Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
με τοσα λεφτα πας σε ενα στουντιο και περνας καλιτερα...!βεβεα ιποκιμενικο ειναι αυτο που λεο....!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τωρα που καλοκαιριαζει τα πετανε ολα εξω χυμα τα πουτανακια στην καποδιστριου.αυτο ειδα χθες τοαπογευμα.η κοντη η χοντροκολα η ξανθια που ειναι παντα εκει , εγινε μελαχρινη . KOSTASF16 ποια ειναι η ασιατοφατσα που λες και δεν την εχω παρει χαμπαρι???
τωρα που καλοκαιριαζει τα πετανε ολα εξω χυμα τα πουτανακια στην καποδιστριου.αυτο ειδα χθες τοαπογευμα.η κοντη η χοντροκολα η ξανθια που ειναι παντα εκει , εγινε μελαχρινη . KOSTASF16 ποια ειναι η ασιατοφατσα που λες και δεν την εχω παρει χαμπαρι???
ειναι απογευματα, μαυρο μαλλι καρε , αφελειες, σχετικα κοντη, σαν κινεζα αλλα απο καζακσταν. λιγες καμπυλες  κατασπρο δερμα. μου αρεσει και εμενα, το σκεφτομαι... αν και νομιζω οτι εκει ειναι τρελλη ξεπετα, απλα τις βλεπεις νορμαλ ντυμενες και νομιζεις οτι ειναι κατι ξεχωριστο, αν την εχει παρει κανεις ας ενημερωσει
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
την ειδα χθες αυτην που λες , παντως επαθα πλακα με μια νταρντανα μελαχρινη που ηταν χθες το απογευμα . περναγα με το αμαξι και παραλιγο να παω να πεσω στον μπροστινο που ειχε φρεναρει .
μουναρομουναρος!!!!!!!!!
δεν σταματησα γιατι βιαζομουν να παω μπουρδελοτσαρκα!
παντως μου φαινεται καλος στοχος για το αμεσο μελλον!!!
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εσκασε ενα καινουριο απο ιταλια (ετσι ειπε) στη σολωνος χαμηλά στο παρκινγκ. Ωραιο μελαχρινο και ζηταγε 60+ ξενοδοχειο
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες γεια σας
διαβαζα ολες αυτες τις ημερες τα ποστ και αποφασισα να παω χθες καποδιστριου.Στην γωνια λιγο πιο πανω απο το λιτο πετυχα μια κοντουλα αλβανιδα μου ειπε την λενε Αννα μικρο βυζι αλλα με ωραιο κωλο. Της εδωσα 50 ευρω και 15 στο Λιτο. Στο δωματιο το τσιμπουκι ηταν μετριο αλλα την γαμησα απο τον κωλο και το καταφχαριστηθηκα κατα τα αλλα παιζανε και 3-4 ακομα αξιογαμητα μουνακια
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σπέρα...

Χθες το βραδυ πέρασα από Ομόνοια...

Στην 3ης Σεπτεμβρίου και Βερανζέρου(?) ήταν 2 πουτανάκια,η μία γύρω στο 1.80 μαύρα μαλλιά μέτριο σώμα και η άλλη στο 1.68 και αυτή μέτρια...

Πιο κάτω 3ης και Χαλκοκονδύλη κάτι μπάζα τελείως..χοντρές άσχημες..ουστ κοπρόσκυλα

Μόνο στην Καποδοστρίου στον ΟΚΑΝΑ απ'έξω είδα ένα καλό αλλοδαπό με ψιλοκατσαρό καστανοκόκκινο μαλλί στο 1.66 με 1.67 πολύ καυλιάρικη φάτσα και ωραίο σώμα..για τα δεδομένα του πεζοδρομίου καλή...

Αυτά
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
αυτη που λες gangstaXZ ειναι σχετικα κανουριο φρουτο αν λεμε την ιδια και οντως φαινεται καλη! βεβαια το 1.66 με το 1.67 σε εμενα φαινονται ιδια  :)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
αυτη που λες gangstaXZ ειναι σχετικα κανουριο φρουτο αν λεμε την ιδια και οντως φαινεται καλη! βεβαια το 1.66 με το 1.67 σε εμενα φαινονται ιδια  :)
Καλά ναι..αγγίζω την υπερβολή με τόσο λεπτομέρεια!..όντως αρκετά αξιογάμητη για τους λάτρης της πουτανόπιατσας γιατί εγώ...προτιμώ τα μπουρδελάκια!
 

Επισκέπτης
μετα τιν βολτα μας με τοον γκομενιο στα κριφα σοκακια, γεματα ιδονι ,του  μεταξουργειου περασαμε απο τιν καποδιστριου......οπου ειχα ενα διαλογο με ενα πουτανακι!!!!!τι ροταγα διαφορα...το ονομα τις, σχετικα με τα λεφτα.....και γενικα τις εκανα κοπλιμεντα....και γουσταρε το ατακτο πορνιδιο!!!!!κριμα που δεν ιπιρχε τσιτσιριγκο ....αλλιος θα το πιτσιλαγα!!!!το ονομα τις αλεξια....μετριου αναστιματος κοντα μαλια,φοβερα ποδια ταοποια με καυλοσαν αφανταστα....!!!αχ το ατιμο το καυλομουνο!!!!ακριβος διπλα τις μια ασχιμουλα ι ελπιδα....δεν ελεγε και τιποτα!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
λοιπον φιλοι μου περναγα σημερα στις 10 το βραδυ ακριβως απο την γωνια της καποδιστριου.με ειχε πιασει το φαναρι της 3ης σεπτεμβριου και βλεπω το εξης
ειναι 3 ξεκολα , 2 ξανθα με μακρυ μαλλι και ενα μελαχρινο αλογο στην γωνια και ενας πακιστανος της μπανιζει απο την αλλη γωνια στον οκανα και ερχονται 2 ζηταδες της αστυνομιας . οι γκομενες σαν να μην τρεχει τιποτα , οι ζηταδες κατι λενε στον πακιστανο και αυτος φευγει και οι γκομενες καναν πλακα στους αστυνομικους και τους δουλευανε μπροστα στον κοσμο . κατι τους ειπανε σκασανε στα γελια , οι αστυνομικοι δεν ειπαν κουβεντα και συκωθηκανε και εφυγαν .
οι γκομενες εμειναν εκει και συνεχισανε το εργο τους ...
περιεργα πραγματα αυτα!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλλον εννοει οτι δεν ειχαν καβλες και δε γαμησαν.
 

Επισκέπτης
τιχεροι οι μπατσοι !!!θα πιτσιλανε τσαμπα τα ατιθασα πορνιδια !!!!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστες γεια σας
διαβαζα ολες αυτες τις ημερες τα ποστ και αποφασισα να παω χθες καποδιστριου.Στην γωνια λιγο πιο πανω απο το λιτο πετυχα μια κοντουλα αλβανιδα μου ειπε την λενε Αννα μικρο βυζι αλλα με ωραιο κωλο. Της εδωσα 50 ευρω και 15 στο Λιτο. Στο δωματιο το τσιμπουκι ηταν μετριο αλλα την γαμησα απο τον κωλο και το καταφχαριστηθηκα κατα τα αλλα παιζανε και 3-4 ακομα αξιογαμητα μουνακια
καλι ι ανουλα!δινατο και καλο γαμισι!!!εχο γραψει πλιρι στοιχεια για αυτιν...
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
τους σφυριζανε και τους κουναγανε τα βυζια στα μουτρα και εβλεπαν 10 αυτοκινητα και καμποσοι πεζοι και τουε ελεγαν διαφορα και αυτοι μοκο και αφου οι ζηταδες προχωρησαν αυτες τους ελεγαν να γυρισουν και γελαγαν
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Tεταρτη απογευμα πηγα στην καφετερεια του XDREEM(παλιος ΚΙΣΣΟΣ)στην πλατεια Βαθη,μαιζωνος.Ειχε καποια καλα τεμαχια με 50+20 ευρω.Με παζαρι το 50 γινεται 40.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom