Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
.......Μάγκες αυτή τριγυρνάει χρόνια στην Ομόνοια, μου το έχει πει φίλος και κάνει ακάποτα για λίγα ευρώ. Δημόσιος κίνδυνος, ΠΡΟΣΟΧΗ!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το χειρότερο πιο είναι...υπάρχουν αρκετοί που την πηδάνε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

καλα μιλας σοβαρα τωρα????????????????? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
Σύντροφοι, όταν θέλετε να ψάξετε, βγάλτε αλαρμ, κάντε δεξια το αυτοκίνητο. Μην κάθεστε μέσα στη μέση του δρόμου σαν κουράδες και κοιτάτε. Τελευταία παρατήρηση για ένα ασημί Audi Α4. Έλεος.
Χθες κατα τις 12:30 μια μαυρούλα μόνο στη Καποδιστρίου, και καμιά λευκή απέναντι. Μόνο στη Σόλωνος χαμηλά είχε 2 κοπέλες, η μία είναι ξανθιά, πιτσιρίκα και με σωματάρα, αλλά δεν την πήρα γιατι ειχα καταθέσει αλλού. Ξέρει κανείς κάτι γι'αυτή; Ξένη φαίνεται και όχι ζάκι.

Μαλλον λες την Αννα,δεν ειναι ζακι ειναι ανατολικης προελευσεως (δεν θυμαμαι ακριβως),30 πιπα στο αμαξι 50 το σεξ.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
και κάνει καλή πίπα στο αμάξι.Το σεξ στο αμάξι με την Αννα ήταν λίγο κρύο, ίσως σε ένα δωμάτιο να πράττει καλύτερα
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
εχει απιστευτο κορμι ομως...και ειναι γενικα ευχαριστος τυπος...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
.......Μάγκες αυτή τριγυρνάει χρόνια στην Ομόνοια, μου το έχει πει φίλος και κάνει ακάποτα για λίγα ευρώ. Δημόσιος κίνδυνος, ΠΡΟΣΟΧΗ!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το χειρότερο πιο είναι...υπάρχουν αρκετοί που την πηδάνε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αν είναι δυνατόν!!!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
απίστευτο μου φαίνεται...
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια αν μπορει καποιος ας κανει μια ενημερωση τι παιζει το πρωι στην πλ. Λαυριου;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
Παιδια αν μπορει καποιος ας κανει μια ενημερωση τι παιζει το πρωι στην πλ. Λαυριου;

Βασικά ηλικιωμένες (50) Ουκρανέζες, σκατόφατσες Αλβανίδες, μερικές ξέμπαρκες Βουλγάρες. Τίποτα το ιδιαίτερο. Η μόνη κάπως καλή είναι η Μαρίνα, 45άρα Βουλγάρα με γαλανά μάτια. Σχετικά καλό κορμί και γαμήσι.
 

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείσ υπόψιν του για μια ξανθιά γύρω στα 40 που έκανε πιάτσα σε ένα ξενοδωχείο που ήταν όπωσ ανεβαίνουμε την αθηνάς μετά την πλατεία αριστερά;Είχε πολύ καλό σώμα και την λέγαν Δήμητρα.Πάντως είχε πολυ καλή συμετοχή η γκόμενα και το σώμα της ήταν αντιστρόφως ανάλογο τησ ηλικίασ τς!!!
 

ASDFTX1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ Αριστοτελους κ Σατωμβριαδου συνηθως, μια ξανθια (σαντρε σκουρο) μετριο υψος, λεπτο κανονικο σωμα, περι τα 35, προσωπο με γωνιες, μαλλον ελληνιδα. Συνηθως εκει τις πρωτες πρωινες ωρες... ξερει κανεις κατι περισσοτερο? (υπηρεσιες κτλ) Σημερα το πρωι, περιπου 6, ηταν εκει, μαζι με μια λλη μελαχροινη με μεγαλο στηθος - πεσμενο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΠΑΙΔΙΑ Αριστοτελους κ Σατωμβριαδου συνηθως, μια ξανθια (σαντρε σκουρο) μετριο υψος, λεπτο κανονικο σωμα, περι τα 35, προσωπο με γωνιες, μαλλον ελληνιδα. Συνηθως εκει τις πρωτες πρωινες ωρες... ξερει κανεις κατι περισσοτερο? (υπηρεσιες κτλ) Σημερα το πρωι, περιπου 6, ηταν εκει, μαζι με μια λλη μελαχροινη με μεγαλο στηθος - πεσμενο.
μαλλον εννοεις σωκρατους και σατωβριανδου..
προσεχε παρα πολυ εκει ή μην πηγαινεις και καθολου, καθως τα 6-7 στα 10 τεμαχια εκει ειναι ζακια..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.614
Πόντοι
22.785
κατι περισσοτερο? (υπηρεσιες κτλ)

Προσεχαι μεγαλε......... θα σου κατση βαρκα.... με ρετσινι.
 

ASDFTX1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε συντροφοι καλα σωστα τα λετε.Εκει μονο ζακια και λιγο πιο κατω προς βαθη. Αλλα γι αυτο μου εκανε εντυπωση, ειχε  ξεκοψει απο τα ζακια και ηταν στην πανω γωνια λιγο πριν παλια δικαστηρια. Μιλησα λιγο μεχρι ανοιξει φαναρι κ φανηκε νορμαλ, δεν κολαγε με τις αλλες τις περιοχης, δεν εδειγνε καθολου για... ουτε απο εμφανιση, ντυσιμο, ομιλια κτλ. any way
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Η γνωστή εικόνα στην Ομόνοια.. Όλες μαζεμένες στην πλ.λαυρίου με 2-3 πρεζάκια βερανζέρου και δώρου.

γριές..







μπάζα..





πρεζάκι σε ημιλιπόθυμη κατάσταση που έγερνε κάπου κάπου..



άλλη μια συνιθισμένη εικόνα στην Αθήνα μέρα μεσημέρι..



αυτή βλεπόταν λίγο..

 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Τις παραπάνω...υπάρχουν άνθρωποι που πληρώνουν για να τις ''πάρουν''????Ειδικά τα πρεζόνια :huh: :huh: :huh:???Ούτε τζάμπα....
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Θα ξεράσω.  Δεν υπάρχει τίποτα ποιο αντικαυλωτικό από τζανκι που εκπορνεύεται για τη δόση της. Πέρα από κινούμενο AIDS είναι απεχθές και ως ιδέα.  Να εκπορνεύεσαι γιατί θες καλύτερο σπίτι, αυτοκίνητο, κότερο, μάλιστα, να το δεχτώ και να συμμετέχω αλλά πρέζα? Μπλιαχχχ
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά την περιπτερού( ξανθό μιλφ ) στην 3ης Σεπεμβρίου έξω απο το μασατζίδικο την έχει πάρει κανείς ; Όλες οι πουτάνες έκει την αράζουν !! Παίζει τίποτα ;
 

Epigeios_8eos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές. Δεν συμμετέχω ενεργά εδώ μεσα απο άποψης να καταγράφω και εγω σε διάφορα forum, απόψεις καθότι ειμαι απο επαρχία, παρόλαυτα σας παρακολουθώ.
Το Σαββατο που πέρασε 18/10 ήμουν Αθηνα και πέρασα απο 3ης Σεπτεμβρίου για μια δουλειά δυστηχως είμουν με την κοπέλα μου οπότε γενικα αυτη η κάθοδος μου δεν ειχε κατι αξιόλογο.
Θέλω να ρωτησω για μια κοπέλα που ηταν εκεί στην 3ης δίπλα στο περιπτερο, κοντη,μαύρα ή καστανα μακρια κάπως μαλλιά, με πράσινο ή γαλαζιο ματι αν δεν κάνω λάθος και αρκετά προκλητικο και λάγνο βλέμμα, φόραγε αν θυμαμαι καλα μαυρο κολάν αλλα το χαρακτηριστικο της ηταν οι κόκκινες μπότες. Όταν πέρασα απο εκει παρόλο που ημουν με την γκόμενα μου ανταλλάξαμε βλέμματα και συνεχισε να με κοιτά προκλητικά αλλα δεν μπορουσα να κάνω κατι εστω τηλεφωνο, φάνηκε καλό.
Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω για αυτη ας δώσει στοιχεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom