Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
942
Κριτικές
32
Like
10.114
Πόντοι
3.436
εσύ ο ίδιος έχεις πετύχει κάποια τέτοια περίπτωση σε αυτούς τους δρόμους, ή κάνεις μια πρόταση η οποία είναι θεωρητική;
Θεωρητικη κατα το ημισι....Επειδη περναω αρκετες φορες απο αυτους τους δρομους πηγαινοντας στα μπουρδελα του Μεταξουργειου, αρκετες φορες μου εχουν μιλησει γυναικες σε στυλ "συγνωμη μηπως σου περισσευουν 2 ευρω ή ενα τσιγγαρο ή μια βοηθεια οτι θες" οι οποιες κανουν μπαμ οτι ειναι πρεζονια...μια απο αυτες μαλιστα ηταν ας πουμε γαμευσιμη, μου ζητησε μια βοηθεια οτι μπορω γιατι ηταν αστεγη της αρνηθηκα, μετα ομως που την εβλεπα να περπαταει, εβγαζε αρκετο σεξ απιλ, οποτε μονο και μονο για αυτο την σταματησα και της εδωσα ενα 5ευρω ετσι απλα γιατι μου βγηκε εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα να παω μαζι της...Κατενθουσιαστηκε και μου χαμογελασε την χαιρετησα και εφυγα βιαστικα.....αυτα....δεν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να παω με πρεζονι, ο φιλος μας ομως που εγραψε οτι θελει να παει ισως θα μπορουσε να κανει μερικες καταδρομικες και να παιξει με την φωτια...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Θεωρητικη κατα το ημισι....Επειδη περναω αρκετες φορες απο αυτους τους δρομους πηγαινοντας στα μπουρδελα του Μεταξουργειου, αρκετες φορες μου εχουν μιλησει γυναικες σε στυλ "συγνωμη μηπως σου περισσευουν 2 ευρω ή ενα τσιγγαρο ή μια βοηθεια οτι θες" οι οποιες κανουν μπαμ οτι ειναι πρεζονια...μια απο αυτες μαλιστα ηταν ας πουμε γαμευσιμη, μου ζητησε μια βοηθεια οτι μπορω γιατι ηταν αστεγη της αρνηθηκα, μετα ομως που την εβλεπα να περπαταει, εβγαζε αρκετο σεξ απιλ, οποτε μονο και μονο για αυτο την σταματησα και της εδωσα ενα 5ευρω ετσι απλα γιατι μου βγηκε εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα να παω μαζι της...Κατενθουσιαστηκε και μου χαμογελασε την χαιρετησα και εφυγα βιαστικα.....αυτα....δεν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να παω με πρεζονι, ο φιλος μας ομως που εγραψε οτι θελει να παει ισως θα μπορουσε να κανει μερικες καταδρομικες και να παιξει με την φωτια...
ok, δεκτή η εξήγηση. Απλά να προσθέσω ότι όποιες κοπέλες εκπορνεύονται, σε πλησιάζουν και σε ρωτάνε αν θες παρέα, ή κάποιες φορές ρωτάνε ευθέως ...πάμε;..... δεν μου έχει τύχει κάποια να κάνει ζητιανιά. Όμως τίποτα δεν είναι απίθανο, στο κάτω - κάτω η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς. Εγώ θα δοκίμαζα την προσέγγιση ....δεν μου περισσεύουν, ψάχνω όμως μια κοπέλα που να θέλει να κερδίσει 15€, σεξ για μισή ώρα στο ξενοδοχείο. Μήπως γνωρίζεις κάποια;......... Αν εκπορνευόταν θα με ρώταγε ...εγώ δεν σου κάνω;... Αν όχι, θα μου έδινε αρνητική απάντηση, όλα καλά
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
παιδια η αντζελα η αλβανιδοκολαρα ειναι στην πλατεια λαυριου ακομα ξερει κανεις ?
Παντα εκει τριγυρω ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την έχω ακούσει πολλές φορές αλλά ποια είναι όμως? Έχει κανείς φωτό?

Σήμερα πέρασα μια γρήγορη το μεσημέρι, ήμουν κοντά, είχε μια grannie που κάτι έλεγε, ψηλή, πολύ ωραία πόδια, σαν 35αρας, εντύπωση μου έκανε, βέβαια το πρόσωπο πολύ σπασμένο, χαλαρά 65-70 θα ήταν. Είπα να τη ρωτήσω, μου είπε 30 τι 30 λέω ρε θεία. Είχε κλασσικά κι άλλες, χάλια, αυτή κάτι έλεγε, για όσους γουστάρουν τη φάση τους. Κατά τα άλλα τα γνωστά, τίποτα αξιοζήλευτο.
Ειχα δει μια γιαγια με πολυ βαθια πρασινα ματια ειχα παθει πλακα καλοστεκουμενη
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
η Σαμουέλα έξω από τον Ορφέα είναι τραβελάκι;;;
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι!, ευτυχώς που μου το είπε από μόνη της πριν. Σε εξαπατά το ωραίο κορμί.
Εμενα δε μου το χε πει και ειχα σπασει το κεφαλι μου και την βλεπω αλλη μερα να χορευει φιλε δε καταλαβαινεις οτι δεν ειναι γυναικα,ειναι το δυσκολοτερο τραβελι σε αναγνωριση
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Αγορακι μου εσυ πλέον ανήκεις στην ελιτ των πορνοαναζητησεων .Τα λέμε μετά εμείς στα δικά μας
Μα με ποσους τα λες χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήμουν σήμερα στο κέντρο για ψώνια, γύρω στις 11.00 Λίγο πιο πάνω από το Mansion, στη Σατωβριάνδου, πιατσάριζε μια καινούρια φάτσα, ξανθιά μέτριου ύψους, τατουάζ στο λαιμό, φάτσα σκυλτραδουδίστριας. Δήλωσε Μαρία ζήταγε 20€ χωρίς κώλο. Δεν ήταν δα και ακριβή, αλλά αφού βρίσκω φτηνότερα και με κώλο δεν την προτίμησα
Παρα πολυ ενδιαφερον.Αν εγκρινεις εσυ πρεπει να τσεκαρουμε!Κ τιμη πολυ μεγαλο συν,αντε κ αποδοση ευχομαι!
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.182
Κριτικές
18
Like
3.623
Πόντοι
1.446
Παντα εκει τριγυρω ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειχα δει μια γιαγια με πολυ βαθια πρασινα ματια ειχα παθει πλακα καλοστεκουμενη
Την Τατιάνα λες... Είναι Ουκρανή... Κάνει φοβερό τσιμπούκι και δίνει κώλο...
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Συναγωνιστές καλησπέρα... Πριν περίπου 20 λεπτά 14.40...εθεάθη μελαχρινό μουνακι με μπλε μπλουζάκι μαύρο μίνι και ψιλοτακουνα πεδιλα έξω από τον Πρίαμο στην Ηλιούπολη... Την ρώτησα αν κάνει ραντεβού αλλά ήταν από την Βραζιλία και δεν καταλάβαινε τι της έλεγα... Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη... Έχει κανείς καμια πληροφορία???
Παιχαταρα δε χανονται οι ευκαιριες χαχα,αν μαθεις τιποτα πες μας και βασικα ρωτη την που αλλου πηγαινει (αν παει),ρωτα κ για τηλ να κοψουμε κ εμεις κατασταση να την εγκρινεις εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παιδια ψαχνω ενα πρεζονι καθαρο οποιος ξερει να στειλει πμ δεν απανταω σε σχολια κλπ ο καθενας επιλεγει οτι του αρεσει
Καθαρο απο βρωμια θα εννοεις η κατι που δε καταλαβα?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Κανε μια περατζαδα Μαιγερ - Μαρνης - Ακουμηνατου και γυρω στενα, εχει ενα σωρο πρεζουδες ορισμενες ψιλοτρωγονται απο εμφανιση, κανουν αμαν ζητιανευοντας για ενα 2ευρω ή 5ευρω να παρουντην δοση τους....πιασε την κουβεντα και δεν μπορει ολο και καποια θα σου κατσει αμα της ταξεις κανα 10ευρω ή κανα 2 πακετα τσιγγαρα....
Ετσι,τακτικη.Κ οντως ισχυουν.Αν δε τρομαξει ο ανθρωπος,πχ αν δεν βρει καμια θα δει τη σαπιλα,ΕΓω απο λαθος στροφη βρεθηκα εκει κ ομως προσεξα μια καλη ακομη κ βιαστικα συν οσα μου λετε εδω στα προσωπικα απλως ειναι να αντεχει η ψυχολογια καποιοι να παει εκει μεσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κηφισός στο γνωστό σημείο μετά τα
κτελ, οι πορνορεπόρτερ του bou ήταν και εκεί!
Αρκετα καλες,τι ωρα?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Θεωρητικη κατα το ημισι....Επειδη περναω αρκετες φορες απο αυτους τους δρομους πηγαινοντας στα μπουρδελα του Μεταξουργειου, αρκετες φορες μου εχουν μιλησει γυναικες σε στυλ "συγνωμη μηπως σου περισσευουν 2 ευρω ή ενα τσιγγαρο ή μια βοηθεια οτι θες" οι οποιες κανουν μπαμ οτι ειναι πρεζονια...μια απο αυτες μαλιστα ηταν ας πουμε γαμευσιμη, μου ζητησε μια βοηθεια οτι μπορω γιατι ηταν αστεγη της αρνηθηκα, μετα ομως που την εβλεπα να περπαταει, εβγαζε αρκετο σεξ απιλ, οποτε μονο και μονο για αυτο την σταματησα και της εδωσα ενα 5ευρω ετσι απλα γιατι μου βγηκε εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα να παω μαζι της...Κατενθουσιαστηκε και μου χαμογελασε την χαιρετησα και εφυγα βιαστικα.....αυτα....δεν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να παω με πρεζονι, ο φιλος μας ομως που εγραψε οτι θελει να παει ισως θα μπορουσε να κανει μερικες καταδρομικες και να παιξει με την φωτια...
Σωστοτατη τακτικη,αλλα οπως ειπα κπριν θελει ψυχολογια αυτο το σημειο ωστε να αγνοεις τα παντα γυρω κ να κανεις παιχνιδι
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Την Τατιάνα λες... Είναι Ουκρανή... Κάνει φοβερό τσιμπούκι και δίνει κώλο...
Δεν ξερω δεν τη ρωτησα αλλα ηταν μαναρι αν εισαι λατρης η απλα μεγαλυτερος ισαξιας ηλικιας,κατ εμε ειναι η καλυτερη απ ολες η πιο καλοστεκουμενη μεγαλη.Μετα ξεχωριζω 2 μιλφς ξανθουλες νεοτερες φυσικα κ την αγαπημενη μου που δ εμπορω αν τη πετυχω που ναι κομψη σε μιλφ ηλικια πιστευω μαξ 50 να ενα αντε 55 λογω ομορφιας να μη το καταλαβα.ΑΑΝ τη βρω θα τη παρω να σας πω.Μπραβο στη κυρα Τατιανα (κυρα τανια χαχα) παντως,πραγματικα αστερι,αυτη μικρη πρεπει να γαμησε πολλους εγκεφαλικα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Το όπλο με το άσπρο ποια είναι;;
Οπλαρες!Αν κατεβαινες ολες αυτες ομονοια θα χαμε την τοπ πιατσα στη χωρα,ολες μαζεμενες οπως καποτε.Φανταζομαι ακομα πιο πολλα θα ταν ακομη καλυτερα!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.416
Κριτικές
10
Like
3.987
Πόντοι
746
Επανηλθα,ελπιζω να ειστε καλα κ να γαματε οσο δε παει,αντε να στρωσει ο καιρος σταθερα να ξανακατεβουμε κ εμεις χωρις οχηματα εκτος αν παμε με πορνοφιλους μας χαχα,καληνυχτα σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom