Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mark31

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Προχτές το απόγευμα κατά τις 8 στη γνωστή πιάτσα καποδιστριου ήταν στην γωνία 3 μωρά το ένα καλύτερο από το άλλο (δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί ) και επειδή περνάω συχνά από το συγκεκριμένο σημείο λόγω δουλειάς μπορώ να πω με σιγουριά ότι την μια δεν την έχω ξαναδεί εκεί.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σημερα στις 4 περιπου το μεσημερι ηταν η αννα που αναφερεται πιο πανω και φορουσε ενα σουπερ μινι και καμια αλλη εξω. βεβαια μπορει να ηταν οι υπολοιπες ξαπλα στο ξενοδοχειο με τα ποδια ανοιχτα και για αυτο να μην τις ειδα στο πεζοδρομιο.
μαλλον ετσι πρεπει γιατι ηταν αρκετοι εξω απο το ξενοδοχειο και περιμεναν σειρα!
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
χτεςτο μεσημερι που περασα απο 3η σεπτεμβριου ηταν ενα καλο ξανθο πριν τον οκανα και δεν εμοιαζε με πρεζακι? το ξερουμε αυτο? ηταν κι ενα αλλο μπαζο λιγο πιο διπλα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κατα τις 2 χθες βραδυ στην γ.σεπτ. και καποδιστριου ειχε 3 καινουριες (μαλλον, διοτι δεν τις εχω ξαναδει) μελαχρινες αφιξεις. η μια δε ειχε πανεμορφο προσωπο.
 

Επισκέπτης
χθεσ περνοντας με καυλιαρι σινεμπουρδελιαρι skido  απο καποδιστριου νεκρα!μαλλον θα ιταν στα δοματια τα πουτανιδια και θα απολαμβαναν το σπερμα καποιου φιλου καυλιαρι!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τι γίνεται ρε πούστη εκεί πέρα?Ρε σινεμπουρδελιάρη πιτσιλιστή όποτε περνάω από κει μόνο κάτι θεόχοντρες και κάτι μπάζα βρίσκω!Μόνο μια φορά είχα δει κατα τις 9 το βράδυ ένα ξανθό πουτανάκι με άσπρο κολάν και φουστίτσα γύρω στο 1.79 με 1.80(κοντά στον ΟΚΑΝΑ ήταν...σ'ένα περίπτερο και αγόραζε κάτι)πολύ καλό.. αλλίως όλες τις άλλες φορές...γάματα με κεφαλαία γράμματα
 

Επισκέπτης
φιλε εχει αρκετα πουτανιδια στιν καποδιστριου που ειναι αξιοπιτσιλιστα!!!!για ψαξε καλιτερα!!!
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας φίλοι, συναγωνιστές. Θα ήθελα μια βοήθεια αν μπορείτε καθότι άσχετος.
Ολο ακούω και βλέπω που γράφετε για αυτές τις πουτανοπιτσιρίκες στις πουτανόπιατσες. Κατ αρχάς. Πως τις ξεχωρίζεις ότι είναι τέτοια και όχι άλλη γυναίκα. Πως την πλησιάζεις και τις πιάνεις κουβέντα. Τι τη ρωτάς ; Ξέρω ότι πας σε ξενοδοχείο εκεί κοντά. Πόση ώρα κάθεσε και τι κάνει η γκόμενα. Οτι της ζητήσεις ; Κάθετε και δεύτερο γύρο ; Πόσο περίπου πληρώνεις ; Μεσημέρι γύρω στις 3-6, που είναι οι καλύτερες πουτανόπιατσες ; Και το βασικότερο.  Κατά πόσο είναι καθαρές και εντάξει οι γκόμενες ;
Αυτά τα λίγα. Οπως βλέπετε έχω πλήρη μεσάνυχτα και δεν ξέρω τίποτα. Μπορείτε να βοηθήσετε λίγο ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

Επισκέπτης
καταρχιν φιλε μου στιν καποδιστριου που ειναι ι καλιτερι πουτανοπιατσα καθονται πολι κοντα στο ξενοδοχειο λιτο!!!ειναι ολες μαζεμενεσ εκει στο πεζοδρομιο...απο καθαριοτιτα ....τι να σου πο...πουτανες του δρομου ειναι...ουτε σε μπουρδελο ειναι  ουτε σε στουντιο που ελενχονται...τορα το θεμα δικο σου!εσι αποφασιζεις!ολες αυτες στιν καποδιστιου ζιτανε 45ευρα μαζι με το δοματιο στο λιτο για ενα πιτσιλισμα!!!κανουν ολες τισ στασεις!τουλαχιστον απο δικι μου εμπιρια δεν ειχα προβλιμα στασεον!
 

Επισκέπτης
καταρχιν οταν πας κοντα τισ ...σου λει....μορο μου παμε???αχχαχαχαχαχαχα!!!!!ολες το ιδιο σου λενε!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν καταλαβα καλα οι πουτανοπιατσες της αθηνας αναβαθμιζονται ραγδαια...  αντε να ανοιξουμε και την  τρουμπα στον πειραια, να φερουμε και τον 6ο στολο, και παει λεγοντας
 

Επισκέπτης
κοστα παμε τρουμπα μιπος βρουμε κανα κοντοπουτανο???χεχε!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γ σεπτεμβριου στις 8 απογευμα, τα γνωστα ξανθα, μια μαυρη ενα πολυ κοντο μελαχροινο ελληνακι παλια ειχε καστανα μαλλια.
ηταν και η καζακστανη μελαχροινη που ειναι σαν κινεζα, φοραγε τζιν, εχει καλο σωμα τελικα. την εχει παρει κανεις?
νομιζω καποια στιγμη  θατην τιμησω, αυτη η ασιατικη αυρα της με φτιαχνει
 

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Καποδιστρίου, 00:30 χτες βράδυ, πολυ ηρεμία εκτοσ από κανα δυό Αλβανά.
Το ένα εκ των οποίων η Μινα 23 χρονών απο Αργυρόκαστρο. (Αθηνά το πραγματικό της).
Ομιλιτικότατη και με χιούμορ?!!(γιατί αρεσει ο Τουίτη στις γυναίκες? ΑΠ: επειδει έχει χοντρό κεφάλι... ανεκδοτο δικό της)

Τιμή: εν αρχη μου είπε 50 στο αυτοκίνητο(που όπως φαινεται το έχουν κάνει σύστημα) και της αντιπρότεινα 35 και ξενοδοχείο οπου συμφώνησε γιατι δεν είχε πολυ δουλεια όπως μου είπε αργότερα.

Διαδικαστικά: πολύ μπλα μπλα, υποτυπώδες τσιμπουκι και δυο στάσεις, γενικά όχι τίποτα παραπάνω από μια τρυπα για να ξεχαρμανιάσει το καυλί σου.
το μόνο θετικό ήταν ότι όταν την είχα στα 4 είχε καλή θέα και τα επιφωνηματα της με φτιάξανε κάπως.
το θεΐκό που έκανε; αναψε τσιγάρο το οποίο εσβησε για να γαμηθούμε και το ξαναναψε μετά!!!
 

anvil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας και χρονια πολλα
ξερει κανεις τι παιζει με καλαμακι, γλυφαδα περιοχη?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
τωρα που καλοκαιριαζει τα πετανε ολα εξω χυμα τα πουτανακια στην καποδιστριου.αυτο ειδα χθες τοαπογευμα.η κοντη η χοντροκολα η ξανθια που ειναι παντα εκει , εγινε μελαχρινη . KOSTASF16 ποια ειναι η ασιατοφατσα που λες και δεν την εχω παρει χαμπαρι???
 

Επισκέπτης
Καποδιστρίου, 00:30 χτες βράδυ, πολυ ηρεμία εκτοσ από κανα δυό Αλβανά.
Το ένα εκ των οποίων η Μινα 23 χρονών απο Αργυρόκαστρο. (Αθηνά το πραγματικό της).
Ομιλιτικότατη και με χιούμορ?!!(γιατί αρεσει ο Τουίτη στις γυναίκες? ΑΠ: επειδει έχει χοντρό κεφάλι... ανεκδοτο δικό της)

Τιμή: εν αρχη μου είπε 50 στο αυτοκίνητο(που όπως φαινεται το έχουν κάνει σύστημα) και της αντιπρότεινα 35 και ξενοδοχείο οπου συμφώνησε γιατι δεν είχε πολυ δουλεια όπως μου είπε αργότερα.

Διαδικαστικά: πολύ μπλα μπλα, υποτυπώδες τσιμπουκι και δυο στάσεις, γενικά όχι τίποτα παραπάνω από μια τρυπα για να ξεχαρμανιάσει το καυλί σου.
το μόνο θετικό ήταν ότι όταν την είχα στα 4 είχε καλή θέα και τα επιφωνηματα της με φτιάξανε κάπως.
το θεΐκό που έκανε; αναψε τσιγάρο το οποίο εσβησε για να γαμηθούμε και το ξαναναψε μετά!!!

Ρε σεις, αξιζει οντως 35 ευρω ενα τετοιο γαμησι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω παντως δεν τα ξαναδινω εκει.. οπως ειπε και ο stavros μιλαμε για ΤΙΣ ΞΕΠΕΤΕΣ..!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom