Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Simera enimerothika oti ston pirea meta tis grammes tou trenou pros Aitolikou uparxei piatsa meta tis 12 to vradu. ISxuei kati tetio?

δεν χερω αν ειναι εκει που λες αλλα το σαββατο πισω απο το club sisha στο λιμανι, ηταν μια μαυρη. δεν χερω αν ειχε κ αλλες πριν ή αργοτερα.Ηταν γυρω στις 2 το πρωι.
 

diplaeimai

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες
εδώ και μια βδομάδα ξεκίνησα δουλεια στο κολωνακι.σχολάω κάθε βράδυ κατα τισ1230 και για το σπιτι περνάω απο τη σόλωνος.
θα προσπαθ.ησς να σασ μεταφέρω κάθε βράδυ το τι παίζει εκει.θα ήθελα μονο μια βοήθεια στην αρχη.επειδή δεν τισ χέρω τισ κοπέλες εγς(τοθλάχιστον όσεσ ειναι 'διασημεσ' ) θα περιγράφω και θα λέτε ποιέσ μπορέι να είναι
λοιπόν σήμερα
ψηλά στη σόλωνοσ ήταν 3 κοπέλες
η μια (η πρώτη) ηταν ξανθια με ομορφο σωμα και αδυνατη.οιαλλεσ δυο ήταν χαλια......
ρώτησα τιμεσ και μου ειπε 30 για στοματικο/50 για σεχ και ολα αυτα σε παρκινγκ.
πιο κατω στη σοώνοσ τα γνωστα και απλισιαστα μαυρακια και κατι ζακια,
δεν δοκιμασα αλλα οταν πληρωθώ στανταρ θα χτυπήσς κατι απο κει.
υ.γ..ελπιζς οσο θα ανοιγει ο καιρος να ερχονται και αλλεσ κοπελεσ εκει γιατι δεν μπορω να πω πωσ υπήρχαν πολλεσ
 

diplaeimai

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα παιδεσ
σιμερα κατα τισ 12 15  στη σολωνοσ δεν θπηρχε τιποτα!!!!!
μονο μια χοντρη στη μαυρομιχαλη και σολωνος γωνια και τα γνωστα αραπακια μετα την 3 σεπτεμωριου......
ειδα και δυο ζακια λιςμα ιταν και χενερςσα ακομα περισσοτερο...
τα λεμε αυριο παλι
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλισπερα παιδεσ
σιμερα κατα τισ 12 15  στη σολωνοσ δεν θπηρχε τιποτα!!!!!
μονο μια χοντρη στη μαυρομιχαλη και σολωνος γωνια και τα γνωστα αραπακια μετα την 3 σεπτεμωριου......
ειδα και δυο ζακια λιςμα ιταν και χενερςσα ακομα περισσοτερο...
τα λεμε αυριο παλι
Αν πληρωθεις να παρεις κανα πουτανακι ΟΧΙ απο το δρομο παντως.
Μεσα στη βρωμα ειναι,ανεξελεγκτες ιερειες του ερωτα που πολλες απο αυτες(να μην πω το μεγαλυτερο ποσοστο)ειναι επιεικως απαραδεκτες
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
σημερα κατα τις 12 το μεσημερι βρεθηκα ομονοια για μια δουλεια.
Γενναδιου 31 κατω απο το ξενοδοχειο αφροδιτη καθιστες ,στο καφενειο καπου 7-8 ολων των ηλικιων (ανατολικες οι περισοτερες) καναν πιατσα .
ειχε και 1-2 καλες.
οσοι τολμηροι....
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Στην γεναδιου ειναι αχρηστες ολες .
Μερικες εχουν καλο περιτυλιγμα αλλα πανω ουτε την μπλουζα δεν βγαζουν .
Και σχεδον εχουν δοκιμαστει ολες παιδια .
 

diplaeimai

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα παιδεσ
και σιμερα μια απ τα ιδια η σολωνος
αντε να δουμε καμια φοιτιτριουλα θα βρεθει εκει οπως ειπαν καποιοι φιλοι πριν
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
σημερα εχει κανα δυο κομματια καλα ξανθα εξω απο οκανα στην γ σεπτεμβριου!
 

Επισκέπτης
Να μαι κι εδω.Λοιπον χωρις πολλα λογια-Σολωνος και ιπποκρατους συνηθως οποτε εμφανιζεται και παντα αργα μετα τις 2 ελληνιδα ονοματι Σοφια γυρω στα 37 με τρελλο λοκο και ζιαβοι 30 αμαξι και 40 ξενοδ + 10 αν θες φεσκουφωτο γλυψ. εχω τηλεφωνο της και δουλευει ετσι απο 12 εως αργα βραδυ για οποιον ενδιαφερεται.Εχω σταμπαρει κατι πουρακλες εκει στα στενα γυρω απο μενανδρου που καθονται εξω απο τα κολομπαρα και ετοιμαζομαι για επιθεση,θα υπαρξει ενημερωση αλλα αν ξερει καποιος κατι ας στειλει.
 

Επισκέπτης
Παρεπιπτωντος εχω αλλο ενα τηλ απο περιπου 30αρα,σκουφα μεταξυ "3 γ.......α" και "b.. a...le" (μαγαζια),παχουλουλα ελληνιδα,με τεραστια ζιαβη,πολλη καθαρη γιατι η δουλεια της ειναι αλλη και δεν βγαινει συχνα.Μια φορα εχω δοκιμασει και μ αρεσε που δεν διαμαρτηρυθηκε που της ξεριζοσα τα μαλλια,τα συμπερασματα δικα σας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παρεπιπτωντος εχω αλλο ενα τηλ απο περιπου 30αρα,σκουφα μεταξυ "3 γ.......α" και "b.. a...le" (μαγαζια),παχουλουλα ελληνιδα,με τεραστια ζιαβη,πολλη καθαρη γιατι η δουλεια της ειναι αλλη και δεν βγαινει συχνα.Μια φορα εχω δοκιμασει και μ αρεσε που δεν διαμαρτηρυθηκε που της ξεριζοσα τα μαλλια,τα συμπερασματα δικα σας.
τη μαρια λες ??

οχι βρε παληκαρι, αυτη ειναι θείτσα..
 

Επισκέπτης
Ναι τη νοσοκομα.Ενημερωτικα γι αυτουσ που τους αρεσει το στυλακι πατερ,παντως εγω μια φορα μαζι της της εδω τουφα στο χερι,της αρεσε.
 

Επισκέπτης
Σε οσους εδωσα το τηλ της Μαριας μου ειπανε οτι ειναι απενεργοποιημενο.Παντως πριν κανα μηνα περαστικος την ειδα στο σημειο που περιεγραψα πιο πισω (περιγραφικη λεπτομερεια-εχει μαζεμενο το μαλι κοτσο) ο πατερ θα σας πει περισσοτερα αν ξερει.Πατερ ξερεις τι μου κανε;Μιλουσαμε τοτε πριν και μετα το "εργο" και μου πε για εναν παπα και μου δωσε το τηλ του (δεν λεω ονομα) και καλα θαυματουργος ,ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ  >:cheesy:;
 

Επισκέπτης
Πολύ πράμα είχε σήμερα από πουτάνες στην Ομόνοια.. απ'έξω απ'τον ΟΚΑΝΑ ειδικά είχε κάτι πολύ ωραίες βρωμιάρες..


Η Κάρμεν..





και η πίσω όψης ενός πορνιδίου στη Λαυρίου.. στο βάθος η κοκκινομάλλα ήταν και αυτή πορνίδιο όσο και αν φαινόταν απίστευτο

Αυτη με το κοντο μαλλι;μμμμμμ!Κατι με προκαλει να το ψαξω.Οπως επισης μια ξανθια ρωσιδα γυρω στα 50 κοντο μαλλι δερματινη φουστε μαυρη,κυριλε γυναικα.Εξω απο το "ΑΚΤΙΟΝ" μια νταρντανο40αρα (για αλβανιδα μου κανει) καθεται συνεχεια σε μια καρεκλα,οπως επισης και μια μαυρομαλλα χοντρουλα και κατι ξανθιες με ζαρεςβυ,μπορω να μαθω κατι ;
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
χτες το βράδυ είχε πολύ κίνηση στο δρόμο:
Σκουφά εκεί μετά τα 3γουρούνάκια (νομίζω) στη γωνία μία κοκκινομάλλα ωραία κοπελίτσα αλλά δεν μπορεσα να μιλήσω, απεναντι απο τη νομικη ενα ζάκι, στο Βιβλιοπολείο του Λιβάνη οι γνωστές χοντρές, στην Χαρ. Τρικούπη πριν τη Ναυαρίνου στη στάση ένα ωραίο ξανθό, στη Ναυαρίνου ας μην αναφέρς τις χοντρές και τις γριές. Μετά κατηφορίζοντας τη Σόλωνος είχε πριν την Καποδιστρίοου ένα δυό, το ένα ήταν καλό. Αννα, ξανθιά Βουλγάρα. Στοματικό στο αμάξι 30 ευρώ(με καπότα). Η γκόμενα είχε απίστευτα στήθη(κρίμα που δεν είχα άλλα λεφτά πάνω μου για κρεβάτι. Στοματικό καλό και χςρίς να βιάζεται. Το στήθος απιστευτο...αα το ξαναπα αυτο:)

Πιο χαμηλά στην Καποδιστρίου και 3η Σεπτεμβρίου ΧΑΜΟΣ. ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΕΣ, και άλλα διαφόρων ειδικοτήτων. Κατα τισ 3-4 το βραδυ αυτό. Πρέπει να ήταν συνολικά και 50 τύπισσες. Δεν μπορούσα να δω καλά κατι αξιολογο.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Επισης κατα τα μεσανυκτα ειχε στη Σολωμου, οπως μπαινεις απο Γ Σεπτεμβριου δυο τανες, η μια χαλια μεγαλη, αλλα η αλλη μικρη, καθοταν σε κατι σκαλακια στη Σολωμου δεξια, πιθανως ζακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom