Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (16 μέλη και 51 επισκέπτες)

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.885
Πόντοι
6.745
Ρε μαγκες χθες πηγαινα προς το σπιτι με φιλαρακι κ περνουσαμε απο ελληνικο
Πισω απο το αεροδρομιο στους μπατσους
Πανω απο τους προσφυγες  σε κατι παρκινγκ που εχει
Και ηταν μια μουναρα στημενη στο αμαξι της κ καναμε μια βολτα ξαναπερασαμε κ σταματησαμε λιγο πιο διπλα
Πλησιασαμε κ μας στηθηκε τοσο ευκολα χωρις να ρωτησουμε χρημα
Καταλαβαμε οτι ηταν τρανς και την ξεκολιασαμε την χυσαμε μ την καναμε! Γνωριζει καποιος τι παιζει κ αν πηγαινει συχνα; πμ αν γνωριζει κανεις
prionidi εχω την εντυπωση πως την εχεις κανει σφεντονα.. :jerking:εσυ και καλα την γαμησες και ρωτας εδω τους αλλους? κωφαλαλη ηταν και δεν ηξερες την γλωσσα? :idiot:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Στο ύψος του Βενετη αν θυμάμαι καλά μετάξυ 23:00-00:00
Αν θες σουρεαλ καταστασεις προτεινεται ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ*!!!!
Κι εξηγουμαι:
Συννενοηση τα πολυ βασικα και θα μιλας αργα και οχι τιποτα περιεργες λεξεις του στυλ "Μ εχεις αναψει" γιατι θα σε κοιταει σαν χανο
Θα περασει τρεχωντας απο την παραλαβη του μαγαζιου στο πλαι μη τυχον και σας διωξουν
Μετα θα σε παρκαρει σε συγκεκριμενο σημειο (με νοηματα) κατω απο μια καμερα ασφαλειας για να μη φαινεστε
Στο backround θα γαυγιζουν 4-5 σκυλοι αοο γυρω γυρω
Στο βαθος θα βλεπεις ενα αμαξι και θα σκεφτεσαι τωρα θα αναψει τα φωτα και θα ορμηξει κατα πανω μου
Και φυσικα θα εχεις τον τρομο πως απο την παραγκα θα βγει ο γερος με το δικανο!!!!
 

xenia_hot

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι cross  dresser ξεκωλιαρα και ψαχνω νταβατζη να με βαζει να με γαμανε κ αυτος να εισπραττει.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
καλημερα τυποι μου!
χθες επιβεβαιωσα και εγω οτι η ξανθια κατεβαινει ξανα στον ρεντη, φιλος ταριφας μου ειχε πει οτι βγαινει μια εκει τον χειμωνα αλλα πρωσοπικα δεν την ειχα πετυχει.
τις τελευταιες μερες την εχω δει αρκετα!

επισης χθες κατα τις 2 στον σκλαβενιτη στο κερατσινι υπηρχε μια μαυρουλα, μια μοναχικη γαζελα!
περασα αλλα επειδη ημουν φορτωμενος με μωρο δεν εκατσα για καλτ καυλαντα!
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.535
Πόντοι
17.806
Αν θες σουρεαλ καταστασεις προτεινεται ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ*!!!!
Κι εξηγουμαι:
Συννενοηση τα πολυ βασικα και θα μιλας αργα και οχι τιποτα περιεργες λεξεις του στυλ "Μ εχεις αναψει" γιατι θα σε κοιταει σαν χανο
Θα περασει τρεχωντας απο την παραλαβη του μαγαζιου στο πλαι μη τυχον και σας διωξουν
Μετα θα σε παρκαρει σε συγκεκριμενο σημειο (με νοηματα) κατω απο μια καμερα ασφαλειας για να μη φαινεστε
Στο backround θα γαυγιζουν 4-5 σκυλοι αοο γυρω γυρω
Στο βαθος θα βλεπεις ενα αμαξι και θα σκεφτεσαι τωρα θα αναψει τα φωτα και θα ορμηξει κατα πανω μου
Και φυσικα θα εχεις τον τρομο πως απο την παραγκα θα βγει ο γερος με το δικανο!!!!
Οπως τα λες.. χαχαχα Απο μακρια φαινεται εντυπωσιακο λογο ξανθου. Αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. Ελληνικα δεν ξερει
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
429
Like
743
Πόντοι
81
Ρε μύστες δεν ξέρω αν αξιζει η φάση της πιάτσας. Οι τιμές είναι πιο ακριβές ή στην καλύτερη ίδιες με τα μπου και στα στούντιο που έχουν πιο καλά μωρά και παρεχουν μεγαλύτερη ασφάλεια. Γιατί να πάω σε πιάτσα και όχι κάπου αλλού
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.535
Πόντοι
17.806
Ρε μύστες δεν ξέρω αν αξιζει η φάση της πιάτσας. Οι τιμές είναι πιο ακριβές ή στην καλύτερη ίδιες με τα μπου και στα στούντιο που έχουν πιο καλά μωρά και παρεχουν μεγαλύτερη ασφάλεια. Γιατί να πάω σε πιάτσα και όχι κάπου αλλού
Συμφωνω 100%. Ολα γινονται πανω στη καβλα
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
σε ποιες οδους και σημεια πιατσαρουν παιδια στην ομονοια?

 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.281
Πόντοι
216
Πλατεία Λαυρίου,  εκεί μέσα και έξω από το ανακαινισμένο πλέον joyce βρίσκεις όρθιες κουράδες να γαμήσεις
και να τσιμπουκώσεις.
:shit: :shit:




 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
Αυτή την ώρα, η Ατζελα η Αλβανιδοκωλάρα με τζιν σορτσάκι και τις μπουτάρες της με την κυταρίτιδα σε κοινη θέα σουλατσάρει στα στέκια τα γνωστά!
Όμοια, το ρωσσοgilf η Τατιάνα (60+), κάθεται απέναντι απο την αφετηρία και κόβει κίνηση απο μακριά με ασφάλεια!
Και με τις δύο έχω ζήσει επικές στιγμές στο παρελθόν!
Κιάλλα ρωσσοgilf τριγυρίζουν στην πιάτσα αυτη την στιγμή προς άγραν πελατών!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.281
Πόντοι
216
Πέρασα το πρωί από εκεί. Ένας κωλογερος καυλάντιζε με ένα τεμάχιο στη στάση ξεδιάντροπα  μέσα στο κόσμο. Μόνο που δεν την έπαιζε δημοσίως. Πολύ γέλιο. Γαμησέ τα.
:zombie: :zombie:



 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Πέρασα το πρωί από εκεί. Ένας κωλογερος καυλάντιζε με ένα τεμάχιο στη στάση ξεδιάντροπα  μέσα στο κόσμο. Μόνο που δεν την έπαιζε δημοσίως. Πολύ γέλιο. Γαμησέ τα.
:zombie: :zombie:

αυτα ειναι τα καλτ σκηνικα που μου εχουν ληψει!
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
102
Like
7.535
Πόντοι
17.806
Η Μαρια χθες και σημερα δεν ηταν στη Πετρου Ραλλη. Το φαγατε το κοριτσι αλητες ή ειναι στις μερες της??
 

sofrwnhs

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα φιλτατοι, μια ερωτηση θελω να κανω. παιζουν gilf στις πιατσες και που μπορω να τις βρω. σορρυ για την ερωτησω απλα ειμαι καινουργιος εδω. ευχαριστω εκ των προτερων
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ξερει κανεις για μια ξανθια σχετικα μεγαλη ηλικιακα 3ης σεπτεμβριου κ βερανζερου?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.281
Πόντοι
216
Τύπε θες να μάθεις το βιογραφικό της;
Εμπλουτίζεται συνεχώς.

:shit: :shit: :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom