Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.379
Πόντοι
7.636
Πέρασμα σήμερα από τρίγωνο προ ολίγου. Αλεξάνδρα πολωνεζα με φορεματάκι κολλητό. Τα βυζια έξω και η κωλαρα της να πηγαίνει πέρα δώθε. Την πήρα, χαμουρευτηκαμε στο ασανσέρ αρκετά, χουφτωσα κωλαρα και βυζαρες. Στο δωμάτιο την έβαλα να περπατάει με τη στρινγκαρα της για να καυλώνω. Την πήρα πίσω κολλητό και εχυσα στην κωλαρα της. Εξαιρετική
Πόσο πήγε η φάση μαζί με χοτελ;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Πέρασμα σήμερα από τρίγωνο προ ολίγου. Αλεξάνδρα πολωνεζα με φορεματάκι κολλητό. Τα βυζια έξω και η κωλαρα της να πηγαίνει πέρα δώθε. Την πήρα, χαμουρευτηκαμε στο ασανσέρ αρκετά, χουφτωσα κωλαρα και βυζαρες. Στο δωμάτιο την έβαλα να περπατάει με τη στρινγκαρα της για να καυλώνω. Την πήρα πίσω κολλητό και εχυσα στην κωλαρα της. Εξαιρετική
Λες μια σχετικά κοντή (αν βγάλει τα πορνοπάπουτσα) με γαλάζια μάτια και μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σωστά?
Έχυσες πάνω στην κωλάρα της ή μέσα (με καπότα)?
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Λες μια σχετικά κοντή (αν βγάλει τα πορνοπάπουτσα) με γαλάζια μάτια και μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σωστά?
Έχυσες πάνω στην κωλάρα της ή μέσα (με καπότα)?
Πάνω στην κωλαρα της. Ναι αυτή είναι η κυρια. Έχει κατι ψεύτικες κραυγές στο γαμησι αλλά είναι αρκετά καυλιαρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Με αυτό το HIV που έγραψες μήπως θελεις να μας πεις κατι για να προσέχουμε και να μην ρισκάρουμε με κάποια ???
Ε τί άλλο να πει; Πως οι συγκεκριμένες υποστηρίζει πως είναι θετικές όπως και άλλες που πιατσάρουν.
Αν δεν είναι τα πρεζάκια τότε ποιά θα είναι;

Τώρα από πού το γνωρίζει ας πει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Πριν από λίγο γύρισα από τρίγωνο. Τελικά οι περισσότερες σεξεργάτριες γυρνάνε γύρω από τον Ορφέα. Δύο καινούργιες νεαρές από τη συνομοταξία Καυλοπαγίδα η Αθλητική (Altius Fortius), από τη Μουνίδα της Ελλάδας. Κολάν, κοιλιές έξω κλπ. Δεν ρώτησα τιμές γιατί σταμπάρισα μια που μου φάνηκε πιο έμπειρη. Κοντό κοκκινωπό μαλλί, Ουκρανίδα, λεπτό σώμα, δήλωσε Ευγενία. Είπε ότι δίνει και κώλο, σιγά - σιγά, τιμή 20€, δεν τον έδωσε. Στη δακτυλοσκόπηση ήταν φανερό πως δεν γαμιέται από πίσω, σχεδόν δεν χώραγε το δάχτυλό μου να μπει. Κατά τα άλλα, φιλιά σε όλο το σώμα, γλύψιμο παντού και μεγάλα σιλικονάτα βυζιά, το πακέτο της ήταν καλό. Είπε πως έρχεται μετά τις 14.00 και φεύγει συνήθως γύρω στις 22.00
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Πάρκο Φιξ δεν έχει μαύρες παιδιά ,
Χαλκοκονδύλη κατά εκεί κοντά στο χοτελ Ορφέα στον δρόμο ήταν δύο μικρές ..
Όχι κάτι τρελό αλλά όχι και άσχημες ..
35 ευρώ σεξ
20 η πίπα
Μόνο χοτελ πάνε
Έχει ελευθερία πιασίματα δάχτυλα όλα είπε ..
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Πριν από λίγο γύρισα από τρίγωνο. Τελικά οι περισσότερες σεξεργάτριες γυρνάνε γύρω από τον Ορφέα. Δύο καινούργιες νεαρές από τη συνομοταξία Καυλοπαγίδα η Αθλητική (Altius Fortius), από τη Μουνίδα της Ελλάδας. Κολάν, κοιλιές έξω κλπ. Δεν ρώτησα τιμές γιατί σταμπάρισα μια που μου φάνηκε πιο έμπειρη. Κοντό κοκκινωπό μαλλί, Ουκρανίδα, λεπτό σώμα, δήλωσε Ευγενία. Είπε ότι δίνει και κώλο, σιγά - σιγά, τιμή 20€, δεν τον έδωσε. Στη δακτυλοσκόπηση ήταν φανερό πως δεν γαμιέται από πίσω, σχεδόν δεν χώραγε το δάχτυλό μου να μπει. Κατά τα άλλα, φιλιά σε όλο το σώμα, γλύψιμο παντού και μεγάλα σιλικονάτα βυζιά, το πακέτο της ήταν καλό. Είπε πως έρχεται μετά τις 14.00 και φεύγει συνήθως γύρω στις 22.00
Ωραίο τα κασκαντεριλίκι μύστη μου!
Αν κατέβω απόψε θα έχω μαζί μου και ειδικό λιπαντικό για anal, μήπως της ανοίξω το κωλί... :zfuck:
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Πριν από λίγο γύρισα από τρίγωνο. Τελικά οι περισσότερες σεξεργάτριες γυρνάνε γύρω από τον Ορφέα. Δύο καινούργιες νεαρές από τη συνομοταξία Καυλοπαγίδα η Αθλητική (Altius Fortius), από τη Μουνίδα της Ελλάδας. Κολάν, κοιλιές έξω κλπ. Δεν ρώτησα τιμές γιατί σταμπάρισα μια που μου φάνηκε πιο έμπειρη. Κοντό κοκκινωπό μαλλί, Ουκρανίδα, λεπτό σώμα, δήλωσε Ευγενία. Είπε ότι δίνει και κώλο, σιγά - σιγά, τιμή 20€, δεν τον έδωσε. Στη δακτυλοσκόπηση ήταν φανερό πως δεν γαμιέται από πίσω, σχεδόν δεν χώραγε το δάχτυλό μου να μπει. Κατά τα άλλα, φιλιά σε όλο το σώμα, γλύψιμο παντού και μεγάλα σιλικονάτα βυζιά, το πακέτο της ήταν καλό. Είπε πως έρχεται μετά τις 14.00 και φεύγει συνήθως γύρω στις 22.00
Φιλε οι τουρκοτσιγγανες εκ βουλγαριας ηταν στο ποστο τους ? :rockon:
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Καθε βραδυ γωνια 3 σεπτεμβριου και χαλκοκονδυλη εχει ενα μαυρο ωραιο κομματι , ζηταει 30 ευρω συν χοτελι στο ορφεας . Ημουν ετοιμος να την παρω αλλα καταλαβα οτι ειναι τραβελι , την ρωτησα και το επιβεβαιωσε. Λεει οτι ειναι απο κολομβια. Μετα της 2300 την βλεπω στην πιατσα.
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
13
Like
515
Πόντοι
31
Πριν 5 χρόνια είχα πάρει μια νεαρή (περίπου 30+) με κοντό ξανθί μαλλί, Ελληνίδα , έλεγε οτι έμενε Παγκράτι.

ξέρει κανείς τι απέγινε;

Είχε tattoo στην μέση και ... όμορφο κοριτσάκι....με γαλάζια μάτια

οποιαδηποτε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
 

Συνημμένα

  • anna1.png
    anna1.png
    250 KB · Εμφανίσεις: 224
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.232
Πόντοι
201
Σήμερα η Άντζελα η αλβανιδοκωλαρα ήταν φωτιά ,κοντή φουστιτσα λευκή και ντεκολτέ την πήρα στα 50 € για δύο φορές η καύλα μου είχε φτάσει στο κοκκινο
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266
Πριν 5 χρόνια είχα πάρει μια νεαρή (περίπου 30+) με κοντό ξανθί μαλλί, Ελληνίδα , έλεγε οτι έμενε Παγκράτι.

ξέρει κανείς τι απέγινε;

Είχε tattoo στην μέση και ... όμορφο κοριτσάκι....με γαλάζια μάτια

οποιαδηποτε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
Αν λες την Αννα, πάσχει από διπολισμό, τελευταία η κατάστασή της είχε χειροτερέψει...στο sex πάντως ήταν (πολύ) καλή
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Πριν 5 χρόνια είχα πάρει μια νεαρή (περίπου 30+) με κοντό ξανθί μαλλί, Ελληνίδα , έλεγε οτι έμενε Παγκράτι.

ξέρει κανείς τι απέγινε;

Είχε tattoo στην μέση και ... όμορφο κοριτσάκι....με γαλάζια μάτια

οποιαδηποτε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
Ναι, η Άννα είναι, αναγνώρισα το τατού. Έχει αλλάξει το μαλλί, έχει αδυνατίσει αρκετά κι έχει χαλάσει το βυζί της, την πήρα δύο φορές εδώ και μήνες. Δυστυχώς δεν την ξαναείδα, κάθε φορά που κατεβαίνω την ψάχνω σχολαστικά, αλλά δεν....
 

7777

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
26
Like
10
Πόντοι
10
Mήπως μιλάς για αυτή; Είχε αγγελίες ως Βαλεντίνα, για αυτό σε ρωτάω.
δεν έχω υπόψη μου εάν βάζει αγγελίες στο διαδίκτυο και λογικά δεν πρέπει να είναι αυτή
 

7777

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
26
Like
10
Πόντοι
10
Καλησπέρα στην ομάδα! Χτες το μεσημέρι πήρα την Μαρία από Γεωργία, γύρω στα 55, ξανθιά και έχει τα μαλλιά της με αφέλειες! Καλά τα περάσαμε, καλή στις υπηρεσίες της, το μαλλί πήγε 20 € και 10 € το ξενοδοχείο (Liberty). Μου είπε ότι είναι 3 χρόνια στην Ελλάδα και ότι πριν 5 χρόνια πέθανε ο άντρας της! Στο τρίγωνο δουλεύει μόνο Κυριακές!
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
αυτες στα κτελ κηφισσου τι λενε μαζευονται κανα 3-4
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom