry παιδια, νομιζα πως ημουν στην "ημερησια ενημερωση για μπουρδελα", χιλια συγνωμη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom