Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού με τους δυο τους. Για 20 € εκ των προτέρων ήθελαν να μου πουλήσουν ένα βίντεο. Δεν τους ενδιαφέρει μια συνάντηση.
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
143
Κριτικές
5
Like
325
Πόντοι
21
Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού με τους δυο τους. Για 20 € εκ των προτέρων ήθελαν να μου πουλήσουν ένα βίντεο. Δεν τους ενδιαφέρει μια συνάντηση.
Προφανώς βγάζουν αρκετά από αυτό για να μη χρειάζονται συναντήσεις.
Ας είναι καλά αυτοί που τους τα σκάνε για βίντεο. Στη υγειά τους τα τρώνε, κορόιδα ή μη.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266
Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού με τους δυο τους. Για 20 € εκ των προτέρων ήθελαν να μου πουλήσουν ένα βίντεο. Δεν τους ενδιαφέρει μια συνάντηση.
Αυτη στη φωτο είναι η Μαρία, κάνει πιάτσα στη Λαυρίου με 20 ευρώ (+ ξενοδοχείο).
 
  • Like
Αντιδράσεις: 25th
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Εκδρομή στο τρίγωνο στις 19.30. Απίστευτες πατσές ξεχείλιζαν από σορτσάκια τρομάρα τους, όχι μεγάλης ηλικίας κοπέλες. Όπως είχα υποσχεθεί, έκανα το χρέος μου προς την Κοινότητα. Πλησίασα το νεαρό Κοντοπούτανο που δηλώνει Μαρία με το ιδιαίτερο τατουάζ στο αριστερό χέρι και πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Της είπα το ποίημα ότι είναι πολύ όμορφη, νέα και με καλό σώμα, αλλά συνήθως οι νεαρές και όμορφες είναι ξινές, ξεπέτες και κομοδίνα στο δωμάτιο. Αυτή μου αντέτεινε πως δεν τη γνωρίζω για να την κρίνω, και είναι καλή κλπ κουτοπονηριές. Και την ρωτάω πάλι, για να βεβαιωθώ, αν θυμάμαι καλά ζητάς 30€, και κάνεις τα πάντα. Ναι μου απάντησε κάνω τα πάντα εκτός από πρωκτικό. Γέλασα κοροϊδευτικά της γύρισα την πλάτη και την απαξίωσα. Η Κατερίνα η Πολωνίδα ξανάρχισε έξω από τον Ορφέα
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Εκδρομή στο τρίγωνο στις 19.30. Απίστευτες πατσές ξεχείλιζαν από σορτσάκια τρομάρα τους, όχι μεγάλης ηλικίας κοπέλες. Όπως είχα υποσχεθεί, έκανα το χρέος μου προς την Κοινότητα. Πλησίασα το νεαρό Κοντοπούτανο που δηλώνει Μαρία με το ιδιαίτερο τατουάζ στο αριστερό χέρι και πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Της είπα το ποίημα ότι είναι πολύ όμορφη, νέα και με καλό σώμα, αλλά συνήθως οι νεαρές και όμορφες είναι ξινές, ξεπέτες και κομοδίνα στο δωμάτιο. Αυτή μου αντέτεινε πως δεν τη γνωρίζω για να την κρίνω, και είναι καλή κλπ κουτοπονηριές. Και την ρωτάω πάλι, για να βεβαιωθώ, αν θυμάμαι καλά ζητάς 30€, και κάνεις τα πάντα. Ναι μου απάντησε κάνω τα πάντα εκτός από πρωκτικό. Γέλασα κοροϊδευτικά της γύρισα την πλάτη και την απαξίωσα. Η Κατερίνα η Πολωνίδα ξανάρχισε έξω από τον Ορφέα
Καλησπερα. Αυτη την Κατερινα την πηρα πριν 2 μερες. Τιποτα ιδιαιτερο (εκτος απ τις βυζαρες). Απλα εχω την εντυπωση οτι πρεπει να εκανε και σε μασατζιδικο αλλα δεν θυμαμαι που και σε ποιο.
 

Bija

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Περασμα σημερα απο τριγωνο . Η αντζελα η κωλαρα απο αλβανια στο ποστο της . Την εψηνε καποιος να την παρει χωρις επιτυχια μαλλον δεν τα βρηκαν στη τιμη . Χαλκοκονδυλη eurobank ειχε κατι gilf αθανατα που εχουν ξεμηνει εκει απο σοβιετικη ενωση, ειχε μια βαλκανια νεαρη λευκη μελαχρινη κοντη στο υψος του γνωστου προπου στην αριστοτελους, ζητησε 40 για 20 λεπτα απλο προγραμμα. Ηταν η δευτερη φορα που την ρωτησα . Βεβαια πιο συχνα την βλεπεις να παιζει κινο παρα να δουλευει. Οι κινεζες στο ποστο τους , και 2-3 αδιαφορες βουλγαρογυφτισες εξω απο ορφεας χοτελι. Τελος μια ελληνιδα σε μεσαιο σταδιο απο την πρεζα , ζητησε 10 ευρω το μισαωρο για φουλ προγραμμα αλλα δεν βλεπονταν τουλαχιστον στα δικα μου γουστα. Δεν εγινε ουτε αυτη την φορα καταθεση.
Καλησπερα αδέρφια. Που είναι αυτό το τρίγωνο και κάτι για Κινέζες διάβασα, υπάρχουν πουτανες Κινέζες σε πιάτσα, μπορις να με πληροφορήσεις σε παρακαλω.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Εκδρομή στο τρίγωνο στις 19.30. Απίστευτες πατσές ξεχείλιζαν από σορτσάκια τρομάρα τους, όχι μεγάλης ηλικίας κοπέλες. Όπως είχα υποσχεθεί, έκανα το χρέος μου προς την Κοινότητα. Πλησίασα το νεαρό Κοντοπούτανο που δηλώνει Μαρία με το ιδιαίτερο τατουάζ στο αριστερό χέρι και πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Της είπα το ποίημα ότι είναι πολύ όμορφη, νέα και με καλό σώμα, αλλά συνήθως οι νεαρές και όμορφες είναι ξινές, ξεπέτες και κομοδίνα στο δωμάτιο. Αυτή μου αντέτεινε πως δεν τη γνωρίζω για να την κρίνω, και είναι καλή κλπ κουτοπονηριές. Και την ρωτάω πάλι, για να βεβαιωθώ, αν θυμάμαι καλά ζητάς 30€, και κάνεις τα πάντα. Ναι μου απάντησε κάνω τα πάντα εκτός από πρωκτικό. Γέλασα κοροϊδευτικά της γύρισα την πλάτη και την απαξίωσα. Η Κατερίνα η Πολωνίδα ξανάρχισε έξω από τον Ορφέα
Κι εγώ μύστη Μπόκολε πέρασα κατά τις 18.30 ταχέως από Τρίγωνο και μεταξύ άλλων έπιασα ξανά κουβέντα με το
καινούργιο Βουλγαράκι, που δεν μιλάει Ελληνικά (δεν με θυμόταν). Μου ζήτησε κατευθείαν 150 ευρώ για μια ώρα
φουλ πρόγραμμα. :jerking: Ενώ είχα σκοπό να της ρίξω ένα γρήγορο για να φύγω, με εκνεύρισε με το 150αρι και
της πετάω ένα ''σκούπο'' (=ακριβά) κάνοντας μεταβολή. Αμέσως μου πρότεινε 100 αλλά την έγραψα στα
παπάρια μου. Άι στο πούτσο πια με τις βρώμες! :angry:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλησπερα αδέρφια. Που είναι αυτό το τρίγωνο και κάτι για Κινέζες διάβασα, υπάρχουν πουτανες Κινέζες σε πιάτσα, μπορις να με πληροφορήσεις σε παρακαλω.
να διαβάσεις τι έχω γράψει πιο πίσω. Μην ζητάς μασημένη τροφή
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Καλησπερα αδέρφια. Που είναι αυτό το τρίγωνο και κάτι για Κινέζες διάβασα, υπάρχουν πουτανες Κινέζες σε πιάτσα, μπορις να με πληροφορήσεις σε παρακαλω.
Μελετάτε τας γραφάς! :woldman:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Κι εγώ μύστη Μπόκολε πέρασα κατά τις 18.30 ταχέως από Τρίγωνο και μεταξύ άλλων έπιασα ξανά κουβέντα με το
καινούργιο Βουλγαράκι, που δεν μιλάει Ελληνικά (δεν με θυμόταν). Μου ζήτησε κατευθείαν 150 ευρώ για μια ώρα
φουλ πρόγραμμα. :jerking: Ενώ είχα σκοπό να της ρίξω ένα γρήγορο για να φύγω, με εκνεύρισε με το 150αρι και
της πετάω ένα ''σκούπο'' (=ακριβά) κάνοντας μεταβολή. Αμέσως μου πρότεινε 100 αλλά την έγραψα στα
παπάρια μου. Άι στο πούτσο πια με τις βρώμες! :angry:
το έχω ξαναγράψει. Εδώ, υπάρχουν σούπερ γυναίκες από γραφεία (δεν θέλω να αναφέρω ονομαστικά, μήπως θεωρηθώ πως τις προμοτάρω), με λιγότερα από όσα ζητάει το εν λόγω Βουλγαράκι, υπάρχουν οι φωτογραφίες τους, είναι επαγγελματίες και σου λένε ακριβώς τι κάνουν. Η Γνώμη μου είναι πως όποιος πάει με το Βουλγαράκι, απλά θα κλάψει τα λεφτά του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλησπερα. Αυτη την Κατερινα την πηρα πριν 2 μερες. Τιποτα ιδιαιτερο (εκτος απ τις βυζαρες). Απλα εχω την εντυπωση οτι πρεπει να εκανε και σε μασατζιδικο αλλα δεν θυμαμαι που και σε ποιο.
τι να σου πω τύπε. όσες φορές την έχω πάρει στο παρελθόν έμεινα ικανοποιημένος από την πίπα της και τη συμπεριφορά της. Θεωρείς ακριβή την τιμή της για όσα σου πρόσφερε;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
το έχω ξαναγράψει. Εδώ, υπάρχουν σούπερ γυναίκες από γραφεία (δεν θέλω να αναφέρω ονομαστικά, μήπως θεωρηθώ πως τις προμοτάρω), με λιγότερα από όσα ζητάει το εν λόγω Βουλγαράκι, υπάρχουν οι φωτογραφίες τους, είναι επαγγελματίες και σου λένε ακριβώς τι κάνουν. Η Γνώμη μου είναι πως όποιος πάει με το Βουλγαράκι, απλά θα κλάψει τα λεφτά του
Και ανεξάρτητες, μασατζούδες υπάρχουν με τρομερές υπηρεσίες.
Αλλά καλύτερα ας μείνουμε ον τόπικ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Και ανεξάρτητες, μασατζούδες υπάρχουν με τρομερές υπηρεσίες.
Αλλά καλύτερα ας μείνουμε ον τόπικ...
όχι, on topic μένουμε, επειδή συγκρίνουμε εναλλακτικές λύσεις με τις όποιες του τρίγωνου ζητάνε αυτά τα υπερβολικά ποσά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Κι εγώ μύστη Μπόκολε πέρασα κατά τις 18.30 ταχέως από Τρίγωνο και μεταξύ άλλων έπιασα ξανά κουβέντα με το
καινούργιο Βουλγαράκι, που δεν μιλάει Ελληνικά (δεν με θυμόταν). Μου ζήτησε κατευθείαν 150 ευρώ για μια ώρα
φουλ πρόγραμμα. :jerking: Ενώ είχα σκοπό να της ρίξω ένα γρήγορο για να φύγω, με εκνεύρισε με το 150αρι και
της πετάω ένα ''σκούπο'' (=ακριβά) κάνοντας μεταβολή. Αμέσως μου πρότεινε 100 αλλά την έγραψα στα
παπάρια μου. Άι στο πούτσο πια με τις βρώμες! :angry:
Πριν 1 εμβδομαδα και εγω που την πλησιασα για δευτερη φορα μου ειπε 150 και δεν επεφτε με τιποτα κατω απο αυτο το ποσο. Τουλαχιστον το 100 που ειπε σε εσενα ειναι μια προοδο εαν μπορουμε να το πουμε αυτο.
 

Bija

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από το τρίγωνο, λουλου Κινέζα μεγάλη 55 χρόνου περίπου αλά η τρέλα να πάω με Κινέζα δεν με σταμάτησε, 20+5 hoteli μέτρια πίπα πολυ πολυ στενό μουνι, πολυ καθαρή, μου είπε ότι η Σίσι δουλεβει Γλυφάδα πλέον
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Πριν 1 εμβδομαδα και εγω που την πλησιασα για δευτερη φορα μου ειπε 150 και δεν επεφτε με τιποτα κατω απο αυτο το ποσο. Τουλαχιστον το 100 που ειπε σε εσενα ειναι μια προοδο εαν μπορουμε να το πουμε αυτο.
δεν είναι πρόοδος. Είναι δείγμα πως δεν σταυρώνει πελάτες κι ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ να κάνει μείωση. Αν συνεχίσουμε να την απαξιώνουμε θα το ρίξει κι άλλο
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Πριν 1 εμβδομαδα και εγω που την πλησιασα για δευτερη φορα μου ειπε 150 και δεν επεφτε με τιποτα κατω απο αυτο το ποσο. Τουλαχιστον το 100 που ειπε σε εσενα ειναι μια προοδο εαν μπορουμε να το πουμε αυτο.
Για μένα πρέπει να πεινάσει για να βάλει μυαλό! :uglystupid:
Πού νομίζουν ότι βρίσκονται και ποιές νομίζουν ότι είναι? :jerking:
Προσέγγιση και άμεση απαξίωση μέχρι να σβήσει ο ήλιος και
να επανέλθουν οι τιμές στα επίπεδα πιάτσας. Τέλος! :s&m_2:
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
τι να σου πω τύπε. όσες φορές την έχω πάρει στο παρελθόν έμεινα ικανοποιημένος από την πίπα της και τη συμπεριφορά της. Θεωρείς ακριβή την τιμή της για όσα σου πρόσφερε;
Οχι δεν λεω για τα χρηματα. Αλλα πολυ ξεπετα αντε να τελειωνουμε. Τουλαχιστον σε μενα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bija

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom