Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Ρεφιλε τη βρηκα στημενη σταμαξι
Της τοδωσα
Και μετα δε ζητησε τπτ!!
Μου εκανε εντυπωση αλλα προφανως ειχε κανονισει αλλα ραντεβου δε γνωριζω τι παιζει
Συνεχιζεις βλεπω τη καυλαντα για τις πιατσες....
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
431
Like
811
Πόντοι
81
Τυπε εγώ έχω ακούσει για μαυρουλες που τον παίζουν σε παππούδες με 5 ευρώ σε στενά της κυψέλης
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Τυπε εγώ έχω ακούσει για μαυρουλες που τον παίζουν σε παππούδες με 5 ευρώ σε στενά της κυψέλης
η Κυψελη δεν ειναι "εκει κατω"...εκει πανε οι πουθενακηδες οι τελειως απομονωμενοι ....εμεις δεν ειμαστε τετοιοι φιλε...το νημα εχει ονομασια...ας διαβασουν πριν γραφουν τετοιες μαλακιες...το νημα μιλαει για "πιατσες" και οχι για νεροκουβαλητες στο μυλο της αντιδρασης....
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.804
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • Untitled_cr.jpg
    Untitled_cr.jpg
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 101
  • Untitled1_cr.jpg
    Untitled1_cr.jpg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 103

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Επειδή έχω παρακολουθήσει το θέμα με την Νικόλ χωρίς να έχω πάει μαζί της-δεν μου αρέσει το σπορ-ο prionidis γράφει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που έγραφε αυτή,προτάσεις κτλ.Δείτε το...
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Επειδή έχω παρακολουθήσει το θέμα με την Νικόλ χωρίς να έχω πάει μαζί της-δεν μου αρέσει το σπορ-ο prionidis γράφει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που έγραφε αυτή,προτάσεις κτλ.Δείτε το...

ισχυει ακομα και ο γραφικος χαρακτηρας ιδιος ειναι
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
η Κυψελη δεν ειναι "εκει κατω"...εκει πανε οι πουθενακηδες οι τελειως απομονωμενοι ....εμεις δεν ειμαστε τετοιοι φιλε...το νημα εχει ονομασια...ας διαβασουν πριν γραφουν τετοιες μαλακιες...το νημα μιλαει για "πιατσες" και οχι για νεροκουβαλητες στο μυλο της αντιδρασης....
τυπε μην κραζεις.
ασε τον καθενα να πει τη γνωμη του ελευθερα δημοκρατια εχουμε.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Νικόλ είναι ο Πριονίδης και ο Πριονίδης είναι η Νικόλ;;;  :orchestra:  :new_shocked: :hmm: :coffee: :police: :knuppel: :hammer::woldman:
 

Likopoulos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους παιδιά,είμαι νέο μέλος αλλά μπαίνω και διαβάζω το site χρόνια..θα ήθελα τις συμβουλές σας και τις απόψεις σας για κάτι που θέλω να κάνω.Θέλω να πάρω δυο γυναίκες παρτούζα απο πιάτσα..προσφέρεται?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Στην Τατοϊου, Μεταμόρφωση, εκεί που πελειώνει η γέφυρα πηγαίνοντας προς Μενίδι, πριν μια ώρα και πριν 20 λεπτά νέο τεμάχιο παρκαρισμένο σινάμενο-κουνάμενο.
Εντυπωσιακό από μακριά.
Πηγαίνοντας προς Μεταμόρφωση πριν μια ώρα το είδα, μου φάνηκε ότι κατά 80% πιάτσα έκανε, αλλά δε σταμάτησα γιατί βιαζόμουν. Έπρεπε να προλάβω ένα μαγαζί ανοιχτό.
Επιστρέφοντας όμως δεν βιαζόμουν.
Αναστροφή και άνοιγμα παράθυρου.
-Γειά σου. Τι κάνεις εδώ?
-Δουλειά.
-Για πες...
-50 στο αμάξι και 100 στο ξενοδοχείο (έχει δυο πολύ κοντά: "Άνεσις" και "Ηβίσκος". Με τα πόδια πας απο κεί που λέω).
Σε αμάξι εγώ δε γαμώ, τα 100 μου φάνηκαν πολλά.
-Δε μου τα λες καλά, γειά σου.
Ξανά αναστροφή και έφυγα.

Επεκτείνονται οι πιάτσες πάντως.
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους παιδιά,είμαι νέο μέλος αλλά μπαίνω και διαβάζω το site χρόνια..θα ήθελα τις συμβουλές σας και τις απόψεις σας για κάτι που θέλω να κάνω.Θέλω να πάρω δυο γυναίκες παρτούζα απο πιάτσα..προσφέρεται?

Φυσικα...και μπορεις!!
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ναι prionidis οκ.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
στο σημείο αυτό είναι επικίνδυνο να σταματήσεις για τον φόβο τρακαρίσματος. Το μωρό ήταν με αυτοκίνητο? ευχαριστώ


Στην Τατοϊου, Μεταμόρφωση, εκεί που πελειώνει η γέφυρα πηγαίνοντας προς Μενίδι, πριν μια ώρα και πριν 20 λεπτά νέο τεμάχιο παρκαρισμένο σινάμενο-κουνάμενο.
Εντυπωσιακό από μακριά.
Πηγαίνοντας προς Μεταμόρφωση πριν μια ώρα το είδα, μου φάνηκε ότι κατά 80% πιάτσα έκανε, αλλά δε σταμάτησα γιατί βιαζόμουν. Έπρεπε να προλάβω ένα μαγαζί ανοιχτό.
Επιστρέφοντας όμως δεν βιαζόμουν.
Αναστροφή και άνοιγμα παράθυρου.
-Γειά σου. Τι κάνεις εδώ?
-Δουλειά.
-Για πες...
-50 στο αμάξι και 100 στο ξενοδοχείο (έχει δυο πολύ κοντά: "Άνεσις" και "Ηβίσκος". Με τα πόδια πας απο κεί που λέω).
Σε αμάξι εγώ δε γαμώ, τα 100 μου φάνηκαν πολλά.
-Δε μου τα λες καλά, γειά σου.
Ξανά αναστροφή και έφυγα.

Επεκτείνονται οι πιάτσες πάντως.
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Ενα τρελο μωρο πετυχα εξω απ το can can αλλα δεν σταματησα γιατι ειχα ...την κυρα. Στην επιστροφη ξαναπερασα απο Π. Ραλλη και εκεινη την ωρα (1 το βραδυ περιπου) την φορτωνε νταλικερης στο αρμα. Εκ πρωτης οψεως φαινεται τουμπανο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom