Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ενα περασμα απο τα ατακτα πορνιδια τις καποδιστριου....ιταν στο ποστο τις ι καυλιαρα αννα απο αλβανια...δινατο και εκφιλο πιτσιλισμα...
επισισ ενα πουτανακι που δεν το ειχα ξαναδει ...το κατερινακι ...ξανθοτλα με οραιο σοματακι για πιτσιλισμα!
πιο κατο τα διο χοντροπουτανα καρλοτα και μαρια!
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σουλατσο το πρωι ......

Καποδιστριου , 3ης Σεπτεμβριου ,και το απο κατω τετραγωνο με τα καφε...

Πετυχαινω ενα πουλμανακι 30 θεσεων , το οποιο ξεφορτωνε "νεα φρουτα" (η λαχαναγορα εχει στην Ομονοια παραρτημα  :2funny:)

Κατι χοντρουλες με πολλα χιλιομετρα (πολωνο-αλβανο-πουταναρες)
με μεγαλους βυζους  :boobies: αλλα και κωλαρες :booty:.....

Ειχε και κανα-δυο μικρα πορνιδια , μετριων αναλογιων.....

Κατεβηκαν καμμια εικοσαρια συνολικα , υπο την διακριτικη επιβλεψη των μπατσων ! :think:

Θα κυκλοφορησουν συντομα κι αυτες .....
Ετοιμαστειτε για πιτσιλισματα πολλα ! :jerking:

Προχθες ,μπανισα το καλιτερο μουνακι που εχω δει εδω και χρονια σε πιατσα ,και μαλιστα μεσημεριατικα....

Στην γωνια του ΟΚΑΝΑ ,ηταν ενα ξανθομουνο , μεζ μαλλι μακρυ και σπαστο ,προσωπακι γαμιστερο , φορεμα εφαρμοστο μινι λευκο ,καλσον λυκρα σαμπανι,(κανονικα ,σαν-μουνι επρεπε να γραψω  :2funny:)
γοβες λευκες στιλετο , νυχι περιποιημενο , πεντακαθαρο , και προτου προλαβω να το αρπαξω , ορμαει το δεξι εξτρεμ του Πανμπουρδελλιακου , και της κανει τακλιν ! :tickedoff:

Που θα μου παει , ....... :dancing:

Αμα το βρειτε συναγωνιστες , ξεσκιστε το , πρεπει να αξιζει τα λεφτα της !
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Σημερα 13.00 μμ, στο πεζοδρόμιο εξω απο το City Plaza στη γλυφάδα (επί της Βουλιαγμένης) περιπατούσε υποπτως μια μελαχρινή καλούτσικη. Υπήρχε δε και μια μίνι ουρα 2-3 αυτοκινητων παρακείμενα. Μπορεί να ειναι και φαντασία μου (είχα μολις γυρισει απο Φ-4 και δεν είχα ιδιαιτερες καύλες ώστε να φαντασιόνομαι :2funny:) αλλά u never know...

Λοιπόν Raven... μούχει τύχει και μένα κάτι αντίστοιχο Δεν θυμάμαι αν ήταν στην Βουλιαγμένης ή την παραλιακή. Το συζήτησα με γνώστες της "κρεαταγοράς" και μούπαν πως πολλά χορευτριάκια που μένουν στην περιοχή, όταν καμμιά φορά κόβεται το ρεύμα ή το τηλέφωνο γιατί ξέμειναν από φράγκουλα... δοκιμάζουν να κάνουν πεζοδρομιακή αρπαχτή.. Εφάπαξ όμως... ϊσα να βγεί το ποσό που χρειάζονται... Ντε και καλά καμάκι στο δρόμο και μετά σκάνε το παραμυθάκι....
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
χθες παρασκευη βραδυ στις 2 η ωρα περασμα απο καποδιστριου,με πιανει το φαναρι στην 3η σεπτεμβριου και μου την πεφτουν 7,8 μαυρες λες και ειμουν στην σωκρατους και αρχιζουν τα "μουρο μου παμεεε",βεβαια οι μαυρες δεν ηταν οι κορμαρες της σωκρατους αναβει πρασσινο και οπως κατεβαινω και περναω μπροστα απο την γωνια του οκανα στο γνστο σημειο , ειχαν μαζευτει καμια 15αρια (αριθμος ρεκορ) γκομενες λευκες και ειχαν απλωθει μεχρι την γωνια της αριστοτελους .
φαινεται οτι οι νταβατζηδες εχουν βαλει συνορα αναμεσα σε λευκες και μαυρες την 3η σεπτεμβριου (κατι σαν το γιβραλταρ :2funny:)
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα πριν 10 λεπτά από Γ?Σεπτεμβρίου και εκτός από μία μέτρια ξανθιά και ένα χοντρό μπάζο έξω από το Οκανά είδα ένα απίστευτο μωράκι, petite κατάσταση 50m από την Ομόνοια. Είχε μαλάκια μακριά προς το κόκκινο, φορούσε κοντό παντελονάκι και είχε μία απίστευτα αθώα φατσούλα. Το έχει πάρει κανείς?? 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειχε δερμα ελαφρως μελαμψο και στεκοταν διπλα στο περιπτερο στην γ.σεπτεμβριου στο αριστερο ρευμα ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλο χαμογελαστο και ευγενικο ειναι, παρτο.. δινει και τηλεφωνο για εκτος πιατσας..  ;)
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Για σου ρε Γιώργο! Όνομα έχει για να ξέρουμε σε ποιο αναφερόμαστε από εδώ και πέρα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει ενα περιεργο που δεν το θυμαμαι και σου δενεται και λιγο κομπος η γλωσσα για να το πεις..
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Περασα σημερα κατα τις 4 απο τις πιατσες της Ομονοιας.
Στη Γερανιου ειχε τρεις απεναντι απο το ξενοδοχειο.
Η μια ζακι αδυνατη πανω απο 35 την εκοβα. Κωλο πιπα μουνι 30 ευρω
Μια αλλη κοκκινομαλα με μεγαλα σχετικα βυζια λιγο πεσμενα φαινοντουσαν και πρασινα ματια.
Και μετρια κοκκινομαλα με κοντο μαλι Ρουμανα 30 ευρω.

Ρε παιδια στη γερανιου παιρνουν 30 μαζι με το ξενοδοχειο?

3ης Σεπτεμβριου ηταν μια με κατι τεσαστιες μπουταρες, οταν της μιλησα ξενερωσα. Μου ειπε 30+15 χοτελ.
Μουφα φαινοτανε

Επισης στη Βερανζερου στο καφενειο ηταν 2 πουτανακια στη βιτρινα και κανανε νοημα σε εναν πακιστανο που ηταν μπροστα μου. Εγω επειδη ημουν απο τη δουλεια κυριλε ντυμενος δε μου κανανε νοημα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Εμπιστευεσαι την καθε βρωμοκωλα του δρομου φιλε?Δεν γνωριζω καποια για να σε βοηθησω και δεν θελω,μην ξεχνας καλυτερα safe sex με πουτανες..
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
502
Πόντοι
21
ρε παιδια δεν ξερω αν το γνωριζετε το συγκεκριμενο κανει πιατσα στην χαριλαου τρικουπη στην σταση συνηθος εκει δ το εχω δει σχεδον ολες τις φορες..ειναι ξανθο οραιο σωματακι και αρκετα καλο ρποσωπο καμια σχεση με πρεζακι για πεζοδρομιο φαση ειναι απο τα πολυ καλα..μαλιστα ντυνετε και αρκετα σεξυ..αν καποιος εχει καταλαωει για ποια αναφερομαι και εχει πληροφοριες ας μας πει την γνωμη του
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδια δεν ξερω αν το γνωριζετε το συγκεκριμενο κανει πιατσα στην χαριλαου τρικουπη στην σταση συνηθος εκει δ το εχω δει σχεδον ολες τις φορες..ειναι ξανθο οραιο σωματακι και αρκετα καλο ρποσωπο καμια σχεση με πρεζακι για πεζοδρομιο φαση ειναι απο τα πολυ καλα..μαλιστα ντυνετε και αρκετα σεξυ..αν καποιος εχει καταλαωει για ποια αναφερομαι και εχει πληροφοριες ας μας πει την γνωμη του

παληκαρι μηπως λες για μια με λιγα παραπανισια κιλα ?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
της φρικο-πρεζο-εϊτζιάρας το θλιβερόν ανάγνωσμα, ρε φίλοι μακριά ρε, ταΐστε καμμιά άλλη, όχι το ταλαιπωριστάν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μηπως λες την ψηλη που φοραει συνηθως λευκα ρουχα ?
 

edge_of_the_wedge

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις τι διαλυμένες καταστάσεις είναι αυτές που διαβάζω ;
Παλιά ξέρετε πως ήταν η Αθήνα ;
Πλάκα-μιλιούνια, Κολωνάκι-μανεκέν όχι όπως είναι τώρα, Σύνταγμα-Ζάππειο συνωστισμός.
Ακόμα πιό παλιά η Θεμιστοκλέους (όταν ήμουνα πολύ σπόρος).

Η κάθε ...ιόλα ήξερε ότι θα της την πέσουν οι μουστακαλήδες και αν δεν έκανε κέφι ήξερε τουλάχιστον να πει "σας ευχαριστώ συγγνώμη", όχι οι σημερινές σκύλες που φωνάζουν τον εισαγγελέα να σε κυνηγάει με το περίστροφο.

Μπορεί, βέβαια, να σου ξέφευγε η μπούλα αν σου την έτρωγε άλλος στα δύο μέτρα, αλλά γινόταν λογαριασμός.
Από το 1995 και μετά έχει ξεραθεί το σύμπαν.

Τι μου γράφετε για Σωκράτους - Γ' Σεπτεμβρίου ;
Την καλή εποχή εκεί δεν πάταγε πολιτισμένος άνθρωπος ...

Ο σύγχρονος καμακόβιος εραστής αντιμετωπίζεται σαν περίπου "ο δολοφόνος με το πριόνι" του jetaime.
Όργιο.
Τις ποτίζεις τις κυρίες, τις ραντίζεις, τις ξαναποτίζεις και σου τη λένε κι από πάνω.

Όποιος ξέρει για κάποια μιλφόπιατσα άξια λόγου ας γράψει εδώ (αλλά όχι πάλι Αβέρωφ - Σωκράτους γιατί θα παίξουμε ξύλο).
Εγώ υπόσχομαι ότι υποπέσει στην αντίληψη μου από δω και μπρος θα το έχετε.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Συγχρονε καμακοβιε εραστη,για να σταματησεις να τρως ακυρα απο καριολες και κυριες οπως λες πρεπει να μαθεις οτι απο το 1995 και μεχρι σημερα δεν ραντιζουμε τις σκυλες οπως λες ουτε τις ποτιζουμε.
Αν πας με το μουστακι να καμακωσεις και με κανα μπαγλαμαδακι στο χερι,τσιγαρο σταφτι το ακυρο θα πεσει πριν καν μιλησεις.
Απο τα γραφωμενα σου αν μιλας ετσι στην καθημερινοτητα σου για τις γυναικες,αυτο που ψαχνεις θατο βρεις στη λαικη.
Για πιατσα που ψαχνεις θα τη βρεις χρησιμοποιωντας το search.
Καλη τυχη φιλε και αν γαμησεις μανεκεν απο το κολωνακι καποια στιγμη γραψε μας να μαθαινουμε και οι νεωτεροι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom