Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Περασα μια βολτα σημερα στο αγαπημενο μου τριγωνο και αηδιασα .
Πανε πια τα καλα τεμαχια που επαιζαν παλια .
Ειδικα δε στην σωκρατους και σατωβριανδου νομιζα οτι ειχαν γυρισμα νεα ταιναι με ζομπι .......... χαλια μαυρα ............
Αραγε θα ξαναζησουμε στιγμες μεγαλης καυλας στην εν λογω περιοχη ποτε ?
Τελικα το μονο που εμεινε ειναι ο Λευτερης οπου και κατεληξα για σουβλακι και μπυριτσα ..........
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Απορώ πως ο Αθηναίος ζει στην Αθήνα, και ειδικά αν είναι εκεί κοντά σε πιάτσες, Πακιστανοί, Αλβανοί, Ιρανοί και κάθε λογής αποβράσματα, μόνο οι αλλοδαπές αξίζουν για να μείνουν, οι Ρομά κυρίως αλλοδαπές και τα σοβιετικά - Βαλκάνιες. Οι συνθήκες είναι άθλιες για καθημερινή συναναστροφή σε περιοχές τέτοιες, κυρίως ψυχολογική φθορά για έναν φυσιολογικό άνθρωπο.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Απορώ πως ο Αθηναίος ζει στην Αθήνα, και ειδικά αν είναι εκεί κοντά σε πιάτσες, Πακιστανοί, Αλβανοί, Ιρανοί και κάθε λογής αποβράσματα, μόνο οι αλλοδαπές αξίζουν για να μείνουν, οι Ρομά κυρίως αλλοδαπές και τα σοβιετικά - Βαλκάνιες. Οι συνθήκες είναι άθλιες για καθημερινή συναναστροφή σε περιοχές τέτοιες, κυρίως ψυχολογική φθορά για έναν φυσιολογικό άνθρωπο.
ρε συ πας καλα? τι μας λες τωρα? δε βλεπεις σε τι νημα εισαι?

πες μας αν εχεις εμπειρια απο εκει και ασε που μενουμε εμεις...θα ανοιξω ενα νημα αργοτερα με τις λιγοτερο υγρες περιοχες της Αθηνας και τοτε μπες και γραψε...

σα βιβλιο Πατριδογνωσιας ακουγεσαι....
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.807
Πόντοι
606
ρε συ πας καλα? τι μας λες τωρα? δε βλεπεις σε τι νημα εισαι?

πες μας αν εχεις εμπειρια απο εκει και ασε που μενουμε εμεις...θα ανοιξω ενα νημα αργοτερα με τις λιγοτερο υγρες περιοχες της Αθηνας και τοτε μπες και γραψε...

σα βιβλιο Πατριδογνωσιας ακουγεσαι....
μια χαρα τα λεει...κι εγω οταν ερχομαι αθηνα και περναω απο τετοιες κωλοπεριοχες με πιανει καταθλιψη
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
ρε συ πας καλα? τι μας λες τωρα? δε βλεπεις σε τι νημα εισαι?

πες μας αν εχεις εμπειρια απο εκει και ασε που μενουμε εμεις...θα ανοιξω ενα νημα αργοτερα με τις λιγοτερο υγρες περιοχες της Αθηνας και τοτε μπες και γραψε...

σα βιβλιο Πατριδογνωσιας ακουγεσαι....

ο κατέχων την μύγα, μυγιάζεται ... δεν αναφέρομαι στο ευρύτερο πεδίο που μπορείς να δράσεις αγοραία και μη σε τέτοιες περιοχές, αναφέρομαι στην καθημερινή τριβή με το πιο άθλιο πετσί ενός κουφαριού που βρωμάει από σήψη.
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Που και που καπνίζω μια τζούρα από εκεί, γιατί ο οργανισμός την έχει ανάγκη, όμως η υπερβολική δόση αυτής σε οδηγεί ως άλλον αρρωστημένο Πύργο της Πίζας στα σκαλοπάτια του ΟΚΑΝΑ της οδού Βεραντζέρου, όπου φυσικά κρατική πρόνοια δεν υπάρχει για να σε γιατρέψει παρά μόνο ο ίδιος ο εαυτός θα την αποβάλλει την αρρώστια που αντικρίζουν τα μάτια σε τέτοιες περιοχές.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Που και που καπνίζω μια τζούρα από εκεί, γιατί ο οργανισμός την έχει ανάγκη, όμως η υπερβολική δόση αυτής σε οδηγεί ως άλλον αρρωστημένο Πύργο της Πίζας στα σκαλοπάτια του ΟΚΑΝΑ της οδού Βεραντζέρου, όπου φυσικά κρατική πρόνοια δεν υπάρχει για να σε γιατρέψει παρά μόνο ο ίδιος ο εαυτός θα την αποβάλλει την αρρώστια που αντικρίζουν τα μάτια σε τέτοιες περιοχές.
φιλαρακο, σε λαθος μερη καπνιζεις....

Την αλλη φορα ρωτα με να σου πω που να γαμησεις εκει κατω....Εισαι πολυ ασχετος...

image upload without registrationcertificity.com

how to print screen on pccertificity.com

 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αχ μωρη αλβανιδοκωλάρα!!! :rockon: :rockon:
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Ο προβληματισμός μου εστιάζεται στο γενικότερο χάλι της περιοχής κι όχι στο που να γαμήσω και που όχι, κατέχω την φώτιση και γαμώ όποτε το θέλω και εκεί που θέλω. Καταλαβαινόμαστε;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Ο προβληματισμός μου εστιάζεται στο γενικότερο χάλι της περιοχής κι όχι στο που να γαμήσω και που όχι, κατέχω την φώτιση και γαμώ όποτε το θέλω και εκεί που θέλω. Καταλαβαινόμαστε;
ο προβληματισμος μου εστιαζεται (ΟΥΑΟΥ!!!) στο γενικοτερο χαλι της πνευματικης σου ικανοτητας(ΟΥΑΟΥ!!!) να καταλαβεις οτι εδω μεσα μιλαμε για πουτανες και οχι για τις Δελτες της γειτονιας....Αντε φιλε και σανοτερα....
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Ο προβληματισμός μου εστιάζεται στο γενικότερο χάλι της περιοχής κι όχι στο που να γαμήσω και που όχι, κατέχω την φώτιση και γαμώ όποτε το θέλω και εκεί που θέλω. Καταλαβαινόμαστε;
τυπε μια χαρα ειναι η περιοχη πηγαινε στα joys και βρες την αντζελα να ξεχαρμανιασεις και δεν θα το μετανοιωσεις
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Χτες μεσημερη ωρα 2 και μιση...οδος βερανζερου απεναντη στο χοτελ οπου δυστηχος δεν θυμαμε το ονομα του...ειχα να παω καιρο...εκει επερνα πριν 2 χρονια περιπου ενα αραπακι φανταστικο οπου εξαφανηστηκε....ειχα και το κινιτο της αλλα τοχει αλαξη δυστηχος......τελοσπαντον ειδα εξω απο το χοτελ μια τυπου τελμινατορ...μποτα μαυρο μαλλι κοντο σεξι φουστα μελαχρινη..και πολυ γυμνασμενη σαν τραβελι..αλλα ηταν απο αλβανια 45 ετων μου ειπε οτι εκανε χρονια αρσγ βαρον ..τελικα δεν την πηρα.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Καλησπέρα κύριοι.το μωρό στην Πέτρου Ράλλη τι λέει???όσες φορές το βλέπω δεν είμαι μόνος να σταματήσω  :headbang:
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Στο ύψος του Βενετη αν θυμάμαι καλά μετάξυ 23:00-00:00
φιλε εχει ακριβο τιμολογιο δεν αξιζει 30  μονο πιπα 40 και γαμησι στο αμαξι παντα και ενα 60 ξενοδοχειο μιση ωρα δεν παμε για αλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom