Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Παιδια μη δωσετε αξια σε Ελλη κοκκινομαλλα μιλφ (Καποδιστριου Lito) υπηρξε ενημερωση για φολαρα,θα ενημερωθειτε πληρως,ζητα 30 ευρω συν 10 το Lito φοραει ασπρο φορεμα,μακρια σαμποταζ.
Μακρια απ αυτη την αθλια βουλγαρα. Παλιοτερα ειχε νταβα με τον οποιο εκλεβαν λεφτα απ τους πελατες
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Λοιπόν σας προετοιμάζω για να μην φατε τα μούτρα σας , η Έλλη η κοντή κοκκινομαλλα αδύνατη μιλφ με το κοκκινο φορεμα που ειναι και γλυκια είναι η μεγάλιτερη Καργιολα , ψεύτρα και κλέφτρα , έφαγε ένα 20αρικο από φίλο μου και δεν έκανε τίποτα από αυτά που είχαν πει έξω πριν ανέβουν στο δωμάτιο , και μολις της είπε δώσε πισω το 20αρικο να φεύγω αφού δεν κάναμε τίποτα , αρνήθηκε το καβατζωσε και έκανε την Κινέζα , μόνο που δεν την άρχισε στα μπουνιδια ο φιλος μας , εγινε μέρα μεσημέρι.Καυλαντιζει καλά στο δρόμο να πας μαζί της και μέσα ζητάει κι άλλα λεφτά , κοινώς κλέφτρα !!!Δε χρειζομαστε κατι αλλο,ειναι απλά καργιολα ,άλλα υπόσχεται κάτω στο δρόμο για να σε ψαρεψει απ τον δρόμο και πάνω ζητάει έξτρα λεφτά για ότι της καυλωσει , κοινώς ψευτρα κλεφτρα.(Αυτο ειναι συμπυκνωση απο μηνυματα φιλου μας προς ενημερωση μας).Εγω θα προσθεσω οτι ειναι ντιπ ηλιθια γιατι αν ηθελε θα χε φτιαξει σταθερη πελατεια.Παλι καλα που δε δοκιμασα,ευχαριστουμε τα παιδια που μας ενημερωσαν και συνδυασμο με το παραπανω σχολιο του @anatolgami ειμαστε ενημερωμενοι,να στε καλα ρε παιδια γιατι δεν σεβεται τα λεφτα μας!Σαμποταρουμε!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Ωρες ωρες βλεπω πως αντικειμενικα μονο η Κασσανδρα ειναι οπως θελουμε και φερεται οπως θελουμε κ δε κλαιμε συν οτι ειναι καθαρη και προσεκτικη.Αν προσθεσω και το οτι τη βρισκουμε πολυ ευκολα και δινει και δινει και τηλεφωνο (φανταζομαι μετα απο καιρο) μου φαινεται ειναι η απολυτη vfm επειδη θα μπορουσε ανετα να ζητησει πιο πολλα η να παει σε στουντιο η να γινει ανεξαρτητη.Αν μας κρυβει κατι τοτε γκρεμιζονται οσα λεω αλλα κοτντευω να πιστεψω οτι οντως ειναι οτι βλεπουμε γιατι τη βολεψε δεν εχει ανταγωνισμο ουτε αναγκη να ανεχτει 'διοικησεις''.Γενικα πιστευω οτι οι μη μαστουρωμενες κερδιζουν το παιχνιδι υπερανετα και η μετα ειναι ο ανταγωνισμος μεταξυ τους που λογικα η Κασ ειναι Mvp απο οσα συνολικα εχω δει/ζησει/ακουσει/δοκιμασει δεν βλεπω καποιο λογο να μη παρει βραβειο εκτος απο το οτι ειναι μαυρη που φανταζομαι δεν γουσταρουν ολοι μαυρες.Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος κι απο αλλες ελαχιστες αλλα αυτη εχει πακετο που ξεπερναει και τις καλυτερες εκει σαν overall ''βαθμολογια''.Ειναι all around κ το λεω ακομη ενω την ειδα να σηκωνεται να πηγαινε με πακιστανο που με ξενερωσε για τα καλα.Αν δε το βλεπα εννοειται δε θα ξερα κ σιγουρα δε ξερουμε πολλα,δεν μπορω να μη πω οτι δεν ειναι all around ελπιζωντας οτι θα σκασει καποτε και λευκη με τις υπηρεσιες της.Οι πρεζουδες ειναι παντα τζοκερ,οι βουλγαρες ολες μα ολες ψευτρες μονο 2 βουλγαρες σε ολες μου τις περιπτωσεις εντος και εκτος αττικης ηταν ντομπρες,μονο 2.Κ μου παν κ οσα καταλαβαινουμε μου λεγαν ανοιχτα τι παιζει με τις αλλες και ακριβως τι λενε κ πως κοροιδευανε.Ακομη κ η Αντονια (Ομπενα λεγεται πραγματικα) αυτη με τις τρεσες η κοντα μαλλι τα φυσικα της μου λεγε 50 για 25 λεπτα με ρολοι και πηγαμε 40 για 25 λεπτα με ρολοι μου βγηκε σε καλο,αν δεν μου βγαινε?Μια εχω αχτι απ τη πλευρα των γιαγιαδων ηταν δυνατο μιλφακι (για τα γουστα μου) μετα δε θα βρισκω κατι αξιολογο εκει παρα μονο δοκιμες με αλλες βουλγαρες κτλ στο μεγιστο τζοκερ.Πεταμα χρηματων δε λεει,ουτε λεει να δινουμε 50αρια σε καλυτερες που δεν ειναι παντα καλυτερες σε επιδοση ειναι απλα στο εμφανισιακο.Ουτε γουσταρω να παμε 10 φορες για να αποδιδουν,καπου ωπα!Να γινει ενα σαμποταζακι σε ενεξαρτητες να πανε σε λογικες τιμες και αυτο θα παρασυρει κ ολες τις αλλες σε στουντιο μπουρδελα.ΟΠως η ''βραζιλιανα'' που αναφερθηκε πιο πανω,εμφανιστηκε προφανως επειδη δεν ειχε αλλη λυση με σκοπο να δουλεψει το φιλο μας,καπου ωπα.Γι αυτο δεν με νοιαζει,κοτα στηνα ρχη μα τωρα σιγα σιγα ανεβηκα περναω απο μπροστα τους αδιαφορωντας ειτε την ιδια ειτε αλλη μερα,ας χαμογελανε,εγω χαμογελαω μονο αν χαμογελασει η τσεπη.Ειδικα αυτες που δε μου μιλησαν καθολου για πεταμα!Βεβαια εγω κραζω χαχα,με κασσανδρα χαβαλεδιαζω παντα,κ με αλλες μιλαω αλλα αυτη εχει τον καλυτερο τροπο.Η γιαγιαδες ειναι ευγενικες επισης για οσους ειναι του αθληματος.Αλλιως θα παμε σε μπουρδελολυσεις τυπου Αντριαννα Ιρινα κτλ αν κ για μενα αξια ειναι η ελλη της εξηκιου χωρις πολλα πολλα.Για Μπαρμπορα θα συμφωνησω αλλα ειναι κυκλοθυμικη κ λαμβανω υποψη το συνολο οχι μονο εναν.Σαμπινα η πιο καλη σαν εμφανιση ειναι η πιο κουλη σε χαρακτηρα.Ανεξαρτητες παλι τα ιδια,που να παμε?Σε Ιωαννα34 η Κλειω λεω εγω για να μη τα κλαψουμε,ε μετα ειναι Η Αννα24 αν θες δυνατη εμπειρια Ελενα110 και η αγαπημενη ΣεξυΤζο χωρις διαπραγματευσεις.Κατι Αννες πιπινακι κ Αννες590 κτλ ειναι απλως για δοκιμες τιποτα αλλο.Γραφεια αλλοι κουλοι,9 στις 10 τρωνε τα λεφτα,ηθελα την Annie2 τη ρωσιδα η μοναδικη που καυλωσα κ δε προλαβα χαχα,ολο οτι να ναι φερνουν που τις πλασαρουν με φωτο επεξεργασμενες κ πρεπει να αναμενουμε ποιος θα κγινει κασκαντερ που κι αυτο δεν σημαινει κατι μπορει να μη μας βγει κι ας λενε ολα καλα.Ενδιαφερουσες ειναι κ Ευα μικρουλα και η Σαντρα υποθετω.Γενικα οτι ειναι τπ ειναι σχεδον παντα μαλακια.Οτι ειναι τοπ σωμα κακο προσωπο ειναι οκ,οτι εχει πιασιματα απο κοντα ειναι σχεδον χοντρη αν δεν εχει φτασει σε χοντρη.Πονροσταρ ολες χαλια,μονο η Χατζη αξιζε αντε και Αφροδιτη ειναι καλη ας ειμαι δικαιος.Μαυρες πατησιων μη και μη δε λεει ετσι.Μαλακια καταντησαν ολα κ φτασαμε στο χειροτερο σημειο στην ομονοια,εμεις μπροουμε να το ανατρεψουμε ολο το σκηνικο.Φτασαμε να κανουμε deal με την πιο ωραια πρεζου ενω παλια δε θα κοιτουσαμε.Οι χαζες της 3η σεπτεμβριου αντι αν αναπτυξουν το δικτυο τους κανουν μαλακιες ενω ειναι αρκετες αλλα οι εθνικοτητα βλεπεις.Πηξαμε με την καθε ξυνη που για να μας δωσει 5 λεπτα περισσοτερα ζηταει λεφτα η μουγκριζει η το κανει με το ζορι δηλαδη ελεος.Ας επιστρεψουν στα 8αωρα με μικτα και στις χωρες τους.Ελληνιδες δεν το συζητω καν,1 στις 1000 καλη κ αυτη εννοειται με καποιες απαιτησεις,ως 25 οτι βρειτε μετα πανε γινονται σκυλες και απλησιαστες κατι που ξεκιναει απο πριν απλα λεω ως καλυτερες ηλικιες που τη ψαχνουν ειδικα μεταξυ 19-23 ειναι τα καλα σεναρια αν σας βγουν.Κ απ ολες ολες αυτες βαλτε στον οριζοντα τους χρονους σε αναλογια με τις χρεωσεις.Ευχομαι να βρισκουμε ελευθερες παντρεμενες χωρισμενες που θα ξεσκιζονται χωρις σχεσεις παρα ολο αυτο το πανηγυρι γιατι περι πανηγυριου προκειται.Χανω τοσο χρονο περα δωθε με τα ποδια με λεωφορια με αμαξια περπατω σα μαλακας τοσες φορες γυρω γυρω για ποιο λογο?Για μια εκπτωση των 5 ευρω?Κ εχω και τους αγαπουληδες που μυαλο δε θελουν να βαλουν.Δουλευουμ 8 ωρες εως μια βδομαδα αναλογα με το ποια θα παρουμε και αυτες δεν εχουν το φιλοτιμο να υπομενουν να τελειωσουμε και η νεα μοδα που τραβιουνται κιολας να μη το νιωσεις.ΣΣτα αρχιδια μας αν εχει κοσμο η δεν εχει,αν περιμενουν αλλοι 10,οπως περιμενα με κ εμεις να περιμενουν ολοι,αλλωστε τα παραπονα δεν γινοντια απο εμας στο θεμα αναμονης αλλα στο θεμα επιδοσεων και τις δικαιολογιες του κωλου,αν βαλετε κατω πιατσες μπουρδελα στουντιο ανεξαρτηες ινσταγκραμ mamba χυμα απ το δρομο αλλες εφαρμογες κρυφοπουτανων με η χωρις χρεωσεις και μετρησετε την αναλογια σιγουρα θα ειστε ουτε 5% ευχαριστημενοι πραγματικα και δεν τα λεω επειδη δοκιμασα αλλα επειδη μιλαω με τοσους απο εσας συγκεντρωτικα και καταλαβαινω ενα μοναχα,οτι θα γαμησω την ψυχολογια μου 100+ φορες για να χαρω 10 στην καλυτερη των περιπτωσεων ακομη και επι πληρωμη,αρα σαμποταρισμα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Με συγχωρειτε για το μεγαλο μηνυμα μα θελω να πιστευω οτι συμφωνειτε στα περισσοτερα,αυτες οταν ειναι αγαμητες ειναι ανυποφορες,κ εμεις αγαμητοι ειμαστε αρα να μας ανεχτουν με το ιδιο ακριβως νομισμα.
 

XX78XX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες 10:30 το πρωί.Τραγικη κατάσταση.Αργοτερα , κατά τις 11 έσκασαν οι κλασικές του Λιτω.Μπροστα από το Λίμπερτι κάνα δυο πατσαβουρες.Στη στάση οι γιαγιάδες (Χαλκοκονδύλη).Στο Μανσιον νεκρα.Στον Ορφέα μια Ινδή και δύο πατσαβουρες .Έσκασαν λίγο μετά τις 11 στη Χαλκοκονδύλη απέναντι από τις στάσεις κάτι πιτσιρίκια με διάφανα παντελόνια κλπ,φολες.Γενικοτερα απελπισία..Τσάμπα ο ποδαροδρομος.Εχει δίκιο ο συναγωνιστής,πρέπει να πάρουμε μπροστά .
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Πέρασμα χθες 10:30 το πρωί.Τραγικη κατάσταση.Αργοτερα , κατά τις 11 έσκασαν οι κλασικές του Λιτω.Μπροστα από το Λίμπερτι κάνα δυο πατσαβουρες.Στη στάση οι γιαγιάδες (Χαλκοκονδύλη).Στο Μανσιον νεκρα.Στον Ορφέα μια Ινδή και δύο πατσαβουρες .Έσκασαν λίγο μετά τις 11 στη Χαλκοκονδύλη απέναντι από τις στάσεις κάτι πιτσιρίκια με διάφανα παντελόνια κλπ,φολες.Γενικοτερα απελπισία..Τσάμπα ο ποδαροδρομος.Εχει δίκιο ο συναγωνιστής,πρέπει να πάρουμε μπροστά .
Αν κ το πρωι ειναι σκαρτο την κατσαμε,θα ξαναπερασεις,μεσημερακι?Αυτες οι πιτσιρικες πως ηταν?Ειναι οι πρωτοεμφανιζομενες,ειδες νταβαδες?Αν δωσουμε αξια σε ωραιες φοβαμαι οτι θα κρατησουν ψηλες τιμες,μονη λυση να μη παμε σε αναξιες κ σε ωραιες μονο διαπραγματευση να δουν οτι αν δε πεφτουν δε θα βγαλουν ωστε να ερθουν περισσοτερες ωραιες σε λογικες τιμες
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
161
Like
338
Πόντοι
21
Βόλτα στο τρίγωνο 12:00-13:00 τίποτα το ιδιαίτερο στον Ορφέα μια Κινέζα κοντή, μια Ινδή, και μια ντατντανα χάλια εμφανισιακά, στο ΟΠΑΠ μάλλον η Χριστίνα με τον γκόμενο της, Χαλκοκονδύλη η γριές σταθερές όπως πάντα , Ορφέα η Μαρία η Ρουμάνα, Άντζελα, η μαυρουλα και δύο άλλες που είναι συνήθως εκεί δεν ξέρω πως τις λένε. Στο λιτό μια μπαμπατσικη που είναι συνήθως εκεί
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Βόλτα στο τρίγωνο 12:00-13:00 τίποτα το ιδιαίτερο στον Ορφέα μια Κινέζα κοντή, μια Ινδή, και μια ντατντανα χάλια εμφανισιακά, στο ΟΠΑΠ μάλλον η Χριστίνα με τον γκόμενο της, Χαλκοκονδύλη η γριές σταθερές όπως πάντα , Ορφέα η Μαρία η Ρουμάνα, Άντζελα, η μαυρουλα και δύο άλλες που είναι συνήθως εκεί δεν ξέρω πως τις λένε. Στο λιτό μια μπαμπατσικη που είναι συνήθως εκεί
Οντως η μπαμπατσικη του λιτο ειναι σταθερη,οι δυο που λες ειμαι οι βουλγαρες?Η Αντζελα ποια ειναι?Δεν εχω παει πρωι παρα πολυ καιρο,πως ειναι αυτη?
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
200
Πόντοι
0
Πέρασε κανένας μήπως τώρα απόγευμα φάση να δει αν παίζει τίποτα καλό μπροστά από Ορφέα ή από τις μιλφς πιο πάνω;
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Πέρασε κανένας μήπως τώρα απόγευμα φάση να δει αν παίζει τίποτα καλό μπροστά από Ορφέα ή από τις μιλφς πιο πάνω;
Εγω οχι εχω ξεμεινει απο οχημα κ δεν ευνοει ο καιρος,αν περασεις πες μας
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
161
Like
338
Πόντοι
21
Οντως η μπαμπατσικη του λιτο ειναι σταθερη,οι δυο που λες ειμαι οι βουλγαρες?Η Αντζελα ποια ειναι?Δεν εχω παει πρωι παρα πολυ καιρο,πως ειναι αυτη?
Η μια Βουλγάρα η άλλη μια αλβανίδα ξανθιά μπαμπατσικη αλλά είναι λίγο παράξενη δύο φορές που πήγα να πλησιάσω έφευγε . Άντζελα είναι η αλβανίδα η λεγόμενη Αλβανό κολάρα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Η μια Βουλγάρα η άλλη μια αλβανίδα ξανθιά μπαμπατσικη αλλά είναι λίγο παράξενη δύο φορές που πήγα να πλησιάσω έφευγε . Άντζελα είναι η αλβανίδα η λεγόμενη Αλβανό κολάρα
Α κατσε ρε η Αντζελα παει περα δωθε παει και 3η σεπτεμβριου σωστα?Για να μη μπερδευομαι,Την εχω γνωρισει αλλα στην 3η.Αυτη η περιεργη δεν αξιζει στο λεω απο τωρα κ μονο λογω συμπερορας,εμενα μια ξανθια καλου σωματος μιλφ μου εκανε καψονι αντε ρε με τις μαστουρωμενες!Η Βουλγαρα ελεγε?Επειδη ειπες οτι κ οι δυο δεν αξιζαν στο αρχικο ποστ σου.Νομιζω κι αλλος ειχε γραψει οτι δεν ειναι και τοσο ωραιες αυτες οι πρωτοεμφανιζομενες.Την Αντζελα διαβαζω οτι εχει ''πεσει'' αλλα εγω δεν την γνωριζα απο παλια για να συγκρινω.Αν ειναι αυτη που κανει γενικα βολτες σε ολο το τριγωνο.Βαζει φορεματακια κατι ροζ κτλ ετσι που κανει καραμπαμ σωστα?Η μαυρη που πες ηταν η Κασσανδρα?Νωρις νωρις σημερα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Η μια Βουλγάρα η άλλη μια αλβανίδα ξανθιά μπαμπατσικη αλλά είναι λίγο παράξενη δύο φορές που πήγα να πλησιάσω έφευγε . Άντζελα είναι η αλβανίδα η λεγόμενη Αλβανό κολάρα
Σου απαντησα και στο μηνυμα σου σορυ δεν το χα παρει πρεφα γραφωντας το προηγουμενο ποστ μου
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
200
Πόντοι
0
Λοιποννν, αυτή τη στιγμή έξω από Ορφέα είναι 5-6 χοντρές, χάλια μαύρα, μελαχρινές κατά βάση, και η Κασσάνδρα ηταν πριν, τώρα λογικά είναι με συναγωνιστή!

Πιο πάνω στο τρίγωνο, 2 γιαγιάδες, 1 γύφτισσα χοντρή χάλια, ακόμα πιο πάνω στη πλατεία, έχει περιπολικό και ίσως επηρέασε τη κατάσταση, έχει μόνο 2 μιλφς, φάση όμως 3/10, δεν αξίζουν.

Και σε ένα στενό πιο κάτω έχει 2 μιλφαρες, φάση 5/10, πιο πουτανε, πιο pro.

Οπότε σκέφτομαι ήδη τι να παραγγείλω από φαγητό να φάω
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
161
Like
338
Πόντοι
21
Αν κ το πρωι ειναι σκαρτο την κατσαμε,θα ξαναπερασεις,μεσημερακι?Αυτες οι πιτσιρικες πως ηταν?Ειναι οι πρωτοεμφανιζομενες,ειδες νταβαδες?Αν δωσουμε αξια σε ωραιες φοβαμαι οτι θα κρατησουν ψηλες τιμες,μονη λυση να μη παμε σε αναξιες κ σε ωραιες μονο διαπραγματευση να δουν οτι αν δε πεφτουν δε θα βγαλουν ωστε να ερθουν περισσοτερες ωραιες σε λογικες τιμες
Πιτσιρίκες δεν είδα σήμερα
 

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Βόλτα στο τρίγωνο 12:00-13:00 τίποτα το ιδιαίτερο στον Ορφέα μια Κινέζα κοντή, μια Ινδή, και μια ντατντανα χάλια εμφανισιακά, στο ΟΠΑΠ μάλλον η Χριστίνα με τον γκόμενο της, Χαλκοκονδύλη η γριές σταθερές όπως πάντα , Ορφέα η Μαρία η Ρουμάνα, Άντζελα, η μαυρουλα και δύο άλλες που είναι συνήθως εκεί δεν ξέρω πως τις λένε. Στο λιτό μια μπαμπατσικη που είναι συνήθως εκεί
Μια ερώτηση φίλε μου.νεος εδώ...από επαρχία..τι νούμερο ακριβώς είναι η Χαλκοκονδύλη που αράζουν τα γκρανια?..για να πάωε.αμαξι και ,gps..
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
161
Like
338
Πόντοι
21
Μια ερώτηση φίλε μου.νεος εδώ...από επαρχία..τι νούμερο ακριβώς είναι η Χαλκοκονδύλη που αράζουν τα γκρανια?..για να πάωε.αμαξι και ,gps..
Δεν ξέρω νούμερο. Η στάση λέγετε Χαλκοκονδύλη και 3η Σεπτεμβρίου
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Λοιποννν, αυτή τη στιγμή έξω από Ορφέα είναι 5-6 χοντρές, χάλια μαύρα, μελαχρινές κατά βάση, και η Κασσάνδρα ηταν πριν, τώρα λογικά είναι με συναγωνιστή!

Πιο πάνω στο τρίγωνο, 2 γιαγιάδες, 1 γύφτισσα χοντρή χάλια, ακόμα πιο πάνω στη πλατεία, έχει περιπολικό και ίσως επηρέασε τη κατάσταση, έχει μόνο 2 μιλφς, φάση όμως 3/10, δεν αξίζουν.

Και σε ένα στενό πιο κάτω έχει 2 μιλφαρες, φάση 5/10, πιο πουτανε, πιο pro.

Οπότε σκέφτομαι ήδη τι να παραγγείλω από φαγητό να φάω
Μαλλον καθημερινες ειναι καλυτερα.Σε ποιο στενο ειδες τις πουτανε?Απο 3η προς σωκρατους η απο χαλκοκονδυλη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιτσιρίκες δεν είδα σήμερα
Α οκ
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.373
Κριτικές
10
Like
2.773
Πόντοι
746
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..θα δω στο gps αν το βγάζει.. ευχαριστώ!!
Αν βρεις παρκινγκ χαλοκονδυλη κοντα στα ξενοδοχειο η οντα στο ιδιωτικο παρκινγκ βαλτο εκει,στην πλευρα προς 3η σεπτεμβριου ειναι πολυ καλυτερα.Αλλιως πιο πανω πριν την πλατεια βαθης αναλογως χωρων.Πες μας τι ειδες οταν πας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom