Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Στην Καποδιστριου Βρε πιτσιλιστι μονο μαυρουκες βλεπω τελευταια!!!!!!!
 

Επισκέπτης
οχι  ρε καυλιαρι!!!στιν καποδιστριου εκτοσ απο μαυρεσ  εχι και  ασπρα πουτανακια!!!!!εχει  κατι ξανθα ξεσκισμενα στιν καποδιστριου εκι εξο απο  ενα  ξενοδοχειο  μουρλια!!!μεσ  στι  καυλα!!!με κατι  κολαν  που  εφαρμοζουν  τοσο  καυλοτικα  στο σομα  τουσ  πουειναι για  πιτσιλισμα!!!
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
45 με το ξενοδοχειο ειπαμε. 30 η πουτανα και 15 το χοτελ
Τι ακαποτο λες ρε??? Εισαι καλα ??? Ακαποτο με πουτανα, ποσο μαλλον του δρομου??

Αμα βάλης  αλλα 20 εχει και δευτερο  γύρο
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:uglystupid: για παραλιακη ξερη κανεις τιποτα?????????
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
οχι  ρε καυλιαρι!!!στιν καποδιστριου εκτοσ απο μαυρεσ  εχι και  ασπρα πουτανακια!!!!!εχει  κατι ξανθα ξεσκισμενα στιν καποδιστριου εκι εξο απο  ενα  ξενοδοχειο  μουρλια!!!μεσ  στι  καυλα!!!με κατι  κολαν  που  εφαρμοζουν  τοσο  καυλοτικα  στο σομα  τουσ  πουειναι για  πιτσιλισμα!!!
Τι ωρα παιζουνε εκει αδερφε:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
απο το μεσημερι μεχρι λιγο πριν τα μεσανυχτα,απλα επειδη γυρνανε περα δωθε και μπενοβγαινουν στα ξενοδοχεια μην βιαστεις να κρινεις και να φυγεις,περιμενε λιγο και δες
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σημερα το απογευμα κατα τις 8 ειχε 10 γυναικες στην γωνια της 3ης σεπτεμβριου.απο αυτες οι 6 τουλαχιστον ηταν αξιογαμητες.καμια σχεση με τις πρεζουδες που ειναι πισω απο την σταση των τρολευ στην 3η σεπτεμβριου
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες το βραδυ κατα τις 12:30, στο ξενοδοχειο πινδαρος στη σοφοκλεους (οπως την κατεβαινεις, μολις περνας την αθηνας, διπλα στο πετ σοπ), ειχε 4 τεμαχια αρκετα fuckable. τα δυο καλλιτερα ηταν ενα μαυρομαλλικο και ενα ξανθο με μακρυ μαλλι και μαυρες τουφες το οποιο και πηρα για 40 γιουρακια (μαζι με το ξενοδοχειο). 25αρα περιπου, τατου πανω απο το κωλομερι, δηλωνει πατρινια (και γειτονισα μου εδω στην αθηνα  :)), και το κυριοτερο.. βυζους φυσικους 3αρηδες απο τους πολυ καλους. σφαλιαρίδια στα κωλομερια και συμμετοχη τυπικη. ενδεικνυται για κονέ εκτος του ξενοδοχειου. καλη επιλογη για τετοια ωρα και τετοια περιοχη..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χτυπησε φλεβα ο γιωργακης
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σημερα το βραδυ λοιπόν, στο ίδιο μερος που περιγράφει και ο giorgospapa αφου εσκασα και τον πήρα τηλ και όλος τυχαιος ηταν στη περιοχη με kinky30 και εσκασε σε 5λεπτα για live κριτική :2funny: .........

..εχουμε γινει ''ομαδες άμεσης κρουσης''.....  :2funny: :2funny:
βαραει συναγερμος, (συγνωμη, τηλεφωνο ηθελα να πω  :grin:) και σε 5 λεπτα εχει κυκλωθει η περιοχη απο ''συνεργεια'' του σαιτ ετοιμα για ζωντανη ανταποκριση..  :grin: :grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
giorgospapa δεν εχω παει στην περιοχη.  απο οτι καταλαβα ομως θα "αξιοποιηθει"  παραυτα απο τους site .
υποψιν οτι εκτος απο αυτους που ενημερωνουν, τους ελαχιστους, υπαρχουν αυτοι που ενημερωνονται, και ειναι πολλοι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κωστα, δεν υποννοησα οτι εχεις παει και δεν το χες πει.. πλακιτσα εκανα..  :grin:
 

Επισκέπτης
λοιπον καυλιαριδεσ μετα τιν τσαρκα στα στουντιο περασαμε με τον φιλτατο dysan...(αφου αφισααμε τον γκομενιο σπιτι λοδο καπισα ιποχρεοσισ του) απο καποδιστριου!!!!εκει ειχα μπολικα πουτανιδια!!!! 1)ειχε τι στελλα μια μελαχρινι μετριασ εμφανισισ με οραια μπουτακια...2)επισισ ιπιρχε ενα ξανθο με φαρδι κολαρακι εν ονοματι διμιτρα οπου παλιοτερα εκανε πιατσα στη βαρβακειο!τρελιαρα ι καυλιαρα!θιμαμαι τοτε στιν βαρβακειο ανεβενε πανο στισ στεγεσ τον αυτοκινιτον και χορευε ι καυλιαρα!!!3)λοιπον ιταν εκι και ενα ξανθο ι αννα που ειχε βγαλει τα μπουτακια εξο..λοιπον αρχισα να νιοθο ενοχλισεισ στο εργαλιο....να φοθσκονι να φοθσκονι...αρχισα να τρελενομαι....δεν αντεχα αλο απο καυλα..και οσο εβλεπα τα μπουτακια εξο καυλονα αφανταστα....με ειχε πιασει μια  ανιπερβλιτι δοσι καυλας!!!!!!ε λοπιον τιν πλισιαζο και τισ λεο  ....-γεια σου καυλιαρα μου
-γεια σου καυλιαρι παμε?
-ποσσε λενε μορο μου?
-αννα
-δεν μπορο αλο εχο αναστατοθει απο το παραδεισενιο κορμι σου!παμε καυλιαρα!!!
τιν περνο λοιπον ...δινο 15 ευρο στιν εισοδο του ξενοδοχειου....μπενουμε στο ανσασερ...αρχισα να τριβο το εργαλιο πανο στο κολαρακι τισ και να τισ χαιδευο τα μπουτακια!!!ιρεμισε τρελιαρι θα μας δουνε μου λεει...παμε στο δοματιο και μετα...(μου απανταει)
παμε στο δοματιο,μπενουμε μεσα...αρχισα παλι να τισ χαιδευο τα μπουτακια και να τισ τριβομαι...αρχισε να ξεντινετε το πουτανακι!μου λεει γδισου καυλιαρι μου ...
γδινομαι και μενο μονο με το σλιπακι!
ξαπλονουμε....μου βγαζει τα σλιπακι και αρχιζει ενα καυλοτικο και δινατο φραπε που καυλοσα με το τροπο που το εκανε!
επιδι ειχα πολλεσ καυλεσ ομοσ τισ λεο σταματα καυλιαρα τορα ....βαλε το καποτακι ...το θελο στο στομα σου....
μου βαζει καποτα και αρχιζει μια δινατι δραδτιρια πιπα!!!!καυλα!!!επιδι ιμουν καυλομενοσ τισ λεο σταματα και ανεβα απο πανο...
ανεβενι απο πανο λοιπον και αρχιζει δινατα να χοροπιδαει και να καρφονι το μουνακι τισ στο εργαλειο μου!!!
μεγαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μετα εκι που ιταν αυτι απο πανο τιν φερνο τουμπα και αρχιζο να τι ξεσκιζο ιεεραποστολικο!!!εκει εχισα δεν αντεξα τοσι καυλα!!!!το πιτσιλισα το εργαλειο!!!!
ξεχασα να πο οτι μου ζιτισε 40 για το μουνι τισ....διλαδι 40 το πουτανακι +15 το δοματιο!πολλα απο δε πειραζει!ιταν εμπιρια ζοισ!!!!
σιμπερασματα.....το πουτανακι εν ονοματι αννα απο αλβανια (μου το ειπε στο τελος αφου τι πιτσιλισα)χαχαχαχαχα ενο εξο στο δρομο εδιχνε οτι ειχε πανεμορφο κορμι οταν τιν ειδα χορισ καλσον και γενικα γιμνι μου φανικε πολι μετρια απο σομα...αλλα δεν πειραζει!εκανε πολι ικανοποιειτικο γαμισακι!!!!σιστινετε!ειναι πολι τρελιαρα στο γαμισι!!!!και ειναι και δινατι στο γαμισι!εχει παθοσ το πουτανιδιο!!!
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
λοιπον καυλιαριδεσ μετα τιν τσαρκα στα στουντιο περασαμε με τον φιλτατο dysan...(αφου αφισααμε τον γκομενιο σπιτι λοδο καπισα ιποχρεοσισ του) απο καποδιστριου!!!!εκει ειχα μπολικα πουτανιδια!!!! 1)ειχε τι στελλα μια μελαχρινι μετριασ εμφανισισ με οραια μπουτακια...2)επισισ ιπιρχε ενα ξανθο με φαρδι κολαρακι εν ονοματι διμιτρα οπου παλιοτερα εκανε πιατσα στη βαρβακειο!τρελιαρα ι καυλιαρα!θιμαμαι τοτε στιν βαρβακειο ανεβενε πανο στισ στεγεσ τον αυτοκινιτον και χορευε ι καυλιαρα!!!3)λοιπον ιταν εκι και ενα ξανθο ι αννα που ειχε βγαλει τα μπουτακια εξο..λοιπον αρχισα να νιοθο ενοχλισεισ στο εργαλιο....να φοθσκονι να φοθσκονι...αρχισα να τρελενομαι....δεν αντεχα αλο απο καυλα..και οσο εβλεπα τα μπουτακια εξο καυλονα αφανταστα....με ειχε πιασει μια  ανιπερβλιτι δοσι καυλας!!!!!!ε λοπιον τιν πλισιαζο και τισ λεο  ....-γεια σου καυλιαρα μου
-γεια σου καυλιαρι παμε?
-ποσσε λενε μορο μου?
-αννα
-δεν μπορο αλο εχο αναστατοθει απο το παραδεισενιο κορμι σου!παμε καυλιαρα!!!
τιν περνο λοιπον ...δινο 15 ευρο στιν εισοδο του ξενοδοχειου....μπενουμε στο ανσασερ...αρχισα να τριβο το εργαλιο πανο στο κολαρακι τισ και να τισ χαιδευο τα μπουτακια!!!ιρεμισε τρελιαρι θα μας δουνε μου λεει...παμε στο δοματιο και μετα...(μου απανταει)
παμε στο δοματιο,μπενουμε μεσα...αρχισα παλι να τισ χαιδευο τα μπουτακια και να τισ τριβομαι...αρχισε να ξεντινετε το πουτανακι!μου λεει γδισου καυλιαρι μου ...
γδινομαι και μενο μονο με το σλιπακι!
ξαπλονουμε....μου βγαζει τα σλιπακι και αρχιζει ενα καυλοτικο και δινατο φραπε που καυλοσα με το τροπο που το εκανε!
επιδι ειχα πολλεσ καυλεσ ομοσ τισ λεο σταματα καυλιαρα τορα ....βαλε το καποτακι ...το θελο στο στομα σου....
μου βαζει καποτα και αρχιζει μια δινατι δραδτιρια πιπα!!!!καυλα!!!επιδι ιμουν καυλομενοσ τισ λεο σταματα και ανεβα απο πανο...
ανεβενι απο πανο λοιπον και αρχιζει δινατα να χοροπιδαει και να καρφονι το μουνακι τισ στο εργαλειο μου!!!
μεγαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μετα εκι που ιταν αυτι απο πανο τιν φερνο τουμπα και αρχιζο να τι ξεσκιζο ιεεραποστολικο!!!εκει εχισα δεν αντεξα τοσι καυλα!!!!το πιτσιλισα το εργαλειο!!!!
ξεχασα να πο οτι μου ζιτισε 40 για το δοματιο....διλαδι 40 το πουτανακι +15 το δοματιο!πολλα απο δε πειραζει!ιταν εμπιρια ζοισ!!!!
σιμπερασματα.....το πουτανακι εν ονοματι αννα απο αλβανια (μου το ειπε στο τελος αφου τι πιτσιλισα)χαχαχαχαχα ενο εξο στο δρομο εδιχνε οτι ειχε πανεμορφο κορμι οταν τιν ειδα χορισ καλσον και γενικα γιμνι μου φανικε πολι μετρια απο σομα...αλλα δεν πειραζει!εκανε πολι ικανοποιειτικο γαμισακι!!!!σιστινετε!ειναι πολι τρελιαρα στο γαμισι!!!!και ειναι και δινατι στο γαμισι!εχει παθοσ το πουτανιδιο!!!


χαχαχα...εχει πλακα ο καυλιαρης, αλλα αν ειναι πανω απο 2 σειρες το ποστ, τα νευρα γινονται κροσια!!!
 

Επισκέπτης
οπου ιπαρχει πουτανα ιπαρχει και πιτσιλιστισ !!!!!αχχαχαχαχαχα!!!!τισ μιλισατε καυλιαρι μου???εμαθες ονομα???εγο πιτσιλισα ενα ξανθο ονοματι αννα !χεχεε!α!διαβασα τα χθεσινα σου κατορθοματα!!!!καυλιαρετζο!!!!τιτανομεγιστε χιστι!!!!respect!!!
 

Επισκέπτης
εχει παρει κανεισ τιν αννα τιν ξανθια απο καποδιστριου???απο αλβανια ειναι ι καυλιαρα!!!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Γεια χαρά αδέλφια και Χρονια Πολλά.
Την ʼννα την πήρα χτες κατά τις 11 από το στέκι της εκεί.Είναι όντως πολλύ τσαχπίνα στο δωμάτιο αν και έχει τα παχάκια της.Δίνει και κουλουράκι αμα πέσεις τα φράγκα.
Πιτσιλιστί εγκρίνω το σχόλιο σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom